Hundred Stories

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • baltas_tigras
    wild minds

    • 2007 03 19
    • 107

    Hundred Stories

    Hundred Stories
    Requiem From The Darkness
    Kosetsu Hyaku Monogatari
    <hr>@AniDB || @AnimeNFO || @ANN


    Metai: 2003 spalis-gruodis
    Žanras: Veiksmo, fantastika, istorinis, siaubo, mistinis
    Studijos: CBC, MBS, RCC, RKB, TMS Entertainment, TOHO, Artland, DANGUN PICTURES, Tokyo Movie
    Oficialus puslapis
    Panašūs anime: Anime-Planet
    Formatas: 13 serijų

    Pradžiai reiktų pasakyti, kad siužetas nėra originalumo viršūnė, tačiau tokios rūšies animų išties reta. Žiūrovui nuo pat pradžių paaiškinama, jog visas siužetas čia suksis apie įvairių rūšių nuodėminguosius ir tuos, kurie darbas apvalyti pasaulį nuo jų.

    Pavargęs nuo mažai apmokamos ir malonumo neteikiančios rašliavos vaikams, jaunas rašytojas Yamaoka, jaučiantis keistą aistrą savo šalies padavimams ir pasakojimams, pasiryžta įgyvendinti vieną seniai galvoje brandintą idėją: pakeliauti po Japoniją ir surinkus folklorines istorijas išleisti knygą "Šimtas istorijų", ne bet kokių, o apie dvasias ir vaiduoklius. Jam tokias pasakėles berenkant likimas padovanoja nuostabią dovaną - pažintį su mistiška trijule, save vadinančia Ongyou grupe. Jos nariai Mataichi of Deception, Ogin of the Puppets ir Chouji of the Bird Calling švelniai tariant keistoki.
    Ši gauja be jokių skrupulų ir savais metodais priverčia prisipažinti didžiausius nusidėjėlius, bei pritaiko jiems originalias bausmes, todėl kiekvienas Yamaokos susitikimas su šiais padarais tampa ne tik gera, nepagražinta ir neiškraipyta istorija jo knygai, bet ir kaskart vis pavojingesniu balansavimu tarp žmonių ir demonų pasaulio.

    Mano nuomonė: labai didelis malonumas buvo jį žiūrint, dar lyg šiol tikiuosi iš animo kažko panašaus jei jis to pačio žanro kaip Hundred Stories, deja tenka nusivilti.
    Jei tikitės paprastų pasakėlių iš rūsio, tai teks nusivilti, nes animas išties rimtas, o per atrodo atskiras istorijas labai meistriškai sujungiamas pagrindinis siužetas. Nebuvo epo kuris man nepatiktų, visgi Japonijos mitologija.
    Kas liečia paišymą, tai iš tiesų keistas labai, bet net neįsivaizduoju, kad jis būtų kitoks.
    Pabaigai norėčiau pasakyt, kad OP ir ED taip pat labai netgi verti paklausyt.
    21
    5
    66.67%
    14
    4
    28.57%
    6
    3
    0%
    0
    2
    4.76%
    1
    1
    0%
    0
    Neziuriu anime su LT subais.
  • Dai-Katana
    Podcast or Death




    • 2004 10 04
    • 687

    #2
    Autorius baltas_tigras
    p.s kazkaip nelabai tikiuos, kad kas be manes, Souls ir Sovijaus jį matę, bet gal visgi?
    Na, aš irgi matęs. Irgi labai patiko. Pirmas dalykas, kuris užkabina, tai piešimas. Net nežinau į ką jis panašus - kartais į mangą, kartais grynai dementia stiliaus.

    Na, tačiau šio anime išskirtinumas tikria nepasireiškia vizuališkumu. Istorijos puikios ;] Jau senei aš jį mačiau, o dabar kiek pavargęs nuo darbo ir galiu klysti, tačiau kiekvienas epizodas tarytum japonų tautosakos pasakojimas apie dvasias ir konkrečiai apie pasiklydusių ar tai prasižengusių sielų baudėjus ir su jais keliaujantį vaikinuką - rašytoją.

    Neeilinis ir ne kvailas anime. Čia net nėra ką pasakoti apie jį. Reikai pamatyti ir suprasti pačiam.

    Taip vadinamas "Endingas" (kiekvieno epizodo baigiamoji daina su krditais ir t.t.) viena labiausiai man patikusių iš visų anime. Aš praktišjkai nei vieno epizodo endingo nepraleidau. Tai daug ką reiškia, nes aš negaliu pakęsti 95% anime openingų ir endingų ir tų kvailų vaikiškų dainelių...

    SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

    Comment

    • Sable
      The Hitchhiker





      • 2005 03 11
      • 1530

      #3
      Autorius Dai-Katana
      Taip vadinamas "Endingas" (kiekvieno epizodo baigiamoji daina su krditais ir t.t.) viena labiausiai man patikusių iš visų anime. Aš praktišjkai nei vieno epizodo endingo nepraleidau. Tai daug ką reiškia, nes aš negaliu pakęsti 95% anime openingų ir endingų ir tų kvailų vaikiškų dainelių...
      Man panašiai buvo. Piešimas tai toks simplistiškai originalus ir glostantis kažkodėl akį. O žiūrėjau kažkur tuo pat metu, kai ir Hell Girl pradėjau, tai kažkaip net ir asocijuojas jie truputį savo forma: nu, kad herojų kompanija aptvarko tuos nusidėjelius vienaip ar kitaip. Bet Hundred Stories man labiau patiko. Kažkaip įdomesnė sukurta jo atmosfera

      Comment

      • Reijin
        Nieko nerašantis
        • 2006 06 06
        • 32

        #4
        jo, piešimas vien tik dėl to įdomus, kad pagrindiniai veikėjai graziai nupiesti, o pavyzdžiui policininkai ar šiaip kokie nors to meto piliečiai nupiešti ar su rąstigaliais vietoj galvų ar šiaip. O ir istorijos neprastos. puikus anime :}

        Comment

        • Tsuyu
          VAK

          • 2007 03 30
          • 135

          #5
          pirma tikrai patinka tokios rusies anime ir noreciau pamatyti.antra.Noretusi gauti nuorodas i siuntimasi, jei galma, ar reiktu eiti ieshkoti ir lengvai rastume?

          Comment

          • Sable
            The Hitchhiker





            • 2005 03 11
            • 1530

            #6
            Pataisiau biškį aprašymą. Download'as apačioj...

            Comment

            • Dai-Katana
              Podcast or Death




              • 2004 10 04
              • 687

              #7
              Aprašymo pačioje apačioje nuoroda.

              Visi prieš klausdami iš kur gauti pirmiau patikrinkite iškarto aprašymus, nes man atrodo, kad kas užduoda tokius klausimus visai neskaito aprašymų ;]

              < Kaip blecha norisi poilsio ;/ - me at work mazafaka... >

              Edit: Tai ten tu tą linką įdėjai? ;]] Kada spėjai bliam?

              Edit Edit: Dabar taip gaunasi kad aš pats ne iki galo skaitau aprašymus ;/ Dirstelėjau žemyn ir mačiau kad linkas yra... Neužsisciklino kad nebuvo... Gomene - nuovargis daro savo >.>
              Paskutinis pakeitimas nuo Dai-Katana; 2007-05-07, 23:22.

              SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

              Comment

              • Tom
                99% Baka

                • 2007 01 05
                • 66

                #8
                Dabar ziuriu sita anime ir negaliu nuo jo atsitraukti.. tikrai neeilinis anime savo piesimo stiliumi ir istorija
                I Like Pie

                Comment

                • Katsu
                  Hajimemashite



                  • 2007 01 18
                  • 192

                  #9
                  Tiesiog neeilinis anime ir, galima sakyti, kad iš mano matytų horror anime tai pats gryniausias produktas. Nuo pat pradžių prikausto istorija. Ir visai čia siužeto linija nėra svarbiausia. Atmosfera sunkiai atpasakojama: man tie groteskiški vaizdiniai buvo vienas didžiulis malonumas žiūrėti. Nes vien vaizduotė turi tiek išnešti, kad juos perteikti animacijoje. Vienu žodžiu, tai turiningas anime apie tai, kad nuo bausmės nepabėgsi - pragaras laukia visų nusidėjėlių
                  Ir išties žiaurus anime, ne kartą privertė mane atšlyti nuo 107cm teliko ekrano... Pats piešimas yra kaipo pavyzdys, koks turėtų būti tokio žanro anime. Man patiko, vienu žodžiu

                  Comment

                  • Lover

                    #10
                    Anime tikrai keistas.. Piešimas irgi labai keistas.. Pati istorija.. Hmm.. Nieko nesupratau... Dar teko paskaitinėti, kad kasnors ateitų į galvą...

                    Comment

                    • Dilginte**
                      Narys
                      • 2008 08 10
                      • 34

                      #11
                      Šį anime mečiau po poros serijų, kaip ir dar ne vieną psichologinį anime, kurių tiesiog nesugebu suprasti, jie per daug keisti... o kai jau nesupranti istorijos, pats žiūrėjimas tampa tooks nuobodus...
                      http://myanimelist.net/animelist/dilginte

                      Comment

                      • Mendeks
                        Rimtas forumo narys
                        • 2008 01 21
                        • 117

                        #12
                        Sitas anime man patiko geras piesimas ir istorija tokia idomi bent man buvo verta sita buvo ziuret

                        Comment

                        • talismanas
                          Narys
                          • 2008 07 03
                          • 36

                          #13
                          Puikus anime su originaliu piešimu, labai (bent jau man) patikusia muzika, neblogomis istorijomis 9/10.

                          Comment

                          • Raven
                            Narys
                            • 2009 08 29
                            • 48

                            #14
                            gal kas gali pasakyt iskur parsisiusti sita anime ?

                            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                            Comment

                            • kawaii
                              Narys
                              • 2009 09 02
                              • 59

                              #15
                              Šaunus anime, atskirai vertinant: kiekviena "pasakėlė iš rūsio" buvo savotiška ir įdomi . Kartu sudėjus biškį nykoka..
                              Garso takelis puikiai parinktas, atspindi viso anime atmosferą: lėtą (bent jau man), su kraujo bei mistikos prieskoniais.
                              Piešimas iš pradžių atbaido po to įtraukia ir nebepaleidžia.

                              Comment

                              Working...