Kuromukuro

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Kuromukuro

    Kuromukuro


    Režisierius: Tensai Okamura
    Studija: P.A. Works
    Žanrai: nuotykiai, fantastika, mecha
    Transliacija: 09.04.2016 - 25.06.2016
    MAL reitingas: 7.25
    Trukmė: TV 26 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV



    Aprašymas: Yukina yra niekuo neypatinga mergaitė. Neturi nei kažkokių pomėgių nei talentų nei smegenų. Nepanašu, kad iš tokios kas nors gali išeiti, bet viskas pasikeičia užpuolus ateiviams. Jie kažkodėl susidomėjo motinos darboviete, o tuo metu ją kaip tik ir lankė dukra. Tada jai vos ne į glėbį ir nukrenta pats tikriausias 450-metis samurajus. Lyg to būtų maža šita "iškasena" mergaitę dar įsitempia į didžiulį artefaktą, kuris yra labai jau panašus į didžiulį robotą. Taip naujai iškepta porelė sugeba atmušti ateivių puolimą, bet Japonijai pasisekė vienintelei. Kitose šalyse užpuolikai daro ką nori ir niekas negali jiems sutrukdyti. Koks yra jų tikslas? To niekas nežino, bet mažai tikėtina, kad vienas pralaimėtas mūšis juos sulaikys.



    Velnias žino kodėl P.A. Works lindo į absoliučiai jiems nepažįstamą žanrą. Nejaugi užsakovas labai jau dosnus buvo? Kaip ten bebūtų naivu buvo tikėtis kažko labai gero. Taip ir atsitiko. O ko buvo galima tikėtis? Be abejo kokybės. Ir tikrai, iškart matosi, kad serialą kūrė ne kažkokie kreivarankiai garaže. Personažų dizainas įvairus, veidai išraiškingi, animacija kokybiška. Net ir įgarsinantys aktoriai parinkti rimti. Kovos dinamiškos ir gan vaizdingos. Teks susitaikyti su labai jau kompiuterizuotu piešimu, bet robotams jis labai nemaišo. Kūrėjai specializuojasi slice of life žanre ir tokios serijos tikrai yra aukštesniame lygyje nei vidutinis. Visai patiko antraeiliai personažai, ypač geltonplaukė su savo liokajumi. Net "operatorius Kipsas" labai neerzino.
    Siužetas banalus iki negalėjimo ir šimtą kartų matytas, bet vis tiek sugebėjo mane pakankamai suintriguoti. Tiesa, pabaigoje kūrėjai truputi (o gal ir stipriai) persistengė. Labiausiai man užkliuvo Yukina. Nu jau tokia nesimpatiška ir neįdomi merga, kad net baisu. O koks pas ją vidurių užkietėjimas buvo kai princesei užmiršo pasakyti "prašau".....Vos nenusibaigiau iš juoko. Jos fone net samurajus atrodo neblogas personažas. Ypač jis man patiko pradžioje, kai labai juokingai ir tikroviškai reagavo į tolimos ateities pasaulio stebuklus. Labai kvailai atrodo mechos su kardais. Ne, nu ok, jei kardas yra tiesiog vienas iš ginklų, bet čia apskritai nėra šaunamųjų ginklų. Gerai, tarkim žmonės efektyvaus ir didelio automato sukurti nesugebėjo, o turima šaudanti karinė technika yra absoliučiai neefektyvi, bet kaip to nesugebėjo padaryti galingiausia galaktikos civilizacija? Tipo, kad beždžionės bent kažkokį šansą turėtų?

    Reziumė: Šis serialas yra skirtas tik mecha fanams arba tiems, kuriems žanro ypatumai dar nepavirto į klišes. Visiems kitiems čia veikti nėra ką - robotai vis tiek viską sugadins.^^ Iš manęs anime gauna silpną 7.


    Geriausia serialo scena buvo su pasipiršimu. Gerai patrolino...^^


    Spoileris:

    P.S. radę klaidą praneškite man asmenine žinute. Ačiū.
    3
    5
    0%
    0
    4
    66.67%
    2
    3
    33.33%
    1
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • arna
    emptiness

    • 2006 06 20
    • 1069

    #2
    Taip, šis anime iš karto užkabino gera animacija. Ir istorija įdomi pasirodė. Bent jau iš pradžių. Po kelių serijų, kaip Killerbee sako, dėl to, kad "siužetas banalus iki negalėjimo ir šimtą kartų matytas", žiūrėjimą atidėjau ateičiai.

    Jei bandyti vertinti, tai šį anime priskirčiau prie stiprių vidutiniokų. Kaip sakiau - piešimas geras; vien už tai jam galima rašyti aukštą balą. Tačiau, bent jau man, deja, gero piešimo jau neužtenka. Siužetas gali būti banalus ir nuspėjamas, piešimas "prastas", tačiau jei anime su geru "cinkeliu", teikiančiu tikrą žiūrėjimo malonumą, tai galiu nematyti visų jo trukūmų. Būtent to "cinkelio" man ir trūko "Kuromukuro".

    Comment

    • Klaudijus
      Narys

      • 2014 07 08
      • 73

      #3
      Keisti tamstos vertinimo standartai, iš pasisakymo anime šiaip sau - laiko galit negaišti, bet 7/10, toks įvertinimas man sako, kad visai geras, nors kaip ir su video žaidimų apžvalgomis, mažesnis kaip 8 vos kaip ne vidutinybė. Tai tuomet, man įdomu, kokie būt 6/10 ir žemesnio balo? Man atžvilgiu galutinį vertinimą lemtų šie kriterijai: Veikėjai - 40 %, istorija - 30%, likę 20 ir 10 % animacija ir garso takelis, o po to galima dar skaidyti į mažesnes dalis.

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2949

        #4
        Autorius Klaudijus
        Keisti tamstos vertinimo standartai, iš pasisakymo anime šiaip sau - laiko galit negaišti,
        Todėl, kad pasisakyti stengiuosi objektyviai, o įvertinimas yra visiškas subjektyvizmas. Vien mecha žanras man yra automatiškai +5. Dar porą balų sukrapštyti šitame anime tikrai galima. Ir reziumė viskas juodai ant balto parašyta. Pagal mane viskas kaip ir aišku.
        bet 7/10, toks įvertinimas man sako, kad visai geras, nors kaip ir su video žaidimų apžvalgomis, mažesnis kaip 8 vos kaip ne vidutinybė. Tai tuomet, man įdomu, kokie būt 6/10 ir žemesnio balo? Man atžvilgiu galutinį vertinimą lemtų šie kriterijai: Veikėjai - 40 %, istorija - 30%, likę 20 ir 10 % animacija ir garso takelis, o po to galima dar skaidyti į mažesnes dalis.
        Palyginai tu čia.....su žaidimais išvis kažkoks iškrypimas. Ar normalu, kad jei žaidimas ne OMG!!! 10/10, tai jau nieko gero? Pagal mane 5 vos pakenčiamai, 6 žiūrėti galima, 7 gerai, 8 labai gerai, 9 puiku, o 10 jau šedevras.

        Comment

        • Klaudijus
          Narys

          • 2014 07 08
          • 73

          #5
          Autorius Killerbee
          Todėl, kad pasisakyti stengiuosi objektyviai, o įvertinimas yra visiškas subjektyvizmas. Vien mecha žanras man yra automatiškai +5. Dar porą balų sukrapštyti šitame anime tikrai galima. Ir reziumė viskas juodai ant balto parašyta. Pagal mane viskas kaip ir aišku.

          Palyginai tu čia.....su žaidimais išvis kažkoks iškrypimas. Ar normalu, kad jei žaidimas ne OMG!!! 10/10, tai jau nieko gero? Pagal mane 5 vos pakenčiamai, 6 žiūrėti galima, 7 gerai, 8 labai gerai, 9 puiku, o 10 jau šedevras.
          Mecha gerbėjas... Žinosiu.
          10/10 visada bus subjektyvu, prie tų pačių galima rasti kur psisikabinti, nebent nelabai yra su kuo palyginti, tai tas papildomas balas kaip ir gali prisidėt, jei vertinama ne vien dėl to, kad patiko ar buvo smagu žiūrėt, net tuos pačius penketukininkus ar šeškes gali būt visai smagu žiūrėt, nors visai kitais atžvilgiais neypatingas. Dėl video žaidimų, tai vertinimo sistema prasta https://i.imgur.com/kj3gFME.jpg arba netinkamas žmogus daro apžvalgą, neskaitant ir nupirktos apžvalgos varianto.

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2949

            #6
            Autorius Klaudijus
            Mecha gerbėjas... Žinosiu.
            10/10 visada bus subjektyvu
            Iš principo taip. Mano laikais mokytojai sakydavo, kad dešimtukui moka tik dievas.

            Comment

            Working...