Devilman OVA

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • N-26
    No Giving Up NOW !!!
    • 2006 09 09
    • 45

    Devilman OVA

    @AniDB || @ANN

    Metai: 1987
    Žanras: veiksmas, fantastika, siaubas
    Studija: Dynamic Planning
    Oficialus puslapis
    Viso: 3 OVA

    Akira tik dar vienas paprastas vaikinas Tokyjuje. Jis turi vaikysts drauge Miki pas kuria ir gyvena.Kai Akira buvo dar mažas jo tėvai išvyko tyrinėti ledynų.Ir ten jie atrado neįtikėtiną dalyką. Jie rado lede sustingusį Demoną. Deja įvyko žemes drebėjimas demonas pabudo ir juos nužudė. Akira buvo geraširdis berniukas, kai jį visi stumdydavo ir mušdavo jis tylėdavo ir nieko nedarydavo, bet kai skriausdavo silpnuosius jis juos gindavo. Karta pasirodė senas draugas Ryo ir apvertė jo pasaulio aukštyn kojom. Akira sužino, kad artėja žmonių ir demonų karas ir jis turi padėti žmonijai išlikti. Bet vienintelis būdas pasipriešinti demonams yra įgauti jų galia, taigi Akira ir Ryo rizikuoja atlikdami pavojinga ceremonija ketindami sukurti paskutine žmonijos viltį : galingąjį Devilman. Juo tapti galėjo tik geraširdis žmogus, toks kaip Akira.
    Pirmoji Ova paremta Akiros virtimu Devilman. Antroji Ova pasakoja kaip Akira kaunasi su viena iš galingiausių demonų Serena. Ir pagaliau trečiojoje pasakojama istorija po penkerių metų nuo antrosios Ova. Demonai jau viešai žudo žmones, dėl to yra įkurta pusiau žmonių pusiau demonų grupė kuri kovoje su demonais tai grupei vadovauja Akira. Šioje Ova Akira užvaldo jo viduje buvęs demonas Amon kurio galiomis visada naudojosi Akira pasiversdamas Devilman.

    Prieš šias Ova buvo rodomos Devilman TV serijos, bent aš jas laikau visiška tragedija. Laimiai jos padėjo sukurti šį puikų anime.
    2004 metais Japonijoje išleistas filmas „Devilman“(Debiruman) paremtas šiuo anime. Filmas labai įdomus su daug spec. efektų rekomenduoju jį pažiūrėti. Mano nuomone jei pagal anime kuria „Real Action Movies“ tai jau šį tą reiškia.


    10
    5
    30.00%
    3
    4
    20.00%
    2
    3
    30.00%
    3
    2
    0%
    0
    1
    20.00%
    2
    "No mercy for the weak, No pity for the dying , No tears for the slain..."
    sigpic
  • zio
    Administratorius


    • 2000 02 22
    • 264

    #2
    Esu gan minimalistiniu aprashymu megejas, ir apskritai gal net ne man tai sakyt reiktu, bet galetum dar bishkuti daugiau parashytis

    Comment

    • Sable
      The Hitchhiker





      • 2005 03 11
      • 1530

      #3
      Na teko ziureti sio dalyko Live Action'a (pats pirmas pic'as kaip tik is jo yr) - visai nieko is visokiu spec.efektu puses, bet kiek draugas vienas sake seniena sita nekokia yra.

      Comment

      • N-26
        No Giving Up NOW !!!
        • 2006 09 09
        • 45

        #4
        okey laikui begant papildysiu bet patariu paziuret 3 ova tikraj turetumet nenusiwilti
        "No mercy for the weak, No pity for the dying , No tears for the slain..."
        sigpic

        Comment

        • Red_Elf
          pandų karai :D


          • 2009 05 07
          • 1115

          #5
          na, man net labai faina buvo per pirmas dvi OVAs mėgstu tokį žanrą Akira išvis fainas tik labai man nepatinka toks detalus vidinės anatomijos vaizdavimas (kam tas žarnas taip detaliai piešt), bet tai laikmečio bruožas, todėl negaliu minusuot balų
          bet va 3 OVA visiškai nepatiko, nepatinka man ji nors tu ką
          pažiūrėjau ir Live-Action, bet jis tik pusėtinas pasakyčiau, nepatiko, kad Akira ten visą laiką paauglys, o dar toks kūdas paimtas, kad visus šonkaulius galima suskaičiaut

          Comment

          Working...