Ah my goddess!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    Ah my goddess!

    Ah! My Goddess
    Ā Megami-sama

    Originali istorija: Kōsuke Fujishima
    Režisieriai: Hiroaki Gōda, Hiroko Kazui
    Studijos: AIC, Oriental Light and Magic
    Leidimo metai: nuo 1993m. iki 2007m.
    Žanras: Komedija, romantika, super galios, magija
    Serijų skaičius: 5 OVA, 26 pirmas TV sezonas, 24 antras TV sezonas, 1 filmas.



    Viskas prasideda, kai Morisato Keichii (pagrindinis šio anime herojus) po sunkių dienos darbų sugalvoja užsisakyti maisto į namus dėl tingėjimo gamintis pačiam. Kelis kartus surinkęs ne tą numerį, jis netyčia paskambina į Deivių pagalbos liniją (or something like that). Telefonu atsiliepia Deivė Belldandy (pagrindinė šio anime herojė). Ji pasako Keichii, kad tuoj atvyks pas jį... Atvykusi Belldandy praneša, jog jis gali sugalvoti bet kokį norą (oi, aš tai sugalvočiau...), ir jis pajuokaudamas pasako, kad nori, jog tokia Deive kaip ji pasiliktų su juo amžinai (kažin ką jie ten išdarinės?). Tada ir prasideda visas smagumas - po kurio laiko pas Keichii ir Belldandy apsilanko jos seserys - Urd ir Skuld.... Jiems nutinka įvairiausių nuotykių, pavyzdžiui, atkeliauja į mūsų pasaulį demonų iš pragaro sušikt Keichii'u ir Belldand'ei gyvenimo...
    Anime rekomenduoju romance ir comedy gerbėjams.

    Žavus ir lengvas nuotykių bei romantikos kupinas anime. Veikėjos charizmatiškos ir mielos, kiekviena jų pasižymi labai stipriais "teigiamų" veikėjų charakteriais, nors ir ne visada deivėms vardą papuošiančiomis mažomis niekšybėmis. Kita vertus, su tokiomis spalvingomis, nors ir kiek šabloniškomis, deivėmis, pats mūsų berniukas Keichii pasirodo labai skystokas - išvaizdos nėra, ypatingų gabumų ar savybių taip pat neturi, bet jo "nepaprastas nuoširdumas ir meilė" lydo kiekvienos mielosios deivės širdį. Na, vaikinai gal palankiau į tai žiūrės, nes šitoks šablonų šabloniškiausias berniukas turi atitikti tą neutralų viduriuką, į kurį kiekvienas vaikinukas nesunkiai galėtų įpaišyti savo paveikslą (ech, suprantingieji japonai...) :}
    Kaip tokių metų anime, atleisime ir jo originalumu neužpildytas skyles - veiksmas nuspėjamas, nuotykiai gana paremti standartiška ir įprasta eiga, mintis vystosi apie gėrio ir blogio sąveiką, kaip visada vietą užleidžiant gėriui ir pasaulio bendrai nusigulėjusioms vertybėms be jokių ten smulkesnių pasiknapstaliojimų. Nors asmeniškai du tv sezonai ir OVA'os su įvairiais specialiais epizodais tikrai kaip tokiam anime yra per daug, bet juk geros reklamos ir gerai sukauptų fanų gvardijai nepapriešgyniausi - būtent tos žavios būtybės ir palenkė visų širdis : ) Iš muzikinės pusės, tai savu laiku įstrigo ir visai maloniai skambėjo pirmasis tv serijų opening'as.
    Reziumuojant, lengvas ir nevarginantis nuotykių ir plevėsuojančios romantikos anime, negąsdinantis dideliu orginalumu, bet paglostantis nors ir kiek jau atgyvenusiu, bet neprastu piešimu ir žavių merginų... atleiskit, deivių, kokteiliu. Tinka nuo rimtų dalykų ar mokslų pervargusioms galvoms. Gali priversti žmones nusišypsoti ir geriau pasijusti :}
    Hellsing_lover
    93
    5
    61.29%
    57
    4
    19.35%
    18
    3
    15.05%
    14
    2
    3.23%
    3
    1
    1.08%
    1
  • Nju`Liuci

    #2
    shis anime wisu 100% procentu yra afigenas. o YPATINGAI Belldandy Ir Keichi-san jie yra nerialus afigeni !!!

    Comment

    • Sable
      The Hitchhiker





      • 2005 03 11
      • 1530

      #3
      Filmas dar kazkiek vertas demesio. Gan graziai kiek pamenu padarytas yra. Del serialo tai nieko ypatinga.

      Comment

      • Eisas Kuperis
        Simintis Sun


        • 2006 01 25
        • 355

        #4
        Man ypatinga. tiek filmas, tiek serialas. Greičiausiai todėl kad tai buvo pirmas matytas anime. Na po kai sužinojau kas yra anime. O pats anime... Na žanras 100 procentu itiko, tai ir anime šis patiko. O Urd buvo ir yra viena geriausiu ir labiausiai patikusiu man matytu anime veikėju. Na tik iki šiol.

        Comment

        • ^sancta^

          #5
          Na man tj irgi patiko sis anime ... TV neziurejau , kazkaip nepaslenku , daug seriju ir sejp ... Kada reix paziuret ir 2nd season , na o seip tj OVA's tj buvo super ... Man patiko ...

          Comment

          • Lax..
            reLaxed




            • 2005 12 24
            • 516

            #6
            Nežiūrėjau ir nežiūrėsiu, nes labai nepatiko. Eilinis romancas, išskyrus tai, kad ne school life.
            P.S. Pastebėjau, kad nauji aprašymai labai skurdoki, mažai info, linkų, picsų.

            Comment

            • Asmodeus.1110

              #7
              Labai patiko-Just beutiful.

              Comment

              • iaLgan
                Naujokas
                • 2006 11 19
                • 2

                #8
                Hmz anime tai tikrai neblogas bet del skonio nesigincijama ,.

                Comment

                • Hellsing_lover
                  Purinsesu no Darukuneso




                  • 2007 02 15
                  • 1319

                  #9
                  Būtinai pasistengsiu jį visą peržiūrėti!

                  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                  Comment

                  • Sasumi
                    AquariusKiss

                    • 2006 08 06
                    • 190

                    #10
                    nzn kodel,bet man sis animas uznesa y sailormoon ir dragon ball

                    Comment

                    • Evil_of_Darknesz
                      Suicide is painless...

                      • 2006 04 09
                      • 998

                      #11
                      Autorius Sasumi
                      nzn kodel,bet man sis animas uznesa y sailormoon ir dragon ball
                      Na man nei i dragon ball nei i sailor moon ne kiek neuznesa visu pirma todel kad sailor moon beveik kiekvienoje serijoje ta pati istorija tik kad naujas padaras ir tiek ,o ah my goddess kiekvienoje serijoje yra po nauja istorija, dragon balle vien action, o ah my goddess action beveik is vis nera

                      Comment

                      • radament666
                        "Umi no Suna" Dark

                        • 2007 02 18
                        • 154

                        #12
                        Nei i sailormoon nei dbz nenesa, afigienai geras anime, abu sezonus maciau tik ant movie keichis kitaip buvo nupiestas. Verta pazeti, tokiu mazai yra.
                        Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

                        Comment

                        • Sasumi
                          AquariusKiss

                          • 2006 08 06
                          • 190

                          #13
                          nzn...maciau kazkokio epo istrauka su tom dvynukem baltais plaukais,pykos jos ligtai ten del kazko,taj krc kovot tarpusavy pradejo...ir skraido ir kazkokias taj atakas moka kaip is dbz kox taj kame hame ka as zinau,manes nesuzavejo,bet man piesimas patiko...o istorija...nebloga,bet man pasirode nuobodi ,bet cia tik mano numone,nereik pasiust

                          Comment

                          • radament666
                            "Umi no Suna" Dark

                            • 2007 02 18
                            • 154

                            #14
                            Na Ah My Goddess reiketu zeti time kuriem romatika patinka nes ten jos pylna.
                            O del tu ataku tj ten magija naudojo, tso dvi systros visa laika viena kita kankina, bet, kad ten kiekviena serija sprogdintusi tai taip nera tik kartais.
                            Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

                            Comment

                            • dead_bird_DeLilah

                              #15
                              Visai neblogas anime, bet penkiatuku nesinori vertinti. Patiko daugelis veikeju ir pats siuzetas buvo visai geras

                              Comment

                              Working...