Tasogare Otome x Amnesia

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Tasogare Otome x Amnesia

    Tasogare Otome x Amnesia


    Režisierius: Shin Oonuma
    Studija: Silver Link
    Žanrai: mistika, romantika
    Transliacija: 09.04.2012 - 25.06.2012
    MAL reitingas: 7.77
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV



    Aprašymas: Turbūt nėra Japonijoje mokyklos, kurioje nebūtų vietinių mitų ar tiesiog baisių istorijų. Vaiduokliai, pabaisos, prakeikimai, užkeikimai...ko ten tik nebūna.... Seikyou privati mokykla jų turi ne vieną, bet daugumoje istorijų figūruoja Yuuko. Tikima, kad ši mergaitė kažkada mokėsi šioje mokykloje ir čia tragiškai mirė. Teiichi šį vaiduoklį ne tik mato, bet gali ir paliesti. O kodėl neliesti jei liesti tikrai yra ką? Tiesa, vaiduoklis visai be stabdžių ir naglai priekabiauja prie vargšo berniuko. Yuuko yra praradusi atmintį todėl įkuriamas neoficialus klubas, kuris ir turės išsiaiškinti šią paslaptį. Ir ką jau čia slėpti...tiesiog gerai praleis laiką. Prie klubo prisijungė visai niekam tikusi, bet energinga Momoe. Mergaitė neturi jokių "spiritizmui" reikalingų sugebėjimų ir Yuuko nemato. Kirie yra visai kita kalba. Iš pažiūros rimta ir šalta mergaitė yra klubo proto balsas. Tai ką, meilė-seilė-taika pasaulyje?


    Japonų meilė mistikai man sunkiai suprantama, bet istorija apie berniuką įsimylėjusi vaiduoklį bent jau nėra pati blogiausia ir banaliausia. O jei dar vaiduoklis yra toks kaip Yuuko tai visai gerai. Ji yra pagrindinė priežastis dėl kurios verta žiūrėti šį serialą. Puikus personažas. Man vienam ji panaši į Senjougahara? Yuuko nėra tokio bjauraus charakterio todėl net labiau patiko. Aišku ji irgi ne angeliukas, bet palyginus su "originalu" Yuuko išdaigos atrodo lyg nekaltas flirtas. Anime iki galo vertė žiūrėti ir praeities paslaptis. Nesakau, kad nebuvo galima nuspėti, bet įdomu buvo pamatyti kaip tai bus parodyta. Tiesa, apie rodymą - piešimas man čia irgi priminė Shaft'ą, bet be stiprių narkotikų. Santūriau, bet irgi pakankamai originaliai. Muzika ir įgarsinimas ne prastesni. Mistikos daug, bet jai truputi trukdo fanservisas ir humoras. Trupti keistai atrodė "masofkė". Atrodo, kad visi mokiniai yra kitame pasaulyje ir nieko nepastebi. Kūrėjai labai nesiparino, netrukdo ir gerai. Vienas iš didžiausių serialo trūkumų man yra Teiichi. Jis akivaizdžiai per jaunas. Nežinau kaip šiais, bet mano laikais trylikamečiai dar su žaislais žaisdavo. Dar man nepatiko jo dizainas. Kažkodėl jis panašesnis į antraeilį haremo personažą. Na žinot, tas nelaimingas draugas kurio mergaitės nemyli. Dabar gali būti spoileris tai nemačiusiems siūlau pereiti prie reziumė. Neslėpsiu nes negražiai atrodys, bet taip skauda, kad negaliu susilaikyt neparašęs. Tai gi, gražesnės, tragiškesnės ir romantiškesnės pabaigos nemačiau mažiausiai porą metų. Taip, truputi užtempta ir per daug seilėta, bet mušė tol kol pramušė. Vien už paskutinį "dialogą" kūrėjams galima paploti atsistojus. Ir taip viską sugadint....Baisiau nei keptuve per snukį gaut. Niekad neatleisiu!!!

    Reziumė: Šeip kaip ir 8, bet daviau 6. Po to dar truputi pagalvojau ir daviau 5. Nes aš kerštingas šiknius ir zanūda.^^


    Yuuko yra viena iš šių metų miss'ių, be kalbų...




    Spoileris:
    59
    5
    50.85%
    30
    4
    32.20%
    19
    3
    13.56%
    8
    2
    3.39%
    2
    1
    0%
    0
  • Shenn
    Forumo ligonis


    • 2009 09 21
    • 544

    #2
    Nu jo, su ta pabaiga kūrejai kaip ir bandė padaryti pagal posakį "Ir vilkas sotus ir avis sveika". Ta prasme įtikti žiūrovams mėgstantiems laimingas pabaigas ir tiems kur nelabai. Na, bet 5 balai ? Del kelių minučių nubraukt visa Yuuko įdirbį būnant viena charizmatiškiausiu personažų iš to ka šiemet pateikė anime pasaulis ? O buvo laikas kažkada, kai ar verta anime bandyt apsispresdavau vien iš Killerbee vertinimo po aprašymu.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Autorius Shenn
      Nu jo, su ta pabaiga kūrejai kaip ir bandė padaryti pagal posakį "Ir vilkas sotus ir avis sveika". Ta prasme įtikti žiūrovams mėgstantiems laimingas pabaigas ir tiems kur nelabai. Na, bet 5 balai ? Del kelių minučių nubraukt visa Yuuko įdirbį būnant viena charizmatiškiausiu personažų iš to ka šiemet pateikė anime pasaulis ? O buvo laikas kažkada, kai ar verta anime bandyt apsispresdavau vien iš Killerbee vertinimo po aprašymu.
      Aš kerštingas šiknius, prisipažinau gi. Šeip visada pas mane tekstas būna objektyvesnis už skaičius.

      P.S. Po tokio feilo yra noras pakelti įvertinimą Sakamichi no Apollon. Gal per griežtai aš su juo pasielgiau...

      Comment

      • dfsafsaf
        Beautiful Lies

        • 2010 05 13
        • 265

        #4
        Kadangi skaitau manga, tai anime adaptacija gan nusivyliau. Dar anime pabaiga atrodė bus nebloga, bet paskutinė ~1 min viską sužlugdė. Geriau būtų laukę, kol manga baigs leist, nes irgi jau į pabaiga eina, ir tik tada animei iš jos darytų.
        4/10

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius dfsafsaf
          Kadangi skaitau manga, tai anime adaptacija gan nusivyliau. Dar anime pabaiga atrodė bus nebloga, bet paskutinė ~1 min viską sužlugdė. Geriau būtų laukę, kol manga baigs leist, nes irgi jau į pabaiga eina, ir tik tada animei iš jos darytų.
          4/10
          Tai kad abejoju ar mangoje kažkaip padoriau užbaigs. Nebent be tos nelemtos paskutinės minutės.

          Comment

          • dfsafsaf
            Beautiful Lies

            • 2010 05 13
            • 265

            #6
            Autorius Killerbee
            Tai kad abejoju ar mangoje kažkaip padoriau užbaigs. Nebent be tos nelemtos paskutinės minutės.
            Tai manga nors ir artėja prie pabaigos, tačiau joje dar nėra Yuuko praeitis parodyta, čia kuri anime buvo tai kolkas ir telieka anime only. Tai autorius dar nemažai ką gali padaryt su istorija ir jos užbaigimu ir tikrai yra vilties, jog bus kažkas padoresnio.

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2949

              #7
              Autorius dfsafsaf
              Tai manga nors ir artėja prie pabaigos, tačiau joje dar nėra Yuuko praeitis parodyta, čia kuri anime buvo tai kolkas ir telieka anime only. Tai autorius dar nemažai ką gali padaryt su istorija ir jos užbaigimu ir tikrai yra vilties, jog bus kažkas padoresnio.
              Neturiu jokių priekaištų Yuuko praeičiai. Čia anime kūrėjai sąžiningai atidirbo, bet aišku mangos skaitytojams įtikti neįmanoma. Parašyk vėliau mangos versiją, įdomu visai.

              Comment

              • Absurdëh
                AZ Fairy


                • 2011 03 21
                • 524

                #8
                Ieškojau atmosferos kaip "Another", bei daug gražių, mistiškų, raudonų, purvinų ir tamsių scenų, kurios man labai patinka, buvo tikrai labai nuobodu žiųrėti į visa kita.
                heavy
                Spoileris:
                Pradžia о боже (teletabiška), negaliu patikėt kad, jus / man / viską / dabar / pakartosIT. Humoras...(kaip klozetu) nuleidžia visą ieškotą mistiškumą (bei dar kai ką)...nesakau, kad nepatiko, patiko, tik to neieškojau.
                Aštunto epizodo pabaigoje jau galima prabust...kiti prieš tai esantys ep paranormaliai neįdomūs, (kaip ir pats jų klubas) serijos kaip atskiros istorijos dasistumt iki dvigubo finalo, kuris sugraudino, (bet paskui vėl pralinksmino). Nevisai tokius šokinėjimus mėgstu (personal preference). Visa tuščia vieta, geriau skirt veikėjam, kuriem užtenka vienos rankos pirštų.

                Pagrindinis variklis geras, bet sunkiai traukia: atsiminimų trinimas, amnesia apsaugant save ir kitus, bei iš to sekantis asmenybės susidvejinimas. Nenaujiena, bet per anime neatsimu ar kur mačiau tą. (o matęs aš labai nedaug ^^')
                Pabaiga nepžeidžia vaiduokliškų taisyklių...nuspėjama?..jo...arba ne, jei esat išsiblaškę kaip aš ir tik žiūrit kas vyksta.

                Animacija labai neoriginali...jau nuo pat pradžios pastebėjau pažystamą kamerą ir tokį minimalistinį stilių. Vaiduoklių istorijos, nėra šansų, kad sutapimas...(išvertus japoniškai kvazanbazagaravaravatari). Studijos pagrindinis režisierius Shin Oonuma pasirodo dirbęs kartu su shaft'o studijos žymiuoju režisierium, todėl viskas primena butent tą šou ir stilių...tik primena.

                Taigi panašu? ...ne viskas tiesiog nesolidžiai nuzambumbinta teip pat. De'žavu nuo langų dizaino iki omleto (ne tas pats kas pautienė). Užteko vieną kartą numest per bakemonogatari ir oj kiek jie prisimėtė ir ant žem... Daug scenų tiesiog ideliai tokios pat...animacijos jausmas ne. Kaip, kad Iškrentatys papai (we all know these) ties pabaiga,- idealiai. Praktiškai nėra skirtumo, (teoriškai skirtumas tik tarp B minus ir A, if u get my drift.) Juos (beje) palietus (suspaudus), amnesia dings ir sugrįž visi geri atsiminimai (an Arriginal approach). Bet tas panašumas maanęs nelabai ir jaudina, žiūrovų irgi neturėtų, radau kas kas man (labai) patiko.

                Nors suspausta, aplinka vizualiai labai ir labai graži.
                Ofc Yuuko KANOE,-кавай, šešėlinė versija irgi (character marked as loved). YPAČ veido išraiškos, lūpų sudėjimas toks seksualus. Negalėjau akių atitraukt (someone?). Tas išlinkimas (red part) tiesiog nuostabus ir duoda tiek daug (so this is the power of fan service, true engine).
                Spoileris:

                Pabaigai labai graži melodija ir žodžiai. Taigi tik dėl šito ir žiūrėjau? Man gal ir užteko.
                Tik romantikai ir aštrių posukių mėgėjai sugaiš savo laiką su šituo briedu.

                Vykęs palyginimas su Senjou, (kas be ko) išorė, bet ne chrakteriu. Negeriausias pavyzdys, bet čia jos šypsena, tik aš neatkreipiau dėmesio, nes moteriškė valdinga ir šypsosi retai ir dažniausiai nenuoširdžiai. (ahahahaha?)
                Spoileris:

                PS: Teiichi NIIYA (character marked as hated).
                Paskutinis pakeitimas nuo Absurdëh; 2014-01-07, 16:37. Priežastis: broken
                d9 || amvorg || amvazar'17

                Comment

                • Augis24
                  AZ rėmėjas




                  • 2009 03 29
                  • 769

                  #9
                  Senokai ieskojau anime, kuris turetu tokia laiminga pabaiga. Buvo aisku, kad cia meiles istorija issivystis ir dziaugiuosi, kad tokia paskutine minute buvo )
                  Gavau ko tikejausi, piesimas buvo tikrai grazus, net nekalbant apie Yuuko. Siek tiek psichozes ir siaubo nepamaise, o Jos ir Okonogi bajeriai labai smagus pavyko. Vertinu 5/5, be jokiu kalbu.

                  Turbut tikrai nesugebu dorai ivertinti nieko, o tik megautis kas duota

                  Comment

                  • Svajotojas
                    Naujokas
                    • 2012 07 13
                    • 17

                    #10
                    Neseniai taipogi baigiau žiūrėti šia meilės istorija... Pradžia kiek intriguojanti ir neleidžia žiurovui nuspėti kaip viskas klostysis aišku atskleidžiant pagrindinės veikėjos praeities skraistę isiterpia keletas linksmų samojų kurie neleidžia žiurovui užsnūsti, o antroji Yukko asmenybė visada neleidžia anime'i tapti per "saldžiu". Viskas puikiai "įsukta" į istoriją ir manau tik dėl to kaip klostėsi istorija žiurovas pats gali meginti spėti pagrindinės veikėjos praeitį ir kokia ji buvo, nes istorijai besiklostant vis naujų užuominų pametama žiurovui.

                    Mano nuomone 5/5 .

                    Comment

                    • DowyChan
                      Narys
                      • 2011 05 19
                      • 38

                      #11
                      Baigiau ir truputi nusivyliau pabaiga. Manau turejo palikti nors kiek tragiska. Bent man labiau suspaudzia sirdi ~
                      Siaip pamaciau skelbime ir visa : "opa ! Siaubas ir mistika ! Reikia perziuret ~ "
                      Bet to siaubo buvo tiek, kad uzmigt galima. As ziurejau vien del to , kad atskleistu kaip mergina mire. Ir tai, net toji mirtis buvo kitokia nei tikejausi, bet ne i geraja puse. Kitokia nei is tikruju pasitaiko. Bet cia jau tik mano nuomone. Ties astuntu episodu mane patrauke. Viskas ivyko labai netiketai. Bet velgi, galiausiai vel itampa pastate i pirma taska/ sudirbo. Nors ta antroji puse - man prie sirdies. Jau link mistikos ir kvepavimo sulaikymo.
                      Pats piesimas - geras. Man jis patiko. Visi atspalviai buvo ispudingi. Nors kai pamaciau Niya pirma karta, pamaniau, kad ten mergina. Bet tai truko neilgai , nes matyt is uniformos ir balsas.
                      Meiles istorija - puiki. Neesu romantikos fane, bet sita istorija gan juokinga, priverte nusisypsot kai kuriose vietose. Dramos ten - i marias !!! Kam patinka meiles konfliktai ir dramos tikrai turetu paziuret ~
                      Soundtrack'ai - nerealus. Bent jau man patiko opening'as ir ending'as, ir kai kraupios vietos - itampa keliancios melodijos.
                      4/5 ~
                      Tai tiek is manes ^^
                      ♪♫░▒▓♦►Uninstall◄♦▓▒░♫♪
                      -Uninstall Cosband ​Nare ~
                      HOMESTUCK ~
                      HoNk :o)

                      Comment

                      • ewlds
                        hard to understand
                        • 2009 02 14
                        • 120

                        #12
                        Taigi, taigi, ka mes čia turime. Labai jau vidutiniškas darbas mano nuomone. Kas tikrai patiko tai OP, Yuuko praeitis ir dar gal kelios serjos.. bet bendrai paėmus tai nieko gero. Neužkabino nei romantinė dalis, nei drama, Nya veikėjas tai apskritai vemti vertė, ypač jo įgarsinimas, su** drovumas ir visi kiti šiuolaikinių anime pagrindinių veikėjų bruožai.. Piešimas pusėtinas, bandė matos kūrėjau kažką išskirtinio padaryti, bet aš manu, kad kaikur perlenkė lazdą. Pabaiga.. tiesa sakant visiškai nerūpėjo kaip baigsis, svarbu, kad pasibaigtų. 3/5 su avansu.. vien dėl to, kad penktadienis ir rytoi į darbą nereikia. Labanaktis.
                        ^_^

                        Comment

                        • sonhizzz
                          Naujokas
                          • 2012 04 17
                          • 8

                          #13
                          Kagi baigiau žiūrėti ir tikrai nenusivyliau, na gal šiektiek ta paskutinė minutė nepatiko, manau pabaiga buvo gera ir be jos. Labai sužavėjo Yuuko ir jos charakteris, galbut tik to boob touching stuff buvo perdaug. Na meilės istorija tikrai neįprasta, bet kažin kaip viskas atrodytu kai Teichi pasens ;D Patiko ir Opening ir piešimas, taip pat labai graži paskutinės serijos prieš paskutinių minučių daina Kaip ir po kiekvieno romantinio anime pasijaučiu toks vienišas... 5/5

                          Comment

                          • Skypy_Stick
                            Filosofas
                            • 2012 01 15
                            • 30

                            #14
                            Autorius Shenn
                            O buvo laikas kažkada, kai ar verta anime bandyt apsispresdavau vien iš Killerbee vertinimo po aprašymu.
                            Dabar aš pagal tai spendžiu .
                            Tiesa pasakius ši anime pradėjau žiūrėti tik dėl to, kad norėjau pažiūrėt kas ten tokio pabaigoj baisaus atsitiko. Bet šiaip tai nieko ten tokio nebuvo. Įprastas "happy end'as".
                            Yuuko tikrai vienas iš gyvybingiausiu ir energingiausiu personažu kuriuos esu matęs. Visi kiti personažai kažkaip tai atrodė niekuo neypatingi ir netokie įdomūs.
                            Anime piešimas ir soundtrack'as man niekados neatrodė svarbūs, bet šį karta man jie patiko. Na bent jau netrukdė žiūrėti.
                            4/5 nes žiūrėjimas nebuvo kančia, o Yuuko tikrai pasistengė pakelti nuotaika.
                            Jei pasimetei savyje, nežinai gyvenimo prasmės ir net nežinai kam vis dar gyveni - sveikas atvykęs į mano pasaulį.

                            Comment

                            • Killerbee
                              Iškrypęs dėdulė





                              • 2006 12 11
                              • 2949

                              #15
                              Autorius Skypy_Stick
                              Įprastas "happy end'as".
                              Būtent tai ir yra tragedija viso serialo kontekste.

                              Comment

                              Working...