Papa no Iukoto o Kikinasai!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Papa no Iukoto o Kikinasai!

    Papa no Iukoto o Kikinasai!


    Režisierius: Itsuro Kawasaki
    Studija: Feel
    Žanrai: komedija, drama, gyvenimiškas
    Transliacija: 11.01.2012 - 28.03.2012
    MAL reitingas: 7.65
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV



    Aprašymas: Ech, tas palaidas ir nerūpestingas studentiškas gyvenimas.... Yuuta, 19 metų vaikinas, džiaugėsi laisve ir perspektyvomis. Va tik su seserimi Yuri po jos vedybų santykiai buvo pašliję. Ar tai dėl to, kad vyras jau buvo su vaikais ar sesers sindromas kaltas ar tiesiog leidimo nepaprašė. Yuri sugebėjo šeip ne taip prisiprašyti, kad brolis prižiūrėtu vaikus kol ji su vyru paatostogaus. O ką, vasaros atostogos ir veikt vis tiek neturi ką. Viskas prasidėjo kaip ir neblogai, trys kawainos ir įvairaus amžiaus mergaitės dėdę priėmė gerai. Deja, baigėsi blogai - nukrito lėktuvas kuriuo skrido tėvai. Giminaičiai su našlaitėmis nusprendė nesicackinti ir mergaites išskirti. Seserims ši mintis absoliučiai nepatiko. Čia įsikišo Yuuta ir pasisiūlė būti globėju. Na kaip pasisiūlė, naglai pasiėmė ir pabėgo. Na ir kas, kad kambarys pas jį 4x4 ploto ir finansai dainuoja romansus. Kai Yuuta liko vienas sesuo neatidavė jo kažkokiems neaiškiems giminaičiams, o pati užaugino. Šeima turi būti kartu ir taškas.


    Buvau girdėjęs, kad šis anime panašus į Usagi Drop tai serialo pradžia manęs nenustebino. Toks vaizdas, kad nenustebino ir pačių personažų. Kažkaip greitai jie su netektimi susitaikė. Alia:
    - Laba dieną, aš naujas jūsų tėtis. Prašom gerbti ir mylėti.
    - Valio!!!
    Na kartais iš reikalo ašarą nuleisdavo. Va giminaičiai nustebino. Kur ten giminaičiai, kas apskritai leido vargšui studentui pasiimti mergaites, iš kurių dviejų amžius taip ir provokuoja pedofilijai. Lietuvoje viena mama net su teismo leidimu SAVO vaiko pasiimti negali, o čia imk ir neškis visas tris. O kur dar gyvenimo sąlygos.... Aišku kita šalis, papročiai ir taisyklės, bet visa tai atrodė keistai. Jeigu į tai nekreipti dėmesio tai šis serialas yra įprastinė komedija su dramos prieskoniais. Man, kaip suaugusiam, gal net atvirkščiai. Serialą išgelbėjo du personažai. Pirmiausia aišku Raika. Užbėgdamas kaltinimams už akių iškart pasiteisinsiu, kad papai čia ne prie ko. Na beveik. Ji tiesiog nerealiai faina ir truputi trenkta mergina. Net išvaizda ir balsas kažkokie nestandartiniai. Bent jau įprastoje anime klonų armijoje, kurioje tarnauja Sora ir Miu. Tiesa, pas Miu bent jau charakteris neatitinka. Pagal išvaizdą turėtų būti 100% "thunderė", bet fig jums. Bent jau už Sorą labiau patiko. Vietoj deserto turim Hina ir jos nerealią plaukuoseną. Kaip mažė užsiaugino tokius plaukus - paslaptis. Žiauriai kawaina mergaitė, bet man jos buvo truputi per daug. Galėjo ir pasidalinti laiku su Raika.

    Reziumė: Kaip komedija serialas visai nevykęs, nes taip ir nesugebėjo manęs bent kartą prajuokinti. Humoro buvo ir Shuntarou labai stengėsi, bet pati istorija per daug liūdna. Nuo dar mažesnio balo anime išgelbėjo moralas.


    Net nežinau, reikėjo čia pedofilijos ar ne....




    Spoileris:
    17
    5
    41.18%
    7
    4
    17.65%
    3
    3
    35.29%
    6
    2
    0%
    0
    1
    5.88%
    1
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    #2
    Keistai tylu, ne prieš gerą...

    Comment

    • Red_Elf
      pandų karai :D


      • 2009 05 07
      • 1115

      #3
      Autorius Killerbee
      Keistai tylu, ne prieš gerą...
      arba ne po gero... tai ir tyku čia

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2949

        #4
        Autorius Red_Elf
        arba ne po gero... tai ir tyku čia
        Nu kad nelabai, įvertinimai geresni už mano....

        Comment

        • Miesto_Druidas
          the journeyman



          • 2010 08 17
          • 1691

          #5
          Tarkim, kad anime vertas dėmesio, bent jau mačiau apžvalgėlių, kur jį sezono siurprizu vadino. Gal ten ir išsivystė į kažką daugiau, bet į mažas mergaites orientuotas fanservice'as atbaidė nuo tolimesnio žiūrėjimo, tad mestas po pirmo epizodo.

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2949

            #6
            Autorius Miesto_Druidas
            Tarkim, kad anime vertas dėmesio, bent jau mačiau apžvalgėlių, kur jį sezono siurprizu vadino. Gal ten ir išsivystė į kažką daugiau, bet į mažas mergaites orientuotas fanservice'as atbaidė nuo tolimesnio žiūrėjimo, tad mestas po pirmo epizodo.
            Ta prasme į mažas mergaites? Man pasirodė, kad į berniukus.....

            Comment

            • Miesto_Druidas
              the journeyman



              • 2010 08 17
              • 1691

              #7
              Autorius Killerbee
              Ta prasme į mažas mergaites? Man pasirodė, kad į berniukus.....
              Nu ok mažų megaičių fanservice'as, į ką orientuotas nesvarbu, mažiems berniukams kaži ar tiktų.

              Comment

              • demoniacman666
                Forumo vilkas

                • 2008 04 16
                • 370

                #8
                Keistai čia šį kartą išėjo. Lyg ir neblogas, bet nieko gero neina pasakyti, kaip ir nieko labai blogo... Ai, tai turbūt reiškia kad darbas vidutiniškas! Visai buvau pamiršęs tokius paskutiniu metu, visi arba tragiški, arba labai geri... Žinoma juokauju, tokių anime nors vežimu vešk ir istorijos panašios į Usagi Drop parinkimas anime negelbėja. Gelbėtų gal daugiau erotikos bei humoro, nu bet kadangi cia rodomi vaikai (lyg kitur ne...) tai pirmo varianto beveik nesulaukiau. Iškart visi kedofilai gali užsičiaupti, jokia pedofilija čia nedvelkia, pagr. veikėjas iš išvaizdos atrodo neką vyresnis už Sora, o ir kėslų jokių neturėjo (deja) Shuntarou kitas atvejis, bet jis turėjo "tramdytoją", turbūt tikrai patį įdomiausią šio anime veikėją. Na o humoras trečiokų lygio, visai neužkabino turbūt nei karto. Tad 3/5 už vidutinybę su prieskoniais...

                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                Comment

                • Miesto_Druidas
                  the journeyman



                  • 2010 08 17
                  • 1691

                  #9
                  Tikėdamasis panašumo į Usagi Drop, visgi nusprendžiau pratęsti šį serialą. Tai pradžioje dar galvojau, jog bereikalo aš jį drop'inau, bet ant vidurio jau buvo sunku kęsti. Jei reiktų apibūdint vienu žodžiu, tai manau tiktų: graudus. Nėra anime tragiškai blogas, bet fanserviso tikrai nereikėjo, čia jis žiūrėjosi tikrai kokčiai ir visai netinkamai. Taip pat visa serialo situacija tiesiog apverktina, dėka tiesiog visiškai netikėtinos istorijos, bet bent ant pabaigos bandė kažkiek taisytis. O OVA'os (aka beach episode) tikrai nebereikėjo, man įdomu į kokios auditorijos ratą kūrėjai taikė jį leisdami. Dar piešimas tiesiog negražus, mergaitės tikrai per daug sulolintos (jei taip galima pasakyti). Įgarsinimas tragiškas, mažiausios balsas nuolat gadino nervus (galėjo surasti normalią mažą mergaitę įgarsinimui, kaip per Usagi Drop, kad bent skambėtų realistiškiau).
                  Vienžo, labai pusėtinas serialas, iš savo pusės nerekomenduočiau niekam, ypač tiems, kurie buvo sužavėti Usagi Drop ir galimai ieško kažko panašaus. Geriau nesigadinkit nervų.

                  Comment

                  Working...