Inu x Boku SS

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Inu x Boku SS

    Inu x Boku SS


    Režisierius: Naokatsu Tsuda
    Studija: David Production
    Žanrai: komedija, romantika, mistika
    Transliacija: 13.01.2012 - 30.03.2012
    MAL reitingas: 7.90
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV



    Aprašymas: Ririchiyo yra gerai, miela ir jautri mergaitė, bet beviltiškai sugadinta aplinkos. Ji buvo labai garsios bei labai turtingos šeimos palikuonė ir dar ne visai žmogus tai nieko keisto, kad buvo auginama kaip kokia nors brangi dekoratyvinė vaza. Tėvų meilės mergaitė negavo ir draugų neturėjo nes bendraamžiai jai pavydėjo ar net bijojo. Kur ten vaikai, iš augusių šilumos irgi negaudavo. Taip mergaitė mergaitė tapo tikra furija, iš kurios burnos liejosi tik pagieža, panieka ir pyktis. Ririchiyo dėl to labai pergyveno. Jau jau normaliai bendrauti su aplinkiniais nepavyksta tai gal vienintelė išeitis yra vienatvė? Nelaimėlė išsikrausto į prabangų viešbutį, bet ramybės ten nesuranda. Gyventojų čia pilna, o dar atsirado Soushi iš slaptos tarnybos, nors asmens sargybinio Ririchiyo ir neužsisakinėjo. Soushi yra siaubingas prielipa ir pataikūnas, bet jo demonstruojamas šuniškas prieraišumas mergaitei padaro įspūdį.


    Pagrindinių personažų porelė jūsų tikrai nenustebins. Soushi yra gražus, paslaptingas ir nepriekaištingų manierų vaikinas. Ririchiyo yra "thunderiško" charakterio ir "loliškos" išvaizdos, bet ne loliško amžiaus mergaitė. Ne viskas yra taip jau ir banalu. Ji yra turbūt pirmas šio tipažo personažas kuris žino apie savo trūkumus ir nori pasikeisti. Jis....yra net labai paslaptingas.^^ Kiti personažai tik fonas, bet ir čia yra pasižiūrėti. Labai patiko Kagerou su savo sado ir mazo teorija. Negaliu patikėti, kad taip ir nesuradau normalaus klipo internete, kad ir endingo dainos. Labai smagus personažas. Radau ir seną pažįstamą iš K-on. Tarp žanrų čia valdo romantika. Pabaigoje kūrėjai net persistengė su cukraus kiekiu. Suprantu, kad gražiai norėjo pabaigti ir jiems tai beveik pavyko, bet persistengė. Nedaug, kokia pusę minutės. Man buvo per saldu, bet gal mergaitėms ir kaip tik? Užtat romantinė linija yra užbaigta. Ne taip jau dažnai taip būna. Komedijos buvo, bet ji tokia švelni ir be pretenzijų, kad išspausdavo tik šypseną. Chibi formos smagios. Mistika man pasirodė neišdirbta. Be to, kažkaip mažai jos buvo, kaip ir veiksmo.

    Reziumė: Inu x Boku SS yra serialas su neaiškia lytine orientacija. Manga kaip ir shoujo, stilistika irgi, bet fanservisas tai skirtas berniukams. Būtų daugiau veiksmo ir mažiau manekeniškas vaikinas tai būtų shounenas. Deja, dažnai taip būna, kad kai norima įtikti visiems tai neįtinka niekam. Man buvo pusę velnio, galėčiau net ir 7 duoti, bet neduosiu.


    Šį kartą fetišas kojinėms ir chalatams?




    Spoileris:
    40
    5
    45.00%
    18
    4
    35.00%
    14
    3
    17.50%
    7
    2
    2.50%
    1
    1
    0%
    0
  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1691

    #2
    Nuobodus, senokai jau neregėjau tokio nuobodaus anime. Kai pirmas epizodas nuteikė gan teigiamai, kituose taip nieko ir neįvyko įdomaus, tad iki paskutinių keturių epizodų nebetempiau.

    Comment

    • mayaa
      Naujokas
      • 2012 04 11
      • 5

      #3
      Man ansmeniškai, anime patiko, kaip tik ieškojau ramaus, ne perliūdniausio romantinio žanro animes. Vertinčiau 4/5. Gal kiek norėjosi vietomis rimtumo, mergaitės švelnumo, bet galbūt tie jos grubūs sakiniai ir patraukia dėmėsį, kaip ji bando keistis Na kas nori lengvos romantikos tai pats tas O dėl neaiškios lytinės orentacijos, tai nepasakyčiau, kad neaiški, tik toji vienintelė moteris buvo homo
      Paskutinis pakeitimas nuo mayaa; 2012-04-12, 17:51.

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2949

        #4
        Autorius mayaa
        Man ansmeniškai, anime patiko, kaip tik ieškojau ramaus, ne perliūdniausio romantinio žanro animes. Vertinčiau 4/5. Gal kiek norėjosi vietomis rimtumo, mergaitės švelnumo, bet galbūt tie jos grubūs sakiniai ir patraukia dėmėsį, kaip ji bando keistis Na kas nori lengvos romantikos tai pats tas O dėl neaiškios lytinės orentacijos, tai nepasakyčiau, kad neaiški, tik toji vienintelė moteris buvo homo
        Lytinė orientacija pačio serialo, o ne personažų.

        Comment

        • mayaa
          Naujokas
          • 2012 04 11
          • 5

          #5
          Autorius Killerbee
          Lytinė orientacija pačio serialo, o ne personažų.
          a supratau

          Comment

          • demoniacman666
            Forumo vilkas

            • 2008 04 16
            • 370

            #6
            Keistai si karta isejo, anime lyg ir neblogas, bet geresnio balo visgi duoti negalejau. Gal del to kad vietomis buvo ganetinai nuobodu, nesu tokios rozines romantikos megejas, kaip ir tokiu subinlaiziu bachuru kaip Soushi. Dar vienas minusas aisku pati "lole". Prie pliusu tai net nezinau ka ir rasyt, gal kad vietomis buvo visai linksma, patiko dar Kagerou (gaila kad nedaug ji terode), per jo endinga vos nesusizvengiau. Apie piesima ir OST kaip ir ner ka sakyt, nors ir kokybiski, bet tai jau siu laiku standartas. Tad 3/5, nors vidutinisku ir nepavadinciau...
            P.S. "barmenas" dar nerealus buvo

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            • black_leja
              AZ rėmėjas


              • 2009 11 16
              • 1079

              #7
              man labai patik oistikruju pirma mangos dalies aptacija ^^, gaila kad veiksmo fanams dar neisleido anros magos dalies adaptacijos nes ten truputi jo daugiau. Labai retai siais laikais rasi tokia emociju pilna anime.
              Society is a market where we sell our souls

              Comment

              • Red_Elf
                pandų karai :D


                • 2009 05 07
                • 1115

                #8
                Visai nieko serialas, pradžioje atrodė kaip eilinis vidutiniokas, buvau numetus keliems mėnesiams, bet susikaupiau ir tęsiau, o ant galo jis net ėmė taisytis. Charai visi lig vieno standartiniai ir matyti ne du ar net ne penkis kartus, bet va minėti S&M teoretikas ir barmenas jau kažkas TOKIO man viską gelbėja romantinė linija, be jos serialas būtų nieko vertas, net paskutinė minutė gerai suėjo, nors ir super saldu buvo, galėjo be jos apseit, bet aš geroj nuotaikoj gaila, kad su youkai nieko normaliai nesukurpė ir nebuvo tikro veiksmo, gal ne tas žanras, bet nepamaišytų ^^.

                Comment

                • meow
                  mrrrr.....

                  • 2008 01 01
                  • 69

                  #9
                  Kas dėl anime lytinės orientacijos, tai manga readeryje rašo taip: Note - Gangan Joker is a shounen magazine. Despite the art-style, this is a shounen manga - so please do not change the demographic to shoujo!

                  Šiaip anime man visai patiko, bet kadangi pastatytas pagal pirmus mangos volumus, kurie yra kaip ir prologas, tai manga labiau patinka, nes visas veiksmas ten tik dar prasideda, o ir istorija, manau, su visai nebloga perspektyva.
                  Dar, tiesa, šio anime didelis pliusas yra OP ir ED, kuriu nesinorėjo prasukti.
                  Paskutinis pakeitimas nuo meow; 2012-07-12, 18:18.

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2949

                    #10
                    Autorius meow
                    Kas dėl anime lytinės orientacijos, tai manga readeryje rašo taip: Note - Gangan Joker is a shounen magazine. Despite the art-style, this is a shounen manga - so please do not change the demographic to shoujo!
                    Pagal mane čia greičiau shoujo nei atvirkščiai.....

                    Comment

                    • Red_Elf
                      pandų karai :D


                      • 2009 05 07
                      • 1115

                      #11
                      Autorius Killerbee
                      Pagal mane čia greičiau shoujo nei atvirkščiai.....
                      Visiškai pritariu, man tas shounen toli gražu ne taip gerai klijuojasi kaip shoujo

                      p.s. na ir kas, kad rašo oficialiai kitaip, tokia mano nuomonė

                      Comment

                      • Killerbee
                        Iškrypęs dėdulė





                        • 2006 12 11
                        • 2949

                        #12
                        Autorius Red_Elf
                        Visiškai pritariu, man tas shounen toli gražu ne taip gerai klijuojasi kaip shoujo

                        p.s. na ir kas, kad rašo oficialiai kitaip, tokia mano nuomonė
                        Bet tada aiški neaiškios lytinės orientacijos priežastis. Ypač mačiusiems Bakuman. Ten irgi buvo shoujo manga shouneniškame žurnale...

                        Comment

                        • Red_Elf
                          pandų karai :D


                          • 2009 05 07
                          • 1115

                          #13
                          Autorius Killerbee
                          Bet tada aiški neaiškios lytinės orientacijos priežastis. Ypač mačiusiems Bakuman. Ten irgi buvo shoujo manga shouneniškame žurnale...
                          Bakuman is swinging both ways... it's bi
                          Paskutinis pakeitimas nuo Red_Elf; 2012-07-12, 21:52.

                          Comment

                          • Klotilde
                            Naujokas
                            • 2011 06 05
                            • 4

                            #14
                            gal kas galit rekomenduot ka nors panasaus i sita lb patiko as megstu salzius anime taigi lb prsau padekit

                            Comment

                            • Ruu
                              Rimtas forumo narys

                              • 2010 07 07
                              • 159

                              #15
                              Na O man atvirkščiai nei daugumai labai patiko šis anime :> Patiko daug endingų! Ir visi veikėjai įdomūs buvo ^^
                              Šis anime turėtu patikti tiems kam patiko Kuroshitsuji :3

                              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                              Comment

                              Working...