Highschool DxD

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Highschool DxD


    Highschool DxD

    Režisierius: Tetsuya Yanagisawa
    Studija: TNK
    Žanrai: nuotykiai, mistika, erotika, komedija
    Transliacija: 06.01.2012 - 23.03.2012
    MAL reitingas: 7.75
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV



    Aprašymas: Matyt Japonijoj mergaitiškos mokyklos masiškai keičimos į mišrias. Šį kartą laimę bando Issei. Svajonės buvo paprastos - mokykla buvo mergaitiška tai čia turi būti pilna gražuolių, o konkurentų nedaug. Sukurti haremą bus taip pat lengva kaip du pirštus apmyš... Deja, realybė buvo ne tokia graži. Norint turėti pasisekimą tarp silpnosios lyties reikia būti bent truputi patraukliam išvaizda ar charakteriu. Net jei sąntykis tarp lyčių yra labai daug žadantis. Issei yra toli gražu ne toks. Jis per daug lengvabūdiškas bei ištvirkęs ir greitai tampa mergaičių priešu. Tokia reputaciją net krauju sunku nusiplauti. Apie harema tenka pamiršti, bet reikalai netikėtai pajuda iš mirties taško kai viena simpatiška mergaitė pasisiūlo draugauti. Viskas atrodė kaip ir gerai, bet pirmas pasimatymas baigėsi visiška katastrofa – Issei buvo nužudytas ir žudikas buvo ne koks nors banditas, o naujoji draugė. Ji dar buvo nelabai žmogus – puolęs angelas. O gal tai buvo tiesiog sapnas? Ryte pabudęs berniukas jautėsi visai normaliai, o draugės niekas neatsiminė. Telefono numeris irgi dingo. Deja, atsirado problemų.


    Ir tikrai, su originalumu pas japonus visai prastai. Pirmi du kartai su mokyklos reforma gal ir buvo nieko, bet dabar kažkaip jau nejuokinga. Na bet esmė ne tame. Esmė yra, kaip jau visi žino, papuose. Bet pradžiai ne apie juos, o apie berniuką. Issei yra ne botanikas ir vien tai jau yra didelis privalumas. Nepasakyčiau, kad labai jau originalus tipažas, bet bent jau su adekvačia lytine potencija. Truputi nervų pagadino, bet kai tikrai reikėjo vyriškai giminei gėdos nepadarė. Mergaitės irgi nėra originalios, bet gražiai nupieštos ir įvairių išmatavimų. Kas dėl haremo tai čia klaustukas, per mažai buvo interesančių. Su cenžūra keistai gavosi. Pradžioje buvo, o veliau kažkur pradingo. Pavėlino transliacijos laiką?^^
    Serialas tikrai nedrąsko žanrinių šablonų, bet bent jau mane jis sugebėjo nustebinti. Kaip dažniausiai būna su šio žanro anime? Kol vyksta visi hareminiai žaidimai vaizdelis būna daug maž neblogas, bet į pabaigą serialas prisimena, kad yra tokie dalykai „siužetas“ bei „drama“ (kabutės čia neatsitiktinai) ir viskas nueina velniop. Ne išimtis yra ir Highschool DxD, rimtoji dalis irgi yra, bet ji serialo visai nesugadino, greičiau atvirkščiai. Visos tos super powers shouneniškos kovos buvo visai geros, gražiai nupieštos ir dinamiškos. Dar netikėtai išlindo visai padori romantika. Net kažkaip gaila, kad anime jau baigėsi. Humoras šeip sau, jau daug kartą matytas ir girdėtas. Nebent frazės alia "Tai ką, aš taip ir mirsiu papo rankоje nelaikęs??!!" šypseną išspaudė. Buvo užuominų dėl antro sezono, bet čia jau velnias žino. Aš nesitikiu.

    Reziumė: Man jau pačiam įdomu kada pagaliau man atsibos tokie serialai. Jau šimta kartų matyta, o vis tiek norisi dar. Po tokių anime kaip šis manau negreit. Kūrėjai neišradinėjo dviračio, bet pasistengė darbą atlikti kokybiškai ir sąžiningai. 7 balai ir nemažiau.


    Nerealiai geras pas Issei žadintuvas....^^

    48
    5
    0%
    32
    4
    0%
    9
    3
    0%
    6
    2
    0%
    1
    1
    0%
    0
  • Shenn
    Forumo ligonis


    • 2009 09 21
    • 544

    #2
    Patiko tai ,jog berniukas ne kiek nesigėdyjo savo pervertiškumo. Prajuokindavo , kai jo kolegos dėl to atsiprašinėdavo už jį priešams. BD versijos ,kas nematet, vargu ar apsimoka laukt kai ir taip ecchis atviras buvo. Daugiau nelabai ką ir yra aptarinėt, daugiau mažiau viskas matyta kituose anime tokio žanro. Žiemos sezono ecchi flagmanas.

    Comment

    • Red_Elf
      pandų karai :D


      • 2009 05 07
      • 1115

      #3
      Nesu didelė žanro mėgėja, bet buvo sudominusios kovos ir tie angelai. Kai tik pradėjo eiti parsipumpapau pirmas serijas, bet užmetus akį nustūmiau jį šalin, kažkaip nebemanau, kad kada dar prie jo grįšiu :/

      p.s. apatiniai 8 paveikslėliai iš Guilty Crown, o ne iš pačio Highschool DxD (:

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2949

        #4
        Autorius Red_Elf
        Nesu didelė žanro mėgėja, bet buvo sudominusios kovos ir tie angelai. Kai tik pradėjo eiti parsipumpapau pirmas serijas, bet užmetus akį nustūmiau jį šalin, kažkaip nebemanau, kad kada dar prie jo grįšiu :/

        p.s. apatiniai 8 paveikslėliai iš Guilty Crown, o ne iš pačio Highschool DxD (:
        Tfu, pataisiau... Laiko pasukimas kaltas...

        Comment

        • demoniacman666
          Forumo vilkas

          • 2008 04 16
          • 370

          #5
          Nu o man cia savotiskas sedevras. Haremas beveik be jokiu mano vadinamu didziuju nuodemiu. Jokio paslemeko pagr veikejo, jokios vaikystes drauges, jokio beprasmio smurto pries musu heroju. Zodziu gal japonai pradeda susiprast? Kas del herojaus tai jis buvo normalus, siek tiek iskrypes, turejo savo nuomone bei galejo ja gan stipriai isreiksti. Del jo nusiziuretos panos irgi jokiu priekaistu, merga ji mylejo (ir beje del to jokio smurto nenaudojo kaip kitur yprasta), viskas grazu ir paprasta. Drama gale nors ir "buvo", bet vaizdo nesugadino, gal netgi atvirksciai ji pagerino. Tad zodziu sio zanro remuose 5/5...

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • mixas5
            Narys
            • 2012 01 30
            • 39

            #6
            Žiauriai patiko šis anime. Laukiu antro sezono (Jeigu toks bus) 5/5

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            • Skypy_Stick
              Filosofas
              • 2012 01 15
              • 30

              #7
              Pirmas anime per kuri visa laika kikenau... . Kai Issei žliumbdavo (o tai pasitaikidavo dažnai, mano nuomone) aš "žvengiau"...Nežinau kas man užejo na, bet čia jau asmeninė mano tragedija .
              Patiko daug, gal net viskas(kalbant apie anime apskritai). Dauguma veikėjų taip sau. Labiausiai patiko Akeno Himejima, Koneko Toujou, Yuuto Kiba. Nežinau kodėl, bet man retai kada patinka pagrindiniai veikėjai.
              Dėl to banalumo kuri visi vis bando laikyti kaip pagrindini minusą..... Asmeniškai kiekvieną anime aš vertinu iš naujo ir netraukiu iš atminties į ką tas ar tas panašus. Galbūt dėl to, jog aš dar nedaug jų peržiūrėjau. Kiekvienas nors ir nežimus skirtumas - ir tai jau visai kitas kūrinis nesvarbu kaip jie abu panašus, jie vistiek skiriasi. 5/5 dėl milžiniško juoko dozės (bent jau man ) ir tiesiog už puikų laisvalaikio praleidimą.
              Jei pasimetei savyje, nežinai gyvenimo prasmės ir net nežinai kam vis dar gyveni - sveikas atvykęs į mano pasaulį.

              Comment

              • wajietaus
                Narys
                • 2012 03 18
                • 38

                #8
                Nervina

                Spoileris:
                kodel !!!!??
                pirma kissxsis dbr ir sitas visada ant galo pora lieka ne tie kuriu as noriu
                As visad buvau droviu merginu fanas
                Asia is DxD, Hinata is naruto (Sakuros vapse nekenciu ir nesamone butu jei dar viena pora netokia ), kissxsis iskrypeliska pabaiga , nepasirinko merginos su akiniais
                Spoileris:
                Spoileris:
                Spoileris:
                Spoileris:
                Spoileris:
                Spoileris:

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2949

                  #9
                  Autorius wajietaus
                  Spoileris:
                  kodel !!!!??
                  pirma kissxsis dbr ir sitas visada ant galo pora lieka ne tie kuriu as noriu
                  As visad buvau droviu merginu fanas
                  Asia is DxD, Hinata is naruto (Sakuros vapse nekenciu ir nesamone butu jei dar viena pora netokia ), kissxsis iskrypeliska pabaiga , nepasirinko merginos su akiniais
                  Spoileris:
                  Tau tiesiog nepasisekė su skoniu. Drovios mergaitės man gal ir nieko, bet kada giliai viduje turi kažką velniško.

                  Comment

                  • Nismo
                    Narys
                    • 2008 10 24
                    • 90

                    #10
                    Patiko buvo ir is ko pasijuokti ir piesimas geras kaip ir pati istorija visai nieko

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2949

                      #11
                      Nesuprantu kodėl antra posterį banina. Nejaugi per daug nepadorus?

                      Comment

                      • Svajotojas
                        Naujokas
                        • 2012 07 13
                        • 17

                        #12
                        Ecchi, ecchi time .. atejo ir praėjo .. nėra to ko nebūtu matęs eilinis žiurovas, bet visgi kaip ir kiekvienam kurinyje atrandi dalelę unikalumo tai ir aš pastebėjau... ta jo galia kur drabužius nuplešia (first time i see this in action ). Lenkiu kepurę už tokią super galią.
                        Pirešimas gan padorus kritę angelai demonai ..... gan idomu. O už veikėja, taip, labai gerai, kad jis prisipažysta kad pervert ..... pervert all the way , o dėl tų kovų tai gerai, kad nevisiškai ištyžęs, nes jau keleta momentu buvo kai verklšlena, o jaučiu dauguma anime fanų susigadino visą žiūrėjimą po to kai pamatė pagrindinį veikėją mėme.
                        8,5-10

                        Comment

                        • Kanade.
                          Naujokas
                          • 2012 10 03
                          • 2

                          #13
                          Neblogas, neblogas anime, visai nieko, žiūrėti tikrai galima, patiko veikėjai, tikrai gražiai nupiešta, gal man tų papų buvo per daug. Pabaiga irgi nesugadino anime, buvo kažkokia istorija, idėja visai įdomi. 4/5

                          Comment

                          • edvinassss98
                            Naujokas
                            • 2013 01 22
                            • 4

                            #14
                            E gal zinote kur galeciau paziureti LT sub bent o jau but puiku jei net lt jei tik geras vertimas butu

                            Comment

                            • edvinassss98
                              Naujokas
                              • 2013 01 22
                              • 4

                              #15
                              highschool dxd gal zinote ar yra 2 sezonas ar 3 sezonas nes tos special serijos buvo ydomios, bet trumpos Ir ar kurs ir jei galit numeskit tinklapy kur suzinojot ir pasakykit kada bus
                              Paskutinis pakeitimas nuo edvinassss98; 2013-03-01, 20:56.

                              Comment

                              Working...