Blood-C

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Blood-C

    Blood-C


    Režisierius: Tsutomu Mizushima
    Studija: Production I.G, Clamp
    Žanrai: veiksmas, drama, mistika, siaubas
    Transliacija: 08.07.2011 - 30.09.2011
    MAL reitingas: 6.51
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / AMV



    Aprašymas: Nedidelis provincijos miestelis, kuriame visko yra po viena. Viena kavinė, kepykla, šventykla ir bio tualetas turbūt irgi vienas. Saya yra mergaitė gyvenanti dvigubą gyvenimą. Diena ji yra tiesiog šventiko dukra, padedanti tėvui ūkyje. Truputi išsiblaškiusi ir negrabi mergaitė, pakeliui į mokyklą dainuojanti kvailas daineles. Visada vėluojanti, nes visada kažkas sutrukdo, kad ir šiukšlės ant šaligatvio. Na tiesiog dievo avinėlis. Užtat fizinės jėgos jai pakanka, o krepšinį žaidžia geriau už Sabonį. Draugų irgi yra užtektinai, o kavinėje dar ir nemokamai pamaitina. Tiesiog gyvenk ir žvenk.
    Užtat naktį Saya paima katana ir išeina į medžioklę. Jos aukos yra pabaisos, reguliariai norinčios sumažinti miestelio populiaciją. Darbas pavojingas ir sunkus, bet palaikoma tėvo mergaitė dirba be priekaištų. Deja, visus išgelbėti vargu ar pavyks.


    Prisipažinsiu, kad nesu Blood fanas. Filmas buvo smagus, bet trumpas. Serialas atvirkščiai - ilgas ir nuobodus. Panašūs santykiai pas mane ir su Clamp. Bandžiau žiūrėti beveik visus jų anime, bet nei vienas nepatiko. Iki galo pažiūrėjau nebent pirmą xxxHolic'ą, nors iki šiol nesuprantu kodėl. Objektyvesnis dėl to yra mano aprašymas, o gal atvirkščiai? Palieku tai spręsti patiems skaitytojams.
    Kaip visada prieš peržiūrą apie anime informacijos neturėjau, buvo tik titulinis paveiksliukas ir žanras, kuris dar pasirodo buvo klaidingas. Vis tik Clamp'o personažų dizaino neatpažint neįmanoma. Vien tik nepadoriai ilgų galūnių užtenka. Šeip šiame anime tai man labai netrukdė, nors nesakyčiau, kad labai trukdė ir kituose anime. Ne dėl personažų išvaizdos aš Clamp'o nemėgstu. Man jų kūriniai tiesiog neįdomūs. Sunku paaiškinti kodėl....gal kaip skyrybose šiais laikais madinga - nesutampa charakteriai.
    Japonai labai mėgsta kontrastus. Bent jau anime industrijoje dažnai tai yra naudojama, bet šiame anime tai nepasiteisino. Visa ta buitis ir mokyklinis gyvenimas buvo siaubingai nuobodus. Pirmos penkios serijos buvo visiškai vienodos. Saya atsikelia, pusryčiauja, su daina eina į mokyklą, pietauja ir eina namo. Tada naktį iš simpatiškos ir kvailos mergaitės pavirstą į bebaimę kovotoją ir eina daužyti snukį eiliniam blogiečiui. Naktiniam veiksmui priekaištų nėra. Nors priešai atrodo ir kvailai, bet kovos dinamiškos ir tvarkingai surežisuotos. Tiesa, vienodo siužeto. Taigi, 3 minutės veiksmo suvirškint galima, bet ką daryti su 15 minučių dieninio "siaubo"? Jei taupote savo laiką ir nervus - žiūrėkite pirmą ir iškart šeštą seriją. Vis tik matėsi, kad antroje pusėje serialas turi pasikeisti. Taip ir įvyko. Nesakyčiau, kad siužetas mane nustebino. Maždaug to ir tikėjausi, o atspėti kas yra pagrindinis blogietis galima jau po pirmos serijos. Nustebino mane šiuolaikiniams anime nebūdingas žiaurumas. Čia vyksta tokios skerdynės, kad net cenzūra nelabai padeda. Gal ir gerai, kad ji čia yra, o tai silpnesnių nervų žiūrovą ir supykinti gali. Bent jau savo pavadinimą serialas pateisina su kaupu. Deja, nebloga antra pusė nesugeba kompensuoti pirmosios. Keistai atrodė Saya'os beviltiškumas skerdynių metu. Truputi nuvylė ir finalas. Aš gal kažko nesupratau, bet daug triukšmo dėl nieko ir tiek.

    Reziumė: Sunku parašyti kažkokias išvadas kai anime yra nei žuvis nei mėsa. Veiksmo, smurto ir kraujo mėgėjams turbūt patiks.


    Mergaitės su katanomis.....yra tame kažkas iškrypusiai seksualaus.^^




    Spoileris:
    36
    5
    13.89%
    5
    4
    30.56%
    11
    3
    30.56%
    11
    2
    16.67%
    6
    1
    8.33%
    3
  • aKi
    Ruduo.

    • 2007 10 24
    • 289

    #2
    Kiek mačiau Clamp darbų, patiko visi ir pagrindinė to priežastis buvo puikūs siužetai (ypač kokio xxxHolic ar X). Kas dėl Blood, tai net nelabai žinau kaip jį vertinti, juolab kad dar neišleistas filmas, kuris serijoms turėtų pasitarnauti už pabaigą. Kolkas įspūdis blankokas, ypač dėl pirmų pusės serijų. Kitavertus, į galą pasidarė įdomiau, o dar tas neaiškus xxxHolic crossoveris, kuris, panašu, nėra antraplanis. Kolkas duodu 6-7/10 ir laukiu filmo. :>

    Comment

    • Shenn
      Forumo ligonis


      • 2009 09 21
      • 544

      #3
      Tas pats kas gerti kava su druska vietoj cukraus. Bent jau panašiai man derinosi tas shojo ir gyvenimiškas žanras pradžioje su veiksmu, skerdynėmis serijų pabaigose. Net nežinau ką ir galvoti apie šį CLAMP kūrinį po visų šių derinių bei siužeto posūkių, net neina apsipręsti dėl nuomonės apie šį anime. Bent jau tikrai įsiminė ko gero ilgam, ką tikrai ne kiekvienas anime sugeba.
      Spoileris:
      Taip ir nesupratau to viso masinio spektaklio dėl Sayos tikslo. Tikiuos filmas atsakys į šį klausima.

      Comment

      • Egura
        Super mega ultra rašytojas


        • 2007 05 17
        • 684

        #4
        Turbūt mano didžiausias nusivylimas šio sezono... Clamp'us kaip ir mėgstu, dar su nostalgija prisimenu X laikus, pirmąją popierinę mangą, kuri irgi clamp moteraičių darbas...
        Pažiūrėjus šitą animą liko tuštuma... tartum žiūrėtum kažkokį nesusipratimą, man asmeniškai ko gero tik artas dar šiek tiek gelbėjo visą reikalą... Duodu 6... na kaip Killeris jau žino, su mano vertinimo ypatumais, tai yra labai mažai...

        Comment

        • amidau
          ☣☠☣







          • 2007 04 25
          • 1384

          #5
          Jau baigėsi O taip maniau kad bus ilgesnis, kaip kos Blood+
          Žiūrėjau pirmus keturis epus, kaip ir niekas nekabino todėl net nepastebėjau kad nebemačiau kitų epų
          kovos visai smagios, bet jų tikrai negana, ypač kai veikėjai nervina kiekvienam epe, gaila nepamenu kurie...

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2949

            #6
            Autorius amidau
            Jau baigėsi O taip maniau kad bus ilgesnis, kaip kos Blood+
            Žiūrėjau pirmus keturis epus, kaip ir niekas nekabino todėl net nepastebėjau kad nebemačiau kitų epų
            kovos visai smagios, bet jų tikrai negana, ypač kai veikėjai nervina kiekvienam epe, gaila nepamenu kurie...
            Tai kad ten visi daugiau mažiau nervinantys...

            Comment

            • demoniacman666
              Forumo vilkas

              • 2008 04 16
              • 370

              #7
              Iskart pasakau kad buvau ir esu gan didelis Blood: The Last Vampire fanas. Nemaciau Blood+ bet pamacius sita pradedu galvoti kad ir gerai jog nemaciau. Tai tikras pasityciojimas is fanu mano manymu. Dar niekur nemaciau taip sudirbto pagr veikejo. Cia tas pats kas paversti Guts is Berserko i koki apsiseilejusi nevykeli is eilinio haremo. Tikrai supykde toks kureju poelgis su Saya kuri iki siol man buvo vienas is moterisku personazu etalonu. Apskritai paemus sio anime atmosfera nuo originalo skiriasi kaip diena nuo nakties. Pliusas galetu but nebent visas tas "gore", nu bet atsiprasau, kam tada ta visa suknista cenzura. Skerdynemis sis anime nenusileistu Berserko mangai, jei velgi ne ta uzknisanti cenzura. Aisku DVD versijoj jos gal nebus, bet as tikrai abejoju ar buciau pasiryzes vel ziureti sia nesamone. Turbut didziausias sio sezono nusivylimas bent jau man. 2/5, jei nebuciau Blood fanas duociau daugiau, bet dabar tik tiek.
              P.S. ziauriausia kad per klaida daviau 4, tikiuosi filmas bent is dalies ja atitaisys, nors daug vilciu neturiu...

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • Delete .
                Naujokas
                • 2011 10 11
                • 22

                #8
                Nuo pat pirmos serijos nepritraukė . Turėjau vilties , kad kas nors gero įvyks , bet tai nenutiko . Gaila aišku . Bet jeigu tiesą sakyt , piešimas man patiko . Už jį duosiu vieną balą . Taigi 2/5

                Comment

                • DowyChan
                  Narys
                  • 2011 05 19
                  • 38

                  #9
                  Damn~ Well... I liked it !! I mean... pirmos 4 ar 5 serijos buvo nuobodokos, todel padariau poros menesiu pertrauka. Bet after that vel prisedau paziureti ir it was GOD DAMN AWESOME !! Man patiko visas kraujas, mistika, piesimas ir other stuff. Viskas man labai lipo ^^ Nors ir supykau truputi ant pabaigos, bent jau zinau, kad TIKRAI bus tesinys >w< And I can't wait for it !!
                  ♪♫░▒▓♦►Uninstall◄♦▓▒░♫♪
                  -Uninstall Cosband ​Nare ~
                  HOMESTUCK ~
                  HoNk :o)

                  Comment

                  • Nightwister
                    Rimtas forumo narys

                    • 2008 05 27
                    • 117

                    #10
                    Pažiūrėjus šita animą man teko nusivilti, siužetas nelabai aiškus ir miglotas dar piešimas gerino situacija. Duodu 6. Palyginus su pirmuoju animu Blood+ tai yra labai prastas darbas ir žemas vertinimas Nes Blood+ duodu 9.

                    Comment

                    • CocoDark
                      Naujokas
                      • 2011 06 30
                      • 9

                      #11
                      Seip visai patiko, tik kad Saya vietomis tikrai nervindavo, kai pvz. ka nors valgo tie monstrai, o ji tik stovi ir ziuri lyg pirma kart matytu,
                      4/5

                      Comment

                      • Kolegam
                        Naujokas
                        • 2007 03 01
                        • 20

                        #12
                        Retai rašau apie animes bet neištvėriau šį kartą.
                        Tokios nesąmonės dar nesu matęs, jeigu gerai nupiešta ir dauk kraujo tai galvoja kad galima visiškai pamiršt apie siužetą it turinį, šita anime skirta visiškai nemastantiems kurie kiekvieną animes minutę sakytų eik ten daryk aną ir jaustųsi labai protingi nes jie žino geriau už patį veikėja ką daryt reikia ir kur eit. Tokiu pagrindu močiučių muilo operas daro.
                        Duočiau šitam anime 1 iš 5, o tą vienetą tik už paišymą ir dalį mistikos lygioj vietoj, totalus Clamp pravalas.

                        p.s. prisiverčiau pažiūrėt visą anime su viltimi kad nors kas nors pasikeis, bet durnumas nepagydomas

                        Comment

                        • LustaEtano
                          Naujokas
                          • 2009 12 11
                          • 8

                          #13
                          Visai žiūrimas iki 10 serijos.... na perdon, galas toooks pravalas. Aišku vietom pasijuokti buvo iš ko... bet taaaip nuvylė visas galas, toks nesusipratimas... Ar pinigų trukumas, ar idėjų... bet tikrai š... Bet tikrai blood+ seserinis anime. beveik viskas atitinka...
                          My Anime List

                          Comment

                          • Miesto_Druidas
                            the journeyman



                            • 2010 08 17
                            • 1691

                            #14
                            Kaip ir nieko, veiksmas labai patiko, kad žiaurumas (ir ypač toks random ir tokio lygio) man ir ne prie širdies, aišku istorija nei šiokia nei tokia, bet kaip filmo prologą užskaitau.

                            Comment

                            • Hikari_
                              Mental

                              • 2008 02 27
                              • 981

                              #15
                              Prisiskaičiau apie šį anime tik tai neigiamų nuomonių ir tikėjausi kažko blogo arba žiauriai nuobodaus, bet vis dėl to užkabino. Nežinau kodėl ir kas, bet užkabino, nors kai kurie dalykai atrodydavo kvailai. Bet viską ištaisė pabaiga, kokios tikrai nesitikėjau (nors vietomis nelabai logiška). Duodu 5, nes tikrai įsiminė.

                              Spoileris:
                              P.S. Vietomis nervindavo, kad pagrindinė veikėja surimtėdavo tik pabaisoms išskerdus visą klasę arba milžiniški ružavai balti triušiukai išžudę visą miestelį, wtf ?

                              Comment

                              Working...