Ao no Exorcist

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Ao no Exorcist

    Ao no Exorcist


    Režisierius: Tensai Okamura
    Studija: A-1 Pictures
    Žanrai: nuotykiai, mistika, komedija, drama
    Transliacija: 17.04.2011 - 02.10.2011
    MAL reitingas: 8.44
    Trukmė: TV 25 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV



    Aprašymas: Be žmonių pasaulio yra dar ir demonų. Šie pasauliai yra atskirti, bet demonai sugeba patekti pas mus ir čia kelia daug rūpesčių. Jau ne vieną tūkstantį metų su jais kovoja pats Vatikanas su savo egzorcistais. Riną daug kas vadina demonu, bet šeip jis yra visai normalus berniukas, be ragų, uodegos ar kanopų. Tiesa, labai padykęs ir sunkiai valdantis savo didelę jėgą. Dėl to jam sunku ir mokykloje ir darbuose, kurių jis pakeitė jau daugybę. Vieninteliai užtarėjai yra šventikas tėvas ir brolis dvynys Yukio. Broliukas yra visiška Rino priešingybė - silpnas, protingas ir ramaus charakterio. Kas galėjo pagalvoti, kad iš pirmo žvilgsnio nekalti pravardžiavimai bus tokie pranašiški? Rinas sužino, kad tikrasis jo tėvas yra demonas ir ne šeip kas, o pats demonų pasaulio valdovas - Šėtonas. Berniuko ši naujiena nepradžiugino, ypač kai mirė Šėtono apsėstas patėvis. Ir ne bet kaip, o gelbėdamas Riną ir iš dalies dėl jo kaltės. Dabar berniukas turi tikslą - atspardyti Šėtonui užpakalį arba tiesiog užmušti. Deja, berniukui trūksta patirties ir įgūdžių. Be to, prireiks ir ištikimų bendražygių pagalbos.


    Neaišku su tais shounen'ai. Lyg ir žanras, bet labai jau platus. Jam galima priskirti bet ką skirtą paaugliams berniukams, tai yra mecha, sportą, net tą patį haremą ir t.t. Mėgstu aš tokius anime. Juose daug jaunatviško užsidegimo ir azarto. Žiūrėdamas net pats kažkaip atjaunėji. Yra ir, kaip aš vadinu, tikrieji shounen'ai. Jie, kaip taisyklė, yra fantasy stiliaus ir vietoj gigantiškų (ir nelabai) robotų naudojamos super galios. Va tokie anime man sukelia dviprasmiškus jausmus. Pirmiausia jie yra siaubingai ilgi. Kas yra bendro tarp shouneno pabaigos ir pensijos? Ne visi sugeba jų sulaukti.^^ To pasekoje siužetas yra labai ištemptas. Įžanga užtrunka 50 serijų, o kovos neretai ir 5. Juokingai man skamba patarimai "Pažiūrėk bent iki 100 serijos, tada jau tikrai stogą nuneš...". Alia pirk Lada Kalina ir po metų ji taps mersedesu. Dar man užkliūna personažų frigidiškumas. Nesakyčiau, kad aš esu jau toks beviltiškas romantikas, bet šiame žanre dažnai būna tikrai simpatiškų mergaičių, į kurias nuodėmė būtų neatkreipti dėmesio. Nors velnias žino, vienas kitam snukius daužyti yra gal ir smagiau... Ao no Exorcist mane sudomino pirmiausiai savo trukme - tik 25 serijos. Aišku buvo įtarimas, kad čia gali būti tik pirmas sezonas. Tai gi, ar yra vertas dėmesio šis serialas? Sunkus klausimas.
    Iškart įspėju, kad šiame anime nesurasit kažko originalaus. Tikri žanro žinovai visą valandą galėtų vardinti dalykus, kuriuos jau kažkur yra matę. Didelė problema, kad serialas nesugeba žiūrovo nustebinti ir suintriguoti. Pirmos serijos nebent. Visa intriga baigėsi baigėsi, kai ekrane pasirodė rožinis, lyg tiesiai iš mergvakario, limuzinas. Ao no Exorcist net nesinaudoja stipriausiu žanro ginklu - kovomis. Per mažai ir per trumpai, o buities ir kalbų per daug. Kartais susidaro įspūdis, kad serialas yra skirtas labiau mergaitėms. Kur rimtos treniruotės ir pastovus lygio kėlimas? Pastebėjau tik tris žvakutes. Personažai daug maž normalūs. Dėl Rino galima ginčytis, bet jis serialui visai tinka. Berniukui daug ką galima atleisti vien tik už vieną epizodą su varlėmis. Brolis gali pasigirti apgamais ant veido. O ką? Turint omenyje anime personažų vaidu glotnumą - visai originalu. Savo ramumu jis kompensuoja Rino temperamentą. Va mergaitės yra autoriaus achilo kulnas, todėl ir romantikos man netrūko. Didžiapapės ir lygioje vietoje griūnančios mergaitės jau prieš 10 metų mažai ką jaudino. Shura būtų gal ir nieko, bet ji yra per sena ir su baisiu liemenuku. Pasirodo, kad net didelius papus galima sugadint.^^ Kamiki turi "thunderišką" charakterį, bet tie keistai atrodantys antakiai.... Nebent muzikai ir piešimui priekaištų neturiu.

    Reziumė: Likau taip ir nesupratęs, čia įžanga į 100+ serialą ar ne. Kaip įžanga per daug geras, o kaip normalus 2x formato serialas - per daug blogas. Vis tik visiškai subjektyvius 7 balus duosiu. Lengvai ir greitai žiūrėjosi, bet jaučiu, kad pervertinau. Apie MAL reitingą geriau patylėsiu....


    Katinėlis tai fainas buvo. Jo galėjo būti ir daugiau.




    Spoileris:
    115
    5
    58.26%
    67
    4
    27.83%
    32
    3
    11.30%
    13
    2
    2.61%
    3
    1
    0%
    0
  • Toxiz
    Naujokas

    • 2009 10 25
    • 13

    #2
    Nu ka, baiges sitas geris, vertinu stipriu ketvertu, nes buvo vietomis nuobodu, bet labai retai, o siaip tai tikrai geras anime

    Comment

    • Miesto_Druidas
      the journeyman



      • 2010 08 17
      • 1691

      #3
      Trys epizodai ir daugiau noro žiūrėti nebebuvo, klasikinis shounen'as, bet tokie nebetraukia bent šiuo momentu.

      Comment

      • Shenn
        Forumo ligonis


        • 2009 09 21
        • 544

        #4
        Sunku ir ka bepridurti , kai šį kart ,pradedant kritika shounen žanrui ir baigiant Kamiki antakiais, mano nuomonė visiškai sutapo su aprašymo autoriaus. Tai ,kad daug nesikartot... Esu matęs ir blogesnių, susižiūrėjo ir šis, bet be jokio entuziasmo. Vienintelis personažas kuris tikrai patiko, buvo Mephisto.

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius Shenn
          Vienintelis personažas kuris tikrai patiko, buvo Mephisto.
          Šitas pusė velnio (beveik kalambūras), bet klouniškas demonas vadovaujantis egzorcistams kažkaip nesižiūrėjo.....

          Comment

          • Shenn
            Forumo ligonis


            • 2009 09 21
            • 544

            #6
            Autorius Killerbee
            Šitas pusė velnio (beveik kalambūras), bet klouniškas demonas vadovaujantis egzorcistams kažkaip nesižiūrėjo.....
            Jo ekscentriškumas (klouniškumas) tik pabrėžė tai ,kad jis visiškai padėjęs ant žmogiškų problemų ir visą šį chaosą stėjo vien savo pramogai. Bet kam su tokiu požiūriu vadovaut akademijai nesupratau ir aš. Nemanau ,kad yra giliau tame kas nors, visgi shounen...

            Comment

            • Startune
              Naujokas
              • 2011 04 23
              • 5

              #7
              Asmeniskai patiko. As ne shounen fane, tikrai nekabina manes sis zanras, bet iskirtinius shounen anime paziuriu. O sis man butent toks ir yra. Geras piesimas, daug veiksmo, geras siuzetas. Mano vertinimas butu 5/5, nes negaleciau pasakyt kas nepatiko

              Comment

              • aKi
                Ruduo.

                • 2007 10 24
                • 289

                #8
                Pražiūrėjau visą, bet taip nieko pernelyg įdomaus ir nepamačiau. Kiek shounenų esu matęs, tai tarkim koks Bleach ar D. Gray Man lenkia šį n kartų. O čia tiesiog gavom vidutinybę iškeptą pagal visus žanro standartus. Piešimas neblogas, muzika pakenčiama, personažai irgi, tačiau siužetas pernelyg nuspėjamas. Tikiuosi antras sezonas pasiūlys kažką daugiau.

                Comment

                • DowyChan
                  Narys
                  • 2011 05 19
                  • 38

                  #9
                  Autorius Killerbee
                  Šitas pusė velnio (beveik kalambūras), bet klouniškas demonas vadovaujantis egzorcistams kažkaip nesižiūrėjo.....
                  Na Tas "klaunas" man visai patiko, nes jam visa tai buvo kaip zaidimas. I mean... Toks kaip Izaya is Durarara. Nenuspejamas, zaidziantis su zmonem ir siaip gyvenantis vien del pramogos. Kaip jis ir buvo pasakes : " this world is my biggest play toy. " ^^
                  ♪♫░▒▓♦►Uninstall◄♦▓▒░♫♪
                  -Uninstall Cosband ​Nare ~
                  HOMESTUCK ~
                  HoNk :o)

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2949

                    #10
                    Autorius DowyChan
                    Na Tas "klaunas" man visai patiko, nes jam visa tai buvo kaip zaidimas. I mean... Toks kaip Izaya is Durarara. Nenuspejamas, zaidziantis su zmonem ir siaip gyvenantis vien del pramogos. Kaip jis ir buvo pasakes : " this world is my biggest play toy. " ^^
                    Mano pagrindinė pretenzija yra ne pačiam personažui. Tiesiog jis ne savo vietoje.

                    Comment

                    • Dei Dei
                      damn it
                      • 2009 10 26
                      • 22

                      #11
                      Ao no exorcist mane "uzkabino" nuo pirmu seriju ;3 ir buvo gana idomu ziureti
                      Seip man Mephisto atrode savo vietoje, bet galejo buti ir daugiau veiksmo su juo ;\ [nors jis ir antraplanis veikejas]
                      Taip pat neimanoma pamirsti ir Amaimon ;3

                      Comment

                      • PaperAngel
                        (V)(;,,,;)(V)

                        • 2008 12 01
                        • 249

                        #12
                        Asmeniškai man Mephisto tai labai šeip sau buvo. Kažkur matytas, kažkur girdėtas ir nestebino... Anime man patiko, pirmos serijos šiaip buvo labai osum, bet paskui viską greit pasuko link pabaigos ir atrodė lyg tep šlep viskas.. Mįgstamiausias veikėjas buvo Yukio, bet ir jis nebuvo tobulas, turiu omeny retkarčiais erzino. Nepaisant visų minusų 4/5
                        Spoileris:

                        Comment

                        • fumbi
                          Naujokas
                          • 2011 10 06
                          • 5

                          #13
                          manau, kad pergreit pabaigt si sezona norejo tai pabaiga gavosi kazkokia Š..., bet iki tol buvo tikrai geras anime. Na bus filmas ,tai laukiam kas bus toliau.

                          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                          Comment

                          • DowyChan
                            Narys
                            • 2011 05 19
                            • 38

                            #14
                            Autorius Killerbee
                            Mano pagrindinė pretenzija yra ne pačiam personažui. Tiesiog jis ne savo vietoje.
                            Ooooooooh~~ You mean the fact that hes an EXORCIST ACADEMY PRINCIPAL ? xD If so... then I might take it as a positive thought ^^
                            ♪♫░▒▓♦►Uninstall◄♦▓▒░♫♪
                            -Uninstall Cosband ​Nare ~
                            HOMESTUCK ~
                            HoNk :o)

                            Comment

                            • Skirmish
                              L.A.V Fairygodmother

                              • 2010 02 22
                              • 140

                              #15
                              Pats anime labai patiko - būdavo, kad žiūri ir dar nori, bet paskutiniai keli epizodai prabėgo labai greitai - čia prasidėjo kovos, čia jau baigėsi, net įsijausti nespėjau. Vien iš paskutinių 3 epizodų buvo galima padaryti kokius 7
                              There is no losing… You either win or you learn – Helio Gracie

                              Comment

                              Working...