Nichijou TV & OVA

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    Nichijou TV & OVA


    My Ordinary Life
    日常


    Režisierius: Ishihara Tatsuya
    Studija: Kyoto Animation, Bandai
    Žanrai: Gyvenimiškas, komedija, parodija
    Transliacija: nuo 2011-04-03 iki 2011-09-25
    Trukmė: 1 OVA + 26 TV x 23 min.
    MAL reitingas: 8.06 (7268)
    AniDB reitingas: 8.23 (336)
    YouTube resursai:
    1OP || 2OP || 1ED || 2ED

    Papildoma Info:


    Kasdienis šio anime veikėjų gyvenimas, tikriausiai taip būtu galima nusakyti šio anime siužetą. Būtent siužetą, o ne istoriją, kadangi čia viskas vyksta taip atsitiktinai, kad tikrai prireik minimum kelių epizodų, kad bent šiek tiek pavyktų įsijausti į šį nenuspėjamą anime.

    Viskas vyksta vienoje keistokoje mokykloje, bei jos apylinkėse, taigi beveik visi veikėjai yra gyvenantys tose apylinkėse. Kaip pagrindines būtu galima išskirti keturias mergaites kurioms ir yra skiriama daugiausia ekrano laiko. Į tą laiką nuolat įsimaišo ir kiti personažai, todėl netrukus žiūrovas jau gan neblogai susipažįsta su veikėjais, tačiau nors ir jau manai, kad žinai ko iš jų galima tikėtis, jie ima tave ir nustebina...






    Nemažą įtaką daro ir labai savotiškas piešimas. Jis pasižymi gan blankiomis spalvomis ir dažna kaita, kuri labai puikiai išreiškia emocijas. Negana to pasitaikė nemažai eksperimentikos, kuri kartais pasiekė tokį lygį, kad net šiek tiek priminė Pablo Pikaso darbus. Dar prisimenant atsitiktinumą įstrigo kiekvienoje serijoje įpaišyti trumpi momentai rodantys kas vyksta kažkokioje vietoje tarsi būtu stebima slapta kamera, kartais net pasitaikydavo realaus gyvenimo kadrų arba bent jau man pasirodė kad ten realaus gyvenimo kadrai.
    Tiesa visą tą nenuspėjamumą puikiai perteikė abu openingai, kurie puikiai nuteikdavo tam nevaržomos fantazijos humorui, kuris taip taip ir nepaleido ne vienoje serijoje. Pats garso takelis nors ir klausėsi gerai bet per daug neįsiminė, o ir endingu patiko tik antrasis kuris labai gražiai išdangaus parodo visas anime matomas apylinkes kartu su visais veikėjais, ir visa tai skambant vis kitai japoniškai muzikai ir gan rimtai, ne šiaip eiliniam j-pop.

    Žiūrint ne kartą prisiminiau viena iš savo visų laikų mylimiausių gyvenimiško absurdo komedijų Azumanga Daioh. Tokius šmėstelėjimus tikriausiai išprovokavo pagrindinių veikėjų panašumas, nedidukė protinga mergaitė Mio, idijotės ir hyper aktyvios mergaitės hibridas Yuuko, tyli, rimta, akiniuota ir nuolat kažkuo užsiėmus Mai. Mačiusieji Azumanga turėtu atpažinti Chiyo įsikūnijimą Mio, Tomo ir Osakos įsikūnijimą Youko, ir Koyomi bei Sakaki įsikūnijimą Mai. Panašumas ypač išryškėjo, kai Youko tarsi tikra Osaka ėmė sapnuoti Mio kasyčių kilmę. Tiesa pasakius tie sapnai gertokai pralenkė matytus Azumangoje, kadangi čia kūrėjai sugebėjo išvystyti tikrus psichologinius trilerius.

    Apibendrinant belieka pasakyti kad šis anime mane labai maloniai nustebino, pradžia nors ir žiūrėjosi sunkokai tačiau greitai jis man tapo neatsiejama savaitės dalimi. Todėl galiu drąsiai sakyti kad tai viena geriausių šių metų komedijų, kurioje yra visko, nuo gan kvailų pokštų iki visiško smegenų tratinimo. Taigi ypač rekomenduotina visiems absurdo ir eksperimentikos mylėtojams, bei žinoma pasiilgusiems Azumanga Daioh, na ir žinoma visiems tiems kas nebijo šiek rimtesnio humoro nei, kad daugelyje šiuolaikinių komedijų.






    13
    5 (nuostabu)
    53.85%
    7
    4
    15.38%
    2
    3 (šiaip sau)
    30.77%
    4
    2
    0%
    0
    1 (fui)
    0%
    0
  • Shenn
    Forumo ligonis


    • 2009 09 21
    • 544

    #2
    Oho, kiek screenu. Bet suprantu kodėl, "Nichijou" buvo gausu iš koto verčiančių momentų kuriuos taip ir norėjosi išsisaugoti. Be to žodžiais nupasakot tai kas šiam anime dėjos būtų sunkoka Kol kas man tai geriausia šių metų komedija. Kai kuriuos bajerius gal ir sunkoka buvo suprast, bet juokingų situacijų ir taip netrūko.

    Comment

    • Bardakas
      Žmogus Ne





      • 2005 09 22
      • 1462

      #3
      Gal amidau turi surinkęs visą pack'ą ir norėtum įmesti į LM? Po vieną serija nelabai norisi siuntinėtis.
      Maybe on Earth, Maybe in the Future
      sigpic
      Kurokawa idėjinis lyderis
      Lėtai keičiu slaptažodžius

      Comment

      • Ozis

        #4
        Visai neblogai susiziurejo, bet tikrai juokingu momentu buvo mazoka. Luzdavau beziuredamas scenas su Sakamoto, episkai atrode scenos orlaivyje, mokyklos direktoriaus imtynes su briedziu, pora syk visai smagiai atrode Mai trolinimas. Bet tai tera vos keletas gabaliuku is kruvos daugiau ar maziau vidutinisku scenu. I gala viskas pradejo per daug kartotis, o itraukiami vis nauji soniniai personazai neisimine tiek kiek tie kurie buvo nuo pat pradziu. Tad ir ivertinimas vidutiniskas 3+/5=7/10. Visgi tai daug geriau nei nuolat minimas, ir su Nichijou nuolat lyginamas, Azumanga Daioh (jis tuo tarpu yra tarp prasciausiu mano matytu animu).

        Comment

        • amidau
          ☣☠☣







          • 2007 04 25
          • 1384

          #5
          Autorius Bardakas
          Gal amidau turi surinkęs visą pack'ą ir norėtum įmesti į LM? Po vieną serija nelabai norisi siuntinėtis.
          http://www.linkomanija.net/details?1..._Nichijou_720p

          Autorius Ozis
          Visgi tai daug geriau nei nuolat minimas, ir su Nichijou nuolat lyginamas, Azumanga Daioh (jis tuo tarpu yra tarp prasciausiu mano matytu animu).
          Man Azumanga viena įsimintiniausių komedijų, jos unikalumo taip niekas ir nepakartojo, Nichijou nors ir priartėjo bet nusuko kiek paprastesniu keliu, ne taip tratinančiu smegenis

          Comment

          • Delete .
            Naujokas
            • 2011 10 11
            • 22

            #6
            piešimas ;o . iškarto pasakysiu jog man labai patiko : 3
            Paskutinis pakeitimas nuo Delete .; 2011-12-02, 21:49.

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2949

              #7
              Turėtų būti juokinga ir kartais net ir yra, bet žiūrėti TAI 26 serijas? Man 3 užteko ir serialas nukeliavo ten pat kur ir Azumanga - į droped listą...

              P.S. Robotės gaila buvo...

              Comment

              • amidau
                ☣☠☣







                • 2007 04 25
                • 1384

                #8
                Autorius Killerbee
                Turėtų būti juokinga ir kartais net ir yra, bet žiūrėti TAI 26 serijas? Man 3 užteko ir serialas nukeliavo ten pat kur ir Azumanga - į droped listą...
                Jomajo po aš pats gal iki kokios 4-5 serijos dropinti žadėjau, o tu taip anksti nurašei

                Autorius Killerbee
                Trys tai čia dar daug, iš principo vienos būtų užtekę. Na tu mano skonį juk žinai tai manau, kad labai nenustebinau.... Manęs vis tie mergaičių kvailiojimai neveža...
                Aš vis dar tikiuosi kad vine adiena koks nors panašus anime apie "nieką" ims tau ir patiks
                Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2011-10-18, 22:08.

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2949

                  #9
                  Autorius amidau
                  Jomajo po aš pats gal iki kokios 4-5 serijos dropinti žadėjau, o tu taip anksti nurašei
                  Trys tai čia dar daug, iš principo vienos būtų užtekę. Na tu mano skonį juk žinai tai manau, kad labai nenustebinau.... Manęs vis tie mergaičių kvailiojimai neveža...

                  Comment

                  Working...