Fairy tail

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kenčis-Himura
    • 2024 07 27

    Fairy tail



    Fairy tail
    フェアリーテイル

    Režisierius: Ishihira Shinji
    Studija: A-1 Pictures, Satelight
    Žanrai: Action, Adventure, Comedy, Fantasy
    Transliacija: nuo spalio 12, 2009 iki 2013
    Formatas: TV serijos
    Trukmė: 175 x 24 min.

    ||||||||||


    Istorija: įsivaizduokime pasaulį kuriame magija perkama ir pardavinėjama kaip prekė, kurią gali naudoti visi žmonės. Šiame magijos pasaulyje tiksliau Fioros (neutrali šalis) šalyje egzistuoja magų gildijos, viena iš jų "Fairy tail" ši gildija yra viena iš stipriausių visoje šalyje. Visos gildijos yra neutralios atlieka visokiausias užduotis už kurias ne mažai mokama, bet yra įsikūrusi ir "tamsioji gildija" ji atlieka nešvarius darbelius ir naudoja uždraustą magiją. Prieš minėtą gildiją ir kovoja pagrindiniai veikėjai Natsas, Liucija, Erza, Hapis ir Grėjus. Natsas ir Grėjus du asmenys priklausantys tai pačiai "Fairy tail" gildijai visada pykstasi, todėl, kad vieno magijos stichija ugnis kito ledas. Nors ir visada pykstasi, bei ginčijasi juodu nesustabdoma komanda. Liucija magė kuri naudoja dangaus raktus iškviesdama monstrus su kuriais sudarė sutartis (viena iš silpniausių magių "Fairy tail"). Erza stipriausia moteris iš gildijos gali imti užduotis iš antro aukšto ("S" lygio). Visi šie magai sudaro stipriausią "Fairy tail" komandą kuri atlieka labai sunkias užduotis ir vis labiau gilinasi į magijos paslaptis...
    Techninė pusė
    Istorija: nebloga turinti užlaikytą mintį, dominanti savo nenuspėjamumu, komiškumu.(Asmeniškai labai įtraukė ir sudomino).
    Piešimas: gražus, primenantis anime "One piece". Maždaug nuo 1 - 34 serijos piešimas sena gera ranka, o toliau naudojama kompiuterinė grafika.

    Garso takelis: OP. tikrai gražus bent man, EN. šiaip sau. Garso efektai gan tikroviški prie jų prikibti negalima.
    REZIUMĖ
    Šį anime turėtų pažiūrėti tie kas mėgsta nuotykių ir komedijos mišinį na gal dar ir šiek tiek dramos. Atvirai pasakius piešimas "copy" iš "One piece" ir "paste" ant "Fairy tail". Šitas animas man labai patinka be jokių abejonių 5/5 turi trūkumų, bet 10-eriopai daugiau privalumų.
    Pagrindinių veikėjų paveikslai

    Natsu Dragneel
    Vienas iš stipriausių "Fairy tail" nemėgstantis važiuoti bet kokia transporto priemone, nes jį visada supykina. Jo magijos stichija ugnis. Visada keliauja su erogancišku katinu Hapiu, visada tiek katinas, tiek pats alkani.
    P.S. amžinas Grėjaus priešas.


    Lucy Heartfilia

    Magė kuri dėka Natso įstojo į "Fairy tail". Jos magija: dangaus raktai(tai kontrakto sudarymas su kokiu nors padaru). Rašo slaptą romaną kurio niekam nerodo. ši asmenybė neieškanti bėdų.

    Gray Fullbuster

    Grėjus priešingybė Natsui jo magijos stilius ledas. Dėl to jie visada pyksta, bet susijungia virsta labai stipria komanda. Mėgsta nepastebimai nusivilkti iki liemens nuogas.

    Erza Scarlet

    Labai stipri magė kuri gali vykdyti S lygio užduotis. Visi jos bijo ji, net pravardžiuojama kitų "monstru". Jos magija panaši į Liucijos ji iš paslaptingos erdvės gali išsitraukti visokiausių ginklų, bet ji visą tai atlieka meistriškai.

    imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


    34
    5
    58.82%
    20
    4
    26.47%
    9
    3
    5.88%
    2
    2
    2.94%
    1
    1
    5.88%
    2
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    #2
    Šis aprašymas yra tikrai ten kur ir turi būti? Visokiems narutams buvo padaryti išimtis tai tipo šitas irgi nusipelnė?

    Comment

    • Red_Elf
      pandų karai :D


      • 2009 05 07
      • 1115

      #3
      Autorius Killerbee
      Šis aprašymas yra tikrai ten kur ir turi būti? Visokiems narutams buvo padaryti išimtis tai tipo šitas irgi nusipelnė?
      Na, jau nemažai serijų parodyta ir pabaiga tikrai nesišviečia, ne tik Naruto, bet ir Bleach, One Piece aprašymai buvo parašyti kai buvo išleista ne ką daugiau epų ir didelių problemų nėra, nors jie ir ne ongoing skiltyje patalpinti

      Į temą: pradžioje sunkokai žiūrėjosi, bet vėliau kažkaip prasilaužė, siužetas pasidarė įdomesnis arba tiesiog susigyvenau su charakteriais. Šis serialas niekuo baisiai originaliu neišsiskiria iš kitų, bet ir didelių minusų jis neturi, tai žiūrisi gan smagiai.

      Comment

      • dfsafsaf
        Beautiful Lies

        • 2010 05 13
        • 265

        #4
        Kai pradėjau žiūrėt buvo labai įdomu ir tuo metų buvusius ~55 ep peržiūrėjau labai greitai, paskui visgi pradėjau skaityt manga ir anime nebeišėjo žiūrėt nes nebeliko jokio įdomumo. Manga daug geresnė mano manymu.
        Beto kažkaip labai jau krenta į akis, kad niekad nebūdavo kraujo, kad ir ant kiek sumuštas kas nors...

        Comment

        • daimonass
          Forumo vilkas


          • 2008 12 08
          • 354

          #5
          Taip, del kraujo tu teisus, cia vienas is daugelio minusu.
          Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

          One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

          Comment

          • lialia
            GD <3

            • 2010 07 18
            • 383

            #6
            Sakysiu tiesiai sviesiai - nepatiko. Pazejau 10 ep'u ir droppinau. Pirma serija pazejau: OOOO bus ydomu super duper galios, tik ta pana nepatiko. Po 10 ep'u: slamstas kazkoks. Taip kad super duper galiu man jau per akis. 2/5
            http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
            Max parašo aukštis 130

            Comment

            • enjutsu
              Rimtas forumo narys

              • 2008 08 19
              • 131

              #7
              Autorius lialia
              Sakysiu tiesiai sviesiai - nepatiko. Pazejau 10 ep'u ir droppinau. Pirma serija pazejau: OOOO bus ydomu super duper galios, tik ta pana nepatiko. Po 10 ep'u: slamstas kazkoks. Taip kad super duper galiu man jau per akis. 2/5
              Na žinok daug prarandi jei butum iškentėjęs daugiau butum pasivijęs iki dabartinių serijų, tiesiog anime pradžia šiektiek nekokia, bet poto įsivažiuoja.
              sigpic

              Comment

              • daimonass
                Forumo vilkas


                • 2008 12 08
                • 354

                #8
                Autorius enjutsu
                Na žinok daug prarandi jei butum iškentėjęs daugiau butum pasivijęs iki dabartinių serijų, tiesiog anime pradžia šiektiek nekokia, bet poto įsivažiuoja.
                Nesutinku. Pats esu dropines bet kazkaip daziurejas iki 59 serijos. O pastarasias 15 seriju ziurejau tik del to kad paziureti, nors nevelnio neidomu buvo, nei veiksmas isdirbtas, juokeliai irgi daznai neitema o ir kovos gerokai per trumpas kad sukeltu nors kokias padoresnes emocijas, kaip sukelia kitos animes.

                Truputi placiau apie mano nuomone, kai dar nebuvau dropines bet jau nedaug truko...: http://www.animezona.net/forum/threa...l=1#post181585
                Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

                One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

                Comment

                • Ozis

                  #9
                  Nesutinku su abiem!

                  Jei jau nepatinka, tai nereikia toliau kankintis. Tiketina, kad veliau net jei ir animas pageres, negeras nusiteikimas liks, nes prisivertei paziuret, tad vertinimas liks daugiau maziau tas pats. Sekmingo shouneno formule yra personazai su kuriais galetum tapatintis - per pirmus kelis epus neradai tokiu, tai neverta toliau zaist (FT atveju reikejo bent datraukti iki Erzos pristatymo).
                  Taip pat mano supratimu FT (net ir manga) dar neisivaziavo (kita vertus One piece normaliai isivaiziuoja tik nuo ~230 epo). Lyginant su One Piece FT kenkia jo fragmentiskumas. Nuotykiai atrodo lyg butu pavieniai.

                  daimonui galiu pakartoti ta pati ka sakiau ongoing temoje - baikim lyginti su One piece. Animai nors ir panasus (kaip ir visi kiti shounen/adventure), bet vienas yra rodomas nepalyginamai ilgiau nei kitas. Visgi jei jau lyginti, tai One piece'o pirmi ~150 epu yra tragiski (ypac Arabasta arkas). One piece pasidare vertas ziureti tik nuo ~230 epo. Sulaukim tiek pat FT seriju, tada galesim vel pasneket.



                  Pasivijusiems FT rekomenduoju pereiti prie mangos. Ten viskas greiciau, smagiau ir idomiau, o beto ivairus smagus dalykai ten vyksta ^^. Anime realizacija nera bloga ir yra pakankamai tiksli, bet kai kurie dalykai erzina - CG, igarsintojai, spalvos.

                  Comment

                  • lialia
                    GD <3

                    • 2010 07 18
                    • 383

                    #10
                    Autorius enjutsu
                    Na žinok daug prarandi jei butum iškentėjęs daugiau butum pasivijęs iki dabartinių serijų, tiesiog anime pradžia šiektiek nekokia, bet poto įsivažiuoja.
                    Pirma: aš esu mergaitė.
                    Antra: sulaukiau daug kritikos apie šį anime iš savo draugų ir klasiokų ir visi sakė kad šūdas ten toliau ir aš droppinau, nes man pačiai buvo neįdomu.
                    Trečia: nieko nepraradau.
                    Ketvirta: pažiūrėjau dabartines keletą serijų ir nusivyliau.
                    Ir penkta: iššvaisčiau daug savo laiko šitam animui veltui.
                    http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                    Max parašo aukštis 130

                    Comment

                    • Lota :D
                      Love and Peace~!

                      • 2010 02 17
                      • 239

                      #11
                      Man irgi anime nevisai limpa. Žiūrėjau kai tik jis prasidėjo, peržiūrėjau ~30 serijų ir peršokau prie mangos. Man asmeniškai manga įdomesnė ir smagesnė. Dabar FT anime karts nuo karto pasižiūriu kai noriu pamatyti kokį įvykį iš ten animuotai ar šiaip kai nėra ką veikti. Bendrai kalbant apie istoriją, vientisos jos kaip ir nėra, bet kai kurios arkos tikrai įdomios, veikėjai taip pat neblogi, taigi Fairy Tail, su visais shonen mangų pliusais ir minusais, visai neblogas dalykas. Žinoma, kaip Ozis sakė, jei neužkabino, per daug kankintis nereikia, bet kadangi čia vienas iš tų ilgų ilgų anime/mangų, iš tiesų reikia laiko įsivažiuoti. Tad jei pirmi keli, keliolika ar net keliasdešimt epų nepatiko, nepamirškit visiškai, grįškit po kažkiek laiko, gal nustebsit.

                      Comment

                      • Kenčis-Himura

                        #12
                        Autorius lialia
                        Pirma: aš esu mergaitė.
                        Antra: sulaukiau daug kritikos apie šį anime iš savo draugų ir klasiokų ir visi sakė kad šūdas ten toliau ir aš droppinau, nes man pačiai buvo neįdomu.
                        Trečia: nieko nepraradau.
                        Ketvirta: pažiūrėjau dabartines keletą serijų ir nusivyliau.
                        Ir penkta: iššvaisčiau daug savo laiko šitam animui veltui.
                        Draugų ir kitų asmenų nuomones reikia dėt į šalį ir įvertinti pačiam.
                        Nes jei klausytumėm visi kitų nuomonių toli nenueitumėm, nes kiekvieno skirtingi reikalavimai.

                        Comment

                        • lialia
                          GD <3

                          • 2010 07 18
                          • 383

                          #13
                          Autorius Kenčis-Himura
                          Draugų ir kitų asmenų nuomones reikia dėt į šalį ir įvertinti pačiam.
                          Nes jei klausytumėm visi kitų nuomonių toli nenueitumėm, nes kiekvieno skirtingi reikalavimai.
                          Bet aš sakiau kad ir man pačiai nebuvo įdomu jei ką. Pati įsitikinau kad draugai sakė tiesą ir viskas.
                          http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                          Max parašo aukštis 130

                          Comment

                          • daimonass
                            Forumo vilkas


                            • 2008 12 08
                            • 354

                            #14
                            Ozi, del One Piece as su tavim nesutinku.
                            Sakai kad OP isivaziuoja tik nuo 230ep t.y nuo CP9 sagos, kurioje kaip yra daugumos teigiama, kad prasideda geriausios kovos. Bet nejaugie vien del kovu ziurim OP, nejaugi ner nieko daugiau ? Zinoma yra, gerokai daugiau. Vien komendijos elementai Baroque Works Sagoje; Skypiea Saga;
                            Nors Skypiea Sagoje truputi sakyciau per daug kalbama, bet netruksta momentu kad jouktis negali sustoti.
                            Baroque Works Sagoje irgi komendijos elementu netruksta toli grazu, jinai labiau skirta supazindinti mus su pagrindiniais veikejais, ju elgsena, ipatimus bei charakterius kurie yra visiskai skirtingi.

                            Na o del FT... Taip as lyginau bet jau nebe, dar pries dropinant meginau mesti savo nusistatyma, bet kadangi visiskai niekas netrauke o netgi ir nervino, tad teko dropinti. Kas del mangos, taip manau jinai yra simteriopai geresne, nes nereikia ziureti i anime kuri akis bado.
                            Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

                            One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

                            Comment

                            • Ozis

                              #15
                              Nezavi manes nei kovos, nei "bajeriai". Ir tas ir tas atrodo labai pavirsutiniskai ir vienodai (bet tas pats visuose shounenuose). O butent nuo CP9 sagos One piece visos iki siol buvusios palaidos gijos pradeda pintis i viena istorija, kuri nors ir shouneniskai realizuota, bet yra visai padori. Pries tai viskas atrodo lygiai kaip lygiai tokios pacios "salotos" kaip dabar yra Fairy Tail'e, o personazu motyvacijos atrode visiskai absurdiskos.

                              Nors Fairy tail'as kolkas tik maskatuoja palaidais galais, bet vaizdelis po truputi ima jungtis i viena. Bet cia kolkas dar tik mangoje, anime ziurovams dar teks siek tiek palaukti.



                              Siaip jei jau renkates ziureti shounena. Palaukit kol prisikaups apie 100 seriju ir tada ramia sazine visas per viena ar kelis kartus (ramiai prasukant). Gaunasi tas pats efektas lyg skaitytum manga ;]

                              Comment

                              Working...