Parasite Dolls

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Parasite Dolls

    Kazemakase Parasite Dolls


    Režisierius: Kazuto Nakazawa / Naoyuki Yoshinaga
    Studija: AIC
    Žanrai:detektyvas, drama, fantastika, kiberpankas
    Transliacija: 22.05.2003 - 24.07.2003
    MAL reitingas: 6.70
    Trukmė: OVA 3 ser. x 30 min.
    YouTube:
    Opening / AMV




    Aprašymas: Ateityje (jei nekreipsime dėmesio į senovines duomenų laikmenas ir monitorius) technologijos pažengė taip toli, kad į žmones panašūs robotai yra įprastas ir nieko nestebinantis daiktas. Jų buvo prigaminta daugybė ir įvairių. Robotai, čia vadinami bumeriais, yra tarnaitės, ginklai ar net prostitutės. Neišvengiamai atsirado su jais susiję nusikaltimai. Buvo sukurtas specialus policijos padalinys kuris tyrė šiuos nusikaltimus. Čia ir dirba Bazzas. Jo požiūris į bumerius yra dviprasmiškas, bet tai darbui netrukdo.
    Paskutiniu metu bumeriai reguliariai "išprotėja" ir kelia didelių rūpesčių tiek žmonėms tiek ir "gentainiams". Bazzas su kolegomis atsiduria pačiame įvykių sūkuryje. Tiesa, čia tik apšilimas prieš pagrindinį šou.




    Pelėsiais ir kerpėmis jau apaugo šis anime. Kažkada parsisiunčiau ir pamiršau. Man labiau patinka žiūrėti ilgus serialus nei trumputes ova's. Šis atvejis yra maloni išimtis. Taip, trukmė kaip pilnametražio filmo, bet istorija dėl to nenukentėjo. Parasite Dolls susideda iš trijų trumpų serijų, tarpusavyje susietų nebent savo problematika. Iš tiesu pirmos dvi serijos supažindina su pasauliu ir yra tik įžanga prieš finalą. Šiuo atžvilgiu anime yra neblogai subalansuotas, prasideda gan silpnai, bet užsibaigia stipriai. Sutikit, taip yra daug geriau nei atvirkštinis variantas. Balansas išlaikomas ir režisūroje. Anime nėra nei per daug paviršutiniškas nei per daug gilus. Tai ne GITS su savo melancholiškais pamąstymais, bet ir ne kvailas (senuose anime dažnai pasitaikantis) "bajavykas" su robotais. Pati mintis aišku nėra originali ir įprastai kiberpankiška, bet kūrėjai žiūrovo nevargina klausimais alia "kas žmogų padaro žmogumi" ar pan., o tik neįkyriai parodo robotizacijos problemas.
    Parasite Dolls yra Bubblegum Crisis nukrypimas, bet mažai ką turi bendro su originalu. Bent jau aš to nepastebėjau. Manau tai tik į gerą.^^
    Vaizdo negadina ir piešimas, savo stiliumi primena 10 metų senesnius anime, bet man toks stilius patinka. Svarbiausia, kad jis negadina niūrios ir kiberpankiškos atmosferos

    Reziumė: 7 balai. Keista ir retai pasitaiko, bet MAL įvertinimas mažesnis. Tam nematau jokių objektyvių priežasčių.


    Tikrai ne prasčiausias anime savo žanre. Rekomenduoju.





    6
    5
    33.33%
    2
    4
    33.33%
    2
    3
    16.67%
    1
    2
    16.67%
    1
    1
    0%
    0
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    #2
    Hm, kartais tai nėra kažkoks remeikas? Nes lygtais yra senas serialas, kuris vadinamas analogiškai.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Autorius Airiz
      Hm, kartais tai nėra kažkoks remeikas? Nes lygtais yra senas serialas, kuris vadinamas analogiškai.
      Tokios informacijos aš neradau. Paieška randa tik šį anime.

      Comment

      • Edvinukas
        Kolekcionierius
        • 2009 11 02
        • 105

        #4
        Virselio mergina man tai gryna Lady gaga Na o pats anime gan idomus is pradziu kaskaip piesimas pasirode keistas ir nenoriai ziurejosi. Bet seip Istorija idomi itraukianti todel i piesima galima numoti ir ranka

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • Sable
          The Hitchhiker





          • 2005 03 11
          • 1530

          #5
          Geras kiberpankas. Net labai. Patiko įtin puikiai pateikta atmosfera, o ir senesnis piešimo stilius patinka labiau nei dabartiniai štampai.

          Comment

          Working...