Saint Seiya

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Marynchan
    Hatsune Miku <3

    • 2010 06 13
    • 70

    Saint Seiya

    Saint Seiya


    Metai: 1986 - iki dabar
    Žanrai: Mitologija, Fantazija
    Siužeto autorius: Masami Kurumada
    Studijos: Toei Animation
    Serijų: 114 po 25 min., 5 filmai, 31 OVA, 13+ Saint Seiya - Lost Canvas OVA

    Nuorodos: ANN, AniDB, AnimeNFO, Oficialus puslapis

    Youtube: TV Opening 1 / OVA Opening 1 / OVA opening 2





          Aprašymas: Saint Seiya yra taip pat žinomas kaip "Knights of the Zodiac". Tai yra Anime apie kovotojus, kurie yra vadinami "Saints" (šventieji) arba "Knights" (riteriai). Šie riteriai yra priėmę įvairius žvaigždynus kaip savo sergėtojo simbolius. Saint Seiya yra paremtas Senovės Graikų mitais.

    Atėnės riteriai renkami dar būdami maži ir treniruojami kol jie auga, kad taptų riteriais. Jų tikslas - saugoti ir padėti Saori Kido, Atėnės (Graikų karo, išminties ir meno deivės) reinkarnacijai, apginti ją bei žmoniją per Šventuosius karus, kurie vyksta kas maždaug 250 metų. Paprastai Atėnė būna savo Šventykloje, kuri yra Graikijoj, Atėnuose. Šventykloje sekama hierarchinė struktūra, kur viskam įsakinėja Atėnė. Po jos seka Šventikas, kuris gali įsakinėti 88 Riteriams, pagrindiniams Atėnės saugotojams, kurie susidaro iš: 12 Aukso riterių, 24 Sidabro riterių ir 48 Bronzos riterių.

    Atėnė uždraudė ginklus, teigdama, jog protas ir kūno stiprumas yra patys stipriausi ginklai iš visų. Turėti ginklus ji leido tik keliems Riteriams. Geriausiai žinomi Riteriai, turintys ginklus, yra: Aukso riteris Svarstyklės Dohko (Gold Saint Libra Dohko) - 12 ginklų; 6 rūšių, kiekvieno po 2; Bronzos Riteris Andromeda Šunas (Bronze Saint Andromeda Shun) ir kiti riteriai, kurie mokėsi Andromedos saloje turi grandines, kurios gali ir pulti, ir apsaugoti; Aukso Riteris Šaulys Aiolos (Gold Saint Sagittarius Aiolos) - lankas ir strėlė.

    Taip pat Drakonas Širyju (Dragon Shiryu) ir Persėjas Algolas (Perseus Algol) buvo pastebėti kovoje naudojant skydus. Feniksas Ikkis (Phoenix Ikki) kartais naudoja fenikso plunksnas kaip šovinius.

    Deivė taip pat draudžia kovas be leidimo tarp savo Riterių Šventykloje.


    Serijos prasideda tuo, kaip Riteriai kovoja dėl Šaulio Aukso šarvų. Tačiau bekovojant pasirodo Feniksas Ikkis (Phoenix Ikki) ir pavogia Šaulio šarvus. Turnyras nutraukiamas ir ieškoma šarvų dalių. Bronzos riteriams tenka kautis su priešais. Galiausiai, nors ir sunkiai, jiems pavyksta susigražiti šarvus. Tolimesnėse serijose atskleidžiama, jog Saori Kido iš tiesų yra Atėnės reinkarnacija. Taip pat sužinoma, jog ją išgelbėjo Šaulys Aiolos. Šventikas Ares (Pope Ares), norėdamas užvaldyti visą pasaulį, norėjo durklu nužudyti miegančią Atėnę kai ši buvo dar tik kūdikis. Aiolos paaukojo savo gyvybę, kad išgelbėtų ją. Iki šiol visi jį laikė išdaviku, kadangi Ares paskelbė, jog tai Aiolos pagrobė Atėnę, norėdamas ją nužudyti.

    Vėlesnėse serijose sutinkami kai kurie Aukso riteriai, o nukeliavus į Šventyklą sužinoma, jog iš viso Aukso riterių yra 12 - visi Zodiako Ženklai. Atėnei į krūtinę įsmeigiama strėlė ir penki Bronzos riteriai per dvylika valandų turi nugalėti visus 12 Aukso riterių, kurie yra patys stipriausi Atėnės kariai, ir užkopti į patį viršų, kad išgelbėtų Atėnę nuo mirties.

    Kitame sezone herojai susitinka su keletu Skandinavų mitologijos personažų. Po to jų laukia Poseidono rūstybė.

    OVA serijose Hadas, požemio valdovas, pagaliau išsilaisvina ir kai visos planetos, skriejancios kosmose tolygiai išsidėstys, visa, kas pasaulyje gyva, žus. Atėnė, norėdama apsaugoti Žemę, turi nugaleti Hadą. Prasideda daugiausiai gyvybių reikalaujantis Šventasis Karas.


    Mano nuomonė
    Šis Anime yra vertas dėmesio. Galbūt pirmųjų serijų animacija gali nepasirodyti tokia įspūdinga kaip šiuo metu leidžiamų anime, reikia prisiminti, kad jis buvo pradėtas kurti pries daugiau nei 20 metų. Naujausiose OVA piešimas labai pagerėja.

    Anime parodoma draugystės svarba, tikri jausmai, nebijomos ašaros. Serijų eigoje gerai išaiškinama pagrindinė istorija, sąvokos, todėl viską lengva suprasti. Kiekvienas sezonas įtraukia kiek savotiška istorija, įdomiais naujais, skirtingų charakterių ir gyvenimo istorijų veikėjais.

    Mano manymu muzika labai gera - tiek fono muzika, tiek opening'ai ir ending'ai.



    Screenshotai

    Spoileris:



    10
    5
    60.00%
    6
    4
    10.00%
    1
    3
    20.00%
    2
    2
    0%
    0
    1
    10.00%
    1
    ♪♫░▒▓♦►Uninstall◄♦▓▒░♫� � <3 http://www.youtube.com/user/UNINSTALL404 <3
  • Shaka
    Dancing Samurai

    • 2010 03 05
    • 295

    #2
    via cia tai super ^^ pagaliau is siam forume buvo paskelbta apie toki klasikini anime ^^ as viso keturiom tik uz ji ^6 gal mane vadins ir senamadiska, bet sitas anime man amziam isliks Nr1 ^^ aciu uz aprasyma ^^
    ♪♫░▒▓♦►UNINSTALL◄♦▓▒░♫♪ ------> http://www.youtube.com/user/UNINSTALL404

    Comment

    • Aramis

      #3
      Leisk atspėsiu... Pirmas aprašymas. Visiškai su table prisižaista, na Amidau tikriausiai ištaisys.

      Autorei norėčiau patarti - šiaip būtų gerai jei translacija būtų rašoma nuo - iki, o ne nuo. Čia tik šiaip pastaba ateičiai. Dar prie balsavimo pirmo ir paskutinio punkto gražiai trumpas komentaras žiūrisi O šiaip sveikinimai įsiliejus į aprašymų rašytojų gretas - iš trijų žinučių vienas tvarkingas aprašymas, šaunu

      Shaka, kad jau dėkoji už aprašymą tai ir padėką nepatingėk uždėti - bus paskata autorei ir toliau stengtis.

      O anime gaila nemačiau - bet pagal aprašymą ne man, taigi nuo tolimesnių komentarų susilaikysiu

      Comment

      • Marynchan
        Hatsune Miku <3

        • 2010 06 13
        • 70

        #4
        Prizaista..? kad pas mane viska gerai rodo..

        Sis anime vis dar tesiasi. todel ir parasiau nuo, kaip kai kuriuose kituose aprasymuose maciau. visvien pataisyti?
        ♪♫░▒▓♦►Uninstall◄♦▓▒░♫� � <3 http://www.youtube.com/user/UNINSTALL404 <3

        Comment

        • Shaka
          Dancing Samurai

          • 2010 03 05
          • 295

          #5
          kodel tik nuo..? viskas cia ciki ^^ Lost Canvas manau cia jungt butu gal ir ne vietoj, nes visiskai kita istorija, nors ir anime kaip ir tas pats. plius... yra zmoniu, kurie spoileriu nemegsta ^^ kam viska isklot nuo A iki Z? va pasiziurekit ir uzsikabinsit ^^
          ♪♫░▒▓♦►UNINSTALL◄♦▓▒░♫♪ ------> http://www.youtube.com/user/UNINSTALL404

          Comment

          • Aramis

            #6
            Paprastai patartina rašyti - nuo xxxx iki dabar (tęsiasi). O šiaip tada gal jam vieta ne aprašymuose, bet ongoing? Nors toks gigantas...

            Na, tada gal čia tik pas mane taip, bet viskas išbarstyta - atsakymai kažkokiu būdu centruoti, kaip ir visa kita.

            Comment

            • Shaka
              Dancing Samurai

              • 2010 03 05
              • 295

              #7
              atsakymai tai centruoti, bet visa kita bent man rodo vietoj ^^

              su tuo on-going cia klausimas gali but didelis... pati istorija kaipo Saint Seiya anime yra isbaigta. Lost Canvas rodo greiciau priesistore viso sito anime. plius jis animuotas jau visiskai kito kolektyvo pagal kitos mangakos stiliu, del to ir sakau, kad su situo klasikiniu nelabai risasi. va ji galima butu det i on-going, nes Lost canvas anime dar tikrai nebaigtas ir ner konkreciu ziniu, kada antras sezonas iseina.
              ♪♫░▒▓♦►UNINSTALL◄♦▓▒░♫♪ ------> http://www.youtube.com/user/UNINSTALL404

              Comment

              • Marynchan
                Hatsune Miku <3

                • 2010 06 13
                • 70

                #8
                Pataisysiu tada data.

                Shaka-chan, kad as galima sakyt beveik nieko nepasakiau, palyginus kiek anime visko nutinka ^^

                O Lost Canvas man vistiek noretusi bent paminet cia. Nes vis del to yra ir tu paciu veikeju. Tik tiek, kad rodo praeiti.
                ♪♫░▒▓♦►Uninstall◄♦▓▒░♫� � <3 http://www.youtube.com/user/UNINSTALL404 <3

                Comment

                • Shaka
                  Dancing Samurai

                  • 2010 03 05
                  • 295

                  #9
                  del sito nesigincysiu, bet visur, kur kalba eina apie SS, Lost Canvas jau atkertamas kaip kitas anime vos ne, del to ir isvadas padariau ^^ minet tai aisku ne pro sali ^^
                  ♪♫░▒▓♦►UNINSTALL◄♦▓▒░♫♪ ------> http://www.youtube.com/user/UNINSTALL404

                  Comment

                  • Anita
                    The watcher..

                    • 2008 03 23
                    • 132

                    #10
                    Hey, kazhkada norejau pati aprashyma padaryt, bet pabijojau sugadint viska. Shita anime ash jau kiek primirshus, bet dar per tv zhiurejau ir niekas nenutempdavo nuo jo, net figurele buvau kokia tai pasidarius ir sasiuviny turejau su kiekvienos serijos komentarais. Zhodzhiu buvau mazge pamishele XDD ( Chia ash blog´e rashiau, bent TLC pazhiuret zhmones, nes sheis laikais vien grazhia grafika vaikosi, maniau gal susidomes veliau ir senom serijom, bet ka... ) Dabar esu The Lost Canvas pamishele. Tai beveik nieks nepasikeite. Kartu ir Saint Seiya kursa kartojuosi, reikia prisimint: tiek laiko praejo, nostalgija.. Ash jam rashau ir 100 balu: vienas ish geriausiu kadanors matytu anime, duodu galva nukirst!! ^^ Dekui, Marynchan uzh aprashyma. ^^ Pagaliau SS ir pasmumis!

                    Comment

                    • slezas
                      チャールズ
                      • 2010 01 23
                      • 57

                      #11
                      Na toks anime su tokiomis rekomendacijomis jog 10/10 ir doda galvą nukirsti,net aš neatsilaikiau ir pradėjau siųstis visus šio metu esamus episodus.
                      Kaip 1986 metų piešimas gan priimtinas,neesmė jog dar gimęs nebuvau
                      *´¨)
                      ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
                      (¸.•´ (¸.• Žiūrim! ---> Lietuviška anime online
                      (¸.•´ (¸.• Žiūrim! ---> Anm.lt Forumas
                      (¸.•´ (¸.• Žiūrim! ---> Anm grupė verčia
                      (¸.•´ (¸.• Mano peržiūrėtų Anime bei Manga sąrašas
                      (¸.•´ (¸.•
                      ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

                      Comment

                      • Anita
                        The watcher..

                        • 2008 03 23
                        • 132

                        #12
                        Autorius slezas
                        Na toks anime su tokiomis rekomendacijomis jog 10/10 ir doda galvą nukirsti,net aš neatsilaikiau ir pradėjau siųstis visus šio metu esamus episodus.
                        Kaip 1986 metų piešimas gan priimtinas,neesmė jog dar gimęs nebuvau
                        Et jus, pieshimas tikrai nera baisus, bet ka gazdina - visada galit rinktis 2009 (?) metu Saint Seiya: The Lost Canvas ---- >>>>> ^^ Visiem yra ..
                        Spoileris:
                        Paskutinis pakeitimas nuo Anita; 2010-06-29, 21:25.

                        Comment

                        • slezas
                          チャールズ
                          • 2010 01 23
                          • 57

                          #13
                          Na esu peržiūrėjas 186 metų gamybos ~114 epų . Na ką...istorija gan normali...Kas nepatiko,tai kaip jie visi stiprėjo,kad net su savo bronziniais šarvais taškė visus sidabrinius,bei aksinius,bei dėviškuosiuis karius
                          *´¨)
                          ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
                          (¸.•´ (¸.• Žiūrim! ---> Lietuviška anime online
                          (¸.•´ (¸.• Žiūrim! ---> Anm.lt Forumas
                          (¸.•´ (¸.• Žiūrim! ---> Anm grupė verčia
                          (¸.•´ (¸.• Mano peržiūrėtų Anime bei Manga sąrašas
                          (¸.•´ (¸.•
                          ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

                          Comment

                          • Shaka
                            Dancing Samurai

                            • 2010 03 05
                            • 295

                            #14
                            matai, cia ne vien sarvuose esme ^^ viskas priklause nuo kosmoso galios, kuri pas juos taip islavejo, jog juos pripazino net aukso sarvai. tai paaiskina daug ^^ o jei paziuresi Hado ovas, pamatysi dar ne to ^^
                            ♪♫░▒▓♦►UNINSTALL◄♦▓▒░♫♪ ------> http://www.youtube.com/user/UNINSTALL404

                            Comment

                            • Killerbee
                              Iškrypęs dėdulė





                              • 2006 12 11
                              • 2949

                              #15
                              Šiuo anime susidomėjau dėl vieno amv. Labai jau piešimas patiko. Pažiūrėjau naujesnį ova serialą, kaip supratau remeiką. Deja, be piešimo nieko gero šis anime ir neturi. Labai jau akmens amžiumi dvokia. Primityvus siužetas, dialogai ir personažai. Kovos visai nieko, bet man susidarė įspūdis, kad laimi ne stipresnis ar gudresnis, o tas kuris turi laimėti pagal scenarijų. Pati didžiausia bėda yra pagrindinis personažas, kuris yra visai niekam tikęs. Silpnas 5 už gražius vaizdus:

                              Spoileris:

                              Comment

                              Working...