Halo Legends - 2010

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    Halo Legends - 2010


    Halo Legends


    Režisierius: Ishikawa, Mitsuhisa
    Studija: Studio 4˚C, Production I.G., Bones, Toei Animation
    Premjera: 07.11.2009 - 16.02.2010
    Žanrai: drama, veiksmas, mokslinė fantastika,
    Panašūs anime: Batman: Gotham Knight , The Animatrix
    AniDB reitingas: 7.45 (41)
    Trukmė: 1-8 ONA po ~10-18min.
    YouTube:
    Debut Trailer / Awake and Alive (AMV)




    Aprašymas: Rinkinis trumpametražių aštuonių istorijų, kurių kiekviena tiria Halo įvykių dabartį ir priešistorę visatoje, kurios glaudžiai susijusios su amerikiečių išleistu pirmo asmens šaudyklės žaidimų serija – Halo. Kiekviena iš istorijų animuota garsiausių Japonijos animacijų studijų ir režisuota Japonijos režisierių.

    Pagrindinis Halo siužetas sukasi aplink žmonijos nacijos kovą su religinga nežemiškos kilmės rase. Kiekviena trumpa istorija įtraukia iki paskutinės minutės, kurios atskleidžia žmonijos žiaurią prigimtį, karo pasekmes ir koks iš tikrųjų yra didelis mūsų pasaulis, kurios taip pat užpildytos pergyvenimais, liūdesiu, drama, meile, krauju ir gyvenimu.


    Nors dauguma amerikiečių žaidimų ir kitų literatūros kurinių adaptacijų į anime yra nelabai vykusios, bet šis anime - išimtis, kaip ir kiti panašaus plauko kūriniai: The Animatrix ir Batman Gotham Knight.

    Išskirtinis garso takelis, savotiškos trumpos istorijos ir kas kart kitoks pasaulio pateikimas leidžia į Halo pažvelgt visai kitokiu kampu. Be abejo mažiau ar daugiau turėtų patikt tiek legendinio Halo žaidimo gerbėjams, tiek anime žiūrovams.





    Vaizdai iš anime:




    31
    5 (Nuostabu!)
    45.16%
    14
    4
    38.71%
    12
    3
    12.90%
    4
    2
    0%
    0
    1 (Neverta dėmesio!)
    3.23%
    1
  • piccosan
    Daft Punk

    • 2005 11 28
    • 250

    #2
    man kaip halo fanui pasirode neitin pavykes projektas. tas cheesy humoras ir perdetas dramatizmas - tipiniai anime bruozai kurie ir gadino visa reikala. Tik keletas daliu buvo gerai isdirbtos.
    Paskutinis pakeitimas nuo piccosan; 2010-02-13, 20:21.

    Comment

    • KoBalt
      Tokyo boy

      • 2007 03 25
      • 127

      #3
      Nors ir nežaides nei vieno halo žaidimo,bet filmas visai patiko,skirtingas piešimas kaip kad Dante's Inferno filme ,nors vietomis buvo gan nuobodus kaip kad The Duel epizodas,kuriame pernelig daug samurajišku elementu.Bet po šio filmo garantuotai žaisiu halo.
      http://android-x-2.mybrute.com

      Comment

      • Edvinukas
        Kolekcionierius
        • 2009 11 02
        • 105

        #4
        Man asmeniskai patiko bet labiau laukiu ateinancio filmo HALO.

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • Tenas13
          Naujokas
          • 2010 02 20
          • 2

          #5
          Man tai patiko bet tikejausi kazko daugiau
          http://www.cybernations.net/default....ferrer=LaenX20

          Comment

          • Doommuks
            Rašo

            • 2009 02 22
            • 157

            #6
            Random mintys (tiksliau komentarai)

            Spoileris:
            Kas ruošiatės pažiūrėt, tai pažiūrėkit, o tik tada skaitykit.... o jai žiūrėt nesiruošiat, tai į sveikatą.
            Spoileris:

            Hm.... graži motyvacinė pasaka kuri man patiko.... ką daugiau pasakyti. 5/5



            Didelis, gražus, judantis, kovojantis, šnekantis paveikslas su keistais padarėliais.......
            Jis ką tik nuskynė visą armiją savų kareivių + tankas + mecha? bet negali laimėti prieš kažkokį peraugusį.... eh.... dalyka? 3,5/5



            gražu, flashbacks still sux.... kažkaip bežiūrint, pabaigoje, krūtinėje kažkas suvirpėjo kitaip, bet.... nieko įptaingo... pliusas dėl mažo meškiuko prisegto prie šalmo ^^
            4/5


            too much DBZ like..... but still friging hilariuos
            "oh look, thats the junky old robot they threw out"
            "i wonder are these natives dangerous" a bunch of 6 year olds.... yeah... smartass
            "Moma is though, i remember when she once got six pirates all by herself"
            "Moma eh? whell you know what.... IM ONE HELL OF A MOMA MYSELF"....... epic, 5/5


            drama..... oi patiko šitas man, labai gaila kai pradžioje ta mergina mirė... krūtinėje kažkaip spaust pradėjo... pabaigoje vos vos trūko kad ašarėlė nuriedėtų. 5/5



            faina, gražu, patiko ^^ nu tikrai nesitikėjau kad ten bus merga, nu nuspėjama buvo, bet neužkibau.....
            Ji mirė? nu tu *cenzūra*..... ašarėlė..... beveik, beveik.... nu dabar paskutinė seriją gerą padarykit ir bus nuostabu. 5/5


            pavadinimas kolas patinka... o, žmonės, čia žmonės? 3D???? Nu tu *cenzūra*..... nu gerai žiūrim toliau.... istorija gera..... veiksmas: kas per? matrica kažkokia.... čia net ir tie "Spartanai" taip negalėtų... nesamonė.... o žiūrėk, pacage yra žmogus... ir Master cheif ją pažysta,,,, šūds..... nu ir pabaiga: Nu joa.....
            2,5/3


            Taigi pabaigai galiu pasakyti kad jai butų paimtas koks Homecoming, odd one out, prototybe ir pacage, perdarę juos į kokius bent jau 26ep tai nuostabu būtų... bet dabar..... vienu žodžiu duosiu kokius 4/5

            laukiam daugiau ^^

            Blogging like a moron

            Comment

            • xipzo
              I hate IDIOTS

              • 2009 04 16
              • 224

              #7
              Ooo... Vakar perziurejau visas 8 serijas , he... dbr game pumpinu uzsivedziau po siu seriju 7 ypac geras buvo... I was so deeply touched...
              My Anime List <---
              Waiting for Peacefull summer...

              Comment

              • slicKrox
                Catching some Zzzzs...




                • 2012 08 01
                • 2161

                #8
                Autorius piccosan
                man kaip halo fanui pasirode neitin pavykes projektas. tas cheesy humoras ir perdetas dramatizmas - tipiniai anime bruozai kurie ir gadino visa reikala. Tik keletas daliu buvo gerai isdirbtos.
                Na... kiek paprieštaraučiau, nes anime daugiau gadino tipiniai vakarietiški amerikiečių bruožai ir stilistika. O tas „cheesy humoras“ pasitaikė tik vienoje dalyje ir tai ne specialiai. Gerai, kad bent režisierius buvo japonas, o tai būtų toks pats fail, kaip ir su Dante‘s Inferno.

                Man asmeniškai taipogi labai patiko gal tik 1-3 anime dalys, kuriuose paryškinamas žmogiškumas, tikroji mūsų prigimtis ir evoliucija. Esu žaidęs tik pirmąją HALO dalį. Labai sužavėjo tuo metu ne tik kaip spalvinga ir originali šaudyklė, bet ir savo originaliais personažais ir originaliu pasauliu. Nežinau kas dėjosi 2 ir 3‘ioje dalyje, nes nesu didelis žaidybinių konsolių fanas, bet žaidimo priešisotorė buvo labai šauniai čia pavaizduota ir net nebūtina būti žaidžiusiam HALO serijos žaidimą.

                Comment

                • demoniacman666
                  Forumo vilkas

                  • 2008 04 16
                  • 370

                  #9
                  5/5 is kart galiu pasakyt kad tikrai tokios kokybes is zaidimo perdirbinio nesitikejau. Esu senas Halo gerbejas, bet nemaniau, kad apie ji galima sukurti anime, ypac tokio lygio. Nuostabus piesimas, nepakartojama Halo istorija, skirtingi ir idomus personazai, ko dar gali nreikt geram filmui

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  • slezas
                    チャールズ
                    • 2010 01 23
                    • 57

                    #10
                    Piešimas,istorijos pateikimas,pati istorija tiesiog puiku...
                    Taipogi visapusiskai pritariu "Demoniacman666"
                    *´¨)
                    ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
                    (¸.•´ (¸.• Žiūrim! ---> Lietuviška anime online
                    (¸.•´ (¸.• Žiūrim! ---> Anm.lt Forumas
                    (¸.•´ (¸.• Žiūrim! ---> Anm grupė verčia
                    (¸.•´ (¸.• Mano peržiūrėtų Anime bei Manga sąrašas
                    (¸.•´ (¸.•
                    ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

                    Comment

                    • shikigamijako
                      Narys

                      • 2010 05 31
                      • 93

                      #11
                      Man piesimas irgi ziauriai patiko bet neistengiau ziureti iki galo. Na, gal kada nors pasiziuresiu

                      Comment

                      • Airiz
                        מיד





                        • 2004 01 09
                        • 1656

                        #12
                        Perteikimo būdas paimtas iš Animatrix

                        Comment

                        • Augis24
                          AZ rėmėjas




                          • 2009 03 29
                          • 769

                          #13
                          Autorius demoniacman666
                          5/5 is kart galiu pasakyt kad tikrai tokios kokybes is zaidimo perdirbinio nesitikejau. Esu senas Halo gerbejas, bet nemaniau, kad apie ji galima sukurti anime, ypac tokio lygio. Nuostabus piesimas, nepakartojama Halo istorija, skirtingi ir idomus personazai, ko dar gali nreikt geram filmui
                          5 įvertinu komentarą ir 5/5 anime.

                          Comment

                          Working...