Umineko no Naku Koro ni

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Umineko no Naku Koro ni

    Umineko no Naku Koro ni


    Režisierius: Chiaki Kon
    Studija: Studio Deen
    Žanrai: mistika, trileris, siaubo, detektyvas
    Transliacija: 02.07.2009 - 24.12.2009
    MAL reitingas: 7.74
    Trukmė: TV 26 ser. x 25 min.

    Opening + Ending / AMV




    Aprašymas: Liaudies išmintis sako, kad niekas taip nesuartina giminės kaip vestuvės, krikštynos ir laidotuvės. Ushiromiya šeimos galva Kinzou dar gyvas, bet daktaras mano, kad jam liko gyventi tik keletą mėnesių. Taigi, į salą kurioje gyveno Kinzou bei vyriausiojo sūnaus šeima su tarnais, giminaičiai susirinko pasidalinti didelio turto. Yra gandas, kad Kinzou turėjo slaptą finansuotoją, kuri ir davė jam startinį kapitalą - raganą Beatričę. Tokiai legendai buvo pagrindas, nes kitaip sėkmę sunku paaiškinti. Tiesa, geradarės raganiška prigimtimi palikuonys netikėjo. Gi suaugę ir racionalūs žmonės. Atrodytų, kad Krausas, vyriausias sūnus, turėtų tapti nauja šeimos galva. Dėl to giminaičiai, su tam tikromis išlygomis, kaip ir ne prieštarauja. Tuo metu jaunimas nerūpestingai leidžia laiką, linksminasi ir prisimena vaikystės istorijas. Link salos artėjantis štormas tampa nelaimės pranašu. Istorijos dalyviai net negalėjo įsivaizduoti koks baisus likimas jų laukia.

    Panašumų su Higurashi no Naku Koro ni nepastebės nebent tik aklas. Ta pati studija, panašus "settingas", pykčio ir siaubo iškreipti veidai ir net pavadinimas. Anime yra padalintas į arkas, kuriose yra tie patys aktoriai/aukos, veiksmo vieta ir siužetas. Tiesa, detalės skiriasi ir įvedami nauji personažai, todėl arkos žiūrisi kitaip. Mintis buvo tikrai gera, bet yra ne vienas "bet". Pirmas "bet" yra personažų elgesys. Įsivaizduokit, kad grįžtat namo, o ten randate žiauriai nužudytus tėvus ir sužadėtinę. Abejoju, kad jūsų reakcija apsiribotu trumpalaike depresija ir pažliumbimu. Čia tokių situacijų daugybė. Nužudomi tėvai, vaikai, mylimieji ir ką? O gi nieko.




    Antras "bet" yra per didelis fantasy ir kawajaus kiekis, kuris žlugdo visą siaubo trilerio atmosferą. Kawainos mergaitės dar dzin, bet su ausytėmis jau tikrai persistengė. Net ir mecha elementą įkišo. Kam??? Trečias "bet" yra pseudo intelektualumas. Būtent pseudo. Čia tikrai ne Death Note ir net ne Code Geass. Čia ne protiniai žaidimai, o kvailas ginčas alia apvali žemė ar plokščia, kai visi žino, kad ji apvali, bet vienas ginčijasi....šeip, iš principo. Kova tarp magijos ir proto? Gal, tik žaidimas vyko į vienus vartus. Dar man užkliuvo kvaila cenzūra. Ji čia pasirodo absoliučiai ne laiku ir ne vietoje. Personažai man pasirodė truputi kartoniniai ir neatskleisti. Ypač Beatričė. Jos "thunderiškas" charakteris buvo nelabai vykęs, bet sutinku, kad kraupus grožis žiūrėjosi įdomiai. Išimtis yra nebent Ronove, kurio mandagus įžūlumas man labai patiko.
    Nepaisant daug trūkumų, šį anime nuobodžiauti neleidžia. Jau vien dėl to, kad norisi pamatyti dar vieną žiaurią žmogžudystę ir įdomu buvo kaip viskas baigsis. O baigėsi kaip ir tikėjausi - niekaip. Va už piešimą, įgarsinimą ir muziką nusipelno tik pagyrų. Seiyuu sąrašas yra tikrai įspūdingas.


    Reziumė: Žiūrint ši anime mane kankino visas klausimas - kokia čia yra mintis, idėja ar moralas. Čia gi ne haremas ar mokyklinė komedija tai turi kažkas būti. Kiekvienas žiūrovas išvadas pasidarys pats. Aš tik spėju, kad tai yra galia gadina žmones. Nesvarbu kokia ji - pinigai, padėtis visuomenėje ar magija.

    Žiūrint ir subjektyviai ir objektyviai "Umineko no Naku Koro ni" yra tikrai ne šedevras. Tai patvirtina ir reitingai. Vis tik vertas dėmesio vien dėl originalumo. 7 balai.






    Spoileris:

    29
    5
    27.59%
    8
    4
    34.48%
    10
    3
    27.59%
    8
    2
    6.90%
    2
    1
    3.45%
    1
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    #2
    Tai vat vat. Tikėjausi kažkaip detektyvo su mistikos priemaišom ir gore. Kažką iš to gal ir gavau, bet kaip minėta čia tas detektyvas yra toks pseudo. Tuo labiau, kai pradėjo tas 'tiesas' rodyt magiškais žodžiais, tai nors griuk stačias. Dėl to buvau net trumpam primiršęs ir kažkokią dalį animo viduryje praleidęs. Nepasakyčiau, kad stipriai atsiliepė vėliau vėl pradėjus į pabaigą žiūrėt vien dėt smalsumo 'o kas ten pabaigoj', kas irgi nepradžiugino ilgainiui. Sakyčiau pirma dalis serialo buvo tikrai dar patenkinama, bet nusivažiavimų padaugėjo vėliau. Techninė pusė - ok, passing with the flying colours. Šiaip idėja animo tikrai kabina, bet well gaunam kažką kikto nei norėta. Šiaip norėjosi protingesnių mįslingesnių bei kraupiškesnių epizodų :/

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Autorius Sable
      Šiaip idėja animo tikrai kabina, bet well gaunam kažką kikto nei norėta. Šiaip norėjosi protingesnių mįslingesnių bei kraupiškesnių epizodų :/
      Bent jau kraupumo man tai užteko.
      Spoileris:
      Ypač padarė įspūdį dukra žudanti savo motina arba aptiekalai su žmogiena.
      Kas gali būti kraupiau?

      Comment

      • Integra
        wooooosh.

        • 2008 12 31
        • 265

        #4
        Um mėgstamiausias anime kuriam skiriu vien tik už siužeta 10 balų. Labai įtraukiantis anime kuriame yra žiaurių vietų, aišku norėjosi, kad šlykštesnes vietas normaliai parodytų, o ne sulietų vaizdą, bet už tad teko pačiai įsivaizduot.
        Kažkaip pabaigoj pritrūko dar kelių epizodų...
        Dėkoju Fasian už sig'a.

        Comment

        • AntisLT
          So...What's up ?

          • 2009 12 11
          • 12

          #5
          Anime - ne kiekvienam. Man jis labai patiko, kaip zaidimas sahcmatais visas anime, kiekvienas savo ejimus daro 9/10

          Comment

          • n3m0k54
            Naujokas
            • 2007 04 21
            • 16

            #6
            Labiausiai patiko OP ir ED
            Kai pagalvoju, tai jame tikrai buvo tokių dalykų, kuriuos turintys anime man nepatinka, bet šitame tai nekliuvo, nors juos tikrai būtų galima pašalinti. Tas jų ginčas pasirodė labai kvailas po diskrečiosios matematikos egzamino , bet, tikriausiai, ir tai nugalėjo noras sužinoti: "O kas gi bus toliau?".

            Pradžioje būčiau davęs 10/10, dabar duodu 8/10 (nes taip ir nesužinojau to ko tikėjausi ).

            Comment

            • IVXXX
              Let's do a barrel roll!
              • 2008 03 07
              • 8

              #7
              Dar viena nevykus kinetines/vizualines noveles adaptacija...

              I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

              Comment

              • FlameHaze
                The end of everything


                • 2009 05 05
                • 89

                #8
                Vizualine novele kaip visada geriau... anime turi nebloga piesima ir nuostabu op sound tracka

                hahaha
                http://www.youtube.com/watch?v=mbolTImT3rY
                I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2949

                  #9
                  Autorius FlameHaze
                  Tai jau tikrai, kaip čia be DN...

                  Comment

                  • Davie
                    Žaltys
                    • 2009 08 31
                    • 36

                    #10
                    Sužavėjo pradžia. 1-5 epizodo(regis) buvo viskas nuostabu, jokiu priekaištu neturiu. Bet kuo toliau, tuo didesnis š vyksta. Dabar ant 12 epizodo sustojau, pažiurėsim gal kantrybė atlaikys.

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • Driezius
                      Kas toks?

                      • 2009 10 21
                      • 143

                      #11
                      Autorius Davie
                      Sužavėjo pradžia. 1-5 epizodo(regis) buvo viskas nuostabu, jokiu priekaištu neturiu. Bet kuo toliau, tuo didesnis š vyksta. Dabar ant 12 epizodo sustojau, pažiurėsim gal kantrybė atlaikys.
                      Same here. Iki 5 epizodo kabino labai labai, bet kuo toliau tuo didesnė pieva pasirodė. Bent jau iki galo peržiūrėjau.

                      Comment

                      • Sidzuka
                        INTErestinG...

                        • 2007 07 12
                        • 16

                        #12
                        Kai perskaiciau aprasyma pasirode, kad bus turbut vienas geriausiu kada ziuretu anime, kai ziurejau buvo viskas puse velnio kol neisikiso sesute (neatsimenu vardo. Ten kazkur jau arciau galo). Kazkaip durnai ji ten. Vede mane, kaip ir daugeli kitu butent klausimas 'O kas, vis delto, laimes?' bei 'Kaip cia su tom magijom, raganom?'
                        Kai paziurejau 26 ep'a gal koki menesi ar du laikiau sita anime prie ongoing.

                        Isvada: tema sugalvota nereali, bet neispildyta; persistengta su cenzura; veikejai dorai neatskleisti; gerai ir nepaaiskinta viskas; pabaigos - apskritas, tusciaviduris nulis.
                        Bet siaip tai man patiko. Gal 7-8/10 ^_^
                        Pasaulis priklauso tiems, kas jo nusipelne. Gauk savo!

                        Comment

                        • demoniacman666
                          Forumo vilkas

                          • 2008 04 16
                          • 370

                          #13
                          Na o man visai patiko ir laukiu nesulaukiu antro sezono. Patiko Beatrice ir Battler, nors kova ir kvailoka. Siaip siuzetas raizgytas bet gan nevykusiai, nors vistiek idomu kaip viskas baigsis. Piesimas ir igarsinimas kokybiski, ypac patiko ED ir OP. Nedaug dar tokio zanro mates tad kolkas jis vienas is favoritu taigi 5/5...

                          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                          Comment

                          • witkus
                            Take it easy


                            • 2009 11 21
                            • 261

                            #14
                            Visai neblogas anime, aišku, truputį nusivyliau, nes tikejausi kažko pan. i higurashi, bet čia jau mano bėdos, dėl savo didelių lūkesčių neišspildymo negaliu nuvertinti sito anime...
                            P.S.
                            Spoileris:
                            man rodos, kad Beatričė ir yra Batlerio motina - pati pabaiga, kai jinai klausė Batlerio kas ji tokia...

                            Comment

                            • chibi_nemiga
                              Rimtas forumo narys

                              • 2008 08 01
                              • 117

                              #15
                              Aš skausmingai, skausmingai pasimokiau... Kad daugiau nežiūrėsiu anime prieš bandydama jų VN. ._.

                              Na baigiau aš šitą anime šiaip ne taip, bet ugh, nepasakyčiau, kad su dideliu džiaugsmu žiūrėjau. Maniau, kad dėl a la plotholes kaltas mano neatidumas žiūrint, bet pasiskaičius vieną kitą atsiliepimą nutariau, kad aš visai teisingai nesupratau visko tikriausiai po VN galėsiu plačiau išsakyt savo nuomonę, nes ten tikiuos bus labiau viskas paaiškinta (ir šiaip..įdomiau) O ne Battleris tiesiog bandantis įrodyt, kad raganų nėra, kai duh, vyksta daug papildomų magiškų dalykų. That just doesn't make sense...
                              Ir oh oh, dar fanservisas! Nu c'mooon, jo buvo per daug.:< man su tokio tipo anime nelabai derinas didelės krūtinės.
                              Ir nepatiko Higurashi'škumas šičia. (Nieko apie Higurashi nesakau, jis geras), bet Marios pamišęs žvilgsnelis jau buvo pernelyg pažįstamas...

                              Didelį pliusą dedu už OP/ED, retai kada jų neprasuku po kelių epizodų.
                              Ir šiaip, visas OST patiko, nors kartais ir ne į temą nuskambėdavo.

                              Fuh, kiek neigiamų dalykų surašiau, neteiskit, man juk tai buvo liūdna patirtis
                              Galutinį vertinimą čia pridėsiu po VN, o kolkas... umh, 5/10

                              Comment

                              Working...