GantZ

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    GantZ


    GANTZ



    Metai: 2004
    Žanras: Veiksmas, mokslinė fantastika, siaubas, erotika
    Studija: Gonzo
    Serijų skaičius: 26 serijos
    Panašūs anime: Anime-Planet




    Viskas prasideda gana ciniško ir savanaudžio pagrindinio herojaus Kurono Kei ir jo vaikystės draugo Masaru Kato mirtimi, po kurios jie atsiduria kambaryje, pilname tokių pat prieš akimirką mirusių žmonių. Išimtis tik "veteranas" Ichiro Nishi, kuris dėl gan savanaudiškų priežasčių nieko neatskleidžia naujokams. Vidury kambario yra didelis juodas rutulys. Prieš Kurono akis gan efektingai atsiranda nusižudyti bandžiusi mergina Kishimoto Kei. Greit visi sužino, kad turi varyt į išorinį pasaulį ir per 1 valandą nužudyt ateivį. Rutulys atsidaro - visiem išduodami specialūs kostiumai ir ginklai. Žiaurus ir negailestingas žaidimas prasideda... Palaipsniui herojai savo ir kitų žmonių žiaurios patirties dėka sužino šio žaidimo griežtas ir negailestingas taisykles.




    Anime eigoje išlaikoma žiauraus ir toli gražu žmogiškumu nepasižyminčio pasaulio idėja. Herojai ir juos supantys žmonės nežmoniškai elgiasi ne tik žaidimo metu, bet ir laisvu laiku. Anime parodo, kad žiauriausi būna ne kokie nors ateiviai ar kiti padarai, bet žmonės.
    Dėl techninės anime pusės, tai pažymėtina gera grafika ir gražus piešimas. Muzika taip pat įsimintina, ypač OP: Rip Slyme - Super Shooter.

    Anime sukurtas pagal Hiroya Oku mangą, kurią visiem šio anime gerbėjams derėtų paskaityt, jei norėtų daugiau sužinot apie Gantz ir jo pasaulį.


    Atsisiųsti: BT
    239
    5
    52.72%
    126
    4
    23.43%
    56
    3
    15.06%
    36
    2
    5.44%
    13
    1
    3.35%
    8
  • ZeaLot
    a.k.a. Mr.Rieper
    • 2005 01 20
    • 11

    #2
    Jėgiškas Anime, ypač 2nd stage. Yra ir visdar leidžiama manga, kurią galima atsisiųsti iš čia. Išleista jau 17 pilnų volume'ų.
    Necenzūruotas 1st stage serijas galima paimti iš čia: čia, 2nd stage iš čia

    P.S. KazE, nieko baisaus, atstačiau žinutės turinį
    Paskutinis pakeitimas nuo ZeaLot; 2005-07-23, 22:10.

    Comment

    • KazE
      Forumo vilkas
      • 2003 09 22
      • 139

      #3
      Anime neblogas, aisku manga desimt kart geriau, na bet reikia dziaugtis, kad anime ne koki simta kart prasciau nei manga ^___^ va kaip kietai sukalbejau.

      P.S. ZeaLot persiprasau ke skeliau trint postu ir nepamaciau kad tavo netyciau -___-
      http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
      "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away

      Comment

      • Mamimi

        #4
        mačiau pirmą stage'ą. Iš pirmo žiūrėjimo atrodė kažkas jėgiško, ten visa ta kompiuterinė grafika, "zoom'as" and so on... pažiūrėjau antrą kartą, ir nuomonė suprastėjo veikėjų veiksmai atrodo nelogiški, tolimesnėse serijose neliko "zoom'o" kuris mane taip vežė ir likau nusivylusi
        Bet galiu pagirt kūrėjus už gerą OST, piešimą ir kaip Sable minėjo už tai kad parodė jog žmonės gerokai žiauresni už visokius ateivius.

        grrrrrrrrrrr cenzūruotą versiją mačiau, gal nuo to nukentėjo animo vertė mano akyse

        Comment

        • Alastor

          #5
          Visai fainas anime, bet manga tikrai daug kartu idomesne. Pirma skaiciau manga, tai nusivyliau pamates kitoki siuzeta anime nei mangoj. Labai nebloga grafika ir labai neblogas ost tik viskas gan uztesta ir per viena epizoda nedaug iviksta.

          Comment

          • Ojisama
            Narys
            • 2005 07 23
            • 23

            #6
            Ankstciau maniau kad nieko ziauresnio uz Genocyber negali buti ,bet sitas anime ir ji perspjove :sick: 26 serijos snukiu dauzimo,galuniu kapojimo,kraujo taskimo,kelios nuobodzios gyvenimu istorijos,pora nesvankiu juokeliu Kaikuriu veikeju elgesys (pvz.Masaru,Kishimoto)atrodo idiotiskai.Ziaurei nepatiko pabaiga ,tikejausi gauti nors kelis atsakimus.Pliusaipuikus piesimas,grafika,ost ,be ko sis anime butu visiskas slamstas.
            Paskutinis pakeitimas nuo Ojisama; 2005-08-14, 17:16.

            Comment

            • Sable
              The Hitchhiker





              • 2005 03 11
              • 1530

              #7
              Na va kazkaip paskaicius dabar esamus 217ch mangos, labai suprastejo nuomone apie anima. Ziauriai noretus, kad ji butu dare taip kaip mangoj ir daugiau epu padarytu. Echh -_- Beje 217ch daug kuom nustebino ^^

              P.S.: gal reiks mangos aprasyma pasirasyt, jei tokio nera.

              Comment

              • SolidSnake
                SSDD

                • 2005 12 21
                • 172

                #8
                Gantz rulz, bet BERSERK geriau 8) ziurejau kolkas tik 11 rodos seriju, man patiko bet daugiau turbut jau nebus man to ANIME. Istorija originali, dideles krutis,grazios subinites,8) ciuvas su erekcija,super kostiumai,ateivei,gnklai su laiko tarpu , karoce sprokstanti kombinacija !!! 5.4.3.2.1 BOOOM !!!
                I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

                Comment

                • Bassky

                  #9
                  Neisivaizduoju, ar as cia vienas toks, bet man Gantz, palyginus su Gantz manga, yra visiskai neidomus. Manga skaiciau ir kaifavau, o sita taip ziuriu ir snaudziu.. gal tada ne taip ziurejau, bet kazkaip pasirode piesimas skurdokas (nors tiesa mangoj ten irgi ne toks ypatingas). Pabaiga isvis nepatiko, o tas "Bang!" kazkodel iskart galvoj siejosi su Cowboy Bebop seriale Spike'o paskutiniais zodziais ;] Manga iki siol tik chapteri rades siunciuosi, o anime tapo didziausiu nusivylimu..

                  Comment

                  • SETA
                    Narys

                    • 2006 07 09
                    • 33

                    #10
                    Man taj lb patiko itraukiantis siuzetas tik pabaiga kazkokia keista ir jie per daug galvoja kaip viska daryti taj Katou kartajs net uzknisa
                    Last thing I would like to listen , last thing I would like to see and last thing I would like to read .

                    Comment

                    • Uchiha Sasuke
                      Objective -->> A-So-Ko
                      • 2006 10 07
                      • 28

                      #11
                      viskas *faina* sitam anime issyrus kelis debilus veikejus wa kas tik nepatiko tai pabaiga nu totali nesamone..net nepagavau iswis kas ten jiem atsitiko - tipo isgyveno...
                      Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-01-28, 15:02.

                      Comment

                      • Youka
                        bishoujo

                        • 2006 01 30
                        • 335

                        #12
                        Ideja nebloga, viskas lyg ir gerai, bet daviau 2 balus. Uz atmosfera, uz tai, kad ziurint norisi prasukti. Uz tai, kad cia atskleistas zmogiskas faktorius, pasireiskiantis nesibaigianciom dvejonem "saut ar ne saut" paraleleje su visu nuo realybes sviesmeciais nutolusiu siuzetu, netinka, nedera, uzknisa.
                        ir tikrai buvo baisiai gaila, kad numire ichiro. ir dar sitaip dramatiskai. pfe.

                        meanwhile, ramiai sau renku "Red Garden", kuris turetu vykti tuo paciu principu - mirsti, atsirandi paralelej, gauni antra sansa. tikiuosi bus maziau psichologinio perdozavimo, kuris gerai atrode bene tik evangelione.

                        Comment

                        • Sable
                          The Hitchhiker





                          • 2005 03 11
                          • 1530

                          #13
                          Su Red Garden man kaip tik atvirsciai buvo: ten dar blogiau nei Gantz'e dvejoja ir psichuoja, o ir veiksmo gero ner beveik, taigi gali per daug nesitiket. Nors kai kam gali pasirodyt realistiskesnis kurinys. Bet mane tai uzkniso juodai ¬_¬

                          Comment

                          • Killerbee
                            Iškrypęs dėdulė





                            • 2006 12 11
                            • 2949

                            #14
                            Autorius Youka
                            Ideja nebloga, viskas lyg ir gerai, bet daviau 2 balus. Uz atmosfera, uz tai, kad ziurint norisi prasukti. Uz tai, kad cia atskleistas zmogiskas faktorius, pasireiskiantis nesibaigianciom dvejonem "saut ar ne saut" paraleleje su visu nuo realybes sviesmeciais nutolusiu siuzetu, netinka, nedera, uzknisa.
                            ir tikrai buvo baisiai gaila, kad numire ichiro. ir dar sitaip dramatiskai. pfe.
                            Galiu pasirashyt po kiekvienu zodziu. Nu balai gal ne du o 3. Visgi papai, zarnos ir sprogstancios graziai galvos (kaip tik po viena bala.).... Potenciala anime turejo nerealu. Ziaurumas, seksas (aha, net ir jo yra), originali siuzetine mintis, tikrai neblogas CG ir animacija. Nu bet negalima taip tarmozint. Nu as suprantu stop kadra kai viskas tipo sustoja ir veikejas kazka galvoja ar pan. Bet blyn ne per visas 26 seriju. Nu meluoju, pabaiga netgi pakankamai dinamishka buvo. Nu ir negalima su tokiu pasimegavimu visus ishzudyt. Kazka panasaus maciau tik Wolf Rain'e. Pabaigoje pafosas ir bandymas moralizuoti mane prajuokino. Ne herojinis cia anime, ne i tema visai gavosi. Ir apskritai pabaiga lieva. Nu cia Gonzo, jie daznai ant to pacio greblio uzlipa. Darytu pagal manga ir nesiparintu tai ne..

                            Comment

                            • Raziel
                              Mr. Reasonable


                              • 2004 06 09
                              • 194

                              #15
                              gana nevienareikšmiška nuomonė mano - pirma serialo dalis gana silpna, pertęsta (taip atsitinka, kai iš vieno mangos chapterio bandoma išspausti visą 20 min seriją... go GONZO :/ ), bet vis dėlto suintrigavo pakankamai, kad tęsčiau žiūrėjimą. Vėliau man jis net ėmė visai patikti. Pabaiga imo ganėtinai padori, bent aš didelių priekaištų neturiu - manyčiau visai neblogai ten gavosi animo kūrėjų "pabaigos" interpretacija. Bent jau siužeto požiūriu tai galai susiriša. IMO anime pabaiga mane kur kas labiau tenkina, nei tai, link kur krypsta manga ( įtariu nesibaigiantį mirčių-atgimimų ciklą ir vis didėjintį intrigos dirbtinumo pojūtį, dėl vis didėjančio personažų kiekio ir vis banalėjančių siužeto vingių )... be to, piešimas šitam anime "paglostė" mano akį :]
                              "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
                              Alexander Kojève, 1959

                              FF sucks! Please, don't kill me

                              Comment

                              Working...