Black Cat

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Augis24
    AZ rėmėjas




    • 2009 03 29
    • 769

    Black Cat

    Black Cat

    Metai: 2005
    Žanrai: Veiksmas, Nuotykiai, Fantastinis, Komedija
    Siužeto autorius: Kentaro Yabuki
    Studijos: Gonzo
    Serijų: 24 po 24 min.
    Nuorodos: ANN || AniDB || AnimeNFO|| Oficialus puslapis || MAL
    Kita informacia: AnimeKiwi || Wallpapers
    Youtube: Opening Full || Ending Full || Trailer || Fan Trailer


    Istorijoje pasakojama apie Train Heartnet, dar vadinama Juodąja Kate, dėl savo neįtikėtinai greitos reakcijos, bei sugebėjimų. Jis yra neįveikiamas ginklų meistras, šaltakraujis žudikas, kuris visada įvykdo pateiktą užduotį ir niekada nepalieka savo taikinio gyvo, priklausantis slaptai organizacijai "Chronos", kurioje yra 13 žudikų, kurie "palaiko" pasaulyje taiką ir naikina visus turtinguosius ir įtakinguosius asmenis, kurie nepaklūsta organizacijai ar yra jai nereikalingi. Dėl savo sugebėjimų, organizacijoje Trainas yra XIII (tryliktas). Vieną dieną jis sutinka merginą vardu Saya, kuri yra premijų medžiotoja, dar kitaip vadinama "Šlavėja". Tada ir prasideda visi Traino nuotykiai...

    Mano nuomonė: Anime su daug veiksmo, gražiomis ir įdomiomis kovomis. Įtampa išlaikoma iki pat pabaigos. Man patiko piešimas, OP ir EN, taip pat ir veikėjų charakteriai. Komedijos elementai pagražino viską, taigi buvo galima ir pasijuokt ir kartu žiūrėti kaip įdomų veiksmo anime. Pabaiga gan įdomi ir ne tokia, kaip daugelio anime'ių.



    Pagrindiniai veikėjai:

    Train Heartnet - Juodoji Katė, pagrindinis veikėjas.
    Eve - dirbtinis žmogus, sukurtas naudojantis nanotechnologija, Traino naujosios komandos narė, antraeilė pagrindinė veikėja.
    Creed Diskenth - pagrindinis "blogietis". Žvaigždžių Apaštalų (Apostles of the Stars) lyderis. Creedas labai žavisi Trainu, ir jis yra jo idealas.
    Sven Vollfied - Premijų medžiotojas, buvęs IBI detektyvas, Traino partneris. Turi specialų gebėjimą- matyti ateitį su savo dešiniąja akim.
    Rinslet Walker - Pasaulinio lygio vagis, dar vadina Rin. Apsiskelbusi, kad gali pavogti bet ką ir manipuliuoti kiekvienu vyru. Kartais būna Traino ir Sveno partnerė.
    21
    5
    52.38%
    11
    4
    33.33%
    7
    3
    9.52%
    2
    2
    4.76%
    1
    1
    0%
    0
  • superjinx
    Naujokas
    • 2009 03 14
    • 1

    #2
    Visai nieko toks . Lengvai susiziurejo, bet visgi kazko man truko sitam anime. 4/5

    Comment

    • D.N Angel_Dark
      Chibi KOI
      • 2009 01 19
      • 46

      #3
      Vat čia tai saldainiukas ir akims ir ausims senokai aš jau mačiau šitą grožį, gal reikės kada neužilgo rewatch padaryti

      Comment

      • Maverick
        Naujokas
        • 2009 11 18
        • 6

        #4
        Na ka galiu pasakyti sitas anime tikrai man patiko tiek piesimu, tiek siuzetu nenuvyle manes. Istorija tikrai idomiai padaryta ir mintys gerai pasakyta. Patys personazai sawotiskai idomus nera tokio kuris nebutu idomus nu iskyrus nzn kodel ta Traino ta antrininka ikiso sito palikau nesuprates, nes jis man biski ir sugadino Traino ivaizdi nes parode kad be kas su teturuote gali buti juo ,o siap pas anime neturiu priekaistu ir duodu jam nedwejuodamas 5/5.
        P.S. galiu pridurti kad labiausiai patiko man is visu personazu Eve man ji pasirode koskuo idomi gal savo samoju o gal tuo tokiu uzdarumu nes tokios merginos man pasirodo sunkiai pasiekiamos ir werta del tokiu ir pakovoti
        Paskutinis pakeitimas nuo Maverick; 2010-01-04, 09:33.

        Comment

        • Miyata
          Find your own sins, kid.



          • 2008 01 09
          • 452

          #5
          Ispradziu del aprasymo.
          1. Gerai butu jai balsavimas butu viesasis.
          2.Ne 24 serijos, o 23 serijos ir 1 special'as. Tas special yra tarp 14 ir 15 seriju.
          3.Creed buvo taip sakant jo draugas ispradziu o ne blogietis, ir patariu pakeist informacija apie ji kas bus poto ir dar poto nes taip iseina kaip spoilas..

          Pats anime man labai patiko, ispradziu pirma ar tai pirmas dvi serijas atrode kad anime bus tokioje taip sakant " blogio " atmosferoje, bet poto buvo ir komedijos elementu, ir tokiu rimtu scenu - visko buvo. Labai patiko Creed, i psicha uznesdavo ir del to ( ne tik del to), jis man labai patiko, kietas veikejas yra. Superinis anime, labai itraukiantis. 5/5. Ziurejau gan senokai, tai daug pakomentuot negaliu ir isspoilint kitiems nenoriu nieko.

          Comment

          • enjutsu
            Rimtas forumo narys

            • 2008 08 19
            • 131

            #6
            maciau sita anime seniau ir siaip man labai patiko Traino praeitis(kuri labai panasi i DOGS vieno veikejo). Beto sito anime veikejai yra kitame anime. Eve gryn tokia pat kaip ir is to love ru. Poto bus dar vienas, dar labiau panasus veikejas is to love ru.
            sigpic

            Comment

            • Augis24
              AZ rėmėjas




              • 2009 03 29
              • 769

              #7
              To Miyata
              Spoileris:
              Trainas buvo blogietis pradžioj, jei ką, na nebent jei Chronos organizacija laikai geriečiais, o Creedas visada buvo blogietis, todėl, kad ir kur pažiūrėsi- visur rašys ta patį. Dėl serijų- Ginčikis su ANN. MAL'ui pretenzijas reikš dėl veikėjų aprašymų, o istorija versta is anglų kalbos, taigi kokia buvo- tokia išverčiau iš ANN ar MAL. Be to jokio spoilo- viskas išversta iš MAL'o ir kitų šaltinių, kurie buvo pateikti. Ar šiaip ar taip- kai tik atsirado apostles of the stars, creedas iškart pasisakė, kad yra pagrindinis ten, o daugiau nieko nespolinau.


              EDITED: ginčas išspręstas per pm.
              Paskutinis pakeitimas nuo Augis24; 2009-12-31, 00:42.

              Comment

              • Zx-Shade
                digital existence



                • 2009 03 14
                • 725

                #8
                Atrodo neblogai ;]

                Comment

                • Parade
                  Bokura jika!

                  • 2008 11 19
                  • 36

                  #9
                  Ziurejau , visai nieko aisku buvo keli dalykai kurie nepatiko bet pasilaikysiu juos sau xD

                  Comment

                  • black_leja
                    AZ rėmėjas


                    • 2009 11 16
                    • 1079

                    #10
                    black cat vienas is geresniu animiu kuriuose ziurejau seis laikais retai tokiu bepasitaiko ^^ ypac tarp nauju anime
                    Society is a market where we sell our souls

                    Comment

                    • Lota :D
                      Love and Peace~!

                      • 2010 02 17
                      • 239

                      #11
                      Black Cat - vienas mano pirmųjų žiūrėtų anime. Ir vienas geriausių Geras siužetas išlaikyta įtampa, įdomūs veikėjų charakteriai - puiku.
                      Spoileris:
                      tik vat kai Sayą nužudė, tai vos infarkto negavau, jaunesnė tada buvau tai blioviau kaip reikalas...

                      Creed Diskenth - vienas mėgstamiausių mano veikėjų (psichas kaip reta, bet tuo ir patinka )
                      Train - pirma atrodė kaip blogietis, bet po Sayos pasikeitė; man artimas jo vienišiaus būdas, taigi veikėjas mano tipo
                      Achhh... kaip seniai žiūrėjau... pasiilgau jau. Bet šitą anime tai gerai prisimenu, tiesiog įstrigo Patiko Soundtrack, tikrai puikus Iš komentaro tikriausiai matosi, kad vertinimas somewhat subjektyvus, bet vis vien mažiau nei 5/5 duoti negaliu...

                      Comment

                      Working...