Princess Lover!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Princess Lover!

    Princess Lover!


    Režisierius: Hiromitsu Kanazawa
    Studija: GoHands
    Žanrai: romantika, komedija, erotika arba tiesiog haremas
    Transliacija: 06.07.2009 по 21.09.2009
    MAL reitingas: 7.31
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.

    Opening / Ending / AMV



    Aprašymas: Teppei šeima nebuvo turtinga, bet darni. Berniukas nebuvo pavydus, bet į turtuolių bėdas žiūrėjo piktdžiugiškai. Tipo taip jiems ir reikia. Deja, tėvai žuvo, bet Teppei ilgai vienas neliko, nes netikėtai dėdė apsiėmė jį globoti. Toks gerumas atrodė įtartinai, bet pasirinkimo nebuvo - vis geriau nei vienam. Pakeliui mūsų šaunuolis dar spėjo išgelbėti princesę, kurią persekiojo chuliganai. Ar princesė tikra tai dar klausimas, bet tikrą karietą ir liokajų turėjo. Apsičiupinėjo (tikrai buvo ką), pasikalbėjo ir išsiskyrė. Va dėdė pasirodė ne šiaip, o mega turtingas - didelės ir galingos korporacijos vadovas. Naujasis globėjas ne tik šiltai priėmė Teppei, bet ir viešai paskelbė jį visų savo milžiniškų turtų paveldėtoju. Tiesa, ne tik iš gerumo. Pasirodo, kad berniuko tėvų mirtis nėra nelaimingas atsitikimas ir gali būti, kad tas pats gresia ir kitiems šeimos nariams. Šviežiai iškeptas paveldėtojas yra puikus taikinys. Taigi, Teppei turi ne tik leisti dėdulės pinigus ir pramogauti, bet kartu atlikti ir masalo ir medžiotojo vaidmenis. Užduotis pavojinga, bet ir berniukas ne iš kelmo spirtas, o ir atkeršyti norisi. Atpildas už vargus irgi atitinkamas. Be statuso visuomenėje jis gauna prestižinę privačią mokyklą, dvi princeses (viena iš jų iškart kaip sužadėtinę), vieną pusiau ir vieną asmeninę tarnaitę. Tiesa, tarnaičių turi daugybę, bet jos tikros todėl nesiskaito.^^

    Ilgokai šis serialas pas mane dulkėjo. Net buvau užmiršęs tokį žanrą nes šiais metai nieko padoraus taip ir nepamačiau. Pagaliau pasitaikė man po ranka ir, velnias, gerai padarė. Tokio malonumo nuo anime nesu apturėjęs jau seniai, net žiūrėdamas visų pripažintus "blokbasterius". Taip, tai yra beveik standartinis haremas. Jau to mažyčio "beveik" užtenka tikram ir alkanam žanro mėgėjui. Tai gi, žiūrim ką turim.....




    Kas mus labiausiai nervina haremuose? Aha, tie patys šlepetės-kun'ai. Besmegeniai, lepšiai, botanikai, moliai....kaip pavadinsi taip nepagadinsi. Jie nuo vieno nuogo kūno centimetro kraujais aptaško visą kvartalą ir leidžiasi mušami pačiais žiauriausiais būdais. Ir kažkodėl po jų kojomis gražuolės krenta šimtais. Tai kodėl normalus vaikinas neturi bent porą dešimčių vien nuo jo žvilgsnio alpstančių gražuolių? Aš čia truputi perdedu, bet jau užkniso juodai. Gyžtant prie Princess Lover!... Teppei ne super lovelasas, bet palyginus su gentainiais yra tikras Vyras. Būtent iš didžiosios raidės. Padoriai ir atrodo ir elgiasi. Gali apginti ir save ir kitus. Turi net ir košės galvoje. Ne perdėtai reaguoja į pikantiškas situacijas ir turi absoliučiai normalią kraujo apytaką, t.y. kraujas subėga ne į nosį, o ten kur reikia.^^ Gali ne tik išlementi "ee...eto...gomenasai", bet ir visai normaliai pakalbėti. Tiesa, trumpo proto užtemimo išvengti nepavyks. Dar truputi iš konteksto iškrenta seriją apie karštuosius šaltinius, bet pačios mergaitės nusiraminusios padarė stebėtinai blaivią išvada - "Kad ir koks kietas, bet vis tiek dar berniukas...". Tiesa, apie merginas. Visos kaip ir jau kažkur matytos, bet labai jau gražios tiek išvaizda tiek charakteriu. Net ir tarnaitė neerzino. Apskritai hareminė tema atskleista gerai. Ir bučinių čia yra ne vienas ir ne du. Tiesa, iniciatyva buvo tik iš vienos pusės. Mergaites čia nėra labai drovios ir kuklios, bet didelių pykčių tarp jų nebuvo, o laimėjo ta kuri labiausiai stengėsi, ta prasme agresyviausia ir atviriausia. Turi šis anime ir šiokį tokį siužetą bei truputį veiksmo scenų. Netrūksta smagaus humoro. Nieko super originalaus, bet nuotaiką pakelia. Pabaigoje laukia ir alia drama, bet ir net ir tada išlįsdavo vienas kitas juokelis ar savi-ironija. Vien patvirkusių banditų porelė ko verta.... Nebent su karieta kūrėjai perlenkė lazdą. Dėl piešimo turiu tik viena didelį priekaištą. Sunku surasti didesnį didelių papų mėgėją už mane, bet čia tie arbūzai atrodė ypatingai kvailai. Nejaugi negalėjo kažkaip subtiliau nupiešt? Daug cenzūros, bet tai man nebuvo minusas. Nuo tuo serialas tapo labiau romantiškas ir mažiau erotiškas. Triūsikų cenzūra man net patiko, nes niekad nebuvau apatinio trikotažo mėgėjas. Pakako ir Temppei "įgarsinimo", o ir šiaip palikdavo vietos fantazijai. Nors ir DVD versijos neišsižadu, truputi įdomu pažiūrėti ką ten pripieš.^^


    Reziumė: 8 balai su pliusu. Ne 9 vien už žanrą ir sceną traukinyje. Absoliutus debiliškumas. Gaila, kad kūrėjai neišvengė vaikiško patoso ir moralų, nors kelios brandžios mintys nuskambėjo.


    Netikėta ir ryški žvaigždutė haremo žanre arba va ką su žmonėmis alkis padaro....^^





    Spoileris:

    125
    5
    45.60%
    57
    4
    28.80%
    36
    3
    16.80%
    21
    2
    5.60%
    7
    1
    3.20%
    4
  • akvarele
    Time OF Dying
    • 2009 10 18
    • 17

    #2
    tnx sita labai laukiu malcius

    Comment

    • FantasyBeast
      Huzzuh!!

      • 2007 06 18
      • 101

      #3
      Sužiurėjau ir nepasijutau apgautas...
      Pirmas pliusas šiam anime tai,kad main charas apie kurį sukosi merginos nebuvo skystas ištižėlis ir pastumdėlis kaip kokiame Love hina...
      Antras pliusas tai merginos...Šiaip net nebūtų mano akies užkabines šis anime jei ne Sylvia kuri posteryje buvo panaši į Saber iš Fate/Stay Night ir ne tik ji priminė man kitus charus.. Dar Seika priminė Minami Kana iš Minami-ke...Na ir t.t.
      Trečias pliusas už kažkokią istoriją...Na ji,bent buvo,nors ir standartinė...Nužudomi tėvai ir staiga atsiranda turtingas dėdė and so on..
      Ketvirtas pliusas už humorą ir piešimą... Skirtingai nei killerbee man tie "arbūzai" nemaišė...
      Mano verdiktas stiprus 4...
      Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        #4
        Na..papai, mergų numylėtinis ir pan. jam ryškiai per gerai. Už papų dydį 3 , už išvyką į gamtą +1
        gaunasi 4, nes tipinis, labai kažko įdomaus jame neradau.

        Comment

        • IVXXX
          Let's do a barrel roll!
          • 2008 03 07
          • 8

          #5
          Na, bent pag. veikejas nebuvo idiotas. 2/5
          Paskutinis pakeitimas nuo IVXXX; 2009-10-19, 20:51.
          I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

          Comment

          • Alex Sugar
            don't worry, be happy ;)

            • 2009 02 23
            • 466

            #6
            O man patinka! ;D labai gerai ziurisi, liko dar pora seriju ^^
            Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
            Everything is awesome!

            Comment

            • Zipedlife
              Did You Know That:

              • 2008 12 09
              • 42

              #7
              Princess LOVER! Mano vasaros anime ongoing'as! Malonu malonu kad imetei!
              Pirmas kas krito i akis tai, kad pagrindinis haremo luck'is turejo tevus. Ak kaip man lalonu sirdziai pamatyti kazka balanaus animeje. Smagiai man sukrito pirmi ep ir pagrindinis veikejes toks galvojantis pasirode, nebuvo per daug jis lele japan mergeliu rankose. Ir humoras suejo taip saldziai. Bet kazkaip man vasara atsimenu sukniso nuotaikas When seagulls cry... Ir del to meciau ziuret neaiskius anime, taip pat ir sitaji. Baigiau ji mazdaug 7 epsiode.
              Taigi ar verta baigti ziuret si anime? Ar toliau viskas vaziuoja zemen kaip mazina atbuliniu nuo kalno?
              ..............................................
              Daba Airiz gerai!?
              Tevai Spoil - NOT!
              Paskutinis pakeitimas nuo Zipedlife; 2009-10-19, 21:29.

              Comment

              • Airiz
                מיד





                • 2004 01 09
                • 1656

                #8
                Mes ne apie spoilerius, o apie vertinimą...

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2949

                  #9
                  Autorius Zipedlife
                  Taigi ar verta baigti ziuret si anime? Ar toliau viskas vaziuoja zemen kaip mazina atbuliu nuo kalno?
                  Toliau viskas važiuoja daug maž normaliai, nors aišku pradžios draivo nėra. Jei neskaityt mano paminėtą taukinį.

                  P.S. As už papus -, o Airiz +....pasaulio pabaiga....

                  Comment

                  • Airiz
                    מיד





                    • 2004 01 09
                    • 1656

                    #10
                    na tik ne tokio dydžio

                    Comment

                    • Deadalus
                      Forumo maniakas

                      • 2009 04 22
                      • 470

                      #11
                      Na pritariu, kad papai buvo pernelyg dideli, bet animas tikrai labai geras Patiko man Teppei Nindzė Šiaip patiko kaip jis su ta princese "davės" Visą laiką Charllote rodė iniciatyvą Ir dar tas bučinių apdovanojimas Vargšelis 5/5

                      Comment

                      • C@t
                        Naujokas
                        • 2008 05 17
                        • 17

                        #12
                        Liuks aprasymas, vien is jo jauokiausi skaniai oki,jei jau tokios geros rekomendacijos reiks paziureti biskuti veliau
                        Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-10-20, 12:19.

                        Comment

                        • Sekirei
                          Rimtas forumo narys

                          • 2009 04 23
                          • 170

                          #13
                          toks visai nieko , tipiskas haremo zanro anime . 4

                          Comment

                          • Killerbee
                            Iškrypęs dėdulė





                            • 2006 12 11
                            • 2949

                            #14
                            Autorius Sekirei
                            toks visai nieko , tipiskas haremo zanro anime . 4
                            Tipiškas haremas yra Rosario to Vampire ir co. Princess Lover yra truputi aukščiau.

                            Comment

                            • HellKid
                              ^.^

                              • 2009 03 31
                              • 67

                              #15
                              Aha krutine tikrai per didele buvo Labiausiai patiko Tepei, o animui 5/5

                              Comment

                              Working...