Fight Ippatsu! Juuden-Chan!!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    Fight Ippatsu! Juuden-Chan!!


    Fight Ippatsu! Juuden-Chan!!
    ファイト一発!充電ちゃん!!


    Istorijos autorius: Bow Ditama
    Režisierius: Shinichiro Kimura
    Studija: Studio Hibari
    Transliacija: nuo 2009-06-25 iki 2009-09-10
    Žanrai: Komedija, Ecchi, Mokslinė fantastika.
    Trukmė 12 TV x 24 min.
    AniDB reitingas: 6.68
    MAL reitingas: 7.15
    ANN reitingas: 6.73

    YouTube resursai:
    OP || Love at Work?

    Papildoma Info:



    Juuden-chan tai merginos iš kitos dimensijos, kurios žmonių nematomos nardo po mieto džiungles ir didžiuliu rozetės kištuku į krovinėja depresijos apsėstus žmones taip mažindamos savižudybių skaičių. Vieną dieną, viena iš Juuden-chan merginų, vardu Plug kaip paprastai patruliuodama mieste ir įkrovinėdama žmones, netikėtai susiduria su vaikinu vardu Sento, paaiškėja, kad jis gali ją matyti. Ši keista anomalija labai nustebina susitikusiuosius, bei praskaidrina jų nuobodžius gyvenimus...

    Piešimas neblogas, didžiausias dėmesys buvo skirtas merginų vaizdavimui ir tai jiems iš dalies pasisekė, kadangi ecchi scenos atrodo gerai, o ir įdomus Juuden merginų darbiniai drabužiai, jų apsivilkimas, bei kitos smulkmenos viską dar labiau pagyvina. Vaikinų vaizdavimas nėra kažkuo tai prastesnis, bet jiems paprasčiausiai skyrė mažiau dėmesio, ypač užkliuvo Sento nosis, ji atrodo taip tarsi jis pats ryte atsikėlęs ją nusipaišo su flomasteriu.
    Garso takelis normalus, skamba neįpareigojančios melodijos, kurios nei kažką jau ten pagyvina nei ką nors gadina. OP man asmeniškai labai patiko, tiesiog smagus pažiūrėt, smagi ir gana orginaliai skambanti daina bei gerai priderintas vaizdas OP padaro tikrai vykusiu kurio prasukti nė karto nesinorėjo prasukti. ED neįdomus, atsibosta žiūrėti į bėgtakiu bėgančią Plug ir klausytis fone skambančios kažkokios popsovos dainelės.
    Istorija nėra kažkuo labai kabinanti, tačiau viską gelbėja pati Juuden merginų idėja. Labai sveikintina, kad ši žmones į krovinėjančių merginų idėja buvo perteikta lengva, ecchi'u praturtinta ir labai linksma forma. Jei būtu bandyta visą šią idėją sukišti į rimtą pavidalą būtu gavęsis fail, nes nebūtu to efekto, kad žiūrint šį anime atsipalaiduotum ir pasikrautum teigiamų emocijų.
    Įdomus ir gana retai sutinkamas dalykas, kad viename anime būtu rodomas kitas anime, na kaip kad Genshiken'e. Tik čia tas anime veikėjų žiūrimas anime yra daug atviresni ir sukasi beveik vien apie ecchi, taip pat jame galima įžvelgti ir magiškų mergaičių tipo anime parodiją...
    Apibendrinimas: Tikrai lengvas, linksmas ir padedantis atsipalaiduoti anime. Dar prieš jam pasirodant buvo nuomonių kad tai bus tiesiog dar vienas Quen's Blade klonas, tačiau taip neatsitiko ir dėl to labai džiugu, kadangi čia yra kaiko daugiau nei kiekvienam kadre matomi papai. Taigi duodu 8-/10, nes man žiūrint 65 anime laikas neprailgo ir šiaip smagiai susižiūrėjo. Imkit jei norit kažko lengvo, linksmo bei nemažai ecchi, taip pat jei patiko Mahoromatic ir KissxSis, kadangi juos kūrė tas pats autorius.

    18
    5
    38.89%
    7
    4
    44.44%
    8
    3
    11.11%
    2
    2
    0%
    0
    1
    5.56%
    1
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    #2
    Dropinau, nepatiko ko tais jisai man :/

    Comment

    • mindzze
      Forumo vilkas

      • 2007 05 18
      • 375

      #3
      Man tai visai patiko , soti komedijos ir ecche 12 epizodu dozė. Nors pantyshot dalis koreguočiau pagal save (truputi perdėta),taip par ir thigh shimapan .

      Comment

      • Doommuks
        Rašo

        • 2009 02 22
        • 157

        #4
        he he.... dar truputis ecchi ir galima šitai vadinti hentai ^^ šiaip tai visai neblogas, seniai tokį žiūrėjau (primena girls bravo ^^)

        Blogging like a moron

        Comment

        • karolisvis
          I..Hate..All..off..you.

          • 2008 05 25
          • 229

          #5
          Juden is vokieciu kalbos reiskia zydas...Man tai nlb patinka...
          Run, live to fly, fly to live, do or die.
          Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

          sigpic

          Comment

          • Doommuks
            Rašo

            • 2009 02 22
            • 157

            #6
            Autorius karolisvis
            Juden is vokieciu kalbos reiskia zydas...Man tai nlb patinka...
            Na, galiu pasakyti, kad su vokiečiais ar žydais, anime neturi nieko bendra ^^

            Blogging like a moron

            Comment

            • xipzo
              I hate IDIOTS

              • 2009 04 16
              • 224

              #7
              po pirmos serjios man vis kilo tokia mintis "Pervu rojus" ir su kiekviena serija ji vis labiau tvirtejo x] po paskutinio epo teko apsisprest pri kokios etiketes det ecchi ar hentai x]
              My Anime List <---
              Waiting for Peacefull summer...

              Comment

              • leninas669
                Naujokas
                • 2009 03 19
                • 18

                #8
                nu teko man daug ka matyti cia j au daug juoko pilnos kisenes, mat jeponai sugeba nupiesti gerus anime

                Comment

                • AKUJI-SAN
                  Anime narkomanas ;-)
                  • 2008 02 16
                  • 190

                  #9
                  Fight Ippatsu! Juuden-Chan!!

                  Šitas Anime Rules, pagaliau atsirado hareminis anime kur ne mergos vaikiną - kun'ą daužo, o atvirkščiai - bet Visad su "reikalu" - aka priežastimi, o ne beprasmiškai kaip "bobiškuose" haremuose. Bachūrėlis tikras "Supermenas" palyginus su daržovėmis-šlepetėmis - kun'ais. O mergiotės
                  Spoileris:
                  mazochistės, vietoj sadisčių

                  Žiūrim ką turim:
                  Ecchis - daug.
                  Haremas - yra.
                  Ne lepšis Kun'as - taip, pagaliau YRA
                  Nė vienos "Naru"(snukdaužės ) panos - yra, ir jų daug

                  Negi pagaliau išmoko Japonai kurti hareminius anime??? Nepersmelktus sumauto feminizmo???
                  Banzai studijai, sukūrusiai šitą anime.

                  Vertinimas 8,5/10

                  Comment

                  Working...