CODEHUNTERS

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    CODEHUNTERS

    CODEHUNTERS

    Metai: 2008
    Tipas: OVA
    Žanras: 3D, Action,Cyberpank, Postapocalyptic
    Studija: AXIS ANIMATION
    Istorijos autorius:Ben Hibon
    Epizodų: 1
    Trukmė: 9 min.

    Netyčia ryte rastas ir atsiųstas trumpas 9 min. CGI animacijos epizodas sukėlė senai pamiršta norą parašyti trumpą apžvalgą. Iš pradžių MTV logo privertė suabėjoti kad čia anime, vėliau tas jausmas pasitvirtino. Mūsų dėmesiui CGI pavydalų trumpa istorija apie būvusiuos didvyrius, kurie norėdami išgyventi postapokaliptiniame pasaulyje priversti vogti. Ką vogti mes nežinom, personažų praeitis irgi nežinoma, sunku suprast kas buvo prieš tai, nes tai epizodas atsiradęs tiesiog iš niekur. Bet čia yra siužetas ir tikslas - dežė, kurioje kažkas kas labai jiems neduoda ramybės. Ir ties kurios paslapties viskas ir pasibaigia.
    Animacija gana savotiška, labai retai kur pamatysi panašią stilistiką, nebent nekomerciniuose projektuose, ten kur kurėjai patys sau diktuoja sąlygas ir piešia taip kaip jiems patinka. Tai sveikintina.
    Spalvų paletė nėra turtinga, bet kita vertus - kiek spalvų turi postapokaliptinis pasaulis, kur nėra miškų, atogrąžų ir vandenyno?
    Pačių gi veikėjų keturi, "rinkinis" gana standartiškas :
    Brutalios jėgos gerbėjas su Bato (GITS) veidų
    Bičas valdantis FF ilgumo kardą
    Mergina praktikuojanti spygliuotos vielos vyniojimo meną
    Ir vaikėzas su nuolat kišenėje turimų nuotolinių detonatoriumi.



    Keliaudami link savo tikslo jiems tenka padirbėti iš peties, nes apokaliptinis pasaulis nu labai jau nedraugiškas, net alaus kartais paprašyti įpylti bare būna pavojinga, o kur jau šokt nuo tilto ant lekiančio GUN Train ( suprasit kodėl taip pavadinau) stogo net apturėsit riziką savo sveikatai.

    OST nėra blogas, bet jisai nėra originalus (kažkur teigta kad yra ir specialiai jam kurtas OST, bet bent jau aš jo neišgirdau). Vietomis girdimi GORILLAZ, gale
    Bejaus "The Island" OST, bet tai bendro vaizdo kaip ir negadina

    Kadangi tera 1 OVA 9 min. trukmės ir jinai yra laisvai prieinama internete, tad neapsunkinu jūms gyvenimo. Gaila kad OVA tokia trumpa, gal bus daugiau? Nežinia, pagyvensim pamatysim.
    __________________________________________________ __________________________________________________ ___



    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-07-28, 19:55.
  • CvC
    [_]D CareCup, It's Empty.
    • 2009 01 15
    • 75

    #2
    Likau suzavetas.Nors ir trumpas,bet garsai,piesimas nuostabus.

    Comment

    • fasian
      Tas kur daug kalba.


      • 2009 01 28
      • 586

      #3
      grazus aprasymas
      download link please?
      Ech tie seni laikai ..

      Comment

      • Izzo
        one vs all, DIE AZ!



        • 2007 02 25
        • 1530

        #4
        Kažkada labai senai mačiau šitą, jau net nebepamenu ką jame rodė, bet žinau, kad patiko Man rods čia išvis fano kurtas, jei neklystu
        SCREW YOU, PEOPLE!

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          #5
          Autorius fasian
          grazus aprasymas
          download link please?
          Prigriebtas iš Čia
          Kitur kažkur nematęs, jei nesinori registruotis galima parsisiųst iš pačio youtube HD versija su Mozilla plugin pagalba.

          Comment

          • angellus
            tinginys

            • 2007 01 17
            • 228

            #6
            geras. man labai patiko. tokios stiliaus darbų tikrai norėtųsi matyti daugiau. aišku, jie galėtų būti ilgesni.

            Comment

            • Olasas
              back forever

              • 2009 02 27
              • 273

              #7
              http://www.myspace.com/benhibon
              Šito animo kūrėjo Myspace. Pasirodo jis net ne iš Japonijos, o iš europos
              Į temą. Anime labai patiko ir patraukė net nežinau kuom. Piešimo stilius buvo išimtis ir man nelabai patiko... Jeigu nežinočiau, kad čia anime nepasakyčiau.. bet visvien 5/5
              BTW, Atrodo jau esu matęs šitą anime per MTV kai ankščiau kelis animus rodė ten.
              P.S. Dėl OST tai kaip tik pagerino visą animo įvaizdį,netgi kai kuriom vietom jis gerai perteikdavo nuotaiką
              Paskutinis pakeitimas nuo Olasas; 2009-07-28, 18:22.

              Spoileris:

              Comment

              • Reshef
                Bitter sweet

                • 2008 10 03
                • 307

                #8
                visas toks stilius gan neanimiskas bent jau man pasirode, ostas gerai skambejo, bet jis tik dar labiau atitolino nuo anime stiliaus(gal del to kad buvo neoriginalus). Bet vyrukas su FF dydzio kardu labiausiai patiko.

                Comment

                • angellus
                  tinginys

                  • 2007 01 17
                  • 228

                  #9
                  Autorius Reshef
                  visas toks stilius gan neanimiskas bent jau man pasirode, ostas gerai skambejo, bet jis tik dar labiau atitolino nuo anime stiliaus(gal del to kad buvo neoriginalus). Bet vyrukas su FF dydzio kardu labiausiai patiko.
                  man tai tas didžiulis, su dviem kūjais

                  Comment

                  • mama
                    nesilaikantis forumo taisyklių
                    • 2008 10 09
                    • 22

                    #10
                    visai neblogi (man) buvo NHI ir LAWAN(tos 2 merginos). galetu toki anime ilga sukurt. Tai nuojauta kužda kad butu toks pat populerus kaip dbz kai tik buvo isleistas.

                    Comment

                    • Blizzard
                      GFX maker


                      • 2009 03 25
                      • 224

                      #11
                      wow, piesimas nesveikai geras man pasirode...
                      beje gal zinot to antro soundtrack pavadinima, kur is kart po gorillaz pradeda groti?

                      Comment

                      • Luxanthropy
                        Naujokas
                        • 2009 07 09
                        • 3

                        #12
                        Na ka as zinau,kaip sako:trumpai,drutai kazkokia suvelta postapokaliptine istorija,apie 4(?) veikejus,ir viskas parodita per 6min. idomiai.. Bet ar nebutu geriau jei visa ta veiksma ir sumaisti butu pabande praplesti? tarkim kad ir pusvalandzio trukmes. manau butu buwe kaip tik. Ir kas dar,nepatiko man tai,kad muzikiniai takeliai parinkti visai be rysio,buwo ir neblogu(kalbant apie atmosferinius garsus)... prie ko cia Gorillaz ? isvis,pagrojo po pora sekindziu,ir nutilo. Toks jausmas kad gorillaz veikejai perkelti i 3D grafika ir kazkiek pasikeite savo isvaizda.Na netinka tokia muzika,tokiai minciai. O atmosfera man patiko,pilkuma,blankumas. Tie kareiviai ir miestas gal siek tiek primine Half Life 2... Kaip uz toki graziai apdirbta, trumpa,uz save kalbanti filmuka duociau 3/5 .

                        Comment

                        • ruklas
                          Naujokas
                          • 2009 05 26
                          • 8

                          #13
                          Nepaliko labai didelio įspūdžio, bet gan gražiai nupieštas.

                          Comment

                          • Aivaras
                            ką tu?

                            • 2008 09 10
                            • 358

                            #14
                            Patiko, ypač dėl Gorillaz ost vietomisFightai nieko tokie.

                            Comment

                            • Ayami
                              Menas buti savimi.

                              • 2009 05 10
                              • 123

                              #15
                              Patiko, vertas demesio.

                              Aaaaaaa!

                              Comment

                              Working...