Samurai Deeper Kyo

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • StaR{BooM}
    Narys

    • 2004 01 15
    • 40

    Samurai Deeper Kyo

    Samurai Deeper Kyo


    @AniDB || @ANN || @AnimeNFO


    Metai: 2002
    Žanrai: Action, Historical, Samurai, Demons, Fantasy
    Studijos: Studio DEEN
    Oficialus puslapis (Jp)
    Oficialus psulapis (En)
    Panašūs anime: Anime-Planet
    Serijų: 26

    Apie siužetą:
          1600 metais Sekigahara mūšyje Kyoshiro Mibu (paslaptingojo ir galingiauso klano atsovas) ir "Demon Eyes" Kyo (legendinis 1000 - čio žmonių skerdikas) susidūrė akis į akį. Abu kovotojai dingo, kai pasplatingasis meteoras krenkėsi į kovos lauką. Praėjus 4 metams jis pasirodo miško keliuke, Kyoshiro keliavo kaip paprastas vaistų prekiautojas. Jį sugavo Yuya Shiina, nusikalteliu medžiotoja. Nespėjus jiem sulaukti nakties juos užpuolė nežima butybė, kuri Kyoshiro vadino "Demon Eyes" Kyo, Shiina ir pats vaikinukas to negalėjo suprasti, bet užpuolikas neklydo, perženges padorumo ribas priešininkas pažadino "Demon Eyes" Kyo, uždarytą Kyoshyru Mibu kūne.

          Viso anime varomoji jėga yra Demon Eyes Kyo siekis: nužudyti Kyoshyru Mibu. Atrodytu neįmanoma. Tačiau sužinojas, kad jo kūnas yra užšaldytas ir paslėptas, jis nori surasti savo kūna ir taip vėl susikauti su Kyoshyru. Jiem skersai kelio pastoviai stoja nelabieji, kurie atsirado po meteorito nukritimo, kovoti su jais padeda ne tik Kyo neapsakoma jėga, bet ir Muramasa kardas.

          Muramasa Mibu klano vienas iš seniūnų ir kalvis nukaldinęs ginklą, keikviena Murasam'os kara nukadavo po ginkla, kurie buvo unikalus ir nepakartojami. Apjungus visus Murasama giminės nukaltus ginklus (5 kartos - 5 ginklai) gaunasi ginklas, turintis neapsakomą galią.

    Pagrindiniai veikejai:

    Demon Eyes Kyo - "1000 - čio žmonių žudikas", siekiantis būti geriausiu.
    Kyoshyru Mibu - Mibu klano narys, sau lygiu neturintis kovotojas, trokštantis taikos.
    Yuya Shiina - mergina, ieškanti samurajaus su kryžiumi ant nugaros.
    Sanada Yukimura - Tokugawa šeimos priešininkas.
    Sasuke - trumpojo kardo (katana sword) savininkas ir ištikimas Sanada Yukimura'i.
    Benitora - Tokugawa šeimoas narys.
    Migeira - vienintelis kuris žinojo ginklų paslaptį ne iš Mibu klano



    Download: BT
    61
    1
    8.20%
    5
    2
    8.20%
    5
    3
    18.03%
    11
    4
    32.79%
    20
    5
    32.79%
    20
    all4fun & fun4all
  • Karakurt
    Narys

    • 2003 12 04
    • 20

    #2
    o vat sitas kaip ne keista paliko gera yspudy. nors paskutine serija ir bugova mano gava bet seip net labiai neblogai ziurisi

    Comment

    • Karakurt
      Narys

      • 2003 12 04
      • 20

      #3
      pamirsau paminet kad animacija grazi

      Comment

      • StaR{BooM}
        Narys

        • 2004 01 15
        • 40

        #4
        aga animacija tikrai viena is geresniu, bet visas idomumas dar tame kad visi musiai istikro buvo o tas pagrindinis, tai bene didziausias koks yra buves Japonijo
        all4fun & fun4all

        Comment

        • animefreak

          #5
          Samurai Deeper Kyo tai 26 serijos, apie 9 valandas, smegenu skausmo . Gera grafika be siuzeto, charakteriu ..... Vienzo net ranka nesudrebejo kai prireike vietos harde. Si anime gali lygintis su tokiais "Royal peace of shit" kaip Shaman King, Scrapped Princess, Avenger, Moon Princess ... Zinoma kas nesat mate sios animes neklausykit mano sapalioniu, paziurekit, gal visdelto jums pasirodys kad tai visu laiku geriausias sedevras
          Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2005-01-26, 08:58.

          Comment

          • DJ
            >_<'
            • 2002 02 20
            • 87

            #6
            Autorius animefreak
            Samurai Deeper Kyo tai 26 serijos, apie 9 valandas, smegenu skausmo . Gera grafika be siuzeto, charakteriu ..... Vienzo net ranka nesudrebejo kai prireike vietos harde. Si anime gali lygintis su tokiais "Royal peace of shit" kaip Shaman King, Scrapped Princess, Avenger, Moon Princess ... Zinoma kas nesat mate sios animes neklausykit mano sapalioniu, paziurekit, gal visdelto jums pasirodys kad tai visu laiku geriausias sedevras
            kas yra "charakteris"?
            ar jus taip ilgai sėdėjot prie kompiuterio, kad net pamiršot gimtąją lietuvių kalbą?

            Comment

            • zio
              Administratorius


              • 2000 02 22
              • 264

              #7
              turejo minty "asmenybiu" Dj, nors tiesa sakant pas mumis ir mokytojai kaikurie sakydavo charakteris ( character). Man te nemaishos :>

              Comment

              • StaR{BooM}
                Narys

                • 2004 01 15
                • 40

                #8
                Autorius animefreak
                Samurai Deeper Kyo tai 26 serijos, apie 9 valandas, smegenu skausmo . Gera grafika be siuzeto, charakteriu ..... Vienzo net ranka nesudrebejo kai prireike vietos harde. Si anime gali lygintis su tokiais "Royal peace of shit" kaip Shaman King, Scrapped Princess, Avenger, Moon Princess ... Zinoma kas nesat mate sios animes neklausykit mano sapalioniu, paziurekit, gal visdelto jums pasirodys kad tai visu laiku geriausias sedevras
                nu čia tavo asmeninė nuomonė, norečiau tau patinkančių anime listą pamatyti
                + labai idomu linijinis siužetas tau = jokio siužeto ? , tai kokia 85% anime pagal tave gaunasi neturi siužeto :dizzy:
                all4fun & fun4all

                Comment

                • DJ
                  >_<'
                  • 2002 02 20
                  • 87

                  #9
                  Autorius zio
                  turejo minty "asmenybiu" Dj, nors tiesa sakant pas mumis ir mokytojai kaikurie sakydavo charakteris ( character). Man te nemaishos :>
                  tada išversk man į anglų kalbą žodį "personažas".

                  Comment

                  • animefreak

                    #10
                    Autorius DJ
                    tada išversk man į anglų kalbą žodį "personažas".
                    Jup DJ cia tu tiksliai pataikei "personazas" Sakoma ir protingiems pasitaiko Noreciau issamiau paaiskinti kodel SDK man ne prie sirdies, bet nenoriu cia skiesti savo subjektyvios nuomones, kuria tik as gal ir suprasiu
                    Bet vienas atsiliepimas apie SDK man patiko "If you burn it, its worth the price of some cd-r`s. But really, go watch kenshin..."
                    Nu o kas liecia Kenshin TV serijas

                    Comment

                    • StaR{BooM}
                      Narys

                      • 2004 01 15
                      • 40

                      #11
                      Autorius animefreak
                      Jup DJ cia tu tiksliai pataikei "personazas" Sakoma ir protingiems pasitaiko Noreciau issamiau paaiskinti kodel SDK man ne prie sirdies, bet nenoriu cia skiesti savo subjektyvios nuomones, kuria tik as gal ir suprasiu
                      Bet vienas atsiliepimas apie SDK man patiko "If you burn it, its worth the price of some cd-r`s. But really, go watch kenshin..."
                      Nu o kas liecia Kenshin TV serijas
                      Kenchin OVA (4OVA+2EXTRA)
                      all4fun & fun4all

                      Comment

                      • animefreak

                        #12
                        Autorius StaR{BooM}
                        Kenchin OVA (4OVA+2EXTRA)
                        Jup Kenchin OVA

                        Dar visi Ghibli filmai

                        Comment

                        • zio
                          Administratorius


                          • 2000 02 22
                          • 264

                          #13
                          Autorius DJ
                          tada išversk man į anglų kalbą žodį "personažas".
                          nus irgi tep pat gis : )

                          chia tipo Kenshinas susi geru siuzhetu O.o' ?

                          Comment

                          • Mamimi

                            #14
                            pritariu animefreak... SDK tikrai nera geras anime, net neprisiverciau viso perziuret. Vienintele stipri jo vieta - istorinis pagrindas ir piesimas. Siuzetas man pasirode neitikinantis, personazai - ne patys geriausi (demesio vertas tik Yukimura, su aiskiai tik savo charakteriu; netgi Kyoshiro charakteris ryskesnis nei Kyo), ir dar kiekvienos serijos siuzeta lengvai galima nuspet: jie eina, juos uzpuola Kenyou, Kyo padaro savo kirti (kaaaip jis vadinasi? ), viskas baigiasi laimingai, jie eina toliau...

                            nesuprantu, i kokias lankas jus nuklydot, bet kas liecia Kenshin - jei norit paziuret istorini anime, geriau ziurekit Kenshin, o ne SDK

                            Comment

                            • animefreak

                              #15
                              Autorius Mamimi
                              pritariu animefreak... SDK tikrai nera geras anime, net neprisiverciau viso perziuret. Vienintele stipri jo vieta - istorinis pagrindas ir piesimas. Siuzetas man pasirode neitikinantis, personazai - ne patys geriausi (demesio vertas tik Yukimura, su aiskiai tik savo charakteriu; netgi Kyoshiro charakteris ryskesnis nei Kyo), ir dar kiekvienos serijos siuzeta lengvai galima nuspet: jie eina, juos uzpuola Kenyou, Kyo padaro savo kirti (kaaaip jis vadinasi? ), viskas baigiasi laimingai, jie eina toliau...

                              nesuprantu, i kokias lankas jus nuklydot, bet kas liecia Kenshin - jei norit paziuret istorini anime, geriau ziurekit Kenshin, o ne SDK
                              O cia tai gerai argumentuota nuomone, as manau vienzo vienodai kaip ir tu
                              Bet ziuriu tau pasiseke labiau nei man SDK as perziurejau visa
                              O kirtis berods baigiasi zodziais "have u heard sound of my ass....." turbut taip ir vadinas

                              Comment

                              Working...