Naruto Shippuden the movie 2 Bonds

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Mendeks
    Rimtas forumo narys
    • 2008 01 21
    • 117

    Naruto Shippuden the movie 2 Bonds

    Naruto Shippuden the movie 2 Bonds




    Metai: 2008
    Žanras: Ninja, action, super power, martial arts.
    Movie: trukmė 90 min.
    ANN tiklapis: ANN
    Oficialus tinklapis: TV-Tokyo
    Parsisiuntimas: Mininova
    Naruto Movie trailer

    Trumpas Aprašymas: Paslaptingas Shinobi (ninzių) būrys užpuola Konoha (kaimą po lapu) ir prasideda įtempta kova. Konoha patiria daug nuostolių per šį klastinga priešų išpuolį. Tuo tarpu pasirodo ilgai lauktas Sasuke kuris pabėgo iš Konohos kad sustiprėtų ir atkeršytų savo broliui Itachi, kuris išžudė visą jo šeimą. Taip vėl du geriausi draugai ir kartu didžiausi varzovai Naruto ir Sasuke susitinka po daug metų. Aišku Naruto bando elgtis kietai ir bando išgelbėt visą pasaulį, o Sasuke kaip visada ramus, tylus bet kartu ir išlaikantis savo orumą. Naujieji priešai yra "Dangaus tauta" kurie vėl prisikėlė kad valdytų pasauli, bet jų planai yra sužlugdomi dėl neįtikėtino Naruto pasiryžimo niekad nepasiduot. Jis išgelbsti mergaitę Amaru kurią išdavė jos mylėtas mokytojas ir jai padeda atrasti gėrio kelią.

    Mano manymu anime pilnas veiksmo bei jausmu kurie suderinti su geru piešimu ir muzika. Todėl manau kad yra vertas dėmesio ir laiko jam peržiūrėt.


    P.S. Kaip sakoma pirmas Blynas visada būna prisvilęs tai gal ir nebausit labai manęs už tokį aprašymą.
    36
    5: (Nuostabus!)
    0%
    11
    4
    0%
    12
    3
    0%
    8
    2
    0%
    4
    1: (Šlamštas!)
    0%
    1
  • Original_Prankster
    Mr. Mojo Risin'

    • 2008 11 04
    • 200

    #2
    Pavadinimą pataisyk "Naruto Shippuden the movie 2 Bonds įvertinimas".
    Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
    There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

    Comment

    • Reshef
      Bitter sweet

      • 2008 10 03
      • 307

      #3
      Nu blynas tikrai pasviles ^^ , aprasymas siaurokas, o toki sakiniai kaip "mano manynu.." , o kitas sakinys prasideda "todel manau..." kazkaip negraziai skaitosi. Vis delto planuoju si filma paziureti ^^.

      Comment

      • madaralt
        Rimtas forumo narys
        • 2009 02 28
        • 112

        #4
        Gal kuris nors zinot is kur parsisiusti ar paziuret ta filma? plz lb noriu zinot
        sigpic

        Comment

        • Original_Prankster
          Mr. Mojo Risin'

          • 2008 11 04
          • 200

          #5
          Autorius madaralt
          Gal kuris nors zinot is kur parsisiusti ar paziuret ta filma? plz lb noriu zinot
          http://www.linkomanija.net/details?7...den_Movie_2_DB
          Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
          There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

          Comment

          • Bagy
            Bagy-san

            • 2008 05 24
            • 289

            #6
            Na nezinau ispidzio jis man labai didelio nepaliko. Kazko sitam Anime tuksta Nors man atrodo visiems aisku ko jam truksta. Gal tikejaus ispudengesniu kovu, o gavau super Sajanu kova.

            Comment

            • bronzine
              music freak *

              • 2009 04 12
              • 149

              #7
              as tj dar nezinau nes pas mane tik db siuncias ;DD
              bet tikiuosi kad bus geras D
              if life gives u lemons...
              then make a lemonade ;3

              Comment

              • mants
                Naujokas
                • 2008 11 05
                • 22

                #8
                Na iš treilerio atrodė įspudingai.Tiek pralaukes tikėjausi konors šaunaus. Bet pažiurėjus truputi nusivyliau tikėjausi, kad jis tuo džinčiurikiu išbus daugiau nei 10 sekundžiu. Nežinau kaip kitiem bet man tai ankstesnieji filmai buvo geresni, matyt žmonės išsisėmė. Na bet kadangi esu naruto fanas šioks toks, tai buvo smagu pamatyt jo naujus nuotykius, kad ir kokie jie bebutų.
                sigpic

                Comment

                • Aramis

                  #9
                  Autorius Mendeks
                  Naruto Shippuden the movie 2 Bonds


                  Spoileris:


                  Metai: 2008
                  Žanras: Ninja, action, super power, martial arts.
                  Movie: trukmė 90 min.
                  ANN tiklapis: ANN
                  Oficialus tinklapis: TV-Tokyo
                  Parsisiuntimas: Mininova
                  Naruto Movie trailer

                  Trumpas Aprašymas: Paslaptingas Shinobi (ninzių) būrys užpuola Konoha (kaimą po lapu) ir prasideda įtempta kova. Konoha patiria daug nuostolių per šį klastinga priešų išpuolį. Tuo tarpu pasirodo ilgai lauktas Sasuke kuris pabėgo iš Konohos kad sustiprėtų ir atkeršytų savo broliui Itachi, kuris išžudė visą jo šeimą. Taip vėl du geriausi draugai ir kartu didžiausi varzovai Naruto ir Sasuke susitinka po daug metų. Aišku Naruto bando elgtis kietai ir bando išgelbėt visą pasaulį, o Sasuke kaip visada ramus, tylus bet kartu ir išlaikantis savo orumą. Naujieji priešai yra "Dangaus tauta" kurie vėl prisikėlė kad valdytų pasauli, bet jų planai yra sužlugdomi dėl neįtikėtino Naruto pasiryžimo niekad nepasiduot. Jis išgelbsti mergaitę Amaru kurią išdavė jos mylėtas mokytojas ir jai padeda atrasti gėrio kelią.

                  Mano manymu anime pilnas veiksmo bei jausmu kurie suderinti su geru piešimu ir muzika. Todėl manau kad yra vertas dėmesio ir laiko jam peržiūrėt.



                  P.S. Kaip sakoma pirmas Blynas visada būna prisvilęs tai gal ir nebausit labai manęs už tokį aprašymą.
                  Neblogas tas aprašymas, filmą šiandien mačiau. Piešimas tikrai prastas, bent jau palyginus su Shippuuden ir naruto serijomis. Mintis neišbaigta, toks paviršutiniškas filmas. Beje, tie, kuriems patinka Sasuke matyti kaip bejausmį veikėją, geriau šio filmo nežiūrėti.
                  Tačiau visumoje, kadangi esu Naruto gerbėjas, pasiliksiu šį filmą.
                  Manau ir kitiems Naruto anime žiūrovams filmas bus bent jau žiūrimas

                  Comment

                  • -Pyru
                    Naujokas
                    • 2009 05 04
                    • 14

                    #10
                    Seip laukiau sito filmo gan ilgokai, bet deja bent jau as tai nusivyliau, kad ir kiek norejau pamatyt sasuke pats filmas kazkoks nuobodus pasirode, 3/5

                    Comment

                    • Ru.
                      Narys

                      • 2008 02 24
                      • 67

                      #11
                      ammm... truko siek tiek veiksmo ir galiu pasakyti kad nusivyliau. laukiau kazko ispudingesnio. ir dar tas sasuke come back. viskas kazkaip nuobodziai ivyko ir kazkaip nebudingai naruto. 3/5

                      Comment

                      • Reshef
                        Bitter sweet

                        • 2008 10 03
                        • 307

                        #12
                        2/5 jau tiek nusivyliau filmu...esu mates naruto filleriu geresniu ir tas Naruto Rasenganas shippuuden filmuose tampa wayy too owerpowered. Ziurisi kaip koks DBZ, kur tiesiog pilna perdetos jegos.
                        Paskutinis pakeitimas nuo Reshef; 2009-05-16, 14:28.

                        Comment

                        • daimonass
                          Forumo vilkas


                          • 2008 12 08
                          • 354

                          #13
                          Filmas nuobodokas.... Douciau kokiu 2/5. Tikejausi kazko tikrai geresnio.
                          Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

                          One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

                          Comment

                          • fasian
                            Tas kur daug kalba.


                            • 2009 01 28
                            • 586

                            #14
                            Kolkas nesiruošiu žiūrėti bet dėkui žinosiu kas per filmas ateityje
                            Ech tie seni laikai ..

                            Comment

                            • enjutsu
                              Rimtas forumo narys

                              • 2008 08 19
                              • 131

                              #15
                              jo bendrai filmas nuobodokas vis ziuri lauki lauki lauki kol kas atsitiks buvo taip vos keletas atskiru idomiu geru vietu bet jos visko neistenge kompensuot
                              Spoileris:
                              ps man pabaiga patiko graziai jis ten pasiaute
                              sigpic

                              Comment

                              Working...