Pretear, New Legend of Snow White Pretear (1-13)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Rion

    Pretear, New Legend of Snow White Pretear (1-13)

    P R E T E A R
    New Legend of Snow White Pretear
    Shin Shirayukihime Densetsu Pretear


    @AnimeNFO || @ANN || @AniDB


    Metai: 2001
    Žanras: Fantasy, Adventure, Sci-Fi, Action, Drama, Comedy, Romance
    Studijos: Geneon Entertainment, Hal Film Maker, Pioneer LDC
    Oficialus puslapis
    Panašūs puslapiai: Anime-Planet
    Serijų: 13


    Šis anime iš pavadinimo turėtų būt apie snieguolę ir septynis nykštukus. Bet pati "snieguolė" nelabai panaši į snieguolę, tuo labiau septyni "nykštukai" į nykštukus.
    Pagrindinė herojė Awayuki Himeno, gyvena kartu su tėvu (kuris ženijosi antrą kartą), pamotė ir dviem seserimis (kažkuo primena pelene). Pradžioje Himeno yra paprasta mergaitė, kuri mokosi aušktojoje mokykloje. Tačiau vieną dieną ji sutinka septynis "nykštukus" (leaf knights), kurie jai praneša, jog ji yra snieguolė (Pretear), ir privalo (kaip visada =D ) išgelbėti visą žemę nuo blogio karalienes Fenryl. Himeno tampa Pretear tada, kai susivienija su kuriuo nors vienu iš septynių riterių, iš kurių kiekvienas turi savo sugebėjimus. Tada Himeno ir pradeda metyt iceball'us, fireball'us ar mosikuotis kardu =D

    Šiame anime personažų tikrai netrūksta. Piešimas labai gražus. Kiekvienoje serijoje daug veiksmo (atsiranda koksnors blogio karalienės atsiustas blogiukas). Netrūksta ir humoro, ypač man patiko kai viena iš Himeno seserų vis krėsdavo kiaulystes =] Taipogi ispūdinga ir pabaiga.

    Download: MiniNova
    35
    5
    48.57%
    17
    4
    17.14%
    6
    3
    17.14%
    6
    2
    11.43%
    4
    1
    5.71%
    2
  • Mistery

    #2
    Taiiiiiiiiippp Šis anime labai geras...... Jau net nežinau kiek kartų jį mačiau,bet vis nepabosta... Kaip ir Kaito kamikaze Jeanne......

    Comment

    • dead_bird_DeLilah

      #3
      labai geras anime tik galetu buti ilgesnis, per greit atejo pabaiga

      Comment

      • Miglaja
        Cute potato ~


        • 2007 12 16
        • 560

        #4
        Kaip pastebejau kad si anime tik naujokai megsta o as kadangi jo dar nemaciau tai nzn
        Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

        Comment

        • Yakuza'sShoujo
          Run away, my little Yuuki

          • 2008 03 24
          • 18

          #5
          Lb fainas anime, puikus veikejai, tikrai yra ish ko pasijuokt ^^ Hayete liko mano favoritu dar ikiu shios dienos
          Spoileris:
          o siaip taj paskutines serijos gniauzhe kvapa, kai Hayate nustojo slept savo jausmus Himeno-chan ^_^ ishties pabaiga manes nenuvyle, siulau tikrai paziuret
          Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-03-25, 11:51.

          Comment

          • Vijola
            Sweet
            • 2008 03 25
            • 28

            #6
            neseniai paziurejau sita anime ir man patiko

            Comment

            • Nightwister
              Rimtas forumo narys

              • 2008 05 27
              • 117

              #7
              man animas patiko, kai neturi ka veiki tai sis animas kaip tik jums, jame yra ir humoro, ir veiksmo, ir romantikos ir piesimas geras ypac man patiko ta isesere kurios pokstai apsisukdavo pries ja 5/5.

              Comment

              • Laura.L
                Naujokas
                • 2009 12 01
                • 28

                #8
                Man ji patiko, aisku galeo grafika buti tikrai geresnes nes pvz baxurai ten ziauriai istysusiais veidais DD bet siaip tikrai mintis gera, man buvo gera ji ziureti

                Comment

                • Rutarisa
                  "The Artist"

                  • 2010 09 28
                  • 28

                  #9
                  sudomino, bet vat jusu torrent link neveikia, butu gerai pakeisti

                  Comment

                  • Miyata
                    Find your own sins, kid.



                    • 2008 01 09
                    • 452

                    #10
                    Autorius Rutarisa
                    sudomino, bet vat jusu torrent link neveikia, butu gerai pakeisti
                    Yra LM'e idetas - http://www.linkomanija.net/details?1...Destiny_Prtear

                    Comment

                    • demoniacman666
                      Forumo vilkas

                      • 2008 04 16
                      • 370

                      #11
                      nesuprantu ko cia visi ji taip giria, mano manymu vidutiniskas ir ne ka daugiau. Piesimas gal ir grazus bet irgi eilinis, OSt neisiminiau, tad tai viska pasako, istorija nuvalkiota tad ir daviau 3/5...

                      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                      Comment

                      Working...