Blassreiter (2008)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Blassreiter (2008)

    anidb | animenfo | ANN

    Žanras: nuotykiai, fantastika, drama, mecha
    Formatas: TV (24 ep.), 25 min.
    Transliacija: nuo 06.04.2008 iki 28.09.2008
    Režisierius: Ichiro Itano
    Studija: Gonzo

    Japonams patinka Vokietija ir su šituo faktu nepasiginčysi. Matyt nostalgija dar nuo antro pasaulinio karo laikų. Gerdas Frentzen yra legendinis motociklininkas. Jis nėra pralaimėjęs nei vienų lenktynių. Deja, paskutinės, atrodo visai eilinės, lenktynės jam baigėsi tragiškai. Į trasą įsiveržė bio-mechaninė pabaisa ir ėmė skersti visus iš eilės. Gerdas išgyveno, bet liko invalidu visam gyvenimui. Ir čia atsiranda paslaptinga moteris, kuri pasiūlo vyrui vaistus. Jų pagalba Gerdas vėl gali pradėti vaikščioti ir net tapti dar stipresniu. Tiesa, yra rimti pašaliniai poveikiai, bet auka gi negali nesusigundyti.
    Bio-mechaniniai monstrai nėra jau toks ir retas reiškinys. Su jais kovoja specialus...chm...tarkim policijos padalinys - XAT. Čia dirba Amanda Werner, kawaina mergaitė tiek veideliu tiek ir papais. Darbo daug, o dar reikia rūpintis įsūniu kurį skriaudžia nacistai. Mat Malekas imigrantas. Berniukas yra didelis Gerdo fanas. Va tik su idolu dedasi kažkas keisto....

    Labai pasiilgai rimtos mechos.Deja, Code Geass ir Gundam 00 mano skonio neatitiko. Todėl Blassreiter įsidėmėjau dar ongoing stadijoje. Serialo pradžia mane sutrikdė. Mecha kur??? Čia blyn Karas. Piešimas...na čia skonio reikalas. Labai daug 3D. Kai kur atrodo gerai kai kur baisokai. Ypač nepavyko automobiliai. Užtat veiksmo scenos dinamiškos. Kartais kūrėjai net persistengdavo ir sunkiai sekėsi įžiūrėti kas vyksta ekrane. Kawainos merginos, šioks toks siužetas su intriga. Vėliau atsirado ir taip laukiama mecha, bet nuo to anime nepagerėjo. Man turbūt nėra nieko svarbiau už personažus. Čia jie, švelniai sakant, prastoki. Su išvaizda viskas tvarkoj. Gražiai nupiešti ir įsimintino dizaino. Charakteriai pavedė - primityvūs ir nuobodus iki koktumo. Importavo iš holivudo turbūt. Jų fone net blogietis padoriai atrodo. "Sirgau" už jį.^^ Bent jau jo argumentai atrodo svaresni. Išimtis nebent Bradley Guildford ir Alvin Lutz. Tokiais vyrais galima žavėtis. Deja, jie ne pagrindiniai veikėjai su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis. Merginų vidinį grožį turbūt užgožė papai.^^ Siužetas įsibėgėjo.....ir nušuoliavo į lankas pamiršdamas elementarią logiką. Ta pati istorija kaip ir su Code Geass. Bet ir šie rimti trūkumai nublanko pažiūrėjus pabaigą. Sakoma, kad lašas nikotino užmuša arklį. Šio serialo pabaiga gali užmušti visą dramblį. Tokio debiliškumo dar nemačiau. O mačiau aš gan nemažai.

    Reziumė: 6 balai ir tik už action ir piešimą. Blassreiter yra turbūt vienas iš prasčiausių šio sezono serialų. O gal aš tiesiog per daug iš jo tikėjausi.... Daug kraujo ir žiaurumų, todėl silpnesnių nervų vaikams nerekomenduoju.^^
    Papildomos nuorodos: OP /\ ED /\ OP2 /\ AMW
    25
    5
    40.00%
    10
    4
    16.00%
    4
    3
    32.00%
    8
    2
    8.00%
    2
    1
    4.00%
    1
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    #2
    Numestas po pirmų 3-4 epų, o aš tarp kitko labai retai ką numetų žiūrėt iš ongoingų.. Nepatiko nei tas piešimas kompiuterinis, nei istorija užkabino. Daugiau prakomentuot nekompetetingas :|

    Comment

    • BlooDy
      ~(: Naktibalda :)~

      • 2005 11 18
      • 71

      #3
      a man patiko sitas animas ir laukiau tolesniu epu idomi istorija, kompiuterine grafika gerai ikista ir kowos grazios ^^ taipogi dainos geros idetos ..
      (\_/) This is Bunny. Copy Bunny into your
      (O.o) signature to help him on his way to
      (>< ) world domination!

      Comment

      • Lov'Za
        Otaku/Gamer

        • 2008 05 12
        • 32

        #4
        Visai neblogas anime , patiko 4/5
        Your Smile Will Help You Survive

        Comment

        • inkognito
          Qwerty

          • 2007 11 16
          • 172

          #5
          Wtf ?!?!? Pradzia tai gal dar ir tokia nieko buvo . Dar patiko ta Gerdas transformuota forma.
          Taciau ji labai greit
          Spoileris:
          nuzude
          . Na dzin bandom toliau ziureti . Nors ta Maliko istorija su tais pestukais man nelabai patiko , galejo ka nors idomiau sugalvoti. Visas sio anime idomumas buvo tarp 9-12 seriju jai gerai pamenu . Daug zudyniu ,isdavyste ir t.t visai patiko .
          Va ties tom serijom praktiskai ir galejo pasibaigti anime , blogis butu triumfaves siame anime ir tikrai butu labiau priimtinas variantas negu darbar . Taciau taip nebuvo 2 serijos seke vien tik prisiminimai , kurie visiskai neidomus buvo . O kuo toliau tuo baisiau atsirado baisiai atrodancios mechos , slaptas tamplieriu ordinas .... Ka cia ir bepridursni rimtas kandidatas i metu blogiausiu kategorija

          Comment

          • angellus
            tinginys

            • 2007 01 17
            • 228

            #6
            vienintelis šio anime dalykas kuris man patiko, tai čia paminėtas amv.
            tikėjausi nemažai, bet mečiau po 2-3 serijų. nieko kabinančio nebuvo. jei tie mechos būtų ne 3d gal būčiau žiūrėjęs ir daugiau, bet fuj...

            Comment

            • Derogatory`
              Loki'd


              • 2007 10 06
              • 350

              #7
              Pradžioje šis anime manęs beveik nekabino, bet nebuvo toks, kad mesčiau jį žiūrėti. Kažkur ties 8 epizodu jis labai patraukė mano dėmesį ir didinau greičius jį žiūrint. Man labiausiai patiko 18 serija. Tikriausiai dėl to, kad man labiausiai patiko šiame anime charakterizuojami veikėjai, tokie kaip Amanda ir Hermann. Puiki porelė. *giggle*
              Spoileris:
              Tik gaila, kad Hermannas po to miršta. Ahh, mano mėgstamiausias šio anime veikėjas. Ir šiaip vienas toks šiaip iš mano mėgstamiausių veikėjų. :<

              Tiesa po to mano dėmesį taip pat prikaustė netikėtai ir įdomiai išsišakojęs siužetas. Na, nežinau, tikriausiai mano vertinimas nėra per daug objektyvus. Tačiau vertinu pagal tai, ar man patiko šis anime. O gi patiko, tad duodu 5/5, per daug nesigilindama į jo trūkumus. :>

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2949

                #8
                Autorius Derogatory`
                Spoileris:
                Tik gaila, kad Hermannas po to miršta. Ahh, mano mėgstamiausias šio anime veikėjas. Ir šiaip vienas toks šiaip iš mano mėgstamiausių veikėjų. :<
                Vienas iš mano nemėgstamiausių anime tipažų. Tokie daug rėkia ir parinasi - mažai daro. O kai jau daro tai ne tą ką reikėtų ir toliau savo nosies nemato. Aišku prieš
                Spoileris:
                nudvėsdami pasirodo kaip tikri vyrai. Aišku jeigu pasiseka ir nudvesia...

                Comment

                • Derogatory`
                  Loki'd


                  • 2007 10 06
                  • 350

                  #9
                  Na, man ne visada tokie patinka. Bet vat jis ėmė ir patraukė. :>

                  Taip pat šis man patiko, nes jis nebuvo vien tik rėksnys. Jis buvo toks pakankamai tvirto požiūrio, turėjo savo idealus, žmones kurie jam buvo svarbūs. Taigi galima pasakyti, kad jis buvo toks labai realus veikėjas (nepaisant jo demoniško pavidalo). :rolleyes:
                  Paskutinis pakeitimas nuo Derogatory`; 2009-01-12, 21:41. Priežastis: Šiek tiek daugiau parašiau.

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2949

                    #10
                    Autorius Derogatory`
                    Na, man ne visada tokie patinka. Bet vat jis ėmė ir patraukė. :>

                    Taip pat šis man patiko, nes jis nebuvo vien tik rėksnys. Jis buvo toks pakankamai tvirto požiūrio, turėjo savo idealus, žmones kurie jam buvo svarbūs. Taigi galima pasakyti, kad jis buvo toks labai realus veikėjas (nepaisant jo demoniško pavidalo). :rolleyes:
                    Na jo, tik tie idealai pusė anime kažkur ne ten jį vedė. Šiuo atžvilgiu mergiotė buvo daug gudresnė. Buvo truputi gėda už vyrišką giminę.

                    Comment

                    • Hugue De Watteau
                      forumo idiotas
                      • 2007 12 08
                      • 35

                      #11
                      nu gal savo skystumu jisai patrauke kazka, bet siaip levas charakteris

                      Comment

                      • Derogatory`
                        Loki'd


                        • 2007 10 06
                        • 350

                        #12
                        Na, toji Amanda, mano nuomone, blaiviau mąstė ir ne tokia spontaniška buvo. Ir tuo labiau ne tokia palaužiama ar sutrikdoma. :]


                        Neiškraipyk faktų, jis patraukė mane ne skystumu. Plius kiekvienas interpretuojame veikėjus, pačius anime savaip. Randam ten ko reikia, ko nereikia. Tad mano nuomonė apie veikėją Hermann yra kitokią. Dah.

                        Comment

                        • Hugue De Watteau
                          forumo idiotas
                          • 2007 12 08
                          • 35

                          #13
                          Autorius Derogatory`
                          Na, toji Amanda, mano nuomone, blaiviau mąstė ir ne tokia spontaniška buvo. Ir tuo labiau ne tokia palaužiama ar sutrikdoma. :]


                          Neiškraipyk faktų, jis patraukė mane ne skystumu. Plius kiekvienas interpretuojame veikėjus, pačius anime savaip. Randam ten ko reikia, ko nereikia. Tad mano nuomonė apie veikėją Hermann yra kitokią. Dah.
                          skaityti ismokt, as ir nesakiau, kad jis butent tave patrauke, blaH, koks didelis susireiksminimas

                          Comment

                          • Derogatory`
                            Loki'd


                            • 2007 10 06
                            • 350

                            #14
                            Autorius Hugue De Watteau
                            skaityti ismokt, as ir nesakiau, kad jis butent tave patrauke, blaH, koks didelis susireiksminimas
                            Hmm, deja, paskaičiau visą šią temą ir tik aš vienintelė pareiškiau nuomonę, kad tasai veikėjas man patiko.

                            Comment

                            • Coste
                              Naujokas
                              • 2008 12 13
                              • 3

                              #15
                              Sužiūrėjau šį anime per kelis prisėdimus, tikrai kažkuo patraukė Na gal šiektiek nepatiko pernelyg dažnas naujų veikėjų įsiterpimas. O šiaip tikrai neblogas animas

                              Comment

                              Working...