Kurenai (2008)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    Kurenai (2008)

    紅 Kure-nai
    Režisierius: Kou Matsuo
    Studijos: Brains Base
    Žanrai: komedija, gyvenimiškas, nuotykiai, drama, novele
    Transliacija: 2008-04-03
    ANN reitingas: 8.5/10
    Trukmė: 12ep. TV

    Yo Hitoto - Year After Year (AMV)




    Aprašymas: Pastatytas pagal lengvą ir šiltą novelę nuo Katayama Kentarou ir anime pastatytas pagal Yamamoto Yamato. Šauniai nustebinęs anime, dėl neperlenkiamo humoro, pusėtino siužeto ir originalių veikėjų. Viskas gavosi daug įdomiau nei tikėjausi. Anime kurtas su meile ir pasakojama apie ganėtinai paprastus, bet tuo pačiu metu ir svarbius dalykus, kas labai puikiai ir gyvenimiškai perteikta.

    Pagrindinis veikėjas, 16‘os metų Šinkuro Kurenai iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip paprastas moksleivis, tačiau duonos kepalui užsidirba visai ne vaikiškais darbais. Nepaisant jo jaunystės, gero būdo ir vargano gyvenimo, vieną dieną prie jo priartėja duktė turtingos ir įtakingos šeimos, kurią jam yra paskiriama ginti ir prižiūrėti. Ramiai gyventi jam tenka neilgai, nes jaunoji panelė visiškai apverčia jo gyvenimą aukštyn kojom, paversdama vaikiną į tarną, mokytoją ir rūpestingą auklę.

    Kaip bežiūrėčiau, bet gyvenimas tarp penkių merginų visai neatrodo toks blogas. Apie vaikino neįprastas kaimynes: Tamaki ir Jami galima dar daug įdomaus pripasakot, bet palieku tai įvertinti jums. O mažąja princesę Murasaki išvis sunku su kuom nors suliginti, kuri per septynis metus nė karto nebuvo palikus savo šeimos rūmų, nuo ko visos linksmybės ir prasideda, kai mergaitė realiame pasaulyje susiduria su kasdieniniais ir nematytais dalykais, kas privesdavo prie neįprastų, žavingų ir komiškų situacijų.

    Piešimas ir garso takelis: Piešimas ir jo stilius trykšta originalumu ir tiesiog pulsuoja gyvybe, kuriame labai ryškios, gyvos ir šiltos spalvos. Kas liečia garso takelio, tai nepasakyčiau, kad labai patiko įstojamoji daina, bet va užbaigiamoji daina labai sužavėjo: Shintani Ryouko - Crossing Days. Veikėjų įgarsinimas man turbūt vienas iš gražiausių kokius tik teko girdėti. Visi aktoriai puikiai perteikė visas emocijas, o ypač Murasaki.

    Reziumė: Labai nuoširdus ir šiltas. Nepasakyčiau, kad šedevras, bet kažkas neįprasto tai tikrai! Nors siužetinė pusė nėra kažkuo ypatinga, bet anime labai grakštus. Gausus kiekis nereikšmingų dalykų, po kurių slepiasi gausus kiekis staigmenų ir jausmų, kas leisdavo tiesiog gėrėtis šiuo anime.

    Kiek aš jį begirčiau, bet minusų jame taip pat galima pastebėt. Pradedu abejoti tuo ar šiam anime tikrai reikėjo mistinės ir fantastinės priemaišos. Neminėsiu kas būtent tai yra, bet istorijos bėgyje tikrai nustebins ir nuteiks teigiamai, arba neigiamai. Harmonija, gyvenimas, dialogai kaip eilėraščiai ir miglotas siužetas – viskas tai Kurenai.








    Spoileris:
    61
    5
    68.85%
    42
    4
    21.31%
    13
    3
    8.20%
    5
    2
    0%
    0
    1: Šlamštas!
    1.64%
    1
  • Izzo
    one vs all, DIE AZ!



    • 2007 02 25
    • 1530

    #2
    Labai patiko, norėjosi, kad pasibaigtų 9-tu epu, bet gaila to nebuvo, tačiau pabaiga visai nebloga gavos. Ir su moralu tokia, nors kaip sakiau norėjau, kad būtų taip kaip baigėsi 9-epas. Tokiu atveju anime būtų iš tų kurie stipriai paneigia, kad viskas šiame pasaulyje gražu ir visi pažadai pildosi. Bet ech... Techniškai anime nuostabus, gražus piešimas, plastiškos ir dinamiškos animacijos, skirtingų charakterių veikėjai, kiekvienas į anime įnešantis savito žavesio, kas manau ir yra didžiausias pliusas ir pagrindinė priežastis tempianti žiūrėti toliau. Tiesiog vien dėl Murasaki norėjosi žiūrėti. Labai patiko jos persona, taip pat ir tos kaimynės buvo mielos. Kitas didelis pliusas, kad nebuvo komercinis anime, kai rodo tai, ką tu nori matyti. Tokių anime šiomis dienomis beveik nebėra. 5/5, nei daugiau nei mažiau
    Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2009-03-11, 19:42.
    SCREW YOU, PEOPLE!

    Comment

    • Dijukas-Ciii
      Naujokas
      • 2008 02 14
      • 5

      #3
      Džiaugiuosi ir nesigailiu, kad prisidėjau prie šio anime vertimo, nes labai miela ir jauki istorija. Kiek supratau iš surastos informacijos internete, tai šis anime yra mangos priešistorė ir labai tikiuosi, kad bus dar ir pratesimas.

      Comment

      • Kleopso
        Followkata Toushifollow


        • 2008 04 01
        • 208

        #4
        Na, šitas nustebino, nes nesitikėjau, kad susižiūrės taip gerai. Puikūs veikėjai, gražus piešimas, ypač kovų scenos, įdomūs dialogai, o įgarsinimas tai išvis nerealus. Tik vat 12 serijų man pasirodė mažoka, nes veikėjus dar buvo galima "plėsti". O šiaip tai toks paprastas, nuoširdus, žodžiu visai netgi neprastas darbas. Ko tais pastaruoju metu tokių anime pasigendu.

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Tikrai geras anime. Ir labai gerai, kad 12 ep. Buvo pats tas. Geras piešimas ir personažai. Nelabai banalus siužetas. Berniuko ginklas ir man kažkaip ne į temą pasirodė. Truputi feministinis anime, bet 8 balų tikrai vertas.

          Comment

          • Aivaras
            ką tu?

            • 2008 09 10
            • 358

            #6
            Meciau, turbut del piesimo.

            Comment

            • Verdict
              Draugiškas dėdė

              • 2007 11 05
              • 95

              #7
              Autorius Killerbee
              Tikrai geras anime. Ir labai gerai, kad 12 ep. Buvo pats tas. Geras piešimas ir personažai. Nelabai banalus siužetas. Berniuko ginklas ir man kažkaip ne į temą pasirodė. Truputi feministinis anime, bet 8 balų tikrai vertas.
              Man priešingai, pasirodė baisiai banalus. Vis svaidomasi "I will protect you", kaip, žinoma, ir daugumoje kitų. Užsispyrusios rėksnės loli man irgi ne prie širdies...Nors čia gali būti kalta ir mano neapykanta vaikams.
              Dėl animacijos pritariu, gerai padaryta. O "ginklas", mano manymu, bent jau unikalus. Velniop realistiškumo trūkumą, čia juk anime.
              3/5

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2949

                #8
                Autorius Verdict
                Man priešingai, pasirodė baisiai banalus. Vis svaidomasi "I will protect you", kaip, žinoma, ir daugumoje kitų. Užsispyrusios rėksnės loli man irgi ne prie širdies...Nors čia gali būti kalta ir mano neapykanta vaikams.
                Na taip, "aš tave apginsiu" yra, bet šeimynėlė visai originali gavosi. Ir loli ne rėksnė, o visai simpatiška.
                Dėl animacijos pritariu, gerai padaryta. O "ginklas", mano manymu, bent jau unikalus. Velniop realistiškumo trūkumą, čia juk anime.
                3/5
                Nieko čia unikalaus nėra. Japonai mėgsta žmones "pagerint".

                Comment

                • Verdict
                  Draugiškas dėdė

                  • 2007 11 05
                  • 95

                  #9
                  Autorius Killerbee
                  Nieko čia unikalaus nėra. Japonai mėgsta žmones "pagerint".
                  Bet vietoj kažko panašaus į kovinį implantą, būna nerealūs sugebėjimai, įgyti per nežmoniškai sunkias treniruotes, natūralūs mechos pilotavimo įgūdžiai arba kokia nors vidinė, "dvasinė" energija bei su ja pabundančios esperinės galios (<- dažniausiai pasitaikantis variantas ^^). Iš alkūnės išlendančio kaulo ar ko nors panašaus, veikiančio tokiu principu, berods, nesu matęs.

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2949

                    #10
                    Autorius Verdict
                    Iš alkūnės išlendančio kaulo ar ko nors panašaus, veikiančio tokiu principu, berods, nesu matęs.
                    Fignia....ir prasmė iš jo kokia jei normaliai panaudojo tik vieną kartą? Ir ko čia jis nusipelnė tokios dovanos? Tipo davė patestuot eksperimentinę technologiją? Esmė tame, kad ginklas čia ne į temą, nes jį išėmus istorija nieko neprastų, o greičiau atvirkščiai. Būtų normaliai panaudotas tada kitas reikalas.

                    Comment

                    • Verdict
                      Draugiškas dėdė

                      • 2007 11 05
                      • 95

                      #11
                      Dėl šio dalyko sutinku, istorija tikrai nieko neprarastų. Tiesiog konstatavau faktą, kad ganėtinai unikąlų ginklą vaikinukas turi. Gal mangoj ir normaliai panaudos, reiks kada užmest akį.

                      Comment

                      • Silvestras
                        Rimtas forumo narys



                        • 2008 04 18
                        • 162

                        #12
                        Man galas nelabai patiko, visas anime iki pat paskutiniu seriju kai gelbėjo tą merginą mažą buvo geras. Nes iki tol viskas normalioi,tokioi nepasiturčinusių žmonių aplinkoje vyko, o po to jau prasidėjo bėgiojimai po prašmatnius tvartus, dar ir su mašinom važinėjimai. O dėl vaikino ginklo, tai jo, tenka pripažinti, kad unikalus jisai, iki tol niekur tokio nemačiau, čia jau japonai kažką originalesnio sugalvojo nei savo pastovios mechos ir mokyklinės mergaitės su mini sijonėliais, blizgančiais akučiais ir dideliu šautuvu rankose.O Murasaki kaip septynerių metų mergaičiai atrodo gan patraukliai. Na ok, I love that little cutie Murasaki. Tokia kaprizinga mergaitė, tuo mano meilė jai dar didesnė(Ne ne ne, aš jokiu būdu joks ne iškrypėlis, žinau šio reikalo ribas). Nu tai va, kaip aprašyme berods rašoma anime tikrai nustebinantis toks iš 2008 metų, nesitikėjau to ką gavau finale pažiūrėjus visą. Tikrai nėra čia kartais sutinkamo kai kuriuose anime nervinančio banalumo, nors ir nepasakyčiau, kad ir per kraštus Kurenai originalumas liejasi. Šiaip naujas, įdomus, pusę velnio originalus ir su tragišku galu.
                        Paskutinis pakeitimas nuo Silvestras; 2009-06-21, 02:17.

                        Comment

                        • mindzze
                          Forumo vilkas

                          • 2007 05 18
                          • 375

                          #13
                          Tai buvo baisu . Tai yra, baisiai nuobodus anime. Dar taip nebuvo, kad taip sunkai žiurėčiau anime. Viena epa per trys kartus sužiurėdavau. Labiausiai nepatiko tas kvailas "ragas" kuris buvo labiau panašus į ašmenį.
                          KOMEDIJA!?!?!... Kurioi vietoi buvo ta komedija, kažkodėl man buvo visiškai nejokinga.
                          O dėl AZ lietuviško titravimo, buvo visai nikeo skaityti suliginus su "Shana.." tik pasirodė kai kur labai sukaustiti žodžiai. Buvo loginių klaidų, bet geriau nesikabinėsiu poto dar gausiu į galva.

                          Comment

                          • juodidrugiai
                            varnalėšos

                            • 2010 08 11
                            • 37

                            #14
                            Autorius mindzze
                            Kurioi vietoi buvo ta komedija, kažkodėl man buvo visiškai nejokinga.
                            Kaip tik humoras šiame anime (kiek jo buvo) man labai patiko, toks "buitiškas" (ir nevisada komedijose būtinai turi būti ištampyti veidai ir akys)

                            Taiva, o pats anime tai patiko. Pabaiga truputį per daug asimiliuoja į banaloką veiksmo filmą, bet didžioji animo dalis tai super. Ypač veikėjai. Kaimynės tai tikrai simpatiškos. Ir šiaip kitos moteriškės ten kietos buvo.

                            Comment

                            Working...