Onmyou Tai Senki (The Chronicle of the Big Battle between Yin and Yang)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    Onmyou Tai Senki (The Chronicle of the Big Battle between Yin and Yang)

    Onmyou Tai Senki
    The Chronicle of the Big Battle between Yin and Yang


    Pavadinimas: Onmyou Tai Senki
    Žanras: Action, Adventure, School, Super Power, Shounen, Fantasy, Magic,
    Metai: Nuo 2004-09-30 iki 2005-09-29
    Studija: Sunrise
    Serijų skaičius: 52
    Epizodo trūkmė: 24 min.
    Tinklalapis: http://www.onmyoutaisenki.net/


    Dar vienas Digimon'ų klonas...

    Digimon'us tikriausiai visi esat matę, Onmyou Tai Senki anime yra labai panašus į juos. Čia taip pat pagrindiniai veikėjai bus vaikai, tik jie tūrės ne digimon'us, o shikigami'us. Shikigami'ai yra senovės demonai-monstrai, jie yra iškviečiami specialiais prietaisais vadinamais Drive device. Riku Tachibana yra našlaitis, nuo ankstyvos vaikystės jis gyvena su savo seneliu. Savo tėvu jis neprisimena. Jis kaip ir visi normalūs jo bendraamžiai mokosi vidurinėje mokykloje, ruošia pamokas ir t.t. Senelis papildomai jį mokiną keistų rankos ženklų, atrodytu senis visai nupezo, bent jau taip manė Riku (aš dar ir dabar taip manau ^^), kol nesužino apie shikigami'us ir visokį kitokį š. Kai jo šventyklą užpuola priešas su savo shikigam'iu, senelis jam įteikia Drive device, o pats eina kautis su monstrais "labai protingas žingsnis". -_-' Riku matydamas kaip "suspardomas" jo senelis išsikviečia sau shikigami - Byakko No Kogenta. Pasirodo Byakko No Kogenta yra labai kietas shikigami's todėl lengvai sunaikiną priešo monstrą.

    Mano nuomonė: šis anime tinka lengvam žiūrėjimui, jeigu laukiat rimto siužeto, tai nesitikėkit. Piešimas gražus, mergaitės mielos, monstrai taip pat įdomiai nupiešti, tačiau antra-eiliai veikėjai nieko gero, monstrai atrodo kaip kokie robotai, ar lego žaisliukai. Veikėjai yra įdomaus charakterio, tai vienas iš pliusų kuris kėlė mano įvertinimą.

    Vertinimas 7/10

    Pix'ai:
    Spoileris:



    Download: MiniNova
    3
    5
    0%
    0
    4
    66.67%
    2
    3
    33.33%
    1
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • loxee
    Naujokas

    • 2010 04 08
    • 24

    #2
    Man patiko sis anime, toks gan lengvas,nors galetu buti ir trumpesnis
    NIeKaDa NaSAkYK nIeKAdA

    Comment

    Working...