KimiKiss Pure Rouge

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    KimiKiss Pure Rouge


    Žanras: romatika, komedija, mokykla
    Formatas: TV (24ep), 25 min.
    Transliacija: nuo 07.10.2007 iki 23.03.2008
    Režisierius: Kenichi Kasai
    Studija: J.C.STAFF

    | | animeNFO
    Meilė žaliems


    Visus humanoidinius padarus galima suskirstyti į dvi kategorijas. Vieni kažką daro - ieško nuotykių, rūpinasi ateitimi, stengiasi pakeisti save ir kitus. Kiti tiesiog plaukia pasroviui. Pvz laimės aukso puodą ir viskas susitvarkys savaime. Kouichi Sanada ir Kazuki Aihara yra vieni iš tų plaukikų. Ramiai sau gyvena nesiparindami. Kartais pasvajoja, kad būtų neblogai susiporuot, bet tingisi, o ir nedrąsu.... Ramus gyvenimas baigiasi iš Prancūzijos sugrįžus jų vaikystės draugei Mao. Va tau ir aukso puodas. Aha, dabar viskas aišku...pagalvojau. Ot ir ne. Kouichi įsimylėjęs į savo klasiokę. Kazuki išvis didelis originalas. Mao gi sėkmingai kartoja savo pirmtakių (Kimi ga Nozomu Eien/School Days) klaidas.

    Pradžioje vis užduodavau sau klausimą Ir kam jau visiškai suaugęs dėdė žiūri šita vaikų darželį???. Erotikos čia 0. Komedija....išėmus dvi drauges, varlių ir makaronų sriubos mėgėjas, nebelieka ir jos. Piešimas paprastutis. Visas dėmesys tik personažams, o aplinka atrodo lyg piešta akvarele. Kouichi ir Yūmi pora mane rimtai nervino. Aš suprantu, kad pirma meilė. Suprantu, kad abu labai drovūs. Bet... Galit patikėt.....tam, kad normaliai pasikalbėt jiems prireikė daugiau nei metų. O mokosi jie vienoje klasėje. Tiesiog stebuklas. Ir apskritai, serialas toks vaikiškai naivus. Kita vertus tai paperka. Juk būna, kad jau per pirmą serija pajauti, kad "aktoriai" vaidina prastai, elgiasi ne logiškai o siužetas laužtas iš piršto. Čia to nėra. Taip, personažai čia iki skausmo pažystami. Ir dar ta Yūmi....anti kawaina tiek išvaizda tiek balsu tiek charakteriu. Va Mao kawai. Įdomi gavosi Kazuki ir Eriko pora. Tikrai sudomino ir net sujaudino. Be jų anime būtų gan nykus. Net siužetas, kuris yra iš kategorijos "apie nieką" intriguoja. Kaip pasibaigs maždaug aišku. Įdomu KAIP tai įvyks. Ir finalas manęs tikrai nenuvylė. Akira Hiiragi šaunuolis, nukabino gražiausią mergą. ^^
    Serialą vaikučiai gali žiūrėti kaip vadovėlį. Jis moko, kad nereikia meluoti sau, atsiriboti nuo žmonių ir liaudiškai sakant "volioti durnių".

    Įvertimas:
    8. Labai gerai, bet pritrūko originalumo. Per dažnai jausdavau daja vu. Už tai -2.

    Reziumė:
    Ne haremas ir ne shoujo. Kimi ga Nozomu Eien jaunesniems.


    Papildomos nuorodos:
    Torrent | OP | ED | AMW | AMW
    33
    5
    57.58%
    19
    4
    30.30%
    10
    3
    9.09%
    3
    2
    0%
    0
    1
    3.03%
    1
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    #2
    Nesuvirškinau šito. Iki galo privertė pažiūrėt tik Kazuki ir Eriko. Visa kita erzino savo bukumu.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Autorius Sable
      Nesuvirškinau šito. Iki galo privertė pažiūrėt tik Kazuki ir Eriko. Visa kita erzino savo bukumu.
      Nu matai...o vis tik daziurejai....

      Comment

      • Egura
        Super mega ultra rašytojas


        • 2007 05 17
        • 684

        #4
        Kas labiausiai mane nervino šitame anime, tai pati Mao - neechan... Koichi irgi nelabai man...
        Vat Kazuki toks teigiamas personažas, žinantis ko nori, apsisprendęs, Kai irgi nieko...

        Šiaip anime man per daug emocijų nepaliko, pasižiūrėjau ir tuoj pamiršiu... Gal reiktų manga paskaitinėt, bet abejoju, kad prisiversiu

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius Egura
          Kas labiausiai mane nervino šitame anime, tai pati Mao - neechan... Koichi irgi nelabai man...
          Vat Kazuki toks teigiamas personažas, žinantis ko nori, apsisprendęs, Kai irgi nieko...

          Šiaip anime man per daug emocijų nepaliko, pasižiūrėjau ir tuoj pamiršiu... Gal reiktų manga paskaitinėt, bet abejoju, kad prisiversiu
          O kas cia blogai su Mao? Bent jau "gyvas" personazas. Koichi ne stebuklas aisku lyginant su Kazuki, bet ne piktybinis.

          Comment

          • rock-san
            Tapytojas

            • 2007 10 02
            • 193

            #6
            nzn man piesimas tai atrode labai geras ir veikejai labai grazus ypac veikejos aisku galejo ivikiai siek tiek kitaip susiklostyt bet as ne cenaristas bet pabaiga visai gerai gavos man patiko bet vienas norm anime su gera pabaiga ^^

            Comment

            • Egura
              Super mega ultra rašytojas


              • 2007 05 17
              • 684

              #7
              Autorius Killerbee
              O kas cia blogai su Mao? Bent jau "gyvas" personazas. Koichi ne stebuklas aisku lyginant su Kazuki, bet ne piktybinis.
              Na net nežinau, šiaip kažkokia antipatija man jai, gal dėl įvykių susijusių su Kai... jinai tikrai "gyvas", "teigiamas" personažas, bet aš jai jokios simpatijos nejaučiu...nu nepatinka ji man, nepatinka

              Comment

              • Kleopso
                Followkata Toushifollow


                • 2008 04 01
                • 208

                #8
                Ziurejau tik todel, kad buvo ongoing'as, nes kitaip jauciu buciau nekabinus sito animo. Bet labai lengvai susiziurejo. Ypatingu emociju kaip ir nepaliko.

                Comment

                • kYem
                  Something elusive
                  • 2008 04 05
                  • 11

                  #9
                  Nuspėjama pabaiga labai jau buvo, nors ten tos poros keitesi bet maždaug jau viskas buvo aišku nuo pradžių.

                  Na man gan lengvai suėjo, tiesa kaip minejo per daug ten raudonavo jie, bet tiek to atsipalaidavimui buvo kaip tik

                  Comment

                  • Airiz
                    מיד





                    • 2004 01 09
                    • 1656

                    #10
                    Butent kad meilė ŽALIEMS
                    tuom visai serialas ir neužkabino, iki galo nežiurėjau net..

                    Comment

                    • Evil_of_Darknesz
                      Suicide is painless...

                      • 2006 04 09
                      • 998

                      #11
                      Baigiau ir as veizeti sita... Pradzioje istorija sudomino, bet ziurint toleliau galejai galva nusirauti matydamas kaip jie "aiskinasi" santykius
                      Spoileris:
                      prireike beveik 20 ep., kad ivyktu pirmasis bucinys, na neskaitant Aihara
                      Cia gryniausias gumos tempimas... Kadangi buvau darbe, teko tenkintis vien siuo anime ir visai nenusivyliau, i pabaiga vel eme mane intriguot 7/10 duodu, nes gera pabaiga. Pastaruoju metu buvau "uzsiroves" ant tragedy ir taip 5 anime serijalus perziurejau is eiles, vos sirdis is skausmo neplyso

                      Comment

                      • Sekirei
                        Rimtas forumo narys

                        • 2009 04 23
                        • 170

                        #12
                        nah .. mano mylymiausia anime yra school days ir kimi ga nozomu eien .. rejktu ir sita paziuret *ejna siustis*
                        aciu uz aprasyma ^^

                        Comment

                        • mindzze
                          Forumo vilkas

                          • 2007 05 18
                          • 375

                          #13
                          Smagiai susižiūrėjo, bet ne viskas patiko, man kaip ir Sable labiausiai jaudino Eriko ir Aihara romatinė istorija. Tai ir gelbėjo visa anime, nes kitaip būtų tapes dar vieas beviltiškas deprisuotas anime. Gerai, kad anime dėstiasmo istorija ejo sinchroniškai, nes visalaika galvojau, kad pabaigoje kaip dės su savo nenormaliais pokyčiais, tai gulėsiu aukštėlnikas 5/5

                          Comment

                          • Sadness...
                            ...ureshii-kanashii...

                            • 2009 04 19
                            • 34

                            #14
                            saunus anime ^^ nors ir nuo pat pradziu buwo aisku kokios poros galiausiaj bus kartu ^^ nors wisdelto del wienos poros neatspejau seip istiesu buwo labai idomu stebeti Aiharos Ir Futami santykius...manau kad linksmiausi ir gyviausi cja personazai buvo Sakino ir Mao...labai drasios ir nepasiduodancios merginos labai erzino Yuumi savo bailumu bei tos dwi mazos mergaites sawo waikiskumu...suprantu kad jos dar tik waikai, bet jei jau ejna i mokykla tai nebutina elgtis taip tarsi dar eitu i darzeli

                            Comment

                            • ciombiukas
                              Forumo maniakas




                              • 2009 09 18
                              • 470

                              #15
                              Negalvojau, kad sitas anime man taip patiks, maniau kad bus standrart comedy, bet tikrai nerealiai patiko ir kiekviena serija susiziurejau tikrai greitai. Gera atmosfera, grazus piesimas ir grazi istorija, gali kasnors sakyti kad tokios kartojasi istorijos, bet man si patiko. Zodziu tikrai man patikes anime.

                              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                              Comment

                              Working...