Goshuushou-sama Ninomiya-kun

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    Goshuushou-sama Ninomiya-kun

    anidb | animenfo | ANN


    Žanras: komedija, erotika, romantika, haremas
    Formatas: TV (12 ep), 25 min.
    Transliacija: nuo 05.10.2007 iki 21.12.2007
    Režisierius: Koji Yoshikawa
    Studija: AIC Spirits
    Užjauskime ir mes Ninomiya-kun'ą


    Prašom susipažinti - Shungo Ninomiya. Pakankamai niekam tikęs, kaip ir priklauso tokio žanro herojui, bet už tai net lokiui gali į snukį duot. Čia vis sesers įtaka. Ji yra kažkas tarp Švarco ir Džeimso Bondo. Va tik vaikinukas labai jau drovus, kuom sėkmingai naudojasi mergaitės mokykloje. Jų mėgstamiausias žaidimas - "Priversk Shungo parausti". Vieną diena ir taip sunkus vaikino gyvenimas pasunkėja dar labiau. Tiesiai ant nelaimėlio galvos nukrenta labai kawaina mergiotė - Mayu Tsukimura. Labai originalu..... Mayu yra androfobė ir dar sukubas. T.y. baisiai bijo vyriškos giminės kurios energija turi maitintis. Lyg to būtų negana, mergaitė visai nevaldo savo galių. Užtenka jai tik truputi susijaudinti ir visi berniukai aplink tampa zombiais. Tik vietoj smegenų jie nori pačios Mayu. Ir šituo padaru teks rūpintis pačiam Shungo. Ne tik rūpintis, bet ir gydyti nuo fobijos. Taigi žiūrim ką turim.....

    Stiprus, bet romus ir geras berniukas prie kurio limpa visos mergaitės - 1 vnt.
    Kawaina mergiotė su dideliais papais, vaikišku charakteriu ir nerangumu - 1 vnt.
    Tarnaitė kuri ištikrųjų yra būsimoji super duper mega korporacijos paveldėtoja ir pagrindinė papingosios konkurentė - 1 vnt.
    Tarnaitės tarnai (cha) - tikri kovinių menų meistrai - 2 vnt.
    Super agentai, kurie vieną diena gali kovoti su teroristais o kitą įsidarbinti mokyklos medpunkte - 2 vnt.
    Antraeiliai personažai, kurie padeda arba trukdo gyventi - daug vnt.
    Amnezija - 1 vnt.
    Vaikystės prisiminimai - daug vnt.

    Taigi, standartinis haremas, bet ne visai. Iš kitų jis išsiskiria visai neblogomis action scenomis. Action čia nėra labai dažnas ar kokybiškas, bet kaip tokiam žanrui daugiau nei pakankamas. Piešimas kokybiškas ir kawainas. Nedaro gėdos 2007 metams. Daug dėmesio skirta detalėms ir aplinkai....kartais..... Va tik personažų dizainas jau atsibodęs. Reikia pagirti ir humorą. Buvo visai originalių juokelių. Erotika maloni ir į temą. Va rimtesnės romantikos čia tikėtis neverta.

    Įvertinimas:
    Tvirtas 7. Yra geresnių haremų, bet yra ir daug blogesnių. Vienžo stiprus vidutiniokas savo žanre.

    Reziumė:
    Geras serialas atsipalaidavimui. Rekomenduoju mėgėjams.

    24
    5
    41.67%
    10
    4
    41.67%
    10
    3
    16.67%
    4
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • mindzze
    Forumo vilkas

    • 2007 05 18
    • 375

    #2
    O čia kaip supratu nėra ecche? O i ka šis anime labiau panašus tipo kaip i Girls Bravo?

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Autorius mindzze
      O čia kaip supratu nėra ecche? O i ka šis anime labiau panašus tipo kaip i Girls Bravo?
      Ta prasme erotikos? Yra. Buvau uzmirshes darashyti prie zanru. Girls Bravo nemates, bet manau panasus.

      Comment

      • Evil_of_Darknesz
        Suicide is painless...

        • 2006 04 09
        • 998

        #4
        O ziuriu Killerbee tradiciskai apraso tokio pobudzio anime. Saunuolis

        Autorius SataNa
        man nuo tokių anime tik mano pasididžiavimas išsitiesia. Man tokie vos ne hentai, o jau geriau būtu hentai
        Cia man vienam sita zinute iskrypeliska atrodo?

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius Evil_of_Darknesz
          Cia man vienam sita zinute iskrypeliska atrodo?
          Ne tau vienam. Moderai uz tai turetu "paglostyt".

          Comment

          • mindzze
            Forumo vilkas

            • 2007 05 18
            • 375

            #6
            Autorius SataNa
            man nuo tokių anime tik mano pasididžiavimas išsitiesia. Man tokie vos ne hentai, o jau geriau būtu hentai
            Autorius Evil_of_Darknesz

            Cia man vienam sita zinute iskrypeliska atrodo?
            Netau vienam , SataNa jau tox yra kuris nebijo parodyti viešumai tiesos.
            Beto visus jau pradeda užknyst jo paisputimas.
            Paskutinis pakeitimas nuo mindzze; 2008-03-06, 12:26.

            Comment

            • Vienuolis
              Perverted Romanticist!?

              • 2007 05 01
              • 165

              #7
              Anime gan geras yra linksmu bairių kaip energetinis maistas po kurio pasididžiavimas pasirodo. Dar patiko tie trumpi filmukai prieš anime linksmai pasijuoki, tik va buvo ir trūkumų kaip ta keista pabaiga ir per didelis surimtėjimas kai kur bet duodu 4/5 dėl gero juoko dozės
              >_< 500x130

              Comment

              • Rege
                Narys
                • 2007 06 30
                • 61

                #8
                gal ir skamba juokingai, bet daug tokiu panasiu anime prikurta, viena mergina su akiniais kita su rozhiniai plaukis trecia blondine ir t.t. tiesiog net nesinori pradet ziuret pirmos serijos dazniausiai tuo ir baigiasi kad net pradines dainos neishtempiu

                Comment

                • ryuayumi
                  Narys
                  • 2007 08 05
                  • 37

                  #9
                  anime neblogas yra juokingu vietu bet jau pradeda tokie nusibost visi anime vis venodyn eina....

                  Comment

                  • Vego
                    Bambukas

                    • 2007 07 03
                    • 57

                    #10
                    oh my 1 prie 1 maburaho ir girls bravo misinys

                    Comment

                    • Sable
                      The Hitchhiker





                      • 2005 03 11
                      • 1530

                      #11
                      Pažiūrėjom jau prieš gan ilgą laiką. Charai visiškai neįdomus apart gal mega sesės agentės xD Btw, tą Mayu tai grynas Miharu klonas iš Girls Bravo. Et..

                      Comment

                      • Kleopso
                        Followkata Toushifollow


                        • 2008 04 01
                        • 208

                        #12
                        Ieškojau kažko lengvo, bet pažiūrėjau pirmą seriją ir tryniau lauk. Kažkaip jau ėmiau numanyti kuo viskas turėtų baigtis.

                        Comment

                        • AKUJI-SAN
                          Anime narkomanas ;-)
                          • 2008 02 16
                          • 190

                          #13
                          Myliu mielas merginas,net jei jos yra sukubės

                          Vienas iš išsiskiriančių school life-harem tipo anime.
                          Veiksmas vystosi tikrai įdomiai,o ir pačio veiksmo čia tikrai daug(ne tik įprastinio ecchi,bet ir kovinio).
                          Labiausiai man nepatiko sesė-agentė-nukrypėlė ir klasiokė-lesbė.
                          Užknisa ir atsibosta žiūrėti tuos lesbo intarpus,BLIN KIEK KARTŲ GALIMA TĄ PATĮ KARTOTI?
                          Čia tipo tokia mada ar ka?
                          BET ANIME PUIKUS

                          Comment

                          • Parade
                            Bokura jika!

                            • 2008 11 19
                            • 36

                            #14
                            atsimenu ziurejau kazkada tai visai patiko , tikrai rekomenduoju

                            Comment

                            • Aivaras
                              ką tu?

                              • 2008 09 10
                              • 358

                              #15
                              O man visai nepatiko.Nuobodus kazkaip, mazokai veiksmo...4/5

                              Comment

                              Working...