LOST PLANET: Extreme Condition

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • SudЯ_
    Narys
    • 2009 08 31
    • 35

    LOST PLANET: Extreme Condition

    Lost Planet Extreme Condition




    Platforma: PC (Windows; Max OSX), XBOX 360.
    Kūrėjas/leidėjas: Capcom
    Žanras: Veiksmo
    Išleidimo metai: 2007-06-29
    PEGI reitingai: 16+, smurtas.



       Šaltas ir bejausmis. Šiais žodžiais galima nusakyti tą nepaprastą atmosferą, kuri tvyro žaidimo metu. Bet kartu tai profesionaliai, meniškai atliktas darbas.

    UŽUOMAZGA


    Žaidimas nepasižymi ypatinga istorija, ar siužetu. Šį kartą Capcom pasielgė kiek kitaip, nei jiems įprasta (o gal ir ne, prisiminkime DMC4), ir sukūrė žaidimą, kuriame į pirmą planą yra iškišamas veiksmas. O veiksmas vyksta ne žemėje, net ne kosmose, o planetoje pavadinimu E.D.N. III, kurioje absoliučiai visą laiką tvyro kaulus stingdantis šaltis, žiema, o planetos gyventojai gigantiški, netgi kolosalūs vabalai Akrid. Pagrindinio veikėjo Veino tėvą per susirėmimą nužudė Akrid'ai, o pats Veinas prarado visą atmintį, ir dabar aklai bus išmestas E.D.N. III planetoje, kad pagaliau susigražintų atmintį ir išsiaiškintų kas per velniava čia vyksta. O vyksta čia daug kas.



    LEDINIAI LEDINIAI VAKARAI, ARBA MŪSŲ ŽAISLIUKAI


    Man labai patiko planetos pavaizdavimas. Miestai, arkos, tiltai, tai lyg būtų užšalusi Žemė. Noriu pasakyti, aplinkos tokios nerealios, norisi tiesiog sustot ir atsikvėpt nuo smarkių kautynių su Akrid'ais, bespoksant į aplinkos detales. Užšalusius namus, sniego kalvas, ar apledėjusius milžiniškus pastatus, kurie vos laikosi ant kolonų. Bet pats gražumas būna per susirėmimus su vabalais. Jie juda iš ties įtikinamai, ir dažnai kraupiai. Tačiau, neišsigaskite, jūs lengvai rasite vabalų silpnasias vietas, ir legvai juos "užlenksite". Paprastai tos vietos spindės geltonai. Kai nugalėsite vabalą, jis praras savo šiluminę energiją, kurią jūs galėsite pasiimti, bestebėdami pasakiškai užšalusį vabalo modelį/struktūrą, galėsite ją sudaužyti ir taip pasiimsite šiluminės energijos, kuri yra labai svarbi Veinui. Visuomet reikia tausoti šią energiją, o vabalai - pats geriausias būdas jos gauti. Tačiau, žaidime yra priemonių, kurios ne vien padės Veinui žudyti vabalus, bet ir eikvos energiją. Tai VS. Tokie mechaniniai robotai, kuriuos pasikinkę būsit kelis kartus stipresni, nepamirštu to, kad prie jų galima bus tiek prisitvirtinti, tiek nusiimti ginklus, kas išties palengvina kovose. VS yra visokių rušių. Nuo didelių robotinių versijų, iki mažų, skirtų čiuožti sniegynais. Absoliučiai visi turės pritvirtintus ginklus. Šie aparačiukai labai padės kovose su bosais ar kovojant prieš armiją vabalų ir ne tik. Žaidimo eigoje sužinome, kad planetoje be vabalų neesame vieni. Yra kažkokie "piratai", kurie panašiai kaip ir Veinas žudo vabalus, ir kažko ieško prarastoje E.D.N. III planetoje. Jie bandys užkirsti kelią Veinui, ir kaip jau suprantama, naudos sunkiają artileriją, taip pat valdys VS, ir bandys visaip mums pakenkti. Tam dažnai gelbės granatos, kurios yra labai veiksmingos šiame žaidime. Jų vienu metu bus galima pasiimti iki 20. O sprogimai... bene įspūdingiausi mano matyti sprogimai, kurie sukuria nežmoniškai įspūdingą kontrastą, kada absoliučiame šaltyje fatališkai sprogsta ugnies bombardos... Jei prakalbau apie granatas, kurios pasirodė labai reikalingos, pasisakysiu ir apie ginklus. Paprastai žaidime bėgiosime su Maschine Gun'u, vėliau gausime tokius dalykus, kaip mėsmalę (nusiimamą ir pridedamą prie VS), net ir raketsvaidį, kuris puikiai pasitarnaus, šluojant nuo žemės batalijonus neaiškių padarų, sumaišytų su "sniego piratais". Dar vienas geras daiktas - lynas. Kuris yra išmetamas C mygtuku, norint prisitraukti ant kokio nors pastato stogo, ar laipiojant apgriuvusio pastato vidumi, aukštais viršun. Geras dalykėlis, gerai integruotas į bendrą visumą. (Pastebėjau, kad tokius ir panašius "navarotus" Capcom dievina, bent prisiminus DMC seriją, o ypač DMC4).
    XBOX CONTROLS ON PC?


    Vienintelis man nepatikęs dalykas yra tai, kad net ir PC versijoje Capcom visur kiša XBOX'o pulto opcijas, neatsižvelgdama, kad žaidžiu klaviatūra. Ir kiekvieną kartą įlipus į naują VS, bus išmetamas visai nereikalingas langas su XBOX pultu ir valdymo paaiškinimais, vėl gi, skirtais XBOX'ui. Na, bet apsipratus, su tokia įdomia sistema, tai akių kaip ir nebado.
    THE GOLDEN AGE OF CAPCOM?


    Capcom perėjo savo "ausko amžių", kaip seniai kurdavo žaidimus, su epinėmis istorijomis, dabar taip išsisėmė, kad pradėjo kurti arba sėkmingų frančizių tęsinius, dėl komercinės sėkmės (neminėtinas pavadinimas , arba štai tokio lygio naujadarus, kuriuose veiksmas ir geimplėjus yra iškeliami aukščiau, nei istorija.
    Turiu pasakyti, šis blynas gavosi visai geras. Nors ir pasigedau gero story-line'o, tačiau veiksmo gavau sočiai ir pakankamai. Viskas čia yra nuostabiai subalansuota ir pritaikyta veiksmo ištroškusiam žmogui. Jame nėra sudėtingų galvosukių, just action. Žaidimą galima būtų pavadinti arkadine šaudykle. Nes principas kiekvienoje misijoje tas pats. Keliauji po E.D.N. III planetą, žudai vabalus, tada prieini bosą, ir nukauni jį. Konsepcija daug maž lieka ta pati.

    BET VISGI CAPCOM


    Amerikiečiai niekada nesukurs ko nors panašaus į LOST PLANET. Mane labai nuvylė pastarųjų DEAD SPACE (nors ir ne ta opera), tiesiog matosi, kad japonų ir jav'ų aplinkos ir viso ko supratimas žiauriai skiriasi. Capcom net ir darydama savo žaidimų remeikus ar naujadarus, su senom formulėm, sugeba viską padaryti tobulai. Noriu pasakyti, kad tokio lygio žaidimai pasirodo išties retai. LOST PLANET yra labai stiprus. Svarbiausias dalykas jame yra ta nereali aplinkų atmosfera. Žadžiant kyla mintis, kad kiekvienas žaidėjas privalo pažaisti šį žaidimą, net jei ir aklas veiksmas yra ne prie širdies. Primygtinai prašau išbandyti LOST PLANET, jis yra kitoks, jis jus sužavės. Nes juk... po velniais, jį juk sukūrė ir išleido CAPCOM!!!


    Vertinimas:

    Istorija: 7 Būtent silpnoji žaidimo dalis, bet kaip arkadinei šaudyklei, tai atleidžiama.
    Grafika: 10 Nebesveiki vaizdai, tai esminis žaidimo kabliukas, kuris ir sukuria tą nuostabią atmosferą, kurio dėka mes matome tokią nuostabią E.D.N. III planetą.
    Garsas/Muzika: 9 Neblogai, OST'o dar neteko klausyti, o pagrindinio MENU garso takelis tikrai taikliai parašytas. Vabalų skleidžiami garsai gali įstatyti paranoją.
    Gameplay: 8 Tiesiog, gerai atliktas darbas, bandysiu pamiršt dėl XBOX'o nesklandumų. Capcom mėgsta tą dėžę.
    Tiesiog būtina tai pamatyti, išgyventi, ir pajausti!




    10
    10
    0%
    0
    8
    10.00%
    1
    7
    40.00%
    4
    6
    10.00%
    1
    4
    40.00%
    4

    The poll is expired.

  • fasian
    Tas kur daug kalba.


    • 2009 01 28
    • 586

    #2
    Storyline tai tiesa pasakius apgailetinas ;( '' Jie nuzude mano teva jei uz ji atkersyti '' lol
    Ech tie seni laikai ..

    Comment

    • nARKOMANe
      kid

      • 2008 09 15
      • 40

      #3
      Na, aš screen'us pažėjau ir vėl užsimaniau parsisiųst.:3 Šiaip tai žiauriai patiko, tik nebeturėjau kantrybės pereit. Storyline net nesekiau. Grafika tikrai gera. Pamenu, siunčiau vien dėl to kad bent virtualiai į mechą isilipčiauu

      Comment

      • IVXXX
        Let's do a barrel roll!
        • 2008 03 07
        • 8

        #4
        Gera grafika, bet motoniskas, nuobodus gameplay'us, bei cliche istorija. Iprasta saudykle, ir tiek. Tokiu liaupsu zaidimas nevertas.

        Ir tas varymas ant amerikietisku(ir zinoma europietisku) zaidimu, skamba kaip meslas is hardcore weeaboo burnos. Tavo minetas Dead Space yra unikalesnis ir idomesnis darbas, neveltui turi aukstesni ivertinimo bala.
        Paskutinis pakeitimas nuo IVXXX; 2009-09-10, 17:51.
        I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

        Comment

        • SudЯ_
          Narys
          • 2009 08 31
          • 35

          #5
          Arkada yra toks dalykas, nieko nepadarysi .

          Kiekvieno numonė, manau, skiriasi. Aš manau, kad būtų baisu, jei kas nors Dead Space pradėtų laikyt horror žaidimų etalonu. Bet tema juk ne apie jį.

          Comment

          • Zx-Shade
            digital existence



            • 2009 03 14
            • 725

            #6
            o geras, šita žaidima savaite be sustojimo variau, nereali grafika ir net neatkreipiau demesio kad capcom ji sukure

            Comment

            • Airiz
              מיד





              • 2004 01 09
              • 1656

              #7
              Dėl įdomumo atsiunčiau demo iš Steam'o.
              Ką galiu pasakyti...Vaikams žaidimams.
              Spalvos rėžia akį, šaudymas "plastmasinis" jokio recoil efekt'o. Priešai - pingvinai su dujokaukėmis ir storais žieminiais apdarais. Robotai Gobotai..kur jau japonai be riobotų.
              Garsas irgi nieko ypatingo.
              Atmosfera?
              Where?
              MGS2, MGS3, DMC - va kur atmosfera, čia aš jos visai nepastebėjau, gal po sniegų guli?
              Arkada yra arkada.
              Ir nereikia maišyti čia Dead Space, tai yra Survival Horror žanras, not arcade. Jei lygini bent žaidimų segmentus parink atitinkamus.
              Sakai amerikonams ir eurogangui toli iki Tokio Šedevro? Na jei suvaikėjus gal kas ir išeitu. O toks geimas tik vaikams.
              Man pirmas Max Payne įdomesnis ...

              p.s. ir nereikia propogavimo ir skatinimo ji žaisti, aprašymuose To nerašo.
              Kadangi balsavimo balai sudėliuoti taip kaip aprašymas parašytas arba arba tai 4. Kadangi 5kiu nera, o 6siu neduodu.
              Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-11-29, 15:14.

              Comment

              • SudЯ_
                Narys
                • 2009 08 31
                • 35

                #8
                Autorius Airiz
                Dėl įdomumo atsiunčiau demo iš Steam'o.
                Ką galiu pasakyti...Vaikams žaidimams.
                Spalvos rėžia akį, šaudymas "plastmasinis" jokio recoil efekt'o. Priešai - pingvinai su dujokaukėmis ir storais žieminiais apdarais. Robotai Gobotai..kur jau japonai be riobotų.
                Garsas irgi nieko ypatingo.
                Atmosfera?
                Where?
                MGS2, MGS3, DMC - va kur atmosfera, čia aš jos visai nepastebėjau, gal po sniegų guli?
                Arkada yra arkada.
                Ir nereikia maišyti čia Dead Space, tai yra Survival Horror žanras, not arcade. Jei lygini bent žaidimų segmentus parink atitinkamus.
                Sakai amerikonams ir eurogangui toli iki Tokio Šedevro? Na jei suvaikėjus gal kas ir išeitu. O toks geimas tik vaikams.
                Man pirmas Max Payne įdomesnis ...

                p.s. ir nereikia propogavimo ir skatinimo ji žaisti, aprašymuose To nerašo.
                Kadangi balsavimo balai sudėliuoti taip kaip aprašymas parašytas arba arba tai 4. Kadangi 5kiu nera, o 6siu neduodu.
                Na, su Max Payne tai tikrai nelyginčiau Lost Planet, nes man MP yra išvis vienas geriausių kada nors sukurtų žaidimų tiek atmosfera, tiek veiksmo perteikimu, veikėjais, noir stilistika... Gaila, bet atrodo, kad trečioji dalis sugadins seriją. Beja, dabar apie Lost Planet taip gražiai nekalbėčiau, kaip kad rašiau apžvalgoje, nėra iš tiesų jis labai geras, tiesiog man prie širdies žiemos aplinkos ir arkadinis veiksmas.

                O dėl to, kad "vaikams", tai čia jūsų subjektyvi nuomonė, aš asmeniškai tikrai nesibodėčiau pažaisti kad ir kokį PAC-MAN, arba Sonic'ą, juk klasika, nors iš pažiūros "vaikiški žaidimai". )

                Esmė yra, kiek fun tai suteikia, nes visgi video žaidimai yra pramoga.

                Comment

                • tomasxp
                  23 lvl Paladinas

                  • 2012 09 11
                  • 47

                  #9
                  Man idomu ar cia japoniskas zaidimas ir kaip jis susijes su anime ... srsly ce jums ne games lt

                  Comment

                  • Miesto_Druidas
                    the journeyman



                    • 2010 08 17
                    • 1691

                    #10
                    Autorius tomasxp
                    Man idomu ar cia japoniskas zaidimas ir kaip jis susijes su anime ... srsly ce jums ne games lt
                    Capcom tai japonų kūrėjų kompanija, tai gal dėl to jis čia... animezona jau seniai nėra vien forumas apie anime, o grynai bent jau stengiasi būti apie japonų kultūrą ir visas su tuo susijusias pramogas, žaidimai to dalis.

                    Comment

                    Working...