LT manga?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Ozis
    • 2024 07 27

    LT manga?

    http://www.vtv.lt/content/view/20311/1/
    va taip va broliai lietuviai jau nebesugeba nieko originaliau sugalvoti. siaip net piesimas is pirmo zvilgsnio negrazus (gal todel kad spalvotas?).
    102
    Jega!!!!!
    0%
    49
    Nei silta, nei salta
    0%
    40
    Kas per nesamones
    0%
    13
  • Ekgp97sl
    Vietinis šnipinėtojas

    • 2006 01 16
    • 63

    #2
    O kodel taip pesimistiskai? nors ir nelabai originalu, bet vis sis tas naujo Lietuvoje, manau tai tikrai niekam nepakenks (blogiau vis vien nebus). taigi visai gera ideja - belieka pasidziaugti. Kaip supratau tai cia turetu buti labiau pazintinio turinio "manga", tai ir nereiketu to vertinti, kaip lietuviskos mangos kurimo - turinys juk labiau reklaminis..... na, pakaks - pats minti pameciau

    Comment

    • ketou
      savim patenkintas gyvulys
      • 2006 04 16
      • 51

      #3
      nzn...nzn...kazkaip man tai labiau juokinga nei 'jega'... ...lietuviai ir manga kazkaip nesusiveza tarpusavy...>.<''
      Melynas dangus taip dera prie tavo juodos sielos...

      Comment

      • epas
        Narys


        • 2005 08 12
        • 83

        #4
        siokia tokia lietuvisku komiksu pradzia, dziugu.... reiks laukti ir ziureti kas is to issivystis ateity

        Comment

        • spacefox
          B-J Inc.

          • 2006 05 14
          • 77

          #5
          na bent zmones stengiasV.V kazka daryt ta prasme. beto japonams tokia forma pateikt supazindinima su lietuva, manau, visai gera ideja.
          IN DUCT TAPE I TRUST

          Comment

          • Tsubasa fuju

            #6
            niu man tay nelb tokia ideja... Tipo lietuviai japonus kopijuoja... Niekaip neisivaizduoju kaip galetu atrodyti mangoj pavaizduotas lietuvis...

            Comment

            • Lamb_of_God
              War, war never changes...
              • 2005 09 17
              • 96

              #7
              tikrai gewra ydeja.. (^__^).V
              chia tiems kam tai levai, yralabi gera frazes: kartais geriau paytleti negu ka nors pasakyti.... jai tokie shustri ir kadjums levai tia gla geriau padarytumet???
              Laisvas ir nepriklausomas video menininkas

              Comment

              • Tsubasa fuju

                #8
                as paprasciausiai nekopijuociau... Kazkaip lievai, tas pats kad japonai pradet lietuviu tautinius rubus gamint...

                Comment

                • ocard'a
                  LaLe
                  • 2004 10 25
                  • 22

                  #9
                  Tautiniai rūbai tai ne manga, kuri ,beje, yra populiari viame pasaulyje. Beto būtų malonu jei kas nors pradetu lietuviu tautinius rubus gamint
                  "Live and let live" is a polite way of saying "*** off".
                  -Me-

                  Comment

                  • piccosan
                    Daft Punk

                    • 2005 11 28
                    • 250

                    #10
                    negi nematet per zinias.... sita "manga" skirta uzsienieciam susipazint su lietuva... nijokia cia manga... ko noret is tokio projekto...:bored:

                    Comment

                    • POOLY

                      #11
                      ... na nezinau man tai ideja puiki ... bet pvz zurnalas "Magija" na as nesu super manga fanas bet as pvz manau kad ten manga ar as klystu ?!?

                      Comment

                      • Džiro sesė
                        X - Crime of visual shock


                        • 2005 11 12
                        • 604

                        #12
                        Autorius POOLY
                        ... na nezinau man tai ideja puiki ... bet pvz zurnalas "Magija" na as nesu super manga fanas bet as pvz manau kad ten manga ar as klystu ?!?
                        Pats gi sakai "zurnalas', pagal mane, tai ne manga. Visu pirma spalvota, antra dydis ne tas..... na ir piesimas kazka amerikietisko turi....tokia vat mano nuomone apie ta "magija"(net isverst lietuviai normaliai nemoka - originalus pavadinimas yra witches ar panasiai, bet ne jokia magija) Zodziu......

                        Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                        Comment

                        • urahara_san
                          hah i need sleep
                          • 2006 04 18
                          • 28

                          #13
                          geras. ish kur zinot kur ish pradziu ten apie manga uzsiminta gaut?? ten visai idomu turetu but. kyoko atvyksta i lietuva ir t.t. dar manga....
                          ^^

                          Comment

                          • rezzzes

                            #14
                            wien del to kad lietuwishka manga jega, wisa kita kas be zhodzio lietuwishka shlamshtas >>>>>lietuwishka manga<<<<< be komentaru

                            Comment

                            • CeraS`VictoriA

                              #15
                              http://www.savefile.com/files/2453490 <== Hellsing vol1 LT

                              jei kam nors idomu >.< kaip sakant neturejau ka veikt (niuri_cigarete - irgi mano nickas ^^)

                              Comment

                              Working...