Tiesiog COMIX

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Gvauz
    Naras
    • 2006 11 18
    • 271

    Tiesiog COMIX

    manau kad kasnors is jusu netik manga skaito, bet ir komixus, kaip kad SPAWN, STAR WARS, Ghost Rider, Sin City, 300 ar kokius Spiderman, Xmen, Batmen ir pan. ka manot apie tokius skaitalus? man asmeniskai juos labeu patinka skaityt nes lb grazus piesimas, yra spalvu ir kazkas tokio. Laukiu jusu nuomoniu
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #2
    Vieninteliai komiksai kokius esu skaites tai robocop ir Spiderman nezinau bet kai pradejau siustis anime nei mangos skaitau, nei simple comics....

    Comment

    • Gvauz
      Naras
      • 2006 11 18
      • 271

      #3
      jei matet filma 300, taj yra ir 300 komixas pagal kuri ir pastate filma.

      Comment

      • N-26
        No Giving Up NOW !!!
        • 2006 09 09
        • 45

        #4
        Autorius GvinBladE
        jei matet filma 300, taj yra ir 300 komixas pagal kuri ir pastate filma.
        pagal komiksa pastate galwojau kad pagal kozkoke tj knyga ar kazka pan. nes esu kazka girdejas kad ta filma kure pagal kazkokio rasytojo knyga .. bet tikreusiai i have mistaken again
        "No mercy for the weak, No pity for the dying , No tears for the slain..."
        sigpic

        Comment

        • Gvauz
          Naras
          • 2006 11 18
          • 271

          #5
          Frank Miller kure ir komixa ir rezisavo filma. komixo torrent: http://btjunkie.org/torrent/300-Fran...38e5bfcde763a0

          Comment

          • Evil_of_Darknesz
            Suicide is painless...

            • 2006 04 09
            • 998

            #6
            Ai dar skaitau dabar silent hill komiksus, ziauriai patinka...

            Comment

            • Gvauz
              Naras
              • 2006 11 18
              • 271

              #7
              ajo Silent Hill unreal komixai! lb tokie grazei pagl SH stiliu nupiesti

              Comment

              • Lax..
                reLaxed




                • 2005 12 24
                • 516

                #8
                Skaitau, plečiu akiratį ir galiu pasakyt jie ne ką prastesni už mangą. Street Fighterio komiksai labai gražūs, neseniai perskaičiau Kade: Sun of perdition.

                Comment

                • Gvauz
                  Naras
                  • 2006 11 18
                  • 271

                  #9
                  o gal zinai is kur ju gaut? per torrentus lb mazai yr, o parsisiust nerandu kitur

                  Comment

                  • Hellsing_lover
                    Purinsesu no Darukuneso




                    • 2007 02 15
                    • 1319

                    #10
                    Man tai kažkaip labiau prie širdies japonų komiksai.... Kažkada bandžiau skaityt ir tuos amerikietiškus, bet nelabai užkabino :P

                    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                    Comment

                    • Surreal
                      Green World

                      • 2006 10 31
                      • 76

                      #11
                      Vaikystės gėris būdavo "Donaldas ir kiti". Va ten tai komiksai. Dievindavau tiesiog. Ir dabar lentynoj gal penkios krūvos guli
                      Apie amerikietiškus super herojus komiksų nelabai virškinu. Bet va brolis perka x-menus, tai kartais perverčiu :} Visai nieko.

                      Comment

                      • Gvauz
                        Naras
                        • 2006 11 18
                        • 271

                        #12
                        seip is visu kur Lietuvoj pardavinejo komixus taj man patiko tik the MASK, kurios gaila, kad tik isleido 3 ar 4 komixus.

                        Comment

                        • Lax..
                          reLaxed




                          • 2005 12 24
                          • 516

                          #13
                          Jei norit komiksų siūlyčiau www.demonoid.com, deja tai uždaras torrent saitas, tik su pakvietimais, bet kartais jie padaro open registration ir gali prisiregint visi norintys.
                          Dar porą saitų, bet jų nebandęs:
                          http://bogarts.narod.ru./
                          http://ye-olde-comix-shoppe.nnm.ru/artesia_afield
                          http://www.smartmonkey.narod.ru/
                          http://mrfett.narod.ru/Comics_Main.html
                          Šiuose iš esmės marvel, dc, kažko uber gero nelabai rasit.

                          Comment

                          • Bardakas
                            Žmogus Ne





                            • 2005 09 22
                            • 1462

                            #14
                            Brolis perka dabar visus tuos lietuviškai verstus marvel komiksus, tai karts nuo karto perverčiu, nes lyg ir visus numerius surinks kiek dabar išėjo. Šiaip mano nuomonė tokia pasyvi, sakyčiau gal ir nieko (spalvos, formos, backgroundas...), bet manga vis vien geriau skaitosi, manga dažniau detalesnė būna savo nespalvotoj erdvėj ir mangos siužetai įdomesni, nes kiek beskaityčiau spiderman ar x-man komiksus, tai all the same: ateina blogiukas, numuša herojų, bet herojus pasitempia ir numuša blogiuką... Bet nieko blogo neturiu prieš tai, nes visgi kartais paskaitau
                            Maybe on Earth, Maybe in the Future
                            sigpic
                            Kurokawa idėjinis lyderis
                            Lėtai keičiu slaptažodžius

                            Comment

                            • Kuronii
                              Boom, like that

                              • 2007 04 01
                              • 144

                              #15
                              Nieko pries tuos komiksus nturiu, bet netraukia jie manes. Va brolis Spider-man tuos perka, tai paskaitineju kai nera ka veikt...buvo karta, kad paimiau spider-man i rankas ir ziuriu kad kazkaip nesirisa istorija, tada man daejo, kad kaip manga skaitau xD o seip va jei 300 komix yra tai ji reikes paskaityti
                              http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

                              Comment

                              Working...