Manga Battle

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lax..
    reLaxed




    • 2005 12 24
    • 516

    Manga Battle

    Tai va iskilo man klausimas:
    "Ka mieliau rinktumetes: ilga, apie 30vol. manga, ar one-shot manga?"
    Bandziau sudeti privalumus:
    Manga
    • Daugiau veikeju;
    • Ilgesne fabula;
    • Kartais idomesnis siuzetas;

    One-shot
    • Keli, bet labai detalizuoti veikejai
    • Veiksmas trumpas, bet i ji gilinamasi labiau;
    • Piesimas kartais buna grazesnis;
    14
    Manga (long one)
    0%
    9
    One-shot manga
    0%
    5
    GTH, XD
    0%
    0

    The poll is expired.

  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    #2
    Pirmas variantas. Taip jau yra man, kad pradedu ka nors skaityt, isitraukiu i istorija ir jei greit ateina pabaiga buna biski :sick: Nemegstu trumpu. Atrodo nerimtai ir taip pat nerimtai skaitosi. Mano ribos butu mazdaug 15 ir daugiau tomu. Na bet cia tik ne kazi kokio skaitovo nuomone XD

    Comment

    • Ozis

      #3
      Balsavau uz pirma, taciau visgi manau kas perdaug tas nesveikia (per 25-26 tomus jau yra perdaug).

      Comment

      • Dai-Katana
        Podcast or Death




        • 2004 10 04
        • 687

        #4
        Aš mangos nelabai mėgstu, bet prijaučiu ilgai bei tuo pačiu įdomiai. Šiuo metu skaitau bene vienintelę iki šiol savo sakityta TIEK DAUG čapterių mangą - Blame!. Tiek manga tiek bonusinis animas prie mangos unreal...

        SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

        Comment

        • Youka
          bishoujo

          • 2006 01 30
          • 335

          #5
          man sunkoka sukoncentruot demesi ilgiau prie kokio nors skaitymo kompo ekrane, todel balsuoju uz one-shot.
          kol kas skaiciau tik keleta doujinu, butent del to, kad jie trumpi.
          ilga manga greitai uzmetu ir pamirstu - -"

          Comment

          • Nikti

            #6
            Na, kai istorija tikrai įdomi, ji gali būti ir labai ilga.Taigi balsavau už pirmą.
            Pripažinsiu, kad ilgai koncentruoti dėmesį kažkam vienam man neišeina, todėl darau tai su didelėmis pertraukomis.

            Comment

            • ocard'a
              LaLe
              • 2004 10 25
              • 22

              #7
              Man labiau patinka ilga manga. Joje galima plačiau išplėtoti charakterių paveikslus ir siužetą. Beto, labai liūdna, kai manga trumpa ir greit baigiasi . Kai surandi gera manga norisi ja skaityti ir skaityti , daugiau ir daugiau, su nekantrumu laukiant galo, bet paslapčia viliantis , kad ji niekada nesibaigs...
              "Live and let live" is a polite way of saying "*** off".
              -Me-

              Comment

              • Myojin`
                Tiesiogiai iš miško
                • 2006 03 04
                • 84

                #8
                Nu as uz one-shot nes labiau koncentruojasi ties viena mintim ir dazniau graziau piesta.
                Del to kad greit baigesi tik dziaugiuosi nes viska suzinau ir susizavejau per greita laika ir galiu eit prie kitos Mangos,taip daugiau exp gauni
                O tos ilgos atsibosta ir dazniausiai issisakoja kuo tolyn tuo blogyn.pvz:Naruto
                Na gal ir tos ilgos geros tik reikia jaust ribas ir nepradet belekaip testi.Geriau ilgiau pasedet ir sugalvot kanors gero ir trumpo
                Ne kiekybe o kokybe kaip visi sako.Nors gali but kokybiskos ir ilgos as vistiek uz one-shot:rolleyes:

                Comment

                • ocard'a
                  LaLe
                  • 2004 10 25
                  • 22

                  #9
                  Sutinku dėl Naruto, tiek manga, tiek anime. Tačiau, pvz. Hikaru no Go kokybė, dėl kiekybės tikrai nenukentėjo.
                  "Live and let live" is a polite way of saying "*** off".
                  -Me-

                  Comment

                  • SolidSnake
                    SSDD

                    • 2005 12 21
                    • 172

                    #10
                    1 variantas the best !!! Bet 1 mix 2 The best Foreva !!! !!! !!!
                    I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

                    Comment

                    • Berserker

                      #11
                      Jei vien one-shotai butu, taij isvis mangos gal neskaityciau, nes butu per daug pasiulos ir nezinociau kur dingti;], kaip parduotuvej - sunku issirinkti geriausia varianta is visokiausiu prekiu;]]] Jei vien 100vol mangos butu - eiciau pirkti akinius, tep, tokius kaip mociutes nesioja. Tinkamiausias ir idealiausias variantas man yra 80-85% ilgu mangu ir 20-15% trumpu.

                      Comment

                      • spacefox
                        B-J Inc.

                        • 2006 05 14
                        • 77

                        #12
                        one-shootu rinkis nesirinkciau, nes one-shoot tera tik vienas skyrius per kuri nei siuzeto nei veikeju isvystimo negali padaryt, reikia nebent kanors l labai gero sugalvot ir pavaizduot situacija. Kolkas skaiciau tik du gerus one-shoot'us. Na aisku oneshoot'us dazniausiai hentaiscikai ir yaoiscikai daro- daug ten ko reikia jo*lia* parodyt.
                        Man geriausia mangos nuo vieno iki 5 tomu. Karatis ilgos mangos pradeda nuobodet, nes veiksmas uztesiamas. O trumpose tik pagrindiniai dalykai pasakojami.
                        Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2006-05-14, 13:52.
                        IN DUCT TAPE I TRUST

                        Comment

                        • CHEZA

                          #13
                          hm,pasirinkciau 1 varianta,geriau ilgesnis,veiksmas rutuliojasi,o jei dar uzvedanti manga, tai is vis lux,skaitai ir negali atsiplest.

                          Comment

                          • epas
                            Narys


                            • 2005 08 12
                            • 83

                            #14
                            As taip pat pirmojo varianto salininkas, nors kartais atsibosta ilgai ta pati skaityt, pvz. One Piece. Skaiciau kol atsibodo, taip pabaigos ir nepasiekes...

                            Comment

                            • PigsOnTheWing

                              #15
                              man tai per viduri... aplinkui 8-14 vol. manga

                              Comment

                              Working...