Ar skaitote AZ esančius manga aprašymus?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aramis

    Ar skaitote AZ esančius manga aprašymus?

    Pamažu AZ mangos aprašymai pildosi, kad dar ir nežymiai.

    Tačiau, žmonių aktyvumas kol kas temose yra gana mažas, todėl būtų įdomu sužinoti skaitote/neskaitote tuos aprašymus, kaip vertinate dedamus ongoing aprašymus, ir iš vis ko gi Jūsų nuomone reikia geram aprašymui, kad jį skaitytumėte.

    Pamačius Jūsų atsakymą į šią temą bus galima keisti aprašymų stilių, o gal ir daugiau žmonių įsidrąsins rašyti aprašymus, žinodami, kad juos kažkas bent jau perskaito, o ne dulka jie kažkur visų užmiršti. Arba įvyks atvirkščiai - jei nebus paklausos, neliks ir pasiūlos.
    51
    Skaitau visus.
    0%
    22
    Skaitau, bet tik ne ongoing.
    0%
    4
    Neskaitau iš vis, čia juk anime zona.
    0%
    8
    Kartais...
    0%
    17
  • Red_Elf
    pandų karai :D


    • 2009 05 07
    • 1115

    #2
    Ankščiau nelabai kreipiau dėmesio į mangą, bet pastaruoju metu vis dažniau užsuku paskaitinėti jų aprašymų. Manau tikrai verta rašyti ongoingų aprašymus, nes kitaip didelę dalį puikių kūrinių reiktų numesti į šalį, nes leidžiami tikrai laaabai ilgai. Kuomet labai stipriai nesidomi daug ir prarandi, dabar seku Dance in the Vampire Bund epus, o mangos aprašymas pritraukė ir ją paskaityt

    Geram aprašymui neužtenka trijų sakinių, bet žinoma negali visko ir ispasakot, asmeniškai aš vertinu ir aprašančiojo žmogaus nuomonę - kas patiko, kas ne. Puiku jei trumpai pristatomi pagrindiniai charakteriai, nes jie yra pagrindinis mangos kabliukas ir ašis, reiktų užsiminti apie technines detales... na man tavieji (pilkasis_kardinolai) aprašymai tikrai prie širdies, taip ir toliau

    p.s. blembački, balsuodama ne ten paspaudžiau... tas neišsenkantis mano žioplumas...

    Comment

    • Miglaja
      Cute potato ~


      • 2007 12 16
      • 560

      #3
      Tikrai paskaitinėju aprašymus. Jei ten ką gero ir įdomesnio atrandu- savo animeliste įsimetu į must read sąrašiuką.
      Bet kiek pastebėjau anime fanai pasyviai mangas skaito. O aš labai pasinęšus dabar....Bet niekaip neprisiruošiu kokį aprašymą padaryt, nes jam reik daug laiko.
      Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

      Comment

      • sagara sanosuke
        forumo idiotas
        • 2009 04 14
        • 134

        #4
        skaitau visus, jeigu atrandu kas sudomina , pradedu skaityt mangą

        Comment

        • FreaK`aZ
          Rimtas architektorius




          • 2005 02 22
          • 532

          #5
          Neskaitau aprašymų išvis, kad išvengti išankstinio nuomonės susidarymo. kartas nuo karto persiskaitau aprašymą po peržiūrėjimo, bet taip yra su anime, ne su manga.
          "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
          with a sick idea of world domination"

          Comment

          • Kuroi Tsubasa
            Department of Inquisition

            • 2009 09 09
            • 391

            #6
            Iš esmės kai atsiranda koks naujas aprašymas būtinai perskaitau (dažniausiai tiesiog iš smalsumo), bet kad retai apsiimu kokią mangą skaityt. Pasirinkimą visgi daugiau lemia ne tiek aprašymas (jie mane nekartą suklaidinę), kiek įdėti mangos puslapiai, nes iš bendro vaizdo ir art`o daug geriau susidarau įspūdį ar man patiks, ar ne.
            No one can restrain me with logic



            Comment

            • Idechi
              Wakaranai

              • 2008 10 21
              • 194

              #7
              Kažkaip nebuvau seniau kreipęs dėmėsi į mangą. Bet mano nuomonė pasikeitė, anime nežiūriu, o skaitau tik manga pastaruoju metu

              Comment

              • Renata
                Meanie


                • 2008 05 25
                • 715

                #8
                Dažniausiai skaitau :] šiaip manga pradedu skaityti spontaniškai, taigi mažai naudos man iš jų O-o
                AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                Comment

                • Vanabis
                  Noob-writer

                  • 2010 01 25
                  • 57

                  #9
                  Hey kaip sakot? Verta man toliau daryti tuos mangų aprašymus? Užtrunku nemažai laiko, tad ar kam naudinga? Mangų esu perskaitęs be galo daug, tad mano sąrašas nesibaigs. Bet bijau, kad pritrūksiu motyvacijos ką sakot?

                  Comment

                  • Esquisse

                    #10
                    Autorius Vanabis
                    Hey kaip sakot? Verta man toliau daryti tuos mangų aprašymus? Užtrunku nemažai laiko, tad ar kam naudinga? Mangų esu perskaitęs be galo daug, tad mano sąrašas nesibaigs. Bet bijau, kad pritrūksiu motyvacijos ką sakot?
                    Kodėl gi ne? Jei tau tai patinka, pirmyn ir rašyk aprašymus, bet svarbu ne kiekybė, o kokybė ;D gambatte


                    Na, retai užsunku į mangų aprašymus, dažniausiai kai pažiūriu anime, "išsiaiškinu" ar manga yra ir "skrendu" į AZ mangų aprašymų sąrašą {paskaityt siužeto}, o kartais net anime nemačiusi dėl AZ narių aprašymų užsikabinu ant mangos Na, o jei trumpiau, kartais skaitau, kartais ne, kai esu "ištroškus" mangos o tai būna 'often'...

                    Comment

                    • Hellsing_lover
                      Purinsesu no Darukuneso




                      • 2007 02 15
                      • 1319

                      #11
                      Skaitau, rašau ir džiaugiuosi Visgi, nors kol kas ir skurdokas bei gana glaustas tas sąrašas, bet tam tikrai reikia laiko ir pastangų. Be to, niekur taip nesutinku išsamiau ir detaliai aprašytų anime/manga/žaidimų aprašymų kaip AZ (na, neskaitant visokių reviews, katrie dažniau taip sumėtyti, kad reikia atskirai atsirankioti, o ir nuomonės ten dažniau pasitaiko vien iš objektyviosios pusės išsakytos).

                      Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                      Comment

                      • fasian
                        Tas kur daug kalba.


                        • 2009 01 28
                        • 586

                        #12
                        Skaitai tik tuos kuriuose sodomina coveris ir kur yra daug screens
                        Ech tie seni laikai ..

                        Comment

                        • Sable
                          The Hitchhiker





                          • 2005 03 11
                          • 1530

                          #13

                          Primirė tema, bet manau pasireikšiu. Naujus gerus animus kaip visad alkanam tam maistui žiūrovui ne visad pasiseka rast. Todėl naturaliai ilgainiui savo žvilgsnį nukreipiau į mangas ir greit užsikabinau. Pagrindinė priežastis buvo didesnis kreizovų kūrinių ir nonmainstreamo, kuris nevisad prasibrauna į anime formatą, pasirinkimas. Todėl aišku aprašymai mangų yra toks pat gėris kaip ir animešiniai. Neįtin svarbu ar ongoingas, ar ne. Jei pačiam aprašyme yra paminėta mangos baigtumo būsena, to užtenka. Jei sudomina imuosi skaityt nepriklausomai nuo tos būsenos. Aišku pasibaigusios mangos labiau traukia imtis vartyt. Vienas iš stimulų pradėt mangos skaitymą būna anime dalijimas į sezonus. Iš tikro tai ir buvo pirmoji priežastis kodėl aš to skaitymo išvis ėmiaus. Kartais sunkoka laukt naujo anime sezono, dažniausiai pasirodysiančio po pusmečio ar metų nuo praeito. Šiuo atveju gal turėtų vertės aprašymai, nusakantys mangoje esančios istorijos išbaigtumą palyginus su anime.

                          Galiausiai pats imuosi rašyt mangos aprašymo, jei ji palieka bent kokį gilesnį įspūdį. Nepriklausomai nuo jos gėrio ar blogio skalės.

                          Jei ateity šie aprašymai sulauktų savo šlovės valandos anime zonoj, manau galima būtų kurt ir kažką panašaus į tematikos ir žanrų rodyklę/sąrašą kaip esu padaręs su animų aprašymais. Bet čia tikrai 'jei'. Reik dar pasiekt tuos gabaritus, neperdaugiausia tų aprašymų turim šiuo metu, kad prasidėt. Bet kokiu atveju, matom, kad yra vietos plėtrai mūsų forume.

                          Galiu tik palinkėt šiuo metu nuostabių pasiskaitymų ir veržimosi aprašynėt

                          Comment

                          Working...