mano kurta manga

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • geomancer
    Naujokas
    • 2008 08 10
    • 10

    mano kurta manga

    tai mano kurtos mangos pirmieji puslapiai ( ji angliskai nes man taip lengviau formuluojasi zodziai )


    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-08-01, 22:52.
  • Blizzard
    GFX maker


    • 2009 03 25
    • 224

    #2
    nu sakyciau neblogai man visai patiko laukiu tolimesnes istorijos

    Comment

    • SataNa
      Mind Zone



      • 2008 02 15
      • 600

      #3
      tesk istoriją
      Kartoškė

      Comment

      • Deima-
        Ką čia gero nuveikus?

        • 2008 07 04
        • 90

        #4
        1. Mažiau teksto, daugiau vaizdų. Antra puslapį reik padalinti į keletą puslapių.
        2. Vaizdai turi turėti reikšmę ir turi būti susiję su tekstu. Pirmam ir antram puslapį taip nėra.
        3. Išmok piešti veikėjus, o tada tik imkis piešti mangos.
        4. Kam dabar tu dėdi šį darbą, jei tu net nesi jo užbaigęs. Nei dabar čia yra gera istoja, nei ką.
        5. Kam tas "prewiew"? Na, jo tu atsakysi, kad čia tik prewiew ir t.t. ir nori sužinoti žmonių nuomonę. Bet tai galima parašyti ir tekstu temoje, o ne gadinant savo mangą. O šiaip žmonėms rodyk tik užbaigta darbą, nes dabar dabar jie perkskaitys ir pamirš. Na, aišku prieš tai pasakys, kad jiems patiko.
        6. Ir jomjo rašyk lietuviškai, nes nei tu moki angliškai nei ką. Beje, sakiniai prasideda iš didžiųjų raidžių. Ir mažiau daugtaškių. Ji ką neivsprotė, kad nesugeba normaliai užbaigti sakinio?

        P.s. Kad dėti savo manga yra sukurta tema. Na, bet aišku suskurti nauja tema yra lengviau ir daugiau garbės.
        http://www.animezona.net/forum/showt...Bs%C5%B3+manga
        Paskutinis pakeitimas nuo Deima-; 2009-08-01, 21:48.

        Sigą sukūrė pasalūnė.Didelis ačiū jai.

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          #5
          Vat dėl garbės aš nežinau ....nei veiksmo nei ...nieko :/
          O už atskiros temos kurimą

          Comment

          • Bardakas
            Žmogus Ne





            • 2005 09 22
            • 1462

            #6
            Prastai. Mokėjimas naudotis programa nepadaro geru paišytoju, daugiau praktikos reikia, nes be aplinkos referencų daugiau nieko gražaus nematau. Personažų išpaišymas tikrai baisus, keli shader'iai ir kelios linijos (bei tos kreivos šleivos). Atsiprašau už aštresnius žodžius, bet yra kaip yra.
            Maybe on Earth, Maybe in the Future
            sigpic
            Kurokawa idėjinis lyderis
            Lėtai keičiu slaptažodžius

            Comment

            • Izzo
              one vs all, DIE AZ!



              • 2007 02 25
              • 1530

              #7
              Man teksto burbuliukai patiko
              SCREW YOU, PEOPLE!

              Comment

              • Meduteja
                Narys

                • 2009 03 29
                • 35

                #8
                Nzn...Man tai piesiniai nelabai grazus..

                Comment

                • geomancer
                  Naujokas
                  • 2008 08 10
                  • 10

                  #9
                  sry jeigu as jus izeidziau, tiesiok as norejau parodyti savo ideja, as nesu profesionalas ar kas nors panasaus as dar mokinuosi, ir dėl anglu kalbos na labai nedaug kas skundzesi ir aciu uz kritika as to ir tikjausi ir stegsiuos ju laikytis
                  Paskutinis pakeitimas nuo geomancer; 2009-08-01, 22:25.

                  Comment

                  • Likimo_Kalvis
                    YOSH!!!

                    • 2006 08 26
                    • 378

                    #10
                    Techninė pusė:
                    Naudojai Manga Studio: EX (arba "debut" nepamenu prie kurios sample pridėta). Aplinką galėjai ir ne 3D LT renderi naudot iš pridėtų sample'u, tikrai pigiai atrodo. Programiškai tu jos visiškai neišnaudojai ir nepasinaudojai daugeliu fukcijų kurios skirtos būtent mangai piešti, kaip: skeletai, tekstūravimas (panaudojai vos kelias tekstūras kurias išmokai iš tutorialų ir tau pasirodėm jog kietai atrodys, bet manga susideda ne tik iš kelių tekstūtų), sluoksniai, šešėliavimas, mangos popierius, moire, vienu žodžiu nieko. Ištikrūjų nesuprantu kodėl pasirinkai tokia galinga programa ir neišsiaiškinęs jos galimybių puolei kažką gamint ir tuo labiau publikuot. Veikėjų piešimas tikrai akies neglosto (labai sušvelninau).

                    Mangos pusė:
                    Kažkodėl man pasirodė panašu į Sailormoona (paskutinis puslapis), daugiau taip buvo "apie ką čia?". Anglu kalba baisi, nesuprantu kaip tau turi lietuviškai mintys rištis jei tau taip "angliškai" yra lengviau Iš esmės jeigu išplėtotum viską gal tai ir taptu kokia lengvo skaitymo psichodelic manga. Realiai pati pirma tavo klaida yra, jog viską labai sugrūdai, manau tau pirma gal reikėjo parodyt, jog ji yra normali, o ne iš karto per mažiau nei dvidešimt langeliu jau pagrindinis įvykis kuris turėtų būti chapterio arkliukas, jog įtrauktu sakaityti toliau. Paskaitinėk gal šeip knygų, kitų mangų. Nors jeigu tai "one shot" manga, tai gal ir gerai, bet kadangi ketini tęsti tai spėju taip nėra.

                    Dabar tavo pirmieji žingsniai turėtų būti:
                    1. sutvarkyk veikėjus, jog būtų gražųs ir nebūtų kreivų rankų, šleivų kojų ir t.t.
                    2. išsiaiškink iki galo ką gali programinės galimybės
                    3. išspręsk visas kilusias problemas dėl scenarijaus
                    4. imkis darbo (pertaisinėk scenas nors ir 200 kartų, bet jos turi būti nugludintos)
                    5. publikuok nemažiau vieno chapter'io

                    Arba tiesiog įrodyk, kad aš klystu.
                    Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                    Comment

                    • Airiz
                      מיד





                      • 2004 01 09
                      • 1656

                      #11
                      Autorius geomancer
                      sry jeigu as jus izeidziau, tiesiok as norejau parodyti savo ideja, as nesu profesionalas ar kas nors panasaus as dar mokinuosi, ir dėl anglu kalbos na labai nedaug kas skundzesi ir aciu uz kritika as to ir tikjausi ir stegsiuos ju laikytis
                      Galima sketchus rodyti ir klaust kaip čia kas ir kaip, o ne skambiu pavadinimų "Mano Pirma Manga", kuri net aiškios idejos neturi , bet bandyk, gal gausis kažkas iš jos

                      Comment

                      • geomancer
                        Naujokas
                        • 2008 08 10
                        • 10

                        #12
                        Autorius Likimo_Kalvis
                        Techninė pusė:
                        Naudojai Manga Studio: EX (arba "debut" nepamenu prie kurios sample pridėta). Aplinką galėjai ir ne 3D LT renderi naudot iš pridėtų sample'u, tikrai pigiai atrodo. Programiškai tu jos visiškai neišnaudojai ir nepasinaudojai daugeliu fukcijų kurios skirtos būtent mangai piešti, kaip: skeletai, tekstūravimas (panaudojai vos kelias tekstūras kurias išmokai iš tutorialų ir tau pasirodėm jog kietai atrodys, bet manga susideda ne tik iš kelių tekstūtų), sluoksniai, šešėliavimas, mangos popierius, moire, vienu žodžiu nieko. Ištikrūjų nesuprantu kodėl pasirinkai tokia galinga programa ir neišsiaiškinęs jos galimybių puolei kažką gamint ir tuo labiau publikuot. Veikėjų piešimas tikrai akies neglosto (labai sušvelninau).

                        Mangos pusė:
                        Kažkodėl man pasirodė panašu į Sailormoona (paskutinis puslapis), daugiau taip buvo "apie ką čia?". Anglu kalba baisi, nesuprantu kaip tau turi lietuviškai mintys rištis jei tau taip "angliškai" yra lengviau Iš esmės jeigu išplėtotum viską gal tai ir taptu kokia lengvo skaitymo psichodelic manga. Realiai pati pirma tavo klaida yra, jog viską labai sugrūdai, manau tau pirma gal reikėjo parodyt, jog ji yra normali, o ne iš karto per mažiau nei dvidešimt langeliu jau pagrindinis įvykis kuris turėtų būti chapterio arkliukas, jog įtrauktu sakaityti toliau. Paskaitinėk gal šeip knygų, kitų mangų. Nors jeigu tai "one shot" manga, tai gal ir gerai, bet kadangi ketini tęsti tai spėju taip nėra.

                        Dabar tavo pirmieji žingsniai turėtų būti:
                        1. sutvarkyk veikėjus, jog būtų gražųs ir nebūtų kreivų rankų, šleivų kojų ir t.t.
                        2. išsiaiškink iki galo ką gali programinės galimybės
                        3. išspręsk visas kilusias problemas dėl scenarijaus
                        4. imkis darbo (pertaisinėk scenas nors ir 200 kartų, bet jos turi būti nugludintos)
                        5. publikuok nemažiau vieno chapter'io

                        Arba tiesiog įrodyk, kad aš klystu.
                        labai aciu as butent tokios kritikos ir tikejausi stengsiuosi rasti daugiau informacijos, tik norejau pasakyti kad cia nera pati istorija kuria as turejau galvojE tik viena sena (ji nera panasi i sailor moon)
                        Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-08-01, 22:50. Priežastis: GALVOJE..jmj ....

                        Comment

                        • Dark-Tarou
                          I'm a woman on a mission


                          • 2008 07 14
                          • 486

                          #13
                          Na veltui teisiat žmogų. Vat pavyzdžiui dėl mangos užbaigtumo, gal jis nori postint po truputį, o kaip jis tai darys toje gijoje? Aš manau, kad toji gija yra skirta jau užbaigtom, trumpesnėm mangom, o jei žmogus nori ją pildyti ir viską turėti vienoje vietoje tai kodėl gi ne?

                          Einant prie mangos nk ypatingo nepamačiau. Scenarijaus nekritikuosiu, nes jo dar mažai pamačiau, bet dėl rašybos turiu prie ko prisikabint. Išpradž nepamirš apostrofo kai rašai žodžių sutrumpinimus, dėl estetikos. Trumposios ir ilgosios gali būt tik balsės, dėl to rašant žodyje daug pasikartojančių balsių jokios naudos neduos tik pakvailins vaizdą (nebent personažas kalba skiemenimis O__o). Daug kur yra gramatinių klaidelių (ne Im just eager for power BUT I just eager for power).

                          O dėl šiaip rašymo angliškai, tai iš tikro kai kada sunku išreikšt tą patį kai tu kuri kurią nors kita kalba. Ty angliškai tau gal geriau skamba nei lietuviškai. Bet vėlgi jeigu rašai anlgiškai, tai turi tai padaryt taip pat idealiai (ne tik grammar, bet ir sakinių struktūra, logika.)

                          VISADA parašyk iš kurios pusės reik skaityt tavo manga.

                          Piešimas. Tavo mangai labai tiktų terminas: PER DAUG tonų. Jie taip užgožia VISKĄ, kad tik juos matau, personažaitampa backu.

                          Nežinau su kuo tu pieši linijas, bet kai kur atrodo, kad su kompu. Be planšetės čia nk gero nebus, tai geriau imkis tušą arba plonus markerius.

                          Emocijos išreikštos... erm.. siaubingai. Ty pagrindinė veikėja išvis jų nereiškia.

                          Aš jau nekalbu apie veikėjų dizainą. Na, tai ateina su laiku ir praktika, bet kol kas yra kažkas neaiškaus, bet pradžia gera, nebijok eksperementuot.

                          Per daug masyvus teksto burbulai. (In the mega page).

                          Na, piešti manga yra labai sunku, čia kaip animacijoj, judesiai, emocijos turi būt puikiai išreikšti. Kol šito dalyko nebus, manga bus nepasisekus. Bet visalaik bus pirmi kartai ir šiaip šaunuolis, kad pradėjai kurt, nes tau ateitį tai LABAI padės. Šiaip aš prisidedu prie laukiančiųjų tęsinio sąrašo.
                          /// http://dark-tarou.mybrute.com

                          Comment

                          • Deima-
                            Ką čia gero nuveikus?

                            • 2008 07 04
                            • 90

                            #14
                            Įkišiu dar kartą savo nosį.
                            Vat pavyzdžiui dėl mangos užbaigtumo, gal jis nori postint po truputį, o kaip jis tai darys toje gijoje? Aš manau, kad toji gija yra skirta jau užbaigtom, trumpesnėm mangom, o jei žmogus nori ją pildyti ir viską turėti vienoje vietoje tai kodėl gi ne?
                            Jei jis piešia one-shot'a (30-50 puslapių) tegu deda visa iškarto, nes kitaip tikrai niekas nesupras. Beje one-shot'ui istorija geriau sugalvoti visa istorija, o tada piešti. Tai nėra ko čia dalimis dėti. O normalaus ilgumo mangos (bent kokiu 5 chapteriu ilgiu ar vieno volumo) ne jam.
                            Dėl anglų kalbos. Visiem atrodo, kad ja moka ir kalbant/rašant ja viskas gražiau skamba. Bet tai yra tik todėl, kad mes jos nemokame ir tikri angliakalbiai tikrai pasibaisėtų.

                            Sigą sukūrė pasalūnė.Didelis ačiū jai.

                            Comment

                            • geomancer
                              Naujokas
                              • 2008 08 10
                              • 10

                              #15
                              Autorius Dark-Tarou
                              Na, piešti manga yra labai sunku, čia kaip animacijoj, judesiai, emocijos turi būt puikiai išreikšti. Kol šito dalyko nebus, manga bus nepasisekus. Bet visalaik bus pirmi kartai ir šiaip šaunuolis, kad pradėjai kurt, nes tau ateitį tai LABAI padės. Šiaip aš prisidedu prie laukiančiųjų tęsinio sąrašo.
                              aciu uz palaikyma as jau bandziau ir dar bandau kurti animacija, or bandau surasti kas man geriau sekasi ir priprasti prie paisymo su kompiuteriu pvz animacija


                              http://www.youtube.com/watch?v=piGK_...eature=related
                              http://www.youtube.com/watch?v=cxjgvdOYhpk
                              http://www.youtube.com/watch?v=rLdXKnSnCJU

                              ir pvz kaip bandziau dar piesti texto nerasiau nes cia tik praktika
                              Paskutinis pakeitimas nuo geomancer; 2009-08-03, 17:13.

                              Comment

                              Working...