Misija

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • radament666
    "Umi no Suna" Dark

    • 2007 02 18
    • 154

    Misija

    As tikrai nelaikau saves ypatingu rašytoju ir nemanau kad cia kaskas ipatingo, tiesiog man patinka kurti, todel atsiduodu i jusu rankas ir laukiu teismo.



    Kuomet rašysiu skliausteliuose, reiškia galvoju, šneku mityse.



    Misija (dalis 0,1)


    2017 metai, ateitis, tokia visų laukta, teikianti vilčių, išganinga... nė velnio. Nežinau kokioje ateityje gyvenate jūs, bet mano ateitis yra užteršta, pilna neapykantos ir keršto, cha, kartais atrodo, kad mes einame ne į ateiti, o atgal į praeitį, į pragarą, iš kurio daugiau niekada nebeišsikapstysime, taip gyvenimas čia pasidarė baisesnis negu pragare, baisiausios ligos apie kurias niekada nežinojome, pradėjo mus žudyti, kvaili žmonės ir toliau dauginasi kaip triušiai nes jiems nesvarbu kas atsitiks jų vaikams, valkatos per ilgai pragyvenę toksiniu medžiagų užterštuose šiukšlynuose virsta zombiais ir kasnakt išeina į gatves ieškoti nekaltų sielų kurias būtu galima suryti. Na gerai, šiek tiek persistengiau, tačiau gyvenimas ateityje žmonėm tikrai nepagerėjo. Aš esu Dark
    Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui
  • Light
    Rimtas forumo narys

    • 2007 03 31
    • 161

    #2
    Man patiko zinot kodel sita ateitis aitinka mano ateities vizija Siauliu apylinkese.Gera niuri ateitis man patinka.Taip ir toliau.Susidomejau kas tas ukininkas? Valstietis zudikas? Vienu zodziu laukiam tesiniu...

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      #3
      dar biski laiko ir galima bus funfiction gija atidarynet

      Comment

      • kypshius
        Rašytojas



        • 2007 04 17
        • 254

        #4
        postapokaliptinis kurinys... cool man patiko, tik lietuviškos raidės ne visur panaudotos, galima juk parsipūst "juodos avys" ir su word'u rašyt.

        Užkalė visus langus ir augina pingviną.

        Comment

        • Reijin
          Nieko nerašantis
          • 2006 06 06
          • 32

          #5
          nu kaip ir visai normaliai skaitos :} bet tai kodėl negalėjai padaryt pagrindinia veikeja lietuvia? ne į temą dabar tas japons..

          Comment

          • Tamsos_Elfe
            Dreamer

            • 2005 05 17
            • 24

            #6
            Fainiai kaip ^_^ Labai mielai skaitosi. Retai kas sugeba rašyti pirmu asmeniu, o tau, mano manymu, puikiai sekasi. Sudominai. Laukiu tesinio. ^_^
            Kypshius, kažko labai kimbi prie gramatikos. Juk niekas nera tobulas. Net ir tavo "juodos avys"
            Reijin, Dark'as japonas? O_O niekur nepastebejau, kad butu pamineta kokia tautybe. Gomen jei praleidau. Šiaip veikėjo vardas tikrai fainas. Man patiko

            Comment

            • kypshius
              Rašytojas



              • 2007 04 17
              • 254

              #7
              sorry, tikrai nenorėjau kibti prie gramatikos, bet juk galima ir LT raides naudot :P

              Užkalė visus langus ir augina pingviną.

              Comment

              • Reijin
                Nieko nerašantis
                • 2006 06 06
                • 32

                #8
                Gomen xDDDDDDD Tamsos_Elfe skaityk atidžiau reiškias, kas gi naudoja zodzius "Baka", "Hontoni baka". Nieka nesakau, čia jau aišku animes įtaka, o ir parašyta gan gražiai. Bet tai būkim patriotiškesni

                Comment

                • Eglaya
                  Procrastinator


                  • 2005 07 22
                  • 561

                  #9
                  Mm... čia vis dėlto anime forumas, tai manyčiau nieko tokio, kad veikėjai šiek tiek azijietiški... Galų gale rašinio tema lietuviška - niūri xD

                  Ir nesikabinėkit per daug prie gramatikos, nes tuomet reiktų kibti ir prie stilikos ir šiaip... Svarbiausia, kad tos klaidelės akių nebado (jeigu nesi gramatikos nacis), lengvai skaitosi. O dėl vardų lietuvinimo ir šiaip, tai kiekvienas daro kaip nori... Garbės žodis, mane šiaip savo laiku A. Smetona su I. Smetoniene muštravo dėl lietuviškumo, bet kartais reikia daryti kompromisus su savim

                  Visai neblogai. Galėtų būti ir daugiau.

                  Comment

                  • radament666
                    "Umi no Suna" Dark

                    • 2007 02 18
                    • 154

                    #10
                    Aciu uz komentarus, nesitikejau. Del gramatikos tai man vordas taise ir kartais kokia nesamone pats automatiskai padarydavo tai nepastebejau arba pats kanors priburiau, japonisku zodziu del idomumo idejo.
                    Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

                    Comment

                    Working...