"Life Is Short" ("Gyvenimas Yra Trumpas")

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    "Life Is Short" ("Gyvenimas Yra Trumpas")

    Trinkit velniop šitą giją.
    Paskutinis pakeitimas nuo Evil_of_Darknesz; 2009-06-20, 22:08.
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    #2
    ghhmm..
    tipazai sakyciau daug kur matyti pagal kitus veikejus,
    su 7 dienom pagyvent - Shinigami no ballad
    Prashymas -=padaryk ish manes vyra=- irgi zinomas
    Truxta biski laisvesnio styliaus

    Comment

    • Eglaya
      Procrastinator


      • 2005 07 22
      • 561

      #3
      Hmm... Nuo ko dabar pradėti.

      Labai gerai suprantu šitą situaciją. Ta prasme, kai pradedi rašyt ir niekaip negali pabaigt. Tai laiko nėra, tai pasikeičia situacija ir panašiai. Man atrodo, kad ilgainiui, ten tolesniuose skyriuose viskas daug labiau išsiplečia.

      Iš pradžių dėl esamojo laiko atrodo, kad viskas vyksta labai greitai. Tarsi pasakotojas bėga per epizodus, norėdamas kuo grečiau prieiti savo tikslą. Mm... rašybos klaidos akių nebado, bet šiaip norėtųsi, kad tokių akivaizdžių nebūtų. Žinai, kai kurie užkietėję fanfiction rašytojai turi savo redaktorius. Ta prasme, atranda grammar-nazi/gramatikos nacių tarp forumo vartotojų ir tie perskaito prieš dedant skyrių į forumą.

      Įdomus dalykas. ANIME ŪGIS Čia, man regis, apie Japoniją ne? Bet visi tokie aukšti, kad jaučiuosi tikra nykštukė kaip ir Luka xD Bet šiaip faina. Visi tokie aukšti ir gražūs.

      Kas dar.. Ai jo... Skliaustai. Man regis, kai kuriose vietose jų visai nereikia. Ir jeigu rašai (biologija) ar (istorija), tai turi turėti kažkokį tikslą. Man regis, geriau būtų išvystyti aplinkybes užuot dėjus jas į skliaustus. Aš puikiai suprantu, jog norisi kuo greičiau eiti prie tikslo, pasakyti svarbiausią elementą, bet kartais toks lakstymas primena... kaip sakoma - kaip šakėmis ant vandens...

      Šiaip, atrodo, nusimato gan ilga Keno savaitė Įdomu, ką jis dabar ketina daryt

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        #4
        Tiesiog gana sudetinga sugalvot ko dar nebuvo anime..
        Kazkada ir pats buvau apsiemes tokia kuryba, su draugais galvojom lengva RPG tipo zaidima sukurt. Teko rashyt scenariju.
        spekit ar pabaigtas jisai buvo?

        Comment

        • Evil_of_Darknesz
          Suicide is painless...

          • 2006 04 09
          • 998

          #5
          Nu sita kurini sugalvojau, kai pabaigiau ziuret kazkoki anime, todel istorija tokia girdeta... Nu is kur kitur pasisemt, ideju nesugalvojau, todel toks ir yra nesamoningas....
          Ai o del ugiu, tai cia net nzn apie kokia sali, omenyje tikrai neturejau japonijos, nors vardai tai japoniski kai katrie.... O del sklaustu, tai man su rasyba ziauriai sunkiai sekasi, cia norejau padaryt, kaip dialogo pabaigima... Nu sorry uz absurdikas klaidas
          Paskutinis pakeitimas nuo Evil_of_Darknesz; 2007-07-18, 15:07.

          Comment

          • juudiiiss
            Onna


            • 2007 06 29
            • 281

            #6
            siaip man visai patiko nera tobula, bet gana idomu smagu butu ir tesinuka paskaityti

            Comment

            • Airiz
              מיד





              • 2004 01 09
              • 1656

              #7
              Autorius juudiiiss
              siaip man visai patiko nera tobula, bet gana idomu smagu butu ir tesinuka paskaityti
              na taip, paziuresim kokiom priemonem daromi TIKRI VYRAI

              Comment

              • kypshius
                Rašytojas



                • 2007 04 17
                • 254

                #8
                viskas ką norėjau pasakyti jau buvo paminėta išskyrus:
                 - wtf?

                Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                Comment

                • Evil_of_Darknesz
                  Suicide is painless...

                  • 2006 04 09
                  • 998

                  #9
                  Autorius Airiz
                  na taip, paziuresim kokiom priemonem daromi TIKRI VYRAI
                  Siaip cia nebuvo uzsimenama, kad bus daromi tikri vyrai, as turejau galvoje, kad jis ismokys Kena linksmintis.... XD Smagu, kad fantazuoji...
                  O tas kvadratukas, cia kai "word" smile pats uzdejo, tai AZ dforumas, neat pazino matyt...
                  O siaip prisiminiau koki anime paziurejas, pradejau rasyt sita nesamone.... "Hanbun No Tsuki Ga Noboru Sora"
                  Paskutinis pakeitimas nuo Evil_of_Darknesz; 2007-07-18, 16:40.

                  Comment

                  • Lax..
                    reLaxed




                    • 2005 12 24
                    • 516

                    #10
                    Na čia tikrai nėra paprastas epikos kūrinėlis...Pagal viską čia drama - yra veiksmai, veikėjai, konfliktas, bla bla bla. Kaip koks scenarijus animei. Bet, kaip sakė Airiz, viskas girdėta ir man beskaitant susidarė įspūdis, kad skaitau kažkokį anime mixą, pradedant haruhi, baigiant school rumble.

                    Comment

                    • Evil_of_Darknesz
                      Suicide is painless...

                      • 2006 04 09
                      • 998

                      #11
                      School Rumble??? As net mates jo neesu, anyway, cia sakau paziurejus anime ir kilo mintis sukurt scenariju.... Dovanokit... Pirma karta rasiau tokio pobudzio kurini.

                      Comment

                      • chichirou
                        .af.

                        • 2006 12 24
                        • 12

                        #12
                        nuuuu sorry......
                        kazkas baisaus....viskas nuo veikeju aprasymo jau aisku...."kietas bicas vardu Keicis" ismokys "vargsa moksliuka Kena ( )" buti besitusinanciu mergisium ir duoti galvon visiems kurie ji paliecia.....
                        apgailetina....

                        dziugu bent tiek kad kuri (nors to nelabai galima pavadinti kuriniu, bet...)

                        Comment

                        • Evil_of_Darknesz
                          Suicide is painless...

                          • 2006 04 09
                          • 998

                          #13
                          Siaip apie mustynes cia nieko, nerasysiu, bet kadangi, cia visi savo istorija daro ismano, tai tiek jauto...

                          Comment

                          • Light
                            Rimtas forumo narys

                            • 2007 03 31
                            • 161

                            #14
                            Man sitas kurinys patiko ,toks mokyklinis pazistamas ,savas ,truputi su mokiniu sablonais ,gal persistengta vieni tusinasi toj mokykloj ,o kiti mokosi... ,Bet siaip geras kurinys,chichirou be reikalo kritikuoja.

                            Comment

                            • Ozis

                              #15
                              Hmm, kiek daug paskutiniu metu pridygo istoriju. Tikekimes toliau ju dauges tiek kiekbiskai tiek kokybiskai. Taigi dabar konkreciai apie si kurineli.
                              Pliusai:
                              * Uzmojis. Pagal tai kas parasyta matosi, kad planuojama kazkas grandiozionio - veiksmas turetu vykt ne tik zemeje, bet ir pas dievus. Tiesa patirtis biloja, kad tokie projektai greitai yra uzmirstami.
                              Minusai:
                              * Personazu aprasymai (tie kur pries teksta) yra visiskai nereikalingi. Personazu aprasymai kurinio pradzioje yra budingi tik dramoms, tuo tarpu pats tekstas labiau primena proza. Personazo savybes, budo bruozai turi buti atskleidziami tekste, o ne pries ji.
                              * Personazu atskleidimas. Na tokio kaip ir neradau, tiesiog pakartojami stampai uzrasyti personazu aprasymuose. Personazu elgesys ir kalba skamba nenaturaliai.
                              * Leksika. Grozinio teksto kalba turetu buti kitokia - jokiu sudu, jokiu memiu, jokio zargono autoriaus zodziose, personazu zodziose galima ir galbut net patartina jei tai atskleidzia ju asmenybe (kazkodel netikiu, kad meme keiktusi).
                              * Originalumo stygius. Kaip jau myneta, tai yra ivairiu animu mixas (man bent jau pasijuto School Rumble ir Onegai Teacher motyvai).
                              * Yra nemazai vietu kurias reikia pletoti toliau, o jos tiesiog guli numestos vardan vietos dialogams ir veiksmui.
                              Isvada: Uzmojis didelis (gal reiktu pradziai apmazinti mastus), tuo tarpu tekstas neispletotas ir nedaug ka naudingo pasakantis. Realumas irgi kazkur dinges. Kaip juodrastis visai neblogai, taciau iki pilnavercio teksto dar toli.

                              Comment

                              Working...