Meiles keliu pas tave...

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • sigatuke
    Naujokas
    • 2009 12 27
    • 4

    Meiles keliu pas tave...

    Ivertinkite ir paskaiykite... kaip jums sis kurinelis?

    Meiles keliu pas tave!


    Noreciau myleti tave kaip zeme myli saule, juk as tolia neapsakomai trapi lyg stiklas....
    Noreciau pabusti kikviena diena salia taves ir ziureti i tavo mielas akytes jos pacios graziausios is visu...
    Noreciau buti durys i tavo pasauli juk jis toks man nepazystamas bet mielas...
    Trokstu buti raktas i tavo siela, kai laime palieka viena, juk mano laime tai tu...
    Noreciau buti tavo tyla kai tu noresi klykti, buti svelnumas kurio zmones syksti jo taip reikia mums...
    Noreciau byreti tau is ranku kaip smelis, niekada taves nepalikti ir buti tavo seselis...
    Ar zinai kodel as to noriu? Nes esi man pats brangiausias is visu...
    Labai noreciau kad myletum mane tik tu...
    Nes tik tu esi mano svajone sioje mazoje planetoje...
    As ir tu galime buti kartu jai tik tu noretum pajausti laime su manimi...
    Veidas apsipila karciomis asaromis ir verkiu ir suprantu kad tai tik didele mano svajone....
    As lyg maza mergaite einanti vingiuotu meiles keliu pas tave...
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-12-29, 20:06. Priežastis: ačiu kad leidai mums dėti ir saviškius
  • fasian
    Tas kur daug kalba.


    • 2009 01 28
    • 586

    #2
    Man nesirimuoja geriau kad Lt raidem butu dabar sunku skaityt labai.
    Ech tie seni laikai ..

    Comment

    • Deima-
      Ką čia gero nuveikus?

      • 2008 07 04
      • 90

      #3
      Ieškok originalesnių dalykų. Durys ir raktai yra jau nenauji. Eilutės per ilgos. Nesirimuoja.
      O šiaip geriau čia būtų ne eilėraštis, o laiškas.

      Sigą sukūrė pasalūnė.Didelis ačiū jai.

      Comment

      • sigatuke
        Naujokas
        • 2009 12 27
        • 4

        #4
        Nepasakyciau kad tai eilerastis.. tiesiog kurenelis laisko tipo...

        Comment

        • sigatuke
          Naujokas
          • 2009 12 27
          • 4

          #5
          Jusu nuomone apie si kurini....

          PAVARGAU!!!A

          Pavargau nuo minciu apie tave...Kaip sunku tik galvoti ir nieko daugiau neveikti..Sunku kenteti... Sunku blaskytis jausmuose...Tai vis dar nesibaigia,ir vel saves klausiu,kada tai baiksis? Ar ilgai taip bus? Nebegaliu... Ieskau paguodos kito gleby,bet tai padeda tik laikinai, Ka daryt,kad pagaliau negalvociau apie tave? Zinau,reikia pabekti nuo visko,nuo minciu... bet tai nelabai imanoma... O gal tik reikia mylincio zmogaus? Meiles? Gal.. Ne gal,o taip tik ne kikvienas zmogus tai sugeba parodyti meile... O kitas moka tik vaidint,meluot KAIP TU..
          Nakty as miegu tada atrodo,kad ateina metas kai nors miegodama negalvoju apie tave,bet kur gi... Sapnuose dar blogiau...Sapnuoju,kad esu su tavimi,kad esu tavo gleby,buciniais apipilta kaip niekad...Sapne taip gera nesinori pabusti is jo... Bet gaila,deja atsibundu, laikas keltis... Pabudau,taip gera po tokio nuostabaus sapno,bet vel susivokiu,kad tai buvo tik kvailas,bet kartu ir fainas sapnas... Nuotaika sugenda...Ir vel mintys apie tave,einu gatve nuliudusi,atrodo tuoj sprogsiu,is liudesio ir veidas apsipils asaromis,tada bus dar sunkiau... Dar laukia viena diena,o joje tu Ir kaip tycia tave pamatau musu zvilksniai susitinka ,bet as y tave pasiziuriu su ironiska sypsena ir pilna pykcio,o tu nuleidi galva,kaip visada... Nors mano mintys visai kitokios... Noreciau apkabinti,pabuciuoti,prisiglausti ir niekad nepaleisti,idomu ka mastai tu? Ar dar galvoji apie mane? Ir as isvis kanors man jautei? Va sito as nezinojau ir turbut jau niekad nesuzinosiu... Nes tu man to nepasakysi,niekas nepasakis... Belieka tik spelioti ir gyventi,kartu su mintimis apie tave...Kurios nezine kada pabeks is mano galvos... Tyla,apsupa mano prota ir as vel uzmiegu... As vel sapne...Ir vel man gera...Tik keista,kad sapnas jau ne apie tave... O apie visai kita zmogu... Jis nematytas,bet visai mielas mano sirdziai... Jis apkabina mane,o as tirpstu nuo tavo glebio jis toks siltas,jauciu,kad tai visai kas kita,tai dauk geriau,dauk silciau... Dauk maloniau... O buciniai tokie svelnus ir svaiginantys. Tokiu lupu dar niekad nejauciau,siluma uzlieja kai pajauciu tavo prisilietima... Ir vel pabudau is sapno,bet sy karta su gera nuotaika... Taip gera pabusti ir negalvoti apie tave... Gal jau nebebus kaip anksciau? Noreciau....
          Si diena praejo puikiai,pagaliau nebegalvojau apie tave ir tikiuosi,kad daugiau niekad nebegalvosiu... O dar geriau butu jai ir nepamatyciau taves,butu rojus... Sugalvoju iseiti pasivaikscioti... Oras puikus tiesiog idealus pasivaiksciojimams... Einu prie savo megstamiausios vietos,prie ezero bet tai ne paparastas ezeras tai tarsi rojaus kampelis... Grazus smeliukas,kopos... O vakare buna labai grazus saulelydis... Nuostabu... As prisedu ant suoliuko isidedu ausinuka ir klausausi muzikos...Groja mano megstama daina... ''Tyla'' Tyla nera amzina paskest galim joje... Ir t..t... Na ir beklausant sia daina prie manes priseda visai zavus vaikinukas... Ir stai jis mane jima ir uzkalbina.
          - Sveika,
          - Labas,as atsakau nustebusi...
          - Neliudna cia vienai sedeti?
          - Oj ne... Man labai gera,as daznai ateinu cia atsipalaiduoti...
          -As irgi megstu ateiti i sia nuostabia vieta...
          - As Tadas o kuo tu vardu?
          - Silvija,malonu susipazinti...
          - Man taip pat malonu...
          -Kalbjome dar ilgai... Jo zvilksnis toks grazus man buvo,kad negalejau neziureti i jo nuostabias akis. Taip besededami sulaukem ir saulelydzio... jis apkabino mane savo nuostabiom rankom... Pabuciavo,o as buvau nustebusi,bet kartu ir laiminga... Niekad nepamirsiu sio nepamirstamo vakaro... JIs palydejo mane iki pat namu ir dar karta pabuciavo tik si karta buvo dar geriau,vos neistirpau is meiles... Gryzau namo isisiepusi... Atsiguliau i lovyte ir iskart uzmigau galvodama apie Tada...
          Isauso grazus rytas ir as pabudau...Ir radau jo zinute:LABAS RYTAS SAULE... As vos nenukritau perskaiciusi tuos zodzius... Nuo tos dienos buvau laimingiausias zmogus zemeje... Man su juo buvo labai gera...O dar geriau,kad pagaliau nebegalvoju apie tave Džastinai... Sios akimirkos laukiau ilgai ir sulaukiau... Pagaliau as laiminga... *** Ir pagaliau isivadavau nuo taves...

          Comment

          • sigatuke
            Naujokas
            • 2009 12 27
            • 4

            #6
            Prijimsiu ir isklausysiu bet kokia kritika... Kal pabos skaityti bet nepatingekite!

            Comment

            • Ozis

              #7
              Nerislu - tekstas "trupa" neisvystytais gabaliukais. Banalu - bet kas galetu parasyt ta pati. Tustuma turinio prasme - geriau rasyk eilerascius, bet ir tada pasitempt reiktu.
              Tragiska sintakse atspindi anksciau issakyta kritika - per daug daugtaskiu, per daug klaustuku. Smailai kurinyje yra blogis - nesugebi to paties pasakyt normalia forma, tai nesakyk isvis.
              Na ir aisku gramatika - daug problemu yra ir be to, kad nera pauksteliu, bruksneliu ir nosiniu. O siaip rasant kurini, veikiausiai, reiketu teiktis rasyt literaturine kalba su viskuo kas pridera.

              Comment

              • Aramis

                #8
                Tikriausiai pirmą kartą sutiksiu su Ozio nuomone - trūksta tokiam tekstui rišlumo, o ir pati idėja kažkokia nesuprantama arba jos paprasčiausiai nėra. Mėilė yra abstraktus jausmas, tačiau ją gali išreikšti vien žodžiais, tam veidelių nereikia.
                Kas dar labai nepatiko, tai kūrinio formavimas viduryje, kai tuo tarpu įprasta kraštuose.
                Ir dėl Dievo meilės, kūryboje leidžiamos tokios meninės priemonės kaip neatitinkanti šnekamosios kalbos normų sintaksė ir skyryba, bet bent "šveplumas", gramatinės klaidos rodo visišką nepagarbą skaitytojui.
                Jis ne tik turi suvokti tekstą, bet dar jį mėginti suprasti spėdamas žodžių reikšmę.
                Šios pastabos anaiptol nėra skirtos išryškinti mano erudiciją ar sumenkinti Tavo darbą, tiesiog atkreipk į jas dėmesį ir kitas "blynas" bus mažiau arba visiškai neprisvilęs...

                Comment

                • chibi_nemiga
                  Rimtas forumo narys

                  • 2008 08 01
                  • 117

                  #9
                  Nenoriu nagrinėti visų klaidų, tai prisikabinu tik prie vienos kitos.
                  "Noreciau myleti tave kaip zeme myli saule, juk as tolia neapsakomai trapi lyg stiklas...."
                  "Juk" jungtukas, kiek man žinoma, turi paaiškinti, o aš šiuose dviejuose 'dėmenyse' nematau ryšio.
                  "Noreciau byreti tau is ranku kaip smelis" - čia kaip šitą suprast? Skamba tarkim gerai, bet kai pasigilini į tokio tipo pasakymus, prasmės arba nėra, arba ji tikrai nėra tokia, kokia turėtų būti.
                  Negana to, kad stilių reikia gerokai koreguoti, bet ir tema labai jau nuvalkiota. Bent jau bandyk ieškoti kokių originalesnių palyginimų, išsireiškimų ir pan... Nes perskaitei tokį kūrinį ir pamiršai. Šimtai šimtų tokių mėtos internete.

                  Ir dar - kiek tau metų? (čia jau smalsumas.)

                  Ką gi, nekeik manęs, jei ir nuskambėjo aštriai ši kritika, bet būtent tokia paskatina mus tobulėti. Tikiuosi, kad kitiems darbams neteks kartoti panašių patarimų. Sėkmės kuriant.(:

                  Comment

                  • Bardakas
                    Žmogus Ne





                    • 2005 09 22
                    • 1462

                    #10
                    Prašom turėt tik vieną fanfiction temą į kurią kelsite savo kūrinius.
                    "Jusu nuomone apie si kurini.... " temą perkėliau į senesnę - "Meiles keliu pas tave..."
                    Maybe on Earth, Maybe in the Future
                    sigpic
                    Kurokawa idėjinis lyderis
                    Lėtai keičiu slaptažodžius

                    Comment

                    • Defiguss
                      Naujokas

                      • 2009 11 18
                      • 27

                      #11
                      Visų pirma norėčiau sutikti su dauguma viršuje išdėstytų pastebėjimų. Venk daugtaškių, mažiau abstraktumo, daugiau žaidimo smulkesnėmis figūromis - kasdieniška smulkmena, aplinkos detale, veiksmu. Mažiau didingų žodžių ir daugiau netikėtų palyginimų. Jausmai, siela, kančia - šie įvaizdžiai panašūs į perdėm saldų likerį: pavarvinsi į kokteilį, prilašinsi mažą taurę - bus subtilu; atkiši pilną stiklinę - ir degustuotojas nuo šleikštulio suviaukčios. Praktikos, praktikos, praktikos. Ir, žiūrėk, ims kūrybos kokybės kreivė viršun kilt. Sėkmės.

                      Antra - nors žinau, jog už šituos žodžius man rasi banas švyti - reikia pasakyti, jog tam tikru požiūriu tau pavydžiu. Šiandien įdėta - ir jau penketas atsiliepimų! O šit "Baltasis šešėlis" arba "Posūkis į dešinę" dulka nekomentuoti. Regis, animezonos skaitytojams labiau patinka trumpi, ekspresyvūs ir asmeniški gabaliukai, o ne ilgėlesnės istorijos. Nors savo paties komentaru hipokritiškai ir prisidedu prie šios tezės. O Naruto Fanfiction'as ją paneigia.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Defiguss; 2010-01-03, 13:02.

                      Comment

                      • chibi_nemiga
                        Rimtas forumo narys

                        • 2008 08 01
                        • 117

                        #12
                        Autorius Smart
                        Daugtaskiu vengti,kam?Taip kalba skamba gylesne,galima ir keiktis tai sustiprina kalba.
                        Bet per daug daugtaškių padaro tekstą ne gilų, o blankų ir šiaip, banaloka.:/

                        Comment

                        • sandrapromised
                          Narys

                          • 2008 04 06
                          • 80

                          #13
                          Man nepatiko.Tu pati (pats) žinai,kad čia ne eilės,o tavo baimės ir lūkesčiai eiliuotai sudėti.Aišku, tu išliejai save ir niekas negali smerkti,šaunu,kad ieškai raiškos,bet tokias naiviai asmenines išpažintis neverta viešai skelbti,tiesiog what's the point..
                          sėkmės.
                          Paskutinis pakeitimas nuo sandrapromised; 2010-01-03, 14:55.
                          Pavojinga trejybė : sąmonė,pasąmonė ir nesąmonė.

                          Comment

                          • RayYuka
                            Paraamnestical

                            • 2009 11 02
                            • 206

                            #14
                            Hehe... Labai jau primena mano kūrybos produkciją. Tik skirtumas tarp manęs ir tavęs yra kad aš suprantu kad ji sucks ir dar turiu pakankamai porto jos neviešinti... >^^< heh... ne tokia kalba man nebūdinga... neturėčiau taip kalbėti apie kito asmens darbus. Galiausiai vaikai ir paaugliai turi tokį norą, poreikį išsireikšti piešiniais ar rašyba, bet tai nesireiškia kad jų darbai turi būti brandūs... ... (nebaigta mintis)
                            Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

                            Comment

                            • black_leja
                              AZ rėmėjas


                              • 2009 11 16
                              • 1079

                              #15
                              na tema tikrai banali bet jeigu tai yra dienorascio tipo kurinelis tai su dideliu gal visai nieko....
                              bet klaidas reiketu pataisyti.
                              Society is a market where we sell our souls

                              Comment

                              Working...