My fan art ^_^

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • pupsia
    Narys

    • 2008 01 25
    • 48

    My fan art ^_^

    na matau daug zmoniu idejo savo fan art, tai pamaniau ir ash idesiu =]
    sheip ka ash cia desiu bus ir nauju ir senu...

    1. na, pirmas anime kuri ash maciau buvo Dragon Ball Z, ir taip ir liko vienas ish mano megstamiausiu. cia tipo mini manga =]

    Spoileris:

    Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-01-31, 16:29.
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #2
    Na kopijuoji tikrai graziai Taigi nebukit tokie griezti, kaip rock-san susikure gija taip gali ir kiti kurtis, tik tiek butu gerai, kad ta gija daznai atnaujintum...

    Comment

    • pupsia
      Narys

      • 2008 01 25
      • 48

      #3
      na pagaliau suskanavau ir idejau i neta =]

      2. sheip patinka man shitas paveikslelis, na nekaip negaliu prisimin ish kokio anime =/
      va, prisiminiau =D Kiddy Grade

      Spoileris:



      p.s. sheip pasistengsiu atnaujint kuo daugiau =]
      Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-01-31, 16:30.

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        #4
        kuo kokybishkiau geriau

        Comment

        • pupsia
          Narys

          • 2008 01 25
          • 48

          #5
          na pasistengsiu, bet nzn kaip tien bus =]
          ne man vertint =]

          1. mano megstamiausias DBZ herojus, Gohan!! jis toks mielas =D

          Spoileris:




          2. cia Magic Knight Rayearth, labai labai senei maciau shita anime, vienas ish pirmuju mano matytu =]

          Spoileris:


          Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-01-31, 16:31.

          Comment

          • Izzo
            one vs all, DIE AZ!



            • 2007 02 25
            • 1530

            #6
            Autorius Evil_of_Darknesz
            Na kopijuoji tikrai graziai Taigi nebukit tokie griezti, kaip rock-san susikure gija taip gali ir kiti kurtis, tik tiek butu gerai, kad ta gija daznai atnaujintum...
            na jeigu galerija danzai atnaujinama tada kodel gi ne,bet jei ikeliamas vienas ar du piesiniai per 3 menesius tada tokios gijos nereikalingos o siaip tikrai labai grazu,saunuole, keep it on
            Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2008-01-31, 09:26.
            SCREW YOU, PEOPLE!

            Comment

            • Uniccorn
              Ner Laiko

              • 2007 07 02
              • 84

              #7
              Grazus piesiniai Lauksiu nauju
              P.S. Ir mano megstamiausias DB veikejas yra Gohanas
              Kiekvieno sirdis kazko pilna
              Pas vienus gera,kitus bloga
              Tik pas mane ji tuscia
              Nieko joje nebera

              Comment

              • pupsia
                Narys

                • 2008 01 25
                • 48

                #8
                ash sheip turiu daug DBZ paveiksleliu =] poto idesiu visus =]
                dauguma kitu pieshiniu yra sasiuviniose, bet jei jums patinka ash kuo daugiau pieshiu and A4 lapu kad cia idet =D

                5. na cia kiek zinau paprasciausias anime pic. =]

                Spoileris:

                Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-01-31, 16:30.

                Comment

                • WailfulDevil
                  Daddy Sparda >:3

                  • 2007 08 20
                  • 73

                  #9
                  nuostabiai!..lb graziai kopijuoji ;D

                  Comment

                  • pupsia
                    Narys

                    • 2008 01 25
                    • 48

                    #10
                    aciu labai gerai kad patinka

                    6. na cia dar vienas veikejas ish DBZ =] Trunks!

                    Spoileris:

                    Comment

                    • SolidSnake
                      SSDD

                      • 2005 12 21
                      • 172

                      #11
                      Bandik DBZ piesht ne su pieshtuku ! uzknisa pieshtukas!!! Tobulek Photoshopa naudok!!! Studijok anatomija ,pozas,pieshk savo pieshinius . DBZ paskutinis mulkis nupiesht gali. nupieshk DBZ tokiosia pozose, kuriu pasaulis dar nemate. Ce ish Fan Art DBZ pieshiniu galima visa manga sudet !!! [nors mano manimu tavo pieshimo evoliucija pasieke savo paskutine stadija] "6. na cia dar vienas veikejas ish DBZ =] Trunks!" Netgi mano tievas zino DBZ veikeju vardus 8DDDDDDDDD [ce ne baeris]
                      I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

                      Comment

                      • Likimo_Kalvis
                        YOSH!!!

                        • 2006 08 26
                        • 378

                        #12
                        realiai, su dbz kopijom sakyt kad kazka moki zema/lieva, skaitykit kaip norit. Buvusioj mokykloj treciokiukai tokias kopijas po 10 ct pardavinedava. Jeigu butu bent kazkas savo dadeta, arba bandyta kas nors kitaip daryt, kitokia technika, o dabar tai as nieko nuostabaus nematau Nezinau kuria gimine kreiptis tai kreipsiuos kaip i zmogu. Pabandyk pats kazka nupiest sugalvojes ir islaikyk pirmaja sugalvota minti, tada busi vertas to ka tau ce sake.
                        Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                        Comment

                        • pupsia
                          Narys

                          • 2008 01 25
                          • 48

                          #13
                          Autorius SolidSnake
                          Bandik DBZ piesht ne su pieshtuku ! uzknisa pieshtukas!!! Tobulek Photoshopa naudok!!! Studijok anatomija ,pozas,pieshk savo pieshinius . DBZ paskutinis mulkis nupiesht gali. nupieshk DBZ tokiosia pozose, kuriu pasaulis dar nemate. Ce ish Fan Art DBZ pieshiniu galima visa manga sudet !!! [nors mano manimu tavo pieshimo evoliucija pasieke savo paskutine stadija] "6. na cia dar vienas veikejas ish DBZ =] Trunks!" Netgi mano tievas zino DBZ veikeju vardus 8DDDDDDDDD [ce ne baeris]
                          hm...
                          1. ash megstu pieshti pieshtuku, nemoku naudotis normalei photoshopu ir ziuredama tik internete kaip kas veikia ash neishmoksiu normalei, man reikia gyvo pavizdio, o ash neturiu pazistamu kurie moka labai gerai photo shopu naudotis.
                          2. ash studijoju anatomija, kaip tu sakai, bet zinok tai ne taip lengva. bandau pieshti bet tai uzima labai daug laiko ir progresas eina lietai. taigi jokiu pieshiniu vertu cia ideti ish savo kuribos neturiu. tikiosi aishku greitai normalei pati pieshti.
                          3. visishkai nesutinku su tavo manimu "DBZ paskutinis mulkis nupiesht gali". jei tau atrodo normalei kai pora liniju nubriezda ir isheina pnz Goko veidas, tai tik nesamone! DBZ sunkiau piesht nei atrodo, tam kad pieshinis isheitu grazus o ne tik atpazistamas, reikia pasistengti.
                          4. nori pasakyti kad mano pieshimas pasieke paskutine stadija? ta prasme ash geriau piesht negalesiu? ir kodel gi turi tokia nuomone?
                          5. em... ir ka turetiu reikshti tavo komentarai del vardu?...

                          Autorius Likimo_Kalvis
                          realiai, su dbz kopijom sakyt kad kazka moki zema/lieva, skaitykit kaip norit. Buvusioj mokykloj treciokiukai tokias kopijas po 10 ct pardavinedava. Jeigu butu bent kazkas savo dadeta, arba bandyta kas nors kitaip daryt, kitokia technika, o dabar tai as nieko nuostabaus nematau Nezinau kuria gimine kreiptis tai kreipsiuos kaip i zmogu. Pabandyk pats kazka nupiest sugalvojes ir islaikyk pirmaja sugalvota minti, tada busi vertas to ka tau ce sake.
                          na ash mergina, tai tam kad zinotum kaip kreiptis.
                          ash nesakau kad labai gerai pieshu ar kas nors panashei, bet ash nelabai manau kad mano pieshiniai yra tokia jau blogi.
                          man shiep net udomu kodel jums taip nepatinka DBZ pieshiniai?
                          ar jums shiep DBZ nepatink ar kas?...
                          Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-01-31, 20:03.

                          Comment

                          • Likimo_Kalvis
                            YOSH!!!

                            • 2006 08 26
                            • 378

                            #14
                            Autorius pupsia
                            na ash mergina, tai tam kad zinotum kaip kreiptis.
                            ash nesakau kad labai gerai pieshu ar kas nors panashei, bet ash nelabai manau kad mano pieshiniai yra tokia jau blogi.
                            man shiep net udomu kodel jums taip nepatinka DBZ pieshiniai?
                            ar jums shiep DBZ nepatink ar kas?...
                            DBZ stilius padaryts su minimaliom detalem, juos viena nuo kito daugiausia skiria sukuosenos (o jeigu ziuredama ji isidemetum seip pasitaikancius praeivius, pastebetum kad labai daug ju kartojasi), akys minimaliai liniju uzima, sujungtos su antakiais, drabuziai taip pat neturi pernelyg daug detaliu, na nebent klostes, bet tai tik tam kad neatrodytu plokscia. Taigi tai vienas is paprasciausiu stiliu kokiu yra anime (jei "10 stick anime" nelaikysim anime stiliu).
                            Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                            Comment

                            • pupsia
                              Narys

                              • 2008 01 25
                              • 48

                              #15
                              na su tuo kad DBZ stilius nera sunkiausias, tai sunkinku. bet nesutinku su tuo kad galima ji menkinti. jo akys nelabai sunku piesht, taip panashus veikejai (nors nei vieno karto nebuvo taip kad negaleciau atskitri kanors), bet kunu sudejomas, kaip veikejai juda man atrodo nupieshta laaaabai gerai.
                              sheip DBZ yra labai senas anime, jei paziuret i kitus tuo laiko anime, tai aisqkiai matyti kad DBZ yra geresnis.

                              sheip ash moku piesht netik DBZ, bet kazkaip nebuvo nieko pasakyti apie tai. buvo tik pasakyta kad ash svo nieko nepridejau ir kad mano max jau pasiektas

                              Comment

                              Working...