Ką jaučiate kai kūriate?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Yumenator
    Motherbleeping Killjoy



    • 2009 07 27
    • 552

    Ką jaučiate kai kūriate?

    Kai piešiau vieną piešinį, kuriame mergaitė šypsojosi mane užvaldė džiaugsmas, kitame mano piešiny vaikinas liūdėjo , mane užvaldė nedidelis liūdėsys.Man užėjo klausimas...Ar jums taip būna kai piešiate? Ar ką jaučiate?
    Paskutinis pakeitimas nuo Yumenator; 2011-07-11, 14:37.
    http://yumihoriku.deviantart.com/

    BLACKOUT
    http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
    be sure to visit our page~
  • Hellsing_lover
    Purinsesu no Darukuneso




    • 2007 02 15
    • 1319

    #2
    Turbūt šiaip, kūrybos procese žmogus ekstazę jaučia.

    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

    Comment

    • Dejviz007
      Rimtas forumo narys

      • 2009 01 03
      • 127

      #3
      Ką jaučiate kai kūriate?
      Neturėtu būti kuriate.
      Paskutinis pakeitimas nuo Dejviz007; 2009-12-03, 17:54.

      Comment

      • Sashiri
        Loner

        • 2009 09 17
        • 104

        #4
        man tiesiog patinka kurti nes tavo kuriniai priklauso tik nuo taves. jautiesi valdovu.
        bet is tikruju tai tiesiog patinka kurti.
        http://sashiri.deviantart.com/

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          #5
          Visu pirma ikvepima, nes jam esant tik ir gali kurti,atsakomybe (kai fotografuoji) nes norisi kuo geriau.Azarta,kadangi megini savo jegas ir vaizduote, Itampa pries spaudziant uzrakto mygtuka. Dziaugsma jei pasiseka ir pasitenkinima,nes As galiu.

          Comment

          • chibi_nemiga
            Rimtas forumo narys

            • 2008 08 01
            • 117

            #6
            Keista, niekada apie tai nesusimąsčiau...
            Kai lipdau {ar retkarčiais siuvu}, visąlaik galvoju apie rezultatą. Jaučiu tokį malonų nekantrumą, smalsu, kaip išeis... Dažniausiai būnu gana pakilios nuotaikos, jei gaunasi taip, kaip tikiuosi. Jei ne, dažnokai nuotaika krenta.
            Kai piešiu - jaučiu tą patį, ką ir pradėjusi. Įkvėpimas savaime atneša kažkokią kitokią nuotaiką, kuri susimaišo su tuo metu jau esančiu džiaugsmu ar liūdesiu. Man nebūna taip, kaip Yume-chan rašė, kad pačios pieštų veikėjų nuotaikos ją įtakotų. Labai keista, nes piešiniuose veikėjų emocijos priklauso nuo manęs. Nors kartais jei liūdint nupieši kokį linksmą žmogelį, nuotaika truputį praskaidrėja.(:

            Comment

            • Zx-Shade
              digital existence



              • 2009 03 14
              • 725

              #7
              muzikos garsa, nes bejo negaliu kurti...

              Comment

              • Bardakas
                Žmogus Ne





                • 2005 09 22
                • 1462

                #8
                <...> Erekciją... O jei rimtai niekad nesusimąsčiau normaliai, bet kiek prisimenu tai dažniausiai pyktis paima kuriant, nes neretai kūryba vyksta prieš mano valią ir rezultatas gaunasi ne toks kokio tikėčiausi.
                Būna ir dienų kai viskas kaip iš pypkės eina, tada dažniausiai kūrybą pasitinku su didele šypsena ir blizgančiom akim veide.
                (o dėl erekcijos... čia priklausomai nuo darbo - gali ateit ir susijaudinimas )
                Maybe on Earth, Maybe in the Future
                sigpic
                Kurokawa idėjinis lyderis
                Lėtai keičiu slaptažodžius

                Comment

                • Futari
                  AZ rėmėjas



                  • 2007 01 07
                  • 1094

                  #9
                  Jausmą, kurio padoriai nenusakysi, silpnų nervų žmonės spoilerio nespauskit.

                  Spoileris:
                  Smegenų orgazmą. Taip būna kai galvoj vienu metu daug daug minčių norų svajonių ir dar ko prisikaupia netikėtai, o kuriant dažniausiai taip ir būna.

                  Comment

                  • NanaChan_
                    Love & Peace

                    • 2009 06 01
                    • 54

                    #10
                    išsilieju. kaip kažką padarau (piešinį, šeip kokį darbą susiejusį su kūryba) jaučiu kad atlaisvinau galvą nuo įvairių minčių, atsiskiriu nuo kasdienybės ir rutinos. arba būna tiek kad turiu tiek energijos ir minčių ir neturiu kur padėti. tada dažniausiai ir imuosi kokios veiklos, kad galėčiau naudingai kur nors tą energiją panaudot. tik kartais ką pradedu per daug užsibrėžiu, sunku būna pabaigt ką pradėjau.

                    Comment

                    • Renata
                      Meanie


                      • 2008 05 25
                      • 715

                      #11
                      Užeina minčių srautas, smegenyse susidaro vaizdas, pajamu į rantas pieštuką ir mėginu perteikti ant lapo savo reginį. Piešdama, dažniausiai, pradedu kurti ištisas istorijas, todėl kiekvienas piešinys man daug reiškia... Kai baigiu jaučiu euforija, arba tuštuma, čia priklausomai nuo rezultato.
                      AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                      Comment

                      • RayYuka
                        Paraamnestical

                        • 2009 11 02
                        • 206

                        #12
                        Kai kuria žmogus išsilieja... išreiškia save, savo emocijas ar kitus jausmus... dažniausiai kaip jaučiasi viduje...
                        Man kuo labiausiai nepatinka kūrimo procesas - jam pasibaigus kad ir kaip džiaugiesi darbo rezultatais viduje vistiek apima tuštuma ir nepasitenkinimas padarytu darbu...
                        ~CY~
                        Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

                        Comment

                        • Lucion666
                          Forumo maniakas

                          • 2007 04 08
                          • 430

                          #13
                          kai kuriu bunu atidus; sekasi ar nesiseka nuo to ir priklauso nuotaika. priesh kurdamas kazka(amv) jauciu ikvepima; jei to nera, nebuna ir kurybos;

                          Comment

                          • bronzine
                            music freak *

                            • 2009 04 12
                            • 149

                            #14
                            jauciu ta ka dainoje dainuoja ir skamba... koki nors sakini sudainuoja dainoje ir as sugalvoju ka galiu nupiest ;DDD
                            aisku reiktu tada kad ir kartu grotu muzika ta :]
                            if life gives u lemons...
                            then make a lemonade ;3

                            Comment

                            • witkus
                              Take it easy


                              • 2009 11 21
                              • 261

                              #15
                              Nuo mano nuotaikos priklauso ka piesiu pvz.: jei bunu geros nuotaikos, nusiteikes gerasirdiskai ir pan. tai ir piesiu kokia nors mergina su vasarine suknele brendancia per pieva, o jeigu nuotaika buna sumauta net nezinia is kur tiek pykcio susikaupia tai piesiu mergina su klaikia sypsena manijakiskom akim ir kruvinu kirviu ar katana rankose. Visi mano piesiniai atspindi kokia nors mano busena bei nuotaika...

                              Comment

                              Working...