Lietuviškas anime radijas - ar reikia, ar norite, ar galite?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Misterx
    Master of Kawaii^^
    • 2009 10 12
    • 21

    Lietuviškas anime radijas - ar reikia, ar norite, ar galite?

    Sveiki. Esu Aleksėjus, vienas rusų anime radijo animeradio.su, apie kurį kadaisę jau buvo minėta ir animezonoje, pradininkas, RJ Misterx. Pastebėjau, kad jau seniai keliamos diskusijos dėl lietuviško anime radijo. Reikalas tas, kad galimybė suregzti gana rimtą tokio pobūdžio projektą su geros kokybės tiesioginiais eteriais ir non-stop j-muzika šiuo metu yra. Tačiau, deja, viskas nėra taip paprasta. Toks projektas reikalauja daug pastangų, pasiryžimo ir kartais nuo karto - finansinės paramos. Tad norėčiau, smulkiau papasakojęs apie dabartinę situaciją, sužinoti jūsų nuomonę ir susirasti žmonių, kurie galėtų prie mūsų prisidėti kai pradėsime įgyvendinti projektą.

    Šiuo metu rusų stoties animeradio.su administracijoje jau yra iškeltas klausimas dėl atskiro radijo stream'o įkūrimo Lietuvos auditorijai. Sėkmės atveju mes turėsime serverio resursų, pakankamų tam, kad išlaikytume 50-100 žmonių auditoriją ir, ko gero, gatavą užsakymų stalą - prireiktų tik lokalizuot aną rusišką projektą. Tuomet mums prireiks: administratorių, PR menedžerių, kad reklamuotų projektą, tiesioginių eterių vedėjų ir tikrintojų bei, svarbiausia, klausytojų. Priešingu gi atveju apart minėtų žmonių prireiks programuotojų ir projekto rėmėjų (bent 10 žmonių, sumokėjusių po, sakykim, 10 Lt per mėnesį = jau šioks toks serveris ir domenas).

    Kol kas jau tariamės su kai kuo, kas galėtų labai padėti. Kaip bebūtų, skubėti nesiruošiame - radiją planuojame atidaryti ne anksčiau nei už kelių mėnesių.

    Turint omeny visą tai, būčiau labai dėkingas jeigu jūs bent trumpai aprašytumėte savo nuomonę minėtu klausimu: kuo jūs galėtumėte padėti ir apskritai ar reikia šito dalyko.

    Visiems, kas vis dėlto norėtų tiksliai sužinoti, ką turiu omeny, ir kas bent truputį supranta rusiškai, patariu įsijungti šįvakar nuo 17 iki 19 val. animeradio.su. Šiuo laiku bus mano eteris, ir jūs galėsite susisiekti su manimi per skype (ar tai rusiškai, ar lietuviškai parašysit - nesvarbu). Skype vardas - animeradio.su .
    32
    Taip, ir esu pasiryžęs padėti kuo galiu
    0%
    7
    Taip, bet niekuo padėti negalėsiu
    0%
    14
    Ne
    0%
    3
    Man vis vien
    0%
    8
  • cobabara
    Super mega ultra rašytojas



    • 2009 03 17
    • 998

    #2
    Bendra pastaba: manau, pagelbėtų pridėti ir balsavimą - bus patogiau negu rašyti komentarus, ypač jeigu be tiesioginio "reikia" arba "nereikia" žmogus daugiau neturi ką pasakyti.
    Urameshi, Iemon-dono!

    Comment

    • Džounsas
      Naujokas
      • 2011 08 24
      • 5

      #3
      Mano nuomone tokio dalyko reikia, nereikėtų siųstis ir būtų galima tiesiogiai klausytis

      Comment

      • Futari
        AZ rėmėjas



        • 2007 01 07
        • 1094

        #4
        Aš kažkodėl manau jog ne. Puikiai pasiklausau užsieninių streamų, o naujienas pasiskaitau forumuose. Be to tikrai negaliu laikyti kompiuterio įjungto "vien dėl muzikos" todėl aš kaip ir neprisijungčiau.

        Comment

        • Yumenator
          Motherbleeping Killjoy



          • 2009 07 27
          • 552

          #5
          Būtent man, kaip žmogui, nelabai mėgstančiam J-music tai nebūtina, tačiau nepamiškim , kad yra žmonės, kuriem tarkim J-rock yra maloniausias žanras, todėl manau, kad visai neprošal būtų, jei padžiūgintumet megėjus. :]
          http://yumihoriku.deviantart.com/

          BLACKOUT
          http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
          be sure to visit our page~

          Comment

          • Olasas
            back forever

            • 2009 02 27
            • 273

            #6
            Šiaip nebloga idėja, bet tokio radijo populiarumas turbūt bus skaičiuojamas dienomis, nes pastovių klausytojų nežinia kiek bus, kadangi tikrai ne visi anime gerbėjai Lietuvoje mėgsta japonišką muziką. Sakyčiau didžioji dalis jos net nesiklauso. Kitas dalykas, jau yra daugoka tų visokių anime stylish radio stočių internete kuriose groja jau pripažintą muziką, todėl nemanau, kad ši stotis patrauks lankytojus vien dėl to, kad ji lietuviška.
            Nors iš kitos pusės, tai būtų labai faina kartais užsukt į radio stotį kurioje kalbėtų (?) lietuviškai ir grotų japonišką muziką.

            Spoileris:

            Comment

            • aKi
              Ruduo.

              • 2007 10 24
              • 289

              #7
              Nemanau kad verta, vargu ar susirinktų pakankamai klausytojų. Nes:
              1. Nebe tie laikai, kai vienos ar kitos muzikos būdavo sunku gauti ir tokiu atveju padėdavo radijas.
              2. Tų radijų ir taip pilna, vargu ar kažką labai privilios lietuvių kalba.
              3. Lietuvių auditorija būtų gerokai mažesnė nei rusų, jei ji išvis būtų.

              Comment

              • Misterx
                Master of Kawaii^^
                • 2009 10 12
                • 21

                #8
                Bijau, kad teigiantys, jog tokių projektų yra labai daug, nelabai pagavo idėjos esmę. Tad paaiškinu dar kartelį. Pagrindinis dalykas - ne tiek muzikinis repertuaras, kiek interaktyvumas, tiesioginiai eteriai. Be to, niekas nesakė, kad mes leisime vien japonišką muziką. Oh c'mon, people, net rusų anime radijo stotyse jau seniai egzistuoja blokai muzikos iš viso pasaulio. Mūsų stoties programoje yra netgi specialūs eteriai, kur žmones supažindina su, pavyzdžiui, europietišku ir amerikietišku roku, jau nekalbant apie korėjietišką, kinietišką muziką. Yra daug kūrinių, kurie nėra plačiai žinomi, bet yra ganėtinai įdomus ir pritraukia auditoriją.

                O ir be muzikos mes siūlome įvairias radijo viktorinas, konkursus, ekskliuzyvius interviu (rusų projekto kontekste jau teko pabendrauti su įvairiais vokalistais, aktoriais, susijusiais su anime. Šiuo metu esame susitarę dėl interviu su AMV kūrėju Nostromo). Tad... jeigu jūs kur nors girdėjot analogišką anglų radiją, numeskit man linką, būtų smalsu pasiklausyt tikrai.

                Visiems, kas vis dėlto norėtų tiksliai sužinoti, ką turiu omeny, ir kas bent truputį supranta rusiškai, patariu įsijungti šįvakar nuo 17 iki 19 val. animeradio.su. Šiuo laiku bus mano eteris, ir jūs galėsite susisiekti su manimi per skype (ar tai rusiškai, ar lietuviškai parašysit - nesvarbu). Skype vardas - animeradio.su .

                Comment

                • Sentum
                  Narys

                  • 2011 02 18
                  • 74

                  #9
                  Išbandžiau tą animeradio.su (nors ir nemoku rusiškai), patiko. Žinoma įvairūs pokalbiai (lietuvių kalba) skamba įdomiai, o ir radiją aš dažnai klausau. Na, bent jau aš norėčiau išgirsti lietuvišką anime radiją...

                  Comment

                  • Olasas
                    back forever

                    • 2009 02 27
                    • 273

                    #10
                    Ok, dėl Nostromo tikrai susigundžiau ;D Do it homies, I'm gonna listen to that sh.... amazing thing all day and all night!

                    Spoileris:

                    Comment

                    • Misterx
                      Master of Kawaii^^
                      • 2009 10 12
                      • 21

                      #11
                      Eterio metu aš gavau gan rimtą pasiūlymą šiuo klausimu. Tam tikras kolektyvas žmonių siūlo susivienyti ir pakelti iš "mirusiųjų" Anime Academy Radio sukūrus savo ne tiek kad lietuvišką, bet tarptautinį projektą, tuo pačiu ir su eteriais lietuvių kalba. Bent jau mano nuomone tai skamba gan įtikinamai, tad šią galimybę mes taipogi aptarsime.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Misterx; 2011-08-26, 20:57.

                      Comment

                      • YoSaShi
                        L.A.V

                        • 2009 11 08
                        • 91

                        #12
                        Idomi ideja. Manau galeciau prisijungti prie sio kolektyvo, bet nesumastau kuom galeciau pagelbet...
                        Manau Aleksejus ir taip turi aparatura ( galeciau ir savaja karts nuo karto paskolint jei pritruktu ko)
                        Bleach lietuviškai (sample)
                        07-ghost AMV
                        Lietuviškai įgarsinti anime --->L.A.V<---

                        Comment

                        • Perla
                          Rašytojas

                          • 2010 04 06
                          • 225

                          #13
                          Idėja man patinka ir mielai įsijungčiau radiją dažniau. Padėt, deja, niekuo negalėsiu, nebent truputį finansiškai.

                          Comment

                          • Airiz
                            מיד





                            • 2004 01 09
                            • 1656

                            #14
                            Klausiausi šio radijaus kadaise ir buvo pasiūlymas "susidraugauti" su šiuo projektų, kuris liko nevisai suprastas. Nežinau kaip dabar, bet DJ pusė šio projekto buvo gana silpnoka. Trūksta gebėjimo išlaikyti publika, iškalbingumo.
                            Nežinau ar Lietuvoje siūlomas įsteigti radijas bus stipresnis.

                            Comment

                            Working...