Geriausias nuotykių ir fantazijos anime 2016

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Red_Elf
    pandų karai :D


    • 2009 05 07
    • 1115

    Geriausias nuotykių ir fantazijos anime 2016

    <hr>
    Geriausias nuotykių ir fantazijos anime 2016
    <hr>
    » Kuris iš mūsų nesvajojo patekti į magijos ir nuotykių kupiną pasaulį..? Tai burtai, drakonai ir paslaptingi labirintai, pavojus, tykantis už kiekvieno kelio posūkio. Pasileisk į nuotykių kupiną kelionę, pažink save ir nugalėk viską, kas bando tave sustabdyti.

    <table><td>Nominantai:<ul><li> Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
    <li> Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!
    <li> Natsume Yuujinchou Go
    <li> Tales of Zestiria the X
    <li> Magi: Sinbad no Bouken (TV)
    </ul></td></table><hr>
    30
    Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
    0%
    15
    Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!
    0%
    5
    Natsume Yuujinchou Go
    0%
    8
    Tales of Zestiria the X
    0%
    1
    Magi: Sinbad no Bouken (TV)
    0%
    1

    The poll is expired.

  • Augis24
    AZ rėmėjas




    • 2009 03 29
    • 769

    #2
    Apart of Tales of Zestiria, visi sioj kategorijoj tikrai tiko. Tales of Zestiria kazkaip nepavyko "igyvendinti" kaip tarkim zaidimo, tai vien del to, as pries ji.

    O prabalsavau uz Re:Zero, kad ir koks jis bebuvo, kad ir kiek nukrypo retkarciais, mano manymu, vertas sios nominacijos.

    Comment

    • Dai-Katana
      Podcast or Death




      • 2004 10 04
      • 687

      #3
      "Re:Zero" kad ir popsovas labai laikomas, tačiau man jis buvo gan stiprus ir paliko vieną iš didžiausių įspūdžių. Jeigu būtų buvęs "Hai to Gensou no Grimgar" - būčiau savo balsą davęs būten jam. Labai nepelnytai nuvertintas anime.

      SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2949

        #4
        Rinkausi tarp Re:Zero ir Kono, bet kadangi pas mane tarnaitėms fetišo nėra tai balsą atiduodu Kono. Nors ten ir daugiau parodija, o ne tikras fantasy.

        Comment

        • Miesto_Druidas
          the journeyman



          • 2010 08 17
          • 1691

          #5
          Autorius Augis24
          Tales of Zestiria kazkaip nepavyko "igyvendinti" kaip tarkim zaidimo, tai vien del to, as pries ji.
          Ką tu turi omenyje? Seriale viską bent kol kas išpildė kur kas geriau nei tai padarė ToZ žaidimas .

          Mano balsas ir atiteko Tales of Zestiria. Tai tiesiog labiau tradicinio pobūdžio nuotykių/fantasy anime. Papildomų balų pridėjo kokybiškas apipavidalinimas ir teigiami pokyčiai siužete, kuriuos kūrėjai padarė lyginant su žaidimu.

          Sutinku su Dai-Katana dėl Grimgar. Man jis irgi savotiškai patiko, matant kažkiek realistiškesnę "įstrigę fantasy MMO" idėjos interpretaciją.

          O šiaip buvo nemažai kitų variantų kaip Gate S2, Arslan Senki S2, Fukigen na Mononokean, Ushio to Tora S2 galų gale tas pats daugelį nuvylęs Berserk ar po daugelio metų sugrįžęs D.Gray-man. Tad žanrui tikrai nebuvo prasti metai.
          Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2017-02-01, 08:45.

          Comment

          • Red_Elf
            pandų karai :D


            • 2009 05 07
            • 1115

            #6
            Ilgai mąsčiau tarp Re:Zero ir KonoSuba. Re:Zero pasaulis gal ir neišbaigtas (greičiau S2!!!), bet buvo spalvingas, šiame pasaulyje gyva magija, fantastiniai gyvūnai ir catgirls ^.^, jame tikrai buvo nuotykių, kartais jie buvo siaubingi, tamsūs ir kruvini, bet... kategorijai tinka 100 %. KonoSuba buvo trykštantis energija, fantazija ir nuotykiais! Skraidantys kopūstų ir (pasirodo menkaverčių) salotų spiečiai, milžiniškų varlių "naikinimas", maudynės narve su krūva milžiniškų krokodilų viduryje ežero, nerealus (nors ir vienas per dieną) objektų, tokių kaip senų pilių su tamsos valdovo pakaliku, sprogdinimas, po kurio laimingas krenti užpakaliu į viršų ir negali net plaukelio pajudinti - man tikrai kvepia tikrais nuotykiais ir fantazija. Balsą atiduodu būtent KonoSuba.

            Natsume Yuujinchou Go nuotykiai gal ir ramūs, bet sušildantys ir neretai verčiantys susimąstyti, Tales of Zestiria the X gal ir nėra geriausia žaidimo adaptacija, bet pro kategoriją jis neprašauna.

            Kategorijoje pasigendu tik Bakemono no Ko

            Arslan Senki S2 buvo visai realus kandidatas, bet jis turėjo progą sužibėti kategorijoje AZAR2015, S1 ir žibėjo labiau nei S2.
            Flip Flappers taip pat neblogai sužibėjo šiais metais, bet buvo jam ir geresnių varžovų, nors serialo pasaulis tikrai įvairus, spalvingas ir pirmosios serijos pilnos nuotykių.
            Hai to Gensou no Grimgar pasaulis buvo ne iki galo atskleistas ir pilnas mega erzinančių veikėjų, bet jis buvo įdomus ir patraukiantis akį.

            Comment

            Working...