Geriausia romantika 2014

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Net
    Spamintojas :)

    • 2009 01 21
    • 392

    Geriausia romantika 2014

    <hr>
    Geriausia romantika 2014
    <hr>
    » Geriausia romantika – tai užburianti, miela, šilta, dramatiška, šypseną ir ašarą išspaudžianti dviejų širdžių istorija. Tai kelias, kuris einamas dviese įveikiant visas kliūtis ir klystkelius. Šioje kelionėje užsimezga draugystė, jie ima pažinti vienas kitą, pasitikėti, jų gyvenimus sujungia unikalus ryšys.


    <table><td>Nominantai:<ul><li> Ao Haru Ride
    <li> Golden Time
    <li> Nagi no Asukara
    <li> Nisekoi
    <li> Soredemo Sekai wa Utsukushii
    </ul></td></table><hr>
    56
    Ao Haru Ride
    0%
    16
    Golden Time
    0%
    6
    Nagi no Asukara
    0%
    8
    Nisekoi
    0%
    14
    Soredemo Sekai wa Utsukushii
    0%
    12

    The poll is expired.

  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2949

    #2
    Net nežinau ką galvoti apie tuos kurie balsuoja ne už Soredemo Sekai wa Utsukushii....

    Ne nu rimtai, tie 11 prabalsavusių gali kažkaip argumentuoti savo pasirinkimą? Primenu, kad čia renkam geriausią romantiką, o ne anime kuriame romantikos yra daugiausia. Aš tą Ao Haru Ride dropinau ir iš savo atminties ištryniau ir pasirodo, kad taip žiauriai pasielgiau su geriausia metų romantika..... Nu aš tai tarkim, bet niekam net nekilo ranka bent jau aprašymą jam parašyt...
    Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2015-02-09, 18:20.

    Comment

    • ArnoldasM3
      Narys
      • 2013 03 04
      • 54

      #3
      as tai balsawau uz juokinga romantika nisekoi , ten ir pazvengti galima ir seip pavydo/meiles scenos

      Comment

      • nemesis
        Super mega ultra rašytojas

        • 2010 11 08
        • 1186

        #4
        Autorius Killerbee
        Nu aš tai tarkim, bet niekam net nekilo ranka bent jau aprašymą jam parašyt...
        Su romantika nedraugauju, o Druidas tinginys, taip ir išeina
        Paskutinis pakeitimas nuo nemesis; 2015-02-09, 19:31.

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Autorius nemesis
          Su romantika nedraugauju, o Druidas tinginys, taip ir išeina
          Tai gi tiek draugaujančių yra (pagal balsavimą sprendžiu), o geriausia metų romantika net be aprašymo. Ne nu, nervai nelaiko.....

          Comment

          • Miglaja
            Cute potato ~


            • 2007 12 16
            • 560

            #6
            Autorius Killerbee
            Net nežinau ką galvoti apie tuos kurie balsuoja ne už Soredemo Sekai wa Utsukushii....

            Ne nu rimtai, tie 11 prabalsavusių gali kažkaip argumentuoti savo pasirinkimą? Primenu, kad čia renkam geriausią romantiką, o ne anime kuriame romantikos yra daugiausia. Aš tą Ao Haru Ride dropinau ir iš savo atminties ištryniau ir pasirodo, kad taip žiauriai pasielgiau su geriausia metų romantika..... Nu aš tai tarkim, bet niekam net nekilo ranka bent jau aprašymą jam parašyt...
            Gal čia balsuoja žmonės, kurie nėra susidūrę su meile ir tikra romantika, tai nežino, kaip ji atrodo. Man asmeniškai romantika tikrai neasocijuoja su kikenimais, banaliom frazėm ir lievais žvengimais.

            Aš apskritai Soredemo Sekai į visų laikų geriausios romantikos topą įmesčiau. Tikrai verkiau, nes buvo gražu ir virpino širdį. Būtent santykiai, atsidavimas, pasiaukojimas, o ne banalybės
            Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

            Comment

            • slicKrox
              Catching some Zzzzs...




              • 2012 08 01
              • 2161

              #7

              Skonis, be abejonės, yra subjektyvus, individualus dalykas. Ao Haru Ride esu skaitęs tik mangą ir nežinau kaip gerai yra ekranizuota anime versija, tad nuo balsavimo susilaikysiu, tačiau mangą pamilau nuo pirmųjų skyrių. Skaisti meilė, tikroviška / įdomi gyvenimiška personažų istorija bei emocingi santykiai, charizmatiški ir ne pilki herojai. Viena iš tų istorijų / mangų, po kurių ieškai jai panašių kūrinių. Gal šiuolaikiniams kūriniams kaip "Koe no Katachi" ir neprilygsta, bet tikrai verta pabandyti kiekvienam.

              The World is Still Beautiful (Soredemo Sekai wa Utsukushii) - tikriausiai smagiausias šio sezono serialas. O šiame anime personažų santykiai yra labiau gyvybingi, energingi, choleriški, aktyvūs ir taip pat bet galo charizmatiški. Gaila tik jog baigiamoji anime dalis silpnoka ir sausoka, tačiau vis tiek su mielu noru prie kompanijos ir dar kartą pažiūrėčiau.
              Autorius Killerbee
              Tai gi tiek draugaujančių yra (pagal balsavimą sprendžiu), o geriausia metų romantika net be aprašymo. Ne nu, nervai nelaiko.....
              Na yra šiokia tokia įžanga, nors ir ne anime versija.
              http://www.animezona.net/forum/threa...de-%28Manga%29

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2949

                #8
                Autorius slicKrox
                Skonis, be abejonės, yra subjektyvus, individualus dalykas. Ao Haru Ride esu skaitęs tik mangą ir nežinau kaip gerai yra ekranizuota anime versija, tad nuo balsavimo susilaikysiu, tačiau mangą pamilau nuo pirmųjų skyrių. Skaisti meilė, tikroviška / įdomi gyvenimiška personažų istorija bei emocingi santykiai, charizmatiški ir ne pilki herojai. Viena iš tų istorijų / mangų, po kurių ieškai jai panašių kūrinių. Gal šiuolaikiniams kūriniams kaip "Koe no Katachi" ir neprilygsta, bet tikrai verta pabandyti kiekvienam.
                Skonis yra skonis, bet yra objektyvi tikrovė, kurioje Ao Haru Ride yra absoliučiai tipinis mokyklinis shoujo. Vien nuo pagrindinės mergos išvaizdos ir charakterio apspjaudyt ekraną norėjosi. Jau geriau kokį nors absoliučiai tipinį haremą pažiūrėt - ten bent jau kartas pasijuokti galima ir papus parodo. Aišku aš čia tik apie anime. Manga gal ir skaitosi kitaip....

                P.S. shoujo žanras man labai patinka, bet po tiek matytų anime norisi bent jau įdomesnių personažų. Šiuo aspektu net Ookami Shoujo to Kuro Ouji geresnis.

                Comment

                • slicKrox
                  Catching some Zzzzs...




                  • 2012 08 01
                  • 2161

                  #9
                  Autorius Killerbee
                  Skonis yra skonis, bet yra objektyvi tikrovė, kurioje Ao Haru Ride yra absoliučiai tipinis mokyklinis shoujo. Vien nuo pagrindinės mergos išvaizdos ir charakterio apspjaudyt ekraną norėjosi. Jau geriau kokį nors absoliučiai tipinį haremą pažiūrėt - ten bent jau kartas pasijuokti galima ir papus parodo. Aišku aš čia tik apie anime. Manga gal ir skaitosi kitaip....

                  P.S. shoujo žanras man labai patinka, bet po tiek matytų anime norisi bent jau įdomesnių personažų. Šiuo aspektu net Ookami Shoujo to Kuro Ouji geresnis.
                  Kaip ir minėjau anime nemačiau ir nežinau ar žiūrėsiu, bet manga versija visiškai neatitinka tavo aprašymo, bent jau iš mano pusės, nors ir shoujo / romance anime taip pat esu matęs užtektinai. Rekomenduoju pabandyti "Koe no Katachi", jei ieškai kažko tikrai originalaus.

                  Comment

                  • Nightwister
                    Rimtas forumo narys

                    • 2008 05 27
                    • 117

                    #10
                    Rinkausi tarp Soredemo Sekai wa Utsukushii ir Ao Haru Ride, bet balsavau už Soredemo Sekai wa Utsukushii, nes jame buvo visko ir humoro, ir dramos ir ir meilės, o Ao Haru Ride man buvo per daug dramos, kad ir lėmė mano apsisprendimą

                    Comment

                    Working...