Muši-ši Vabalų Meistras (Mushishi the Bugmaster)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Džiro sesė
    X - Crime of visual shock


    • 2005 11 12
    • 604

    Muši-ši Vabalų Meistras (Mushishi the Bugmaster)

    Muši-ši Vabalų Meistras (Mushishi the Bugmaster) J-movie

    Pavadinimas: 蟲師 / Mushishi / Bug Master
    Metai: 2006-2007
    Šalis: Japonija
    Žanras: Drama, fantastika, antgamtinis, Seinen
    Studija: Tohokushinsha Film Corporation
    Trukmė: 131 min.
    Kalba: Japonų
    Titrai: Lietuvių, Anglų
    Video: DivX 5 560x316 29.97fps
    Audio: MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo

    Žmonės, gyvūnai, mikroorganizmai - visi šie žemės planetos gyventojai mums puikiai žinomi. Tačiau šiame pasaulyje egzistuoja dar šis tas - Mushi. Jie nėra nei augalai nei gyvūnai. Iš tiesų Mushi yra pirminė gyvybės forma, apie kurią žino retas žmogus, ir maža to - jų prisibijo.
    Žmonės galintys matyti šiuos sutverimus yra vadinami Master Mushi. Pargindinis veikėjas Ginko yra vienas iš tokių žmonių. Jis keliauja padėdamas žmonėms kurie kenčia dėl Mushi kaltės.
    (Dėkui už aprašymą Zhmogeliukui~~ m ( _ _ ) m )

    Vaidina:
    Joe Odagiri - Ginko


    Makiko Esumi - Nui


    Yu Aoi - Tanyu


    Oomori Nao - Nijirou



    Traileris:


    Atsisiuntimas:
    Linkomanija: http://www.linkomanija.net/details?1...bs_-_DVDRip-AD
    Zebra: bus~

    Mano nuomonė: Filmas labai jaukus, ramus ir jau tokai atgaiva sielai~ Man po tų visų įprastu šaudymų, gaudymų
    ir panašaus stuff šitas fužilmas tokia naujovė pasirodė~ Aišku, siūlyčiau filmą žiūrėti pirma pažiūrėjus anime versija arba paskaičius manga~ Nes filam yra nepavaizduotų vietų arba tiesiog būna taip greitai ir subtiliai viskas parodyta, kad žiūrovas gali ir nelabai pagauti esmę~ Bet bendrai pajamus, labai siūlau pasižiūrėti. Jau bent jau dėl Ginko baltos ševeliūros, he he~
    P.S. Per daug nesmerkite mano vertimo kudasai~ Tatai mano pirmas savarankiškas vertimas ir jau
    gana senai darytas~ Ašen kai bus laiko ketinu viską suredaguoti iš naujo~ Dėkui užu supratingumą~

    Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt
Working...