Jeigu...

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • maiindeg

    Jeigu...

    Jaigu jums pasaulije pasiulitu neitiketinu galiu kaip fantastinese animese koks butu jusu atsakimas ??? pries rasydami gerai pagalvokit apie atsakomybe kuria turesit ir kaip tas gales naudotumet... pvz.:Jai dabar uz kokiu 5 metu bus atrasta tikroji magija arba technologijos leidziansios tureti super galiu ka jus pasirinktumet paprasta gyvenima ar sunku bet idomu sunku delto kad turesit prijimti dauk svarbiu ir jusu atsakomybe lemensiu veiksmu ir net labai paojinga bet uztat labai idomu ir nuostabu kaip skraidimo magija arba kokios destruktivios magijos...bet ar jas naudotume geriui ar blogiui... kaip manote ar jus jos paveiktu ir jus pasidarytumete manjakai zudikai kurie tik ir nori sunaikinti si pasauli ar naudosite kad pakeisti ji darydami kazka gero...gal delto dievas ir nedave mums tokiu galiu nes mes besaikei ir darom klaidas o gal jus visai netikite tokeis dalykais ir nenoretumete del pasekmiu...

    Prasau rasykit ir sakykit savo nuomone
  • Youka
    bishoujo

    • 2006 01 30
    • 335

    #2
    cha cha, kazkada kalbejom apie tai.. na tai sugalvojau, kad velniskai smagu butu tureti kokia psichokinetine ar telepatine galia (nzn kaip cia pavadint ir nepagadint), analoga gal net atrast galima animeje, bet kilo sumanymas ne is to, na tiesiog sugebet mintim priverst zmogu jaustis baisingai nesmagiai. pavyzdziui jis pajustu nerima.

    na praverstu tokiais atvejais, kai kas nors kabinejasi. piktnaudziaut.. na cia jau labai nedidele ta galia..

    analogas genocyber mergina vardu elaine : ) arba diana, nepamenu tiksliai.

    Comment

    • maiindeg

      #3
      Kaip manai kokios butu pasekmes situ galiu ? ar ju nebutu...

      Comment

      • Tamsos_Elfe
        Dreamer

        • 2005 05 17
        • 24

        #4
        Heh... visada su draugais pagalvojame, kaip butu gerai moketi teleportuotis ^_^
        Weee.. grynai is savanaudisku paskatu. Kai tik uzsimanai kur, tai ir paleki. Arba velus vakaras ir reikia drauga namo perkelt ^_^ ...ir laiko susitaupo.. ir pinigu... ^_^
        O pati apsidziaugciau galedama valdyti ugni. Na nesikisciau i jokius manes nelieciancius kivircus. Ir siaip sito sugebejimo nedemonstruociau... tik maziems nekaltiems ir nieko blogo nedarantiems dalykams...

        Comment

        • Youka
          bishoujo

          • 2006 01 30
          • 335

          #5
          Autorius maiindeg
          Kaip manai kokios butu pasekmes situ galiu ? ar ju nebutu...
          na, vel pasitelksiu anime pagalba - midou ban is get backers savo "nenugalima galia" galejo per diena panaudoti tris kartus, geriau pagalvojus ta galia labai panasi i ta, kurios neva as noreciau. tad del viso pikto, sutikciau su tokiu apribojimu - per diena/per savaite tik x kartu. : )

          pasekmes, kiek isivaizduoju, neturetu buti globaliai fatalios : )

          Comment

          • Calyx Deuced
            Narys

            • 2006 12 06
            • 96

            #6
            as noreciau galios zinot viska

            Comment

            • Sable
              The Hitchhiker





              • 2005 03 11
              • 1530

              #7
              Neblogai butu valdyt vejo ir ugnies elementus. Ir apie teleportavimasi irgi pagalvodavau: ranka pasiekiamas visas pasaulis.

              Comment

              • Likimo_Kalvis
                YOSH!!!

                • 2006 08 26
                • 378

                #8
                man per akis butu telekinezes, mana manymu inai pats galigiausias dalyks koks tik gal but o tada laikykites visi su sava ugnies ir visokiais kitokiais elementais, nenorejau nieka izeist sorry jeigu taip iseje
                Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                Comment

                • niekšas
                  forumo idiotas

                  • 2006 08 23
                  • 544

                  #9
                  Tik duokit niekshui galiu, tik duokit . Paimčiau negalvodamas apie jokias pasekmes . Ir tikrai man jokios pasekmės nerūpėtų. Savo galias naudočiau neatsakingai, bet kam bet kur ir bet kaip. Gelbėt ar naikint pasauly? hm... sunkus klausimas... Kartais aš geras, kartais blogas, tad pasaulio likimas priklausytų nuo mano tuometinės nuotaikos... Greičiausiai nenaikinčiau tokios gražios planetos, bet sumažinčiau žmonių populiacija per pus. Ir šiaip daug ka pakeisčiau į puse, kuri man atrodo gera.
                  O galiu tai norėčiau... visokiu... Nu labiausiai šitų: nemirtingumas, regeneracija (kaip Alukardo), dar koki sparnai nepamaišytų (Kaip Xrono ir Aion), nu aišku neribota jėga, greitis ir kitos savybės, aišku, kaip yprasta anime veikėjams, plikomis rankomis, be didesniu pastangų, galėčiau sudraskyti žmogų( ranka kiaurai per vidurius, kaip Aion, Alucard). Dar ka nors panašaus į "kamahameha" galėčiau užleist, ir būtinai galėčiau "pakeist forma" tipo atrodyčiau kai paprastas pilietis, bet ištikrujų galėčiau virsti kokiu nors demonu (Kaip Aion, Xrono, Abel Nightroad).Ir dar man labai tie diclonijų "vektoriai" patiko (nu tos jų nematomos rankelės) tokius irgi turėčiau. O be destruktyviųjų galių dar turėčiau ir šviesos galių, tokių kaip gydymas, laikinas priešu sustingdymas, ju nesužeidžiant, nu vopšim aš SW KOTOR' o prisižaides šviesos pusej . Žodžiu spresčiau kas gyvens, kas mirs . Vo kiek prifantazavau

                  Comment

                  • Evil_of_Darknesz
                    Suicide is painless...

                    • 2006 04 09
                    • 998

                    #10
                    Nu cia tai jau pievu pieva, kaz koki gryba pjaunat....

                    Comment

                    • piccosan
                      Daft Punk

                      • 2005 11 28
                      • 250

                      #11
                      man taip noris pritart darknesui... bet nususilaikysiu...
                      as noreciau valdyti laika.. tai absoliuciai geriausias dalykas... nu bet kadangi kas per daug tas nesveika.. i ateiti keliauti man nereiktu.. tik stabdyti ir atsukti atgal...
                      na stai.. pasakiau... koks as veidmainis...

                      Comment

                      • maiindeg

                        #12
                        Naveltui nieksas nikas tai jau cia mum butu sakes visiem nuo to niekso nes sake kad iszudytu puse zmoniu populecijos... tokiam tai labai abejoju kad galima butu duoti gales bus nuotaika kokia visiskai hujova kad sunaikintu visa pasauli tai vat ir nebutu musu cia jau seniausei man atrodo jai nesustabdytu kasnors kitas bet seip isvada kad labai atsakinga tureti gales bet kokias net dabar mes zudomes su visokiom atominem bombom neturedami galiu...
                        Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2006-12-20, 15:17.

                        Comment

                        • Lust
                          a.k.a Yurla


                          • 2006 12 17
                          • 274

                          #13
                          Neribotos jegos ir skraidymo... xD nzn kodel wisad atrode kad butu puijku. xD
                          Lust-Yurla @ DeviantArt

                          Comment

                          • KenYoo
                            Build to Destroy...

                            • 2005 08 28
                            • 144

                            #14
                            mano galios tikriausiai taip pat butu zinoti wiska.
                            dar galbut butu shaunu numatyti ateiti.
                            buti nematomam.
                            buti nemirtingam.
                            galeti keisti savo isvaizda kaip tik noriu.

                            na wa wiena is situ noreciau....
                            super powers are awesome.

                            Comment

                            • Mao
                              a.k.a. Lzq

                              • 2006 07 25
                              • 223

                              #15
                              ....hmmm ZINOMA NORECIAU!!!!!
                              Bet kokios galios tiktu. Aisku labiausiai tai noreciau tokiu sparnu kaip kokio demono ar ko nors, regeneruotis, i kazka vien paziurejus sudegint... zinoma jei panoreciau tai daryt , matyt per interneta koks zmogus ka daro... (laaaabai praverstu), telekinezes noreciau, vaiksciot kiaurai sienas, patapt nematomu kada noriu, aisku visu galiu pati geriausia butu... kad kas noriu tas ir atsitinka. Buciau naujas Dievas isivaizduokit, mane kaip dieva... ir visa zmonija paversciau i anime zmonija. Tfu, visus gyvus padarus paversciau i anime padarus. Butu totalus zjbs!

                              Pirmas mano darbas zinoma butu patapt nemirtingu (su ta paskutine galia kur ant galo parasiau), tada kunajus mano rankoj atsirastu ir eiciau keliu ir zudyciau visus savo priesus ar zmones, kurie manes nemegsta. :evil:

                              net nezinau ko pridirbciau... bet butu geris... ir tvarka zemej normali... sunaikinciau daugiau nei puse zmonijos... visus zmones kuriem pofik ant gamtos, o jiem tik reik pinigu....

                              ups isilinksminau. tai kogero mano ilgiausias postas.
                              I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                              Comment

                              Working...