Anime klubas in Vilnius... Gal jau laikas?!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Soramaro

    Anime klubas in Vilnius... Gal jau laikas?!

    Taigi mieli mano vilnieciai... Gal jau laikas ir JUM kazka daryti? Mane tikrai nervina, kaip visi inkscia ir burba "kas butu jeigu butu..." As suprantu, kad viresni otaku yra tinginiai ir kiauras dienas mirke sedi ir ten pasikalba ir anime keiciasi... Bet didesne otaku-vilnieciu yra nuo 15 iki 17 metu... Taigi manau reikia zengti pirma zingsni ir pabandyti padaryti kazka in Vilnius!!!
    As pats mielai sutikciau organizuoti ir bandyti kazka daryti, bet man tera 15 metu (ir tai dar tik po 3 menesiu bus...) ir vargu ar man kas rimto pavyktu, nes "Ahh...jis dar vaikas...ka jis cia bando apgauti? laiko gaisimas...
    Bet manu kad Sable ar dar kas is viresniuju galetu man padeti arba as jiem padeciau. Negi sitiek daug zmoniu visai neturi jokiu pazystamu? gal kas pazysta koki baro/klubo vadova, kuris galetu for free leisti viena karta per savaite susitikti pulkeliui zmogu? pavyzdziui as galiu suzinoti visas teises ir istatymus kurie mum trukdytu/leistu toki kluba ikurti... O del anime ziurejimo... Skalvijos kino tetras yra na... senas ir nelabai populerus, tad ten TIKRAI galima kazka suorganizuoti... Mano klasiokes brolis ten nuejo, pakalbejo(jam ir 15metu...hm teikia man vilciu) ir jam leido viena vakara rodyti ten kakoki jo filma... kaina 4 lt nuo bilieto, bet viskas atitenka Skalvijai...nu bet ce ne esme.
    Taigi tereikia surinkti rimtu zmoniu komanda ( as tikiu kad cia tokiu yra ) ir pasitelkus pazystamus isiveisti Vilniui anime kluba.
    Taigi tikiuosi sia zinute as pradejau naujojo anime klubo in vilnius veikla! so...DISKUTUOJAM!!!
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    #2
    Hehe, kazkas pagaliau prabilo ta tema.
    Na buvo laikas domejausi ka galeciau pasiteikes kai kurias studentu atstovybes teikiamas privilegijas padaryt univere. Taciau variantas nelabai atrode tinkamas. Na sale/auditorija su projektorium ir ekranu gaut butu imanoma. Taciau laikas yra ziauriai ribotas ir naktiniu visokiu pasisedejimu daryt vargu ar butu imanoma. Siaip kol kas buvo vyke kiek zinau tik filmu ziurejimai tam tikrom savaites dienom.
    Na bet nemaniau, kad toks variantas kam tiktu tai ir tylejau. Bandyti kazka ispesti daugiau is fakulteto administracijos reiktu. nu bet as kol kas ir taip nepergeriausiuose su jais santykiuose :rolleyes:, o ir i uzsieni isvarau. Jei vis gi kas tikrai norit tuom uzsiimt, tai galiu garantuot, kad nuo rudens galeciau prisidet prie organizavimo.

    Comment

    • Ozis

      #3
      Kolkas nematau jokiu klubo pliusu, beto netureciau tam paprasciausiai laiko. Realiausia butu tartis su fantastu klubais ir glaustis prie ju.

      Comment

      • Lax..
        reLaxed




        • 2005 12 24
        • 516

        #4
        Fantastų klubai sunkiai priimtų, nes:
        1. Jie patys neturi, kur pasidėti.
        2. Vasarai a.k.a. fantastų būrelį uždarys kartu su RMTKR ir jie glausis improvizuotai.

        BT: projektoriaus jie tikrai neturėtų, bent jau dažnam naudojimui.

        Comment

        • Neoner
          We're the Unbound


          • 2005 12 28
          • 109

          #5
          manau kad shituo aspektu galeciau sudominti LT cyber sport lygos prezidenta (irgi otaka). manau jis galetu labai pagelbeti organizuojant shita reikala.

          Comment

          • Masayume

            #6
            nesu didele aktyviste, bet turbut tokiame dalyke sudalyvauciau jau vien tam, kad butu didesnis zmoniu skaicius o pirma susitikima galima suruosti nebutinai kazkokioje spec vietoje su anime perziura, o tiesiog betkurioje vilniaus kavineje ar parke butu proga susipazinti ir apsitarti del tolimesnes veiklos.

            Comment

            • Lax..
              reLaxed




              • 2005 12 24
              • 516

              #7
              Eilinė pjankė, tusas, meetas - tai turėjai omenyje?

              Comment

              • Masayume

                #8
                tikrai ne. pasiuliau varianta, kad nebutina ieskoti kazkokios spec vietos. nes dar isvis neaisku ar kas vyks ir ar bus isvis norinciu. o kas del pjankiu dai as jau is to amziaus isaugau kai toks dalykas buvo pats svarbiausias

                Comment

                • Youka
                  bishoujo

                  • 2006 01 30
                  • 335

                  #9
                  papasakokit man prasau, ka toksai klubas veiktu, kada jis burtus ir panasiai?
                  ar jis tam, kad keistis anime? ar jis tam, kad apie ja diskutuot ir panasiai?

                  man atrodo, kad chatas yra visai gera tokio klubo versija - apjungia zmones is visur ir kartais, reikalui esant, susibega visi. ir anime pasikeicia, ir kiaura laika gali apie ja kalbetis...

                  na nesu as jau tokia skeptiska, bet visvien... paaiskinkit man ^^

                  Comment

                  • Lax..
                    reLaxed




                    • 2005 12 24
                    • 516

                    #10
                    Hehe, o kaip susipažinimas su anime video gaming history? plastic/paper-modeliavimas, anime watchingas, cosplay drabužių kūrimas?

                    Comment

                    • Ozis

                      #11
                      IMHO tai bus tik eilinis time and money waste.

                      Comment

                      • sheezykitty

                        #12
                        kam burtis i kruwa ir zet anime all night?wat jej butu anifestas tai jau kas kita.thus,cosplayus l rimtas reikalas.cia per walanda dwi nepadarysi.btw,kas siut moka?o.O;; beto masayume teisi-reik jums susitikt visiems ir susipazint.bo jej puse nesutars vieni su kitais tai meetas nevykes.ir rimtai,reik jums plano kur/kas/kaip nes jei vienas meetas bus lame tai jau mazai kas i antra ateis
                        bet ideja gera

                        Comment

                        • Soramaro

                          #13
                          Tep...Ziurim ka turim...
                          Kaip ir tikejausi, pazystamu turit! tai gerai... Sable pasiuliau, nes keitesi su mano drauge anime, todel man toptelejo, kad jis ne koks mirkinis namiseda Taigi lauksim griztant ir tikesimes padesi?
                          Ozis negeras pesimistas...
                          Nop LAX... No tusas, tiesiog reikia susibegti i kruvike ir aptarti kas kaip gali prisideti prie "Klubo vizijos" O va tu supazindint galetum su tais anime grajais, nes pats tokiu labai noriu, bet neisivaizduoju is kur gaut...(tenkinuos RPGMakerXp )
                          Masayme - sutinku 100%. reikia dabar sugalvoti kur kada kas ir kaip gali susitikti ir susitiksim!
                          Neoner - apie tave irgi pagalvojau, nes su Shisi keiteisi... Kai/jei(BUTINAI) surengsim koki trumpa susitikima tada aptarsim tavo paziulima...O su tuo prezidentu tai atrodo reikes tau pasisneketi
                          Taip Youka mano viena is pagrindiniu minciu yra anime trade. norit tikekit norit ne, bet pas mane apie 150Gb anime yra, o as neto...neturiu
                          Taigi bendrai as siekiu, kad butu rimtas klubas ir pasirodymas pirma karta turi palikti ispudi(gome kurokawa, bet jusu atidarymo 2 dalis buvo...hmm...nu patys buwot patys matet)
                          Taigi reikia rimtai susitikti, rimtai susitarti ir tada rimtai padaryti. Pradzia turi buti gera, nes gera pradzia jau puse darbo!!!

                          Comment

                          • Masayume

                            #14
                            dziaugiuosi, kad atsirado entuziastingas zmogus, kuris stengiasi kazka padaryti taip ir toliau. kas del vietos laiko ir pan. deja iki 06 22 esu isbraukta is normalaus gyvenimo (sesija, nerasytas kursinis ir pan.) todel is manes nebus jokiu pasiulymu ir pageidavimu.
                            sekmes organizuojantis

                            Comment

                            • Ozis

                              #15
                              Toks pesimistas esu ne is lempos. Esu vienu metu padejes registruoti draugija, taciau supratau koks tai yra popierizmas ir pasitraukiau is registravimo proceso. Praejus apie pusei metu nuo to laiko kai pasitraukiau ta draugija dar net nepradeta registruoti. O siaip draugija dar pries tai planavom gal 1,5 metu, taigi tai reiskia, kad per 2 metus beveik nieko nepadarem...
                              kas bus su anime klubu nzn, gal atsiras zmoniu, kurie turi daugiau laisvo laiko ir jiem negaila ji paaukoti klubo steigimui, kitu atveju tai teliks rozine svajone. beto siaip klubu reikia ne tik zmogisku resursu, bet ir pinigu. Siaip jau per tuos puse metu pamirsau kur ir kiek reikia, bet galiu drasiai sakyti, kad vien registravimas kainuotu apie 500 Lt, beto jei neklystu dar reiktu islaikyti revizoriu (nzn, gal jis gali dirbti visuomeniniais pagrindais).

                              Comment

                              Working...