Smulkūs pasiūlymai ir pastebėjimai

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Dai-Katana
    Podcast or Death




    • 2004 10 04
    • 687

    Smulkūs pasiūlymai ir pastebėjimai

    • Tema skirta smulkiems pasiūlymams ar pastebėjimams, kuriems nereikalinga atskira tema.
    • Esant išsamesniam ir konstruktyvesniam pasiūlymui ar pastebėjimui ir turint idėją kaip tą dalyką pakeisti, papildyti, patobulinti ar panaikinti - kurkite naują temą šiame sub-forume.


    Pateikti pasiūlymai:


    Autorius valtiel
    turiu idėją dėl Tokyo Game Show 2016, kuris vyks šią savaitę nuo ketvirtadienio iki sekmadienio. idėja būtų panaši į tą epizodą, kuriame kalbėjote apie rudens anime, tai čia būtų kalbama apie per šių metų TGS demonstruojamus žaidimus. na būtų toks grynai epizodas skirtas naujiems japoniškiems žaidimams (ten didžioji jų dalis tikrai su anime per kažkurią prizmę susiję). jei turėčiau mikrafą, pats būtinai prisidėčiau prie šito.


    Autorius Pagran2kas
    Na jei kazkada kiltu podcasto tema del AMV visad esu pasiruoses prisijungti, jei tik iranga leis
    Paskutinis pakeitimas nuo Dai-Katana; 2016-09-15, 07:33.

    SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN
  • Augis24
    AZ rėmėjas




    • 2009 03 29
    • 769

    #2
    Sumeskit podcastus i viena vieta (man atrodo, kad taip jau yra), kad ir youtube playlistas, jeigu tik neuzcopyrightins, ir prideti prie "AniRadio", ant meniu juostos.

    Bet manau, kad cia reikes siek tiek daugiau "galiu". Ar dar geriau, gauti savo mini subforumiuka, kadangi reikalas nenumire ir manau, kad verta.

    Kalbant apie pati podcasta... Hm... Ar butu galimybe, tarkim, savaitei laiko likus iki paleidimo, gauti kazkoki tai mini traileri arba, kad ir paprasciausia gija sukurti apie tai ir siek tiek uzsiminti ko tiketis butent toje vietoje?

    Comment

    • valtiel
      Narys


      • 2012 04 12
      • 82

      #3
      aišku, labiausiai norėtųsi podcasto pora kartų per mėnesį, bet suprantu kad laiko trūkumas ir pan. dalykai atsitinka. kita vertus, kad to nebūtų reikia naujų žmonių, norisi išgirsti naują balsą. tikrai raginu žmones jungtis prie podcasto. ir pats mielai prisijungčiau, jei mikrafą turėčiau ir šiek tiek daugiau nusimanyčiau anime. kol kas tik pradedantis esu (https://myanimelist.net/animelist/suveln).

      o šiaip man patiko epizodas apie mechas. būtų smagu išgirsti podcastus ir apie kitus žanrus/apie frančizes/studijas.

      sėkmės projekte! jūsų podcastas tikrai įdomus ir prasmingas.

      Comment

      • Dai-Katana
        Podcast or Death




        • 2004 10 04
        • 687

        #4
        Autorius Augis24
        Sumeskit podcastus i viena vieta (man atrodo, kad taip jau yra), kad ir youtube playlistas, jeigu tik neuzcopyrightins, ir prideti prie "AniRadio", ant meniu juostos.

        Bet manau, kad cia reikes siek tiek daugiau "galiu". Ar dar geriau, gauti savo mini subforumiuka, kadangi reikalas nenumire ir manau, kad verta.

        Kalbant apie pati podcasta... Hm... Ar butu galimybe, tarkim, savaitei laiko likus iki paleidimo, gauti kazkoki tai mini traileri arba, kad ir paprasciausia gija sukurti apie tai ir siek tiek uzsiminti ko tiketis butent toje vietoje?
        • Anime Zonoje jie dabar vienoje vietoje. Ta prasme kad savo individualioje epizodų sekcijoje. YouTube playlistas irgi yra, tik pačiame youtubėje jis.
        • Užkopyrightinę buvo jau kokius 6 kartus. Net buvo claimai užmesti. Mechų anime reikėjo 3 kart atblokuoti kaip "fair use" pagrindu
        • Daan'as palaimino mane ir suteikė man šiek tiek galių bei sukūrė minėtąjį mini forumiuką.
        • Dėl paskutinio klausimo tai iš esmės tam ir paprašiau Daan, kad pakurtų subforumą, kuriame mes darysime visą pasiruošimą bei bandysim paeksperimentuoti su komunikavimu. Dėl trailerių tai nežinau. Per paskutines 2 saaites turėjau vieną dieną laisvą tik - viršvlandžių daug pasiėmiau... Nebent kokį tekstinį bet ir tai - ar to tikrai reikia? Forumo temos pakaktų.



        Autorius valtiel
        aišku, labiausiai norėtųsi podcasto pora kartų per mėnesį, bet suprantu kad laiko trūkumas ir pan. dalykai atsitinka. kita vertus, kad to nebūtų reikia naujų žmonių, norisi išgirsti naują balsą. tikrai raginu žmones jungtis prie podcasto. ir pats mielai prisijungčiau, jei mikrafą turėčiau ir šiek tiek daugiau nusimanyčiau anime. kol kas tik pradedantis esu (https://myanimelist.net/animelist/suveln).

        o šiaip man patiko epizodas apie mechas. būtų smagu išgirsti podcastus ir apie kitus žanrus/apie frančizes/studijas.

        sėkmės projekte! jūsų podcastas tikrai įdomus ir prasmingas.
        • Man irgi norėtūsi porą kartų per mėnesį. Man asmeniškai didžiausia bėda yra pasirinkti temą. Dienom ar savaitėm neapsisprenžiu. Gal aš pernelyg kapstausi. Bandysim tai pataisyti forume.
        • Naujų žmonių potencialiai yra. Dar 2 nešnekėjo eteryje. Dėl naujų balsų irgi mąstyta buvo. Bet čia reikia evoliucijos stiprios, kad podcasteriai galėtų gera kokybe įrašinėti interviu visokius ar renginių medžiagą su diktofonais ar gal net ir video. Neskaitant to - dar ir pakeliauti reikėtų šiek tiek.
        • Aš visad už tai, kad mikrofonas tokiems dalykams būtų kuo kokybiškesnis. Tačiau tas kainuoja. Gyvenimo prioritetai sudėlioja viską taip, kad atsiranda svarbesnių.
        • Tobulame pasaulyje AnimeZona Podcastas turėtų būti ne vien tik apie anime. Greičiau apie viską, kas susiję su Japonija ir į jos kultūrą panašia išraiška viena ar kita forma. Kitaip tariant visa Azija ir iš jos atklydusius filmus, muziką, serialus, animaciją, menus, kulinariją ir taip toliau. Todėl nebūtina vien tik kalbėti, tačiau galima ir paprasčiausiai postinti čia ir klausti bei siūlyti savo temas, kurias kiti galėtų labiau išvystyti ir taip sulipdyti gerą bazę kitiems epizodams.

        SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

        Comment

        • valtiel
          Narys


          • 2012 04 12
          • 82

          #5
          turiu idėją dėl Tokyo Game Show 2016, kuris vyks šią savaitę nuo ketvirtadienio iki sekmadienio. idėja būtų panaši į tą epizodą, kuriame kalbėjote apie rudens anime, tai čia būtų kalbama apie per šių metų TGS demonstruojamus žaidimus. na būtų toks grynai epizodas skirtas naujiems japoniškiems žaidimams (ten didžioji jų dalis tikrai su anime per kažkurią prizmę susiję). jei turėčiau mikrafą, pats būtinai prisidėčiau prie šito.

          Comment

          • Dai-Katana
            Podcast or Death




            • 2004 10 04
            • 687

            #6
            Autorius valtiel
            turiu idėją dėl Tokyo Game Show 2016, kuris vyks šią savaitę nuo ketvirtadienio iki sekmadienio. idėja būtų panaši į tą epizodą, kuriame kalbėjote apie rudens anime, tai čia būtų kalbama apie per šių metų TGS demonstruojamus žaidimus. na būtų toks grynai epizodas skirtas naujiems japoniškiems žaidimams (ten didžioji jų dalis tikrai su anime per kažkurią prizmę susiję). jei turėčiau mikrafą, pats būtinai prisidėčiau prie šito.
            Šitą reikės tikrai padaryti sekančiam (12-am) epizodui. Mums šiaip labai priverstų kas nors, galtintis daugiau apie žaidimus pašnekėti. Lūkesčius ir panašias nuomones galima paprastai padaryti, tačiau sunkiau bus knisti giliau, kai palyginimui mažai J-RPG žaista. Aš visual novel žanro pavyzdžiui išvis nežaidžiu. Amnesia ant Vitos užtrukau 20 minučių kol kantrybė trūko ir ištryniau.

            SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

            Comment

            • Miesto_Druidas
              the journeyman



              • 2010 08 17
              • 1691

              #7
              Dėl japoniškų žaidimų temos tikrai sutikčiau, bet specialiai kalbėti tik apie Tokyo Game Show kaži ar verta. Daugelis anonsuotų žaidimų bus pirma anonsuoti tik Japonijai, tai kol mes dar jų sulauksime (jei sulauksime) praeis nemažai laiko. Taip pat mažai jų bus išties aktualūs lietuviams. Ir kaip minėta, ar labai jau daug lietuvių žaidžia japoniškus žaidimus, ypač iš labiau nišinių žanrų (Resident Evil žino gal ir dauguma, bet į VN ar JRPG (apart kokio artėjančio Final Fantasy XV) daugelis nė nekreipia dėmesio ). Kitavertus tikrai galima apšnekėti didėjantį kiekį japoniškų žaidimų išleidžiamų ant PC (per Steam).

              Comment

              • cobabara
                Super mega ultra rašytojas



                • 2009 03 17
                • 998

                #8
                Autorius Dai-Katana
                Šitą reikės tikrai padaryti sekančiam (12-am) epizodui. Mums šiaip labai priverstų kas nors, galtintis daugiau apie žaidimus pašnekėti. Lūkesčius ir panašias nuomones galima paprastai padaryti, tačiau sunkiau bus knisti giliau, kai palyginimui mažai J-RPG žaista. Aš visual novel žanro pavyzdžiui išvis nežaidžiu. Amnesia ant Vitos užtrukau 20 minučių kol kantrybė trūko ir ištryniau.
                RitsuKitsune galima bandyt kalbint. Ji daugumoj otome žaidžia, bet gal ir iš bendrų kažką nusimanys. Bent jau paklaust galima.
                Urameshi, Iemon-dono!

                Comment

                • Dai-Katana
                  Podcast or Death




                  • 2004 10 04
                  • 687

                  #9
                  Autorius cobabara
                  RitsuKitsune galima bandyt kalbint. Ji daugumoj otome žaidžia, bet gal ir iš bendrų kažką nusimanys. Bent jau paklaust galima.
                  Forume ji niku JuusanKitsune?

                  SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                  Comment

                  • valtiel
                    Narys


                    • 2012 04 12
                    • 82

                    #10
                    jau turiu mikrafą, tik netestavau. bet irgi visual novelėse nesu kietas ir jRPG, šiaip žaidimų entuziastas ir apžvalgas rašau ilgai

                    Comment

                    • cobabara
                      Super mega ultra rašytojas



                      • 2009 03 17
                      • 998

                      #11
                      Nee, JuusanKitsune yra atskiras padaras. Jeigu per AZ nerasi, duok žinią, parašysiu jai per Skype.
                      Urameshi, Iemon-dono!

                      Comment

                      • Pagran2kas
                        Forumo vilkas

                        • 2013 11 23
                        • 328

                        #12
                        Na jei kazkada kiltu podcasto tema del AMV visad esu pasiruoses prisijungti, jei tik iranga leis
                        The end justifies the means.

                        http://myanimelist.net/animelist/Pagran2kas

                        Comment

                        • juudiiiss
                          Onna


                          • 2007 06 29
                          • 281

                          #13
                          Hallo. Susitikimo metu vasarą kalbėjome apie tokį "žaidimą" kurį minėjo Eglė - pasakojama istorija, kurioje klausytojai turi rasti tiesą (na, sakykime 10 teisingų faktų pasakojime). Taisykles galima sugalvoti, keisti ir pan. Turiu 2 idėjas/pasakojimus, vienas anime, kitas manga tematika (manau reikia pradėti nuo ko nors paprasto ir lengvesnio), įrašyti man taip pat problemų tikriausiai nekiltų, nes grįžau iš Danijos ir vėl patruliuoju Lietuvoje. Klausimas - ar vis dar įdomus/aktualus/reikalingas toks dalykas? Live sesijoje kiek bijočiau, tačiau įrašą paleisti jos metu manau nebūtų sunku. Kaip idėja - podcasto tema jo pabaigoje/pradžioje galima įmesti tokį įrašą klausytojams paspeliot.

                          Comment

                          • Dai-Katana
                            Podcast or Death




                            • 2004 10 04
                            • 687

                            #14
                            Autorius juudiiiss
                            Hallo. Susitikimo metu vasarą kalbėjome apie tokį "žaidimą" kurį minėjo Eglė - pasakojama istorija, kurioje klausytojai turi rasti tiesą (na, sakykime 10 teisingų faktų pasakojime). Taisykles galima sugalvoti, keisti ir pan. Turiu 2 idėjas/pasakojimus, vienas anime, kitas manga tematika (manau reikia pradėti nuo ko nors paprasto ir lengvesnio), įrašyti man taip pat problemų tikriausiai nekiltų, nes grįžau iš Danijos ir vėl patruliuoju Lietuvoje. Klausimas - ar vis dar įdomus/aktualus/reikalingas toks dalykas? Live sesijoje kiek bijočiau, tačiau įrašą paleisti jos metu manau nebūtų sunku. Kaip idėja - podcasto tema jo pabaigoje/pradžioje galima įmesti tokį įrašą klausytojams paspeliot.
                            Nėra ko bijoti - tik smagiau ir linksmiau bei natūraliau su paslydimais gyvai. Pavyzdžiui 14 epizodo pirmos 2 minutės - nežinau kaip kam - bet mane visad prajuokina.

                            Pats reikalas tikrai domina ir noriu. Tingėjau pats visad kurti aš tokius dalykus.

                            SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                            Comment

                            Working...