Anonsas

Collapse
No announcement yet.

Riga CosplayCON 3. Kelionės planai

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts
 • Wishmaster
  KOI team founder


  • 2008 07 18
  • 421

  Riga CosplayCON 3. Kelionės planai  Rugsėjo 5d(sekmadienis). Rygoje vyks CosplayCON 3. KOI planuoja krešinti tą partį. Visi kas nori važiuoti kartu ir parodyti kad Lietuviai nenusileidžia otakiškumų - prašau rašykit man į wishmaster@koi.lt iki antradienio. Dėl noro pasirodyti ant scenos - iki sekmadienio 23:59.

  Otaku-KOI-busas išvažiuoja rugsėjo 4d (šeštadieni) iš Forum Palace (tikslus laikas bus patikslintas(ne ankščiau 12:00)) stovėjimo aikštelės ir pasineria į anime-related nuotykių sūkurį.
  Programoje - puiki kelionė su nowJapan organizatoriais ir pirmų vietų laimėtojais, vakaras ir naktis gražiame Rygos senamiestyje, asmeniškas susipažinimas su Rygos cosplayeriaias, puikus renginys - Riga CosplayCON 3 ir linksma kelionė atgal.

  Maršrutas: Vilnius - Panevėžys - Ryga - Panevėžys - Vilnius.
  Kaina:
  Pilna bilieto kaina - 99 Lt (kelionė į abį puses, nakvynė, įėjimas į renginį)
  Kaina nowJapan 2010 pirmųjų vietų laimėtojams - 50Lt (su sąlyga kad važiuojate su kostiumų ir parodote savo pasirodymą ant scenos).
  Vaikai iki 16 m.(imtinai) turi turėti tėvų sutikimą.

  Kaip visada - visi kas važioja su KOI, gauna bilietą būtinai(nereikės stovėti eilėje ir nebus taip kad nepateksite į renginį dėl bilietų stokos (pas Latvius visada ribotas bilietų skaičius).

  Visais klausimais: 868983822

  VIETŲ YRA
  Paskutinis pakeitimas nuo Wishmaster; 2010-08-27, 17:22.
  Of all the things I've lost - I miss my mind the most
  All bannanas in the world - unite!!!
Working...
👍