Anonsas

Collapse
No announcement yet.

INFINITY – anime ant jūsų žaidimų stalo

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts
 • Daan
  Administratorius

  • 1998 10 30
  • 183

  INFINITY – anime ant jūsų žaidimų stalo


  Gera naujiena Lietuvos karinių stalo žaidimų ir anime mėgėjams – į Lietuvą pagaliau atvyksta ispanų kompanijos „Corvus Belli“ leidžiamas miniatiūrų žaidimas „INFINITY“. Žaidėjus jis turėtų sudominti kaip tikrai kokybiškas miniature wargaming kategorijos produktas, o anime gerbėjų dėmesį turėtų patraukti savo vizualumu, kuriame daug stilistikos, būdingos anime ar manga raiškos formoms. Šio žaidimo kūrėjai, ypač dizaino skyrius, įkvėpimo sėmėsi ne iš ko kito, kaip paties maestro – manga-ka Shirow Masamune. Tai jaučiama tiek ir taisyklių knygos iliustracijose, tiek ir žaidimui naudojamose figūrėlėse.

  Infinity – tai miniatiūrų žaidimas, kurio veiksmas vyksta pasaulyje po 175 metų. Iš vystyklų išaugusi žmonija seniausiai paliko Žemę, savo gimtąją planetą. Milžiniški krovininiai laivai „Cirkularai“, sujungdami išsimėčiusias kolonizuotas planetas, žiedinėmis orbitomis skrodžia kosmoso platybes, naudodamiesi kosmoso kirmgraužomis tarsi tuneliais. Pasaulius jungiantį laivyną, o kartu ir visas žmonijos planetas vienija bei po savo sparnu glaudžia O-12 – naujasis Jungtinių Tautų variantas, besistengiantis išlaikyti visoje žmonijos sferoje įsivyravusią trapią taiką. Tam tarnauja ir Aleph – žmonijos sukurtas dirbtinis protas bei visoje Galaktiką išsiraizgęs informacijos ir pramogų tiekimo tinklas Maya.


  Žaidimas priklauso skirmish (smulkaus masto kovinių veiksmų) klasei, kurioje vieną kovinį vienetą vaizduoja viena figūrėlė, o ne jų būrys, kaip įprasta masiniuose mūšiuose. Visus veiksmus žaidime atlieka individualūs kovotojai.

  Kalbant apie figūrėles, reiktų pabrėžti, jog žaidimą "INFINITY" leidžianti ispanų kompanija „Corvus Belli“ sugebėjo sukurti tikrai puikias figūrėles, kurios ne veltui laikomos sci-fi miniatiūrų žaidimų etalonu - būtent jų atlikimo kokybė bei detalių gausa kartu su optimaliai tokiam žaidimui pritaikytomis taisyklėmis leido "INFINITY" išsiveržti į skirmish žaidimų lyderių gretas. Kitas, ir ko gero ne mažiau svarbus žaidimo populiarumo faktorius yra tas, jog figūrėlės ir visa žaidimo koncepcija buvo sukurta atsižvelgiant į gerą anime įtaką – užtenka pažvelgti į figūrėles, kad suprastume, iš kur vėjas pučia. Ir tai jaučiama ne tik žaidime naudojamose mechose (žaidime vadinamose T.A.G – Tactical Advanced Gear), bet ir visose kitose figūrėlėse, kurių pozų išraiškingumą papildo daliniams parinkta spalvinė gama, labiau tinkanti anime herojams, o ne realiai veikiantiems daliniams. Kovotojų rūbai, apsaugos priemonės, netgi šalmai su voro akis primenančiais sensoriais ir styrančiomis comlog antenomis atrodo tarsi nužengę iš Sh.Masamune mangų „Ghost in the Shell“ ar „Appleseed“. Technokratinis žaidimo pasaulis iš tikro labai panašus į šio japonų mangos guru sukurtas visatas – tiek pagaliau realiomis tapusiomis mechomis, tiek savo technologijos lygiu, tiek ir galimybe žaidimo metu nuhakinti savo priešą ir pasijausti tikru GITS programišiumi .

  Šio, kaip ir panašių žaidimų esmė yra surinkti armiją iš tau patinkančios rasės kovotojų ir su ja mūšio lauke nugalėti priešą. Prieš mūšį susitariama, kokio dydžio armijomis bus žaidžiama, o kiekvienas kuriomis nors savybėmis ir sugebėjimais pasižymintis kovotojas vertas tam tikro taškų skaičiaus – pagal norimą taktinį planą sudaroma armija, kurios vertė negali viršyti nustatytos, ir tada žaidimas prasideda...


  Žaidime dalyvaujančių pusių veiksmų sėkmė ar nesėkmė nustatoma metant kauliukus – "INFINITY" tam naudojamas vienas dvidešimtbriaunis (d20) kauliukas.
  Sklandžiai žaidimo eigai užtikrinti yra sukurtos paprastos, tačiau logiškos taisyklės. Iš kitų panašaus tipo žaidimų tarpo "INFINITY" išsiskiria tuo, kad kuriant jo taisykles buvo vadovautasi formule „genialumas slypi paprastume“. Jo taisyklės paprastos ir logiškos, lengvai suprantamos, tačiau tuo pat metu minėtasis paprastumas leidžia nuolat papildyti žaidimą naujomis taisyklėmis taip, kad jos nepažeistų egzistuojančio balanso ir lengvai įkomponuotų naujus dalykus į jau egzistuojančių gretas. Tai ir yra vienas žaidimo privalumų – atsižvelgiant į žaidėjų pastabas ir siekiant logiškumo žaidimo taisyklės kinta arba įvedamos naujos, tačiau jokios naujovės neverčia iš naujo perprasti viso žaidimo.

  Kitas žaidimo ypatumas yra tas, kad žaidime dalyvaujančios armijos pastoviai papildomos naujais nariais, turinčiais naujų sugebėjimų arba užkemšančiais armijos formavimo skyles; tačiau tam, kad sektumėte savo ar priešo armijas, nereikia nuolat pirktis armijų knygų – visi nauji daliniai yra skelbiami gamintojo interneto svetainėje www.infinitythegame.com, taip leidžiant žaidėjui apsispręsti, tinka jam naujai pasirodęs dalinys ar ne, sutaupant jam nervų, laiko bei išlaidų armijų knygų pirkimams.

  Norint pradėti žaisti žaidimą, pakanka įsigyti pradinį armijos rinkinį, kuriame galima rasti ne tik pagrindinių, bet ir labiau specializuotų karinių dalinių atstovų. Įsigytas rinkinėlis leis naujiems žaidėjams žaisti pilnaverčius mūšius ir perprasti taisykles netgi neturint visų įmanomų kovinių vienetų, kuriuos galima įsigyti vėliau.

  Reikia pasakyti, kad "INFINITY" puikiai tinka „kolekcionuojamo miniatiūrų žaidimo“ vardas – palyginti su kitais žaidimais, naujai pasirodančius dalinius lengva rinkti, kadangi niekas neverčia pirkti dalinių, sudarytų iš daugelio figūrėlių – beveik visi koviniai vienetai sudaryti iš vienos figūrėlės, taip leidžiant žaidėjui daugiau dėmesio skirti vienos figūrėlės dažymui bei nesmogiant per kišenę, kai norima papildyti armijos gretas naujai išleistais dalinais... Be to, žaidime tikrai neegzistuoja „nenugalimos armijos“ recepto ir žaidėjai gali išbandyti ne vieną savo armijos formavimo variantą...


  Tie, kas susidomėjo ir nori daugiau suzinoti apie "INFINITY" ar išbandyti šį žaidimą - teiraukitės daugiau informacijos elektroninio pašto adresu info@furorgames.lt .
 • Firo
  Obvious troll is obvious

  • 2008 06 24
  • 344

  #2
  Me is interested. 4 some reason aš visai panorau jį išbandyti, looks like fun ^^ Įdomiausias elementas, jog būna "papildymai" kas neleidžia žaidimui atsibosti.

  + Figurėles dažai pats? Wow, nice... nors ir atrodo kiek complicated.

  BTW, I can see Tachikoma smwhr... XD

  Comment

  • kypshius
   Rašytojas   • 2007 04 17
   • 268

   #3
   tikrai išsamus, aktualus ir malonus akiai aprašymas. tik vat net pagalvot baisu kiek kainuos šio žaidimo starter pack'as...

   Užkalė visus langus ir augina pingviną.

   Comment

   • Lax..
    reLaxed
    • 2005 12 24
    • 525

    #4
    ~30 euro. Starteris vienos rasės, tad norint pažaist reiktų ir draugo su panašiu starteriu. O vat yra taisyklės kartu, ar ne - neužmačiau.

    Comment

    • piccosan
     Daft Punk

     • 2005 11 28
     • 253

     #5
     Na starteris uz 112lt, manau yra gan nebloga kaina, proto ribose kaip sakant. Tik savrbu kad susidarytu pakankama paklausa.


     P.S. as jau ir favorita tarp starteriu issirinkau x]
     Paskutinis pakeitimas nuo piccosan; 2008-12-18, 14:13.

     Comment

     • magyar
      Naujokas
      • 2008 03 04
      • 10

      #6
      Sveiki,
      As esu vienas iš šio straipsniuko kaltininkų . Dekoju Daan uz operatyvų ir estetišką pateikimą.
      Kadangi jau iškilo klausimas apie žaidimo taisykles, tai atsakysiu. Starteriuose taisyklių nėra, taisyklių knygą reikia pirkti atskirai ir kainuoja ji nemazai - 121 Lt.
      Taisykles galima atsisiųsti ir is Interneto:
      http://www.infinitythegame.com/infin...=75&Itemid=192

      Rinkitės "2nd Edition Rules" PDF dokumentą. Jame yra pilnos žaidimo taisyklės. Nėra tik INFINITY pasaulio aprasymo ir kitų beletristikų.

      Žaidimą bus galima išbandyti nuo kitų metų sausio mėnesio. Kitais metais taipogi laukia tokios atrakcijos, kaip turnyrai, figurėlių dažymo konkursai ir t.t. Ką tikrai galima pažadėti - tai daug support'o šitam žaidimui .

      Jeigu tik turite klausimų, būtinai klauskite, čia arba info@furorgames.lt . Būtinai pasistengsime kaip galima greičiau atsakyti.

      Comment

      • Lamb_of_God
       War, war never changes...
       • 2005 09 17
       • 96

       #7
       Na kazkaip visa laika zavejausi Warhammer 40k, sis zaidimas nieko nenustebino, taisykles gan painokos bet lengvai perprantamos (pagrindinius dalykus perskaiciau), na jai susidarytu sakykim lietuvoje grupele zaidzianciu tai gal ir susigundiciau
       Laisvas ir nepriklausomas video menininkas

       Comment

       • mariux9998
        Labas.

        • 2008 06 20
        • 488

        #8
        Lietuvoje kur bus galima isigyti? I would like to try this game, it looks so cooool.

        Comment

        • magyar
         Naujokas
         • 2008 03 04
         • 10

         #9
         Kolkas įsigyti bus galima tiktai tiesiogiai is Furor Games. Kad sužinoti išsamesnę informaciją - rašykite tiesiai į info@furorgames.lt.
         Tikimasi, kad didėjant žaidėjų skaičiui, INFINITY pasirodys ir specializuotų žaidimų parduotuvių lentynose.
         Kur bus galima išbandyti ar susirinkti pažaisti šį žaidimą, turėtų paaiškėti jau netrukus.

         Comment

         Working...
         👍