Anonsas

Collapse
No announcement yet.

Nauji Anime: 2008 Ruduo

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts
 • Sable
  The Hitchhiker

  • 2005 03 11
  • 1605

  Nauji Anime: 2008 Ruduo

  <table width=700><tr><td><div align=justify><img src=http://img254.imageshack.us/img254/5619/phphqjt3kpm1ja1.jpg hspace=5 align=left></img>Hakushaku to Yousei

  Žanrai: nuotykiai, magija, romantika
  Studija: Artland
  Formatas: TV
  Transliacija: 2008-09-28
  Trailer, ANN, Oficialus Puslapis

  Istorija:
  Veiksmas vyksta 19’to amžiaus Anglijoje ir sukasi aplink “fejų daktarę” Lydia, kurios gyvenimas apsisuka kai ji sutinka legendinį riterį Edgarą ir jo draugiją. Šis pasamdo ja kaip patarėją savo brangaus kardo, turėjusio būti perduotu jam kaip palikimas, paieškos metu. Žemo kraujo spaudimo bishounenai ir prisodrintas romantikos veiksmas. Kitaip tariant nieko naujo, bet visai įmanoma, kad pateiks kokią padorią meilės istoriją.

  <hr>
  <img src=http://img254.imageshack.us/img254/7453/kurozuka2qz1.jpg hspace=5 align=right></img>Kurozuka

  Žanrai: fantazija, istorija, samurajai
  Istorijos autorius: Baku Yumemakura
  Režisierius: Tetsuro Araki
  Studija: Madhouse
  Formatas: TV 12 ep.
  Transliacija: 2008-10-07
  ANN, AniDB

  Istorija:
  Pasokojamą apie vaikiną Kuro, 12’tame amžiuje pralaimėjusį kovą dėl sosto savo broliui. Sprukdamas nuo persekiotoju jaunuolis atsiduria prie namo ant atokaus kalno. Gyvenanti jame vieniša moteris Kuromitsu turi tamsią praeitį ir yra nemirtinga. Taip prasideda šių dviejų santykių istorija peržengianti gyvenimus ir atmintį. Istorija apie nemirtinguosius ir tuos, kurie juos persekioja. Esminė veiksmo dalis vyksta ateities Japonijoje, kai Kuromitsu ir Kuro yra atsiskyrę vienas nuo kito, o pastarasis yra netekęs savo atminties ir ieško atsakymus į jį kamuojančius klausimus: kodėl jis negali mirti ir kas yra ta moteris sukausčiusi visą jo dėmesį.

  <hr>
  <img src=http://img513.imageshack.us/img513/4836/biohazard2rp0.jpg hspace=5 align=left></img>Biohazard: Degeneration

  Žanrai: siaubas, veiksmas, mokslinė fantastika
  Istorijos autorius: Shotaro Suga
  Režisierius: Makoto Kamiya
  Studija: Digital Frontier
  Formatas: Filmas
  Transliacija: 2008-10-18
  Trailer, ANN, AniDB, Oficialus Puslapis

  Istorija:
  Viena iš kelių sezono žaidimų ekranizacijų. Retas nėra girdėjęs, žaidęs ar matęs Resident Evil žaidimus ar filmus. Todėl spręst apie filmo turinį nėra ir reikalo – įtemptas zombių taškymo veiksmas, skanūs vaizdeliai, bei zombiški prizai-siurprizai – ko dar norėt ramų vakarą bevalgant skanią vakarienę. Na, jei siužetas yra daugmaž aišku, tai pereinant prie techninių dalykų, atrodo sulauksim kompiuterinės grafikos, o jei tiksliau truputį kampuotos cg dinamikos bet tuo pačiu visai pakenčiamų teksturų. Taigi, kitaip tariant, nerangių cg zombių fanai turi ko laukt dabar ;]

  <hr>
  <img src=http://img501.imageshack.us/img501/6961/kuroshitsuji2ua2.jpg hspace=5 align=right></img>Kuroshitsuji

  Žanrai: komedija
  Istorijos autorius: Yana Toboso
  Režisierius: Toshiya Shinohara
  Studija: A-1 Pictures
  Formatas: TV
  Transliacija: 2008-10
  Trailer, ANN, AniDB, Oficialus Puslapis


  Istorija:
  Iki kokio lygio liokajus turi vykdyti savo pareigas, kad būtų priimtinas? Vienos iš kilmingų Anglijos šeimų – Phantomhives liokajus Sebastian Michaels yra nepriekaištingų manierų žmogus, puikiai viską išmano nuo to kaip elgtis su įvairiom medžiagom iki kovinių menų ir t.t. Bet tuo pačiu jam tenka tarnauti kaprizingam dvylikmečiui meistrui. Ši istorija ir yra šiokia tokia juoda komedija apie tai, kaip šis “tobulas” liokajus susitvarko su savo meistru.


  <hr>
  <img src=http://img291.imageshack.us/img291/6518/tytania2cy7.jpg hspace=5 align=left></img>Tytania

  Žanrai: karas, kosmosas, mokslinė fantastika, drama
  Istorijos autorius: Yoshiki Tanaka
  Režisierius: Noboru Ishiguro
  Studija: Artland
  Formatas: TV
  Transliacija: 2008-10-09
  AniDB, ANN, Oficialus Puslapis

  Istorija:
  Patinka kosminiai karai ir su jais susiję anime? O dar gal dar ir esat susipažinę su Legend of Galactic Heroes anime? Tokiu atveju ši tų pačių kūrėjų epinė istorija apie kosminius konfliktus jums pasirodys įtin artima širdžiai, tuo labiau kad aplinka, kurioje vyksta veiksmas bei konfrontuojančios pusės irgi yra panašios. Didžiulė kosminė imperija Tytania savo 446 gyvavimo metais po sukilusios Euria valstijos antpuolio atsiduria civilinio karo krizėj. Istorija susitelkia ties Tytania imperijos dezertyru, persimetusiu į sukilelių pusę. Tuo pačių Tytania kilmingieji pradeda abmicingą kovą dėl valdžios. Pagal viską sprendžiant Tytania bus vos ne LoGH klonas, tačiau dėl to kol kas nuogastaut tikrai netenka =]

  <hr>
  <img src=http://img297.imageshack.us/img297/3900/cashern2ud5.jpg hspace=5 align=right></img>Casshern Sins

  Žanrai: mokslinė fantastika, veiksmas
  Istorijos autorius: Tatsuo Yoshida
  Režisierius: Shigeyasu Yamaguchi
  Studijos: Madhouse
  Formatas: TV
  Transliacija: 2008-10
  Trailer, ANN, AniDB, Oficialus Puslapis

  Istorija:
  Senojo 1973’ių metų Shinzo Ningen Casshan motyvais kuriamas naujas serialas. Kam teko susipažint su “Casshern” live action, tai manau numano kad istorija pagrįsta beveik nenutraukiamu veiksmu ir kovomis. Iš tikrųjų vienas iš padoresnių senųjų action animų. Galima būtų vadint manau net kaip anologiją su vakarietišku batman’u, mat Casshern irgi užčiuopiama superherojaus siužetinė linija. Yra pasakojama apie vyruką-kiborgą pakilanti kovai prieš robotų armijas, parklupdžiusias žmoniją. Pagal viską sprendžiant reikia laukt tiesiog labai neblogo, nors kiek ir senoviško pagal savo koncepciją, veiksmo anime.

  <hr>
  <img src=http://img257.imageshack.us/img257/7639/michikotohatchin2fs7.jpg hspace=5 align=left></img>Michiko to Hatchin

  Žanrai: nuotykiai, veiksmas, komedija, smurtas
  Istorijos autorius: Takashi Ujita
  Režisierius: Sayo Yamamoto
  Studija: Manglobe Inc.
  Formatas: TV
  Transliacija: 2008-10
  Trailer, ANN, Oficialus Puslapis

  Istorija:
  Vienas iš tų sezono animų, prie kurio dirbs tikrai pasižymėję kūrėjai. Patiko pamišėliškas Trava veiksmas, o gal Samurai Champloo beisbolo epizodas, o gal vis gi nuotaikinga prie kreizovo veiksmo prisidedanti Mind Game muzika? Kagi, kažko panašaus matyt galėsim sulaukt ir šitame linksmame kurinyje kiek galima spręst iš prie jo kurimo prisidedančių žmonių, o konkrečiau Sayo Yamamoto (be minėtų anime dar ir prie Ergo Proxy padirbėjo) ir Shinichiro Watanabe (apie šitą manau išvis nereik ką bešnekėt). Kas liečia pačią istoriją, tai yra pasakojama apie seksualią laisvavalę merginą Michiko, ištrukusią iš tariamai neišvengiamos tvirtovės; ir jauną mergaitę, sprunkančią nuo savo griežtų patėvių. Kartu jos pasiryžta neįmanomai kelionei į laisvę...

  <hr>
  <img src=http://img501.imageshack.us/img501/699/97896995dm3.jpg hspace=5 align=right></img>Linebarrels of Iron

  Žanrai: mecha, mokslinė fantastika
  Istorijos autorius: Eiichi Shimizu
  Režisierius: Tarou Iwasaki
  Studija: Gonzo
  Formatas: TV
  Transliacija: 2008-10
  Trailer, ANN, AniDB, Oficialus Puslapis

  Istorija:
  Dar liepą turėjęs pasirodyt naujas prie įvairių Gundam serijų prisidėjusių kūrėjų darbas. Iš esmės eilinis mechos siužetas – paaugliai valdantys didžiules mechas, tam kad išgelbėtų pasaulį. Pagrindinis herojus – Kouichi Hayase patekęs į nelaimingą atsitikimą, pragulėjo komos būsenoj pusę metų. Tačiau kaip po trijų metų paaiškėja jis įgavo tam tikrą galią, prieš jį pasirodo mecha Linebarrel ir priverčia jo gyvenima apsiverst aukštyn kojom.
  <hr>
  <img src=http://img411.imageshack.us/img411/9805/garei2eh5.jpg hspace=5 align=left></img>Ga-Rei -Zero-

  Žanrai: antgamtinis, veiksmas, mistika
  Istorijos autorius: Hajime Segawa
  Režisierius: Ei Aoki
  Studija: AIC Spirits
  Formatas: TV
  Transliacija: 2008-10
  ANN, AniDB, Oficialus Puslapis

  Istorija:
  Jaunuolis Nimura Kensuke sugeba matyti dvasias. Jo gyvenimas pasikeičia kai jis sutinka kitą žmogų turinti antgamtinių sugebėjimų – merginą Kagura, galinčia išsikviesti žvėrišką dvasią „Ga-Rei“ vardu Byakuei. Kagura priklauso užslaptintai vyriausybės organizacijai, užsiimančiai antgamtinių būtybių sukeliamų katastrofų prevencija. Netrukus Kensuke įstoja į organizaciją ir kartu su Kagura pradeda medžioti antgamtines būtybes.

  <hr>
  <img src=http://img375.imageshack.us/img375/7323/chaos2wt4.jpg hspace=5 align=right></img>Chaos;Head

  Žanrai: mokslinė fantasitka, siaubas, psichologinis,
  Istorijos autorius: Toshiki Inoue
  Režisierius: Takaaki Ishiyama
  Studija: Madhouse
  Formatas: TV 12 ep.
  Transliacija: 2008-10-14
  Trailer, ANN, AniDB, Oficialus Puslapis

  Istorija:
  Jei kartais matėt kitus „Nitroplus“ kompanijos anime - Blassreiter ar Demonbane, bei tie anime jums patiko, tai manau šito praleist tikrai nenorėtumėt. Vyresniųjų klasių moksleivis Takumi yra biški ‚atsilikęs nuo mados‘ ir nesidomi jokiais naujais 3D dalykėliais. Jo mieste prasideda serijinės žmogžudystės. Žmonės panikoje. Vieną dieną, bendraujant internete jis gauna iš nepažįstamo žmogaus url adresą, kuriuo nuėjęs jis aptinka puslapį, atskleidžiantį sekančią žmogžudystę. Kitą dieną ji tikrai įvyksta. Anime turėtų gautis įtin neblogas savo gore ir dementijos bei psichologinio krūvio dalimi. Tiesa klišinis veikėjų piešimas vis gi nedžiugina.

  <hr>
  <img src=http://img82.imageshack.us/img82/346/switch2sc4.jpg hspace=5 align=left></img>Switch

  Žanrai: detektyvas, veiksmas
  Istorijos autorius: Otoh Saki
  Studija: ACTAS, Inc.
  Formatas: OVA
  Transliacija: 2008-10-24
  ANN, AniDB, Oficialus Puslapis
  Istorija:
  Kovos su narkotikais skyriaus naujokai Hal ir Kai susiduria su narkotikų prekeiviais, žudikais, psichopatais ir t.t. Tiesa ir pats Kai tam tikrose situacijose turi ir pats tendenciją virsti į mirtiną žudymo mašiną. Hal savo atžvilgiu yra patyręs gatvės žmogus. Abu sudaro efektyvią komandą kovoje su nusikalteliais.

  <hr>
  <img src=http://img261.imageshack.us/img261/7259/skipbeat4xu1.jpg hspace=5 align=right></img>Skip Beat

  Žanrai: komedija, romantika, shoujo
  Istorijos autorius: Yoshiki Nakamura
  Režisierius: Kiyoko Sayama
  Studija: Hal Film Maker
  Formatas: TV
  Transliacija: 2008-10-05
  ANN, Oficialus Puslapis

  Istorija:
  Dar vienas naujo sezono shoujo tipo anime ir tikriausiai geriausias. Anime režisierė dirbo ir ties tokiais darbais kaip Angel Sanctuary, Princess Tutu bei palyginus naujas Vampire Knight. Istorijoje pasakojama apie merginą Kyoko, kurį jos mylimajam Shotaro pasikėlus kai šis tapo dainininku ir įsitraukė į šou biznį, pati ryžtasi perspjaut jį šioje visuomeninėje sferoje. Tačiau dėl Shotaro netekusią svarbaus sugebėjimo mylėt, reikalingo jos debiutavimo kompanijoje LME, Kyoko paskiria į ypatingą tos kompanijos skyrių – Skyrius Love Me.


  <hr>
  <img src=http://img255.imageshack.us/img255/9158/hellsangels4of5.jpg hspace=5 align=left></img>Hells Angels

  Žanrai: nuotykiai, antgamtinis
  Istorijos autorius: Sin-Ichi Hiromoto
  Režisierius: Yoshiki Yamakawa
  Studija: Madhouse,
  Formatas: Filmas
  Transliacija: 2008-10
  ANN, Oficialus puslapis


  Istorija:
  Dar viena Madhouse naujovė šį sezoną. Mergina Amagane Rinne neseniai persikėlusi į naują miestą džiaugsmingai su dideliais lūkesčiais pradeda pirmą dieną naujoje mokykloje. Kaip ir bet kuri jauna mergina jos amžiaus ji nerimauja dėl daugelio dalyku, tuo tarpu ir dėl mielų vaikinu. Tiesa pakeliui namo tas sąrašas nerimą keliančių dalykų pasipildo ir tuom, kad ją nutrenkia sunkvežimis. Bet čia istorija nepasibaigia. Mergina patenka į pragarą ir pradeda ieškoti kelio atgal, į pasaulį kuriam ji mano vis dar priklauso.


  <hr>
  <img src=http://www.ipix.lt/images/17247276.jpg hspace=5 align=right></img>Genius Party: Beyond

  Žanrai: dementija, nuotykiai, fantazija ir kiti
  Studija: Studio 4°C
  Formatas: Filmas
  Transliacija: 2008-10
  Trailer, AniDB, Oficialus Puslapis

  Istorija:
  Antra Genius Party trumpametražių eksperimentinės animacijos filmukų, kuriamų eilės žymių japonijos anime režisierių, dalis. Šikart sulauksime penkių:
  GalaMahiro Maeda (Blue Submarine No. 6, Last Exile, The Animatrix's Second Renaissance, Nausicaa of the Valley of wind, …)
  MoondriveKazuto Nakazawa (Kill Bill: Volume 1, Parasite Dolls, Samurai Champloo, Kigeki, …)
  Wanwa the PuppyShinya Ohira (Yumemakura Baku Twilight Gekijou, Kill Bill: Volume 1, FLCL, …)
  Tojin KitTatsuyuki Tanaka (Digital Juice, Eternal Family, Noiseman Sound Insect, Survival, …)
  Dimension BombKoji Morimoto (Memories, Kigeki, Survival, Mind Game, Eternal Family, Noiseman Sound Insect, …)


  <hr>
  Pratęsimai
  <hr>
  </div><div align=left><table><tr><td width=189>
  Gurren-Lagann Movie: Gurren Arc
  </td><td width=190>
  Lucky Star OVA
  </td><td width=190>
  Hokuto no Ken Zero Kenshirou-den
  </td><td width=190>
  Hokuto no Ken Raoh Gaiden Ten no Haoh
  </td></tr><tr><td width=189>
  Žanrai: mecha, sci-fi
  Formatas: Filmas
  Transliacija: 2008-09-06

  Filmas - pirmos serijų dalies remeikas su naujomis animuotomis scenomis.</td><td width=190>
  Žanrai: parodija
  Formatas: OVA
  Transliacija: 2008-09-26

  Vienos serijos ilgio OVA. Veiksmas manomai vyksta alternatyviam pasaulyje.</td><td width=190>
  Žanrai: kovos menai
  Formatas: Filmas
  Transliacija: 2008-10-03

  Eilinė šalutinė Hokuto no Ken istorija. Vėl matysim Kenshiro sprogdinant galvas.</td><td width=190>
  Žanrai: kovos menai
  Formatas: TV
  Transliacija: 2008-10

  Aha, dar vienas =] Šįkart istorija seka Kenshiro priešą Raoh jo jaunystės metu.</td></tr></table>
  <hr>
  <table><tr><td width=189>
  Ef – A tales of melodies
  </td><td width=190>
  Clannad After Story
  </td><td width=190>
  Jigoku Shoujo: Mitsuganae
  </td><td width=190>
  Kyou no Go no Ni (2008)
  </td></tr><tr><td width=189>
  Žanrai: romantika, drama
  Formatas: TV
  Transliacija: 2008-10

  Labai neblogos originalios animacijos romantinio anime pratęsimas.</td><td width=190>
  Žanrai: romantika, drama
  Formatas: TV
  Transliacija: 2008-10-03

  Irgi graži romantika. Tolimesnis Nagisos ir Tomoya gyvenimas.</td><td width=190>
  Žanrai: siaubas
  Formatas: TV
  Transliacija: 2008-10-04

  Jau trečias šio siaubo anime sezonas. Enma Ai grįžta ir ji galingesnė nei anksčiau.</td><td width=190>
  Žanrai: mokyklinis
  Formatas: TV
  Transliacija: 2008-10-06

  Vienos geriausių mokyklinių komedijų apie penktokus moksleivius pratęsimas.</td></tr></table>
  <hr>
  <table><table><tr><td width=189>
  Kidou Senshi
  Gundam 00 2nd
  </td><td width=190>
  Goku Sayonara Zetsubou Sensei
  </td><td width=190>
  Nodame Cantabile: Paris-Hen
  </td><td width=190>
  Vampire Knight Guilty
  </td></tr><tr><td width=189>
  Žanrai: sci-fi, mecha
  Formatas: TV
  Transliacija: 2008-10-05

  4 metai po pirmojo Gundam 00 pabaigos. Setsuna F.Seiei vėl kovoja su savo gundamu.</td><td width=190>
  Žanrai: gyvenimiškas
  Formatas: OVA
  Transliacija: 2008-10-17

  2 dalių ova – istorijos apie suicidinių pakraipų paranoiką mokytoją pratęsimas.</td><td width=190>
  Žanrai: muzika, komedija
  Formatas: TV
  Transliacija: 2008-10-10

  Nevalyva prastų elgesio normų pianistė Nodame Paryžiuje... Vargšas Chiaki =]</td><td width=190>
  Žanrai: vampyrai, shoujo
  Formatas: TV
  Transliacija: 2008-10-07

  Bishounenai vampyrai grįžta. Taigi įvairios meilės ir žmonių bei vampyrų intrigos tęsiasi.</td></tr></table>

  <hr>
  Nepaminėti dalykėliai:
  Hyakko
  Rosario to Vampire Capu2
  Kannagi
  To Aru Majutsu no Index
  Toradora!
  Yozakura Quartet
  Kemeko Deluxe
  Macademi Wasshoi
  Stich
  Kidou Senshi Gundam MS IGLOO 2 Juuryoku Sensen
  Shikabane Hime
  Tentai Senshi Sunred
  Moryo no Hako
  One Outs


  <hr>
  Su rugsėjo 1’ma!

  <hr>
  </div></td></tr></table>
  232
  Hakushaku to Yousei
  0%
  8
  Kurozuka
  0%
  10
  Biohazard: Degeneration
  0%
  17
  Tytania
  0%
  4
  Kuroshitsuji
  0%
  6
  Casshern Sins
  0%
  4
  Michiko to Hatchin
  0%
  9
  Linebarrels of Iron
  0%
  3
  Ga-Rei -Zero-
  0%
  7
  Chaos;Head
  0%
  14
  Switch
  0%
  3
  Skip Beat
  0%
  8
  Hells Angels
  0%
  17
  Genius Party Beyond
  0%
  6
  Gurren-Lagann Movie: Gurren Arc
  0%
  4
  Lucky Star OVA
  0%
  5
  Hokuto no Ken Zero Kenshirou-den
  0%
  0
  Hokuto no Ken Raoh Gaiden Ten no Haoh
  0%
  1
  Ef – A tales of melodies
  0%
  8
  Clannad After Story
  0%
  7
  Jigoku Shoujo: Mitsuganae
  0%
  6
  Kyou no Go no Ni
  0%
  1
  Kidou Senshi Gundam 00 2nd
  0%
  7
  Goku Sayonara Zetsubou Sensei
  0%
  3
  Nodame Cantabile: Paris-Hen
  0%
  22
  Vampire Knight Guilty
  0%
  52
 • inkognito
  Qwerty

  • 2007 11 16
  • 226

  #2
  Su rugsėjo pirmaja visus
  O rudens sezonas WOW!!!!! Manau tikrai gan daug žadantis . Visi anime sudomino net nežinau kurio labiausiai laukiu. Jau vien tokiu anime kaip Nodame , Ef , clannad pratesimu verta laukti ir tiketis , kad bus geresni už pirmasias dalis .
  Paskutinis pakeitimas nuo inkognito; 2008-09-01, 06:38.

  Comment

  • amidau
   ☣☠☣   • 2007 04 25
   • 1467

   #3
   Na žiūriu nusimato nemažai gerų anime, būtinai reikės bandyti žiūrėti: Kurozuka, Biohazard: Degeneration, Kuroshitsuji, Michiko to Hatchin, Ga-Rei -Zero-, Switch, Hells Angels (Šis atrodo įdomiausiai, noriu pamatyti kaip bus tas pragaras atvaizduotas), na ir žinoma mano jau seniai laukiamas Goku Sayonara Zetsubou Sensei
   Beje užuojauta visiems rugsėjo pirmosios proga.

   Comment

   • psiox

    #4
    Velniava, sudomino Kurozuka, Biohazard, Switch, Hells Angels, Genius Party ir taip pat, EF. Apskritai, manau, kad neblogas ruduo nusimato. ;]

    Comment

    • FreaK`aZ
     Rimtas architektorius
     • 2005 02 22
     • 559

     #5
     Biohazard mirsiu, bet pažiūrėsiu. šiaip ti daigiaiu labai nieko tikrai laukiamo nepamačiau. reikia dar labiau pasigilint į kandidatų sąrašą.
     "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
     with a sick idea of world domination"

     Comment

     • biganimefan
      Vienišė manijakė


      • 2008 03 20
      • 250

      #6
      omg omg omg tiek daug gerų anime - ef-a tale of melodies, Kuroshitsuji, skip beat ( dievinu šitą mangą, tokia įdomi!), toradora (manga beproto juokinga), vampire knight naujas sezonas. ir dar daugybė kitų nuostabių anime! kaip aš juos visus peržiūrėsiu?!?!?

      Comment

      • Ozis

       #7
       Dar vienas tuscias anime sezonas. Bent jau toks pirmasis ispudis.

       Comment

       • FainaruFantaji
        Cyber Snake

        • 2007 04 28
        • 591

        #8
        Keista, bet sudomino bent 5 is situ. Ir kaip man juos paziuret, eh.... Anyway Labiausiai Biohazard laukiu, nes laukiu jau no tada kai tik paskelbe jog jis isvis kuriamas.        Working underground.

        Comment

        • mariux9998
         Labas.

         • 2008 06 20
         • 488

         #9
         Oho, neblogu anime matau, tikriausiai labiausiai sudomino Chaos;Head. Nezinau kodel, bet man atrodo turetu buti panasus i Elfen Lied

         Comment

         • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė

          • 2006 12 11
          • 3189

          #10
          Michiko to Hatchin, Linebarrels of Iron ir Skip Beat sudomino. Nuotykiai, mecha ir shoujo rulina. Tas Biohazard bus fignia. Įsitikinęs 100%. Kodėl Linebarrels of Iron nėra balsavime?

          Comment

          • Sable
           The Hitchhiker

           • 2005 03 11
           • 1605

           #11
           Autorius Killerbee
           Michiko to Hatchin, Linebarrels of Iron ir Skip Beat sudomino. Nuotykiai, mecha ir shoujo rulina. Tas Biohazard bus fignia. Įsitikinęs 100%. Kodėl Linebarrels of Iron nėra balsavime?
           Yra. Tik jis japonišku pavadinimu - Kurogane no Linebarrels. Galima ir pakeist aišq
           Pats tai dar neapsisprendžiau dėl didžiausio favorito. Bet bus kažkuris iš Hells Angels, Genius Party Beyond, Michiko to Hatchin, Kurozuka ir aišku Tytania. Čia nekalbant apie kai kuriuos pratęsimus.
           Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2008-09-01, 12:32.

           Comment

           • GeForce
            Animešikas ;]
            • 2008 07 13
            • 31

            #12
            Iš pretesimų, tai labiausiai laukiu Clannad Afther Story.
            Na, o iš naujų, Chaos;Head visai neblogai atrodo :]
            Paskutinis pakeitimas nuo GeForce; 2008-09-01, 17:12.
            http://geforce.myanimelist.net

            Comment

            • slicKrox
             Catching some Zzzzs...
             • 2012 08 01
             • 2398

             #13


             Džiugi, plati, tvarkinga ir labai informatyviai pateikta naujiena rugsėjo 1‘osios progai. Žinodamas, kad Sable užsiėmė šia naujiena, aš specialiai nesidomėjau apie naujus ir ateinančius anime, kad būtų didesnis malonumas viską išanalizuot ir įvertint. Na, nesitikėjau aš čia tiek daug išvysti...

             Kaip bežiūrėčiau, bet Nodame Cantabile antras sezonas man yra labiausiai džiuginanti naujiena (Nors apie tai žinojau prieš tris mėnesius, bet vis tiek džiugina... :>). Bus smagu išvysti vėl šią beprotišką muzikantų porelę, kaip jie tobuliną savo muziką, santykius ir dar kartą išgristi tą nuostabią muziką. Nodame: BOHE! GIABOOO!

             Na, o iš naujų anime tikrai yra kas nustebino, tai Hells Angels. Labai įdomiai nuskambėjo istorijos pradžia, kurį gan ne dažnai pasitaiko ir bus labai įdomu išvysti, kaip tai įgyvendins. Antras naujas anime, kurį manau dauguma pastebėjo jau senokai, tai Michiko to Hatchin, kuris man asmeniškai labai primena Quentin Tarantino veiksmo filmus. Tikrai, kažkiek labai panaši atmosfera. Na, o kaip naują komedija, tai, manau, žvilgtelsiu į Kuroshitsuji ir Skip Beat.

             Labiausiai nelaukiamas, tiksliau tiesiog apgailėtinai atrodantis Biohazard: Degeneration. Tikriausiai, banaliausias iš visų čia esančių anime. Kiek galima tyčiotis? Kiek galima iš išsekusios „Resident Evil“ istorijos spausti sultys? Per beveik 15 metų... Tikiuosi gerbėjai nesupyks, nes aš ir pats kažkadaise buvau „Resident Evi“ žaidimų serijos fantas, bei pirmas filmas 2002 (su Milla Jovovich) taip pat patiko... bet kuo toliau, tuo labiau iš žaidimo ir tolimesnių filmų darė apgailėtiną komerciją. Pilnai suniokojo kažkadaise mėgiamą istoriją... Just dumb action...
             Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-09-05, 00:15.

             Comment

             • Daan
              Administratorius

              • 1998 10 30
              • 183

              #14
              o kur visi N-18 ?????????????

              Comment

              • amidau
               ☣☠☣               • 2007 04 25
               • 1467

               #15
               Autorius Daan
               o kur visi N-18 ?????????????

               Ką ir tokių bus!?
               Taip tikrai, kur visi N-18?

               Comment

               Working...
               👍